Ki állítja meg a ReCoRD-ot???

DeletedUser

Vendég
Sziasztok:)
Elérkezett a idő,hogy végre legyen a V10 jelenleg legerősebb klánjának is egy helyes kis topic-ja;)
Nos a kérdés adott,jelentkezők,szurkolók,ellenszurkolók,mehet az off;)
 

DeletedUser9325

Vendég
Nagy a csend, mindenki lázasan keresi a választ :) Pedig jó lenne tippeket hallani, mire vigyázzunk!

-monster-
 

DeletedUser4544

Vendég
Egy újabb összeolvadás az akkori Top2 klánnal és egy újabb klánnévválasztással a Record név is megy a süllyesztőbe :)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ő csak nevet a v10-en.
Ha a v5-ön muzsikálna már vége volna ott a szervernek,erre már rájött Ági is!
Egyet meg kell jegyezni!Ha nincs Vigyori,,ma is van MHC és agresszívan harapnak a farkasok!!!
Brokiék meg a fejükre állhatnának!Így is kínlódni fognak a buták még pár évig!!!
V10??
Ha értelmes játékos vagy nem Macháék mellé állsz,mert ők labilisek,inkább tanulj Norodiától!
Ő ott lesz a szerver végén,a többi bohóc nem!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ő csak nevet a v10-en.
Ha a v5-ön muzsikálna már vége volna ott a szervernek,erre már rájött Ági is!
Egyet meg kell jegyezni!Ha nincs Vigyori,,ma is van MHC és agresszívan harapnak a farkasok!!!
Brokiék meg a fejükre állhatnának!Így is kínlódni fognak a buták még pár évig!!!
V10??
Ha értelmes játékos vagy nem Macháék mellé állsz,mert ők labilisek,inkább tanulj Norodiától!
Ő ott lesz a szerver végén,a többi bohóc nem!!!!!!!!!!

Szerintem,meg sírt is a V10 miatt:eek:
 

DeletedUser9543

Vendég
Ez a név nem megy a levesbe!
A cord sem ment,és az RD sem.Hisz van egy RedCord:)))
Ez a végleges nevünk!

Üdv:
macha
 

DeletedUser4544

Vendég
Szerintem,meg sírt is a V10 miatt:eek:

Elkell hogy keserítselek, mertcsak jót tettetek velem V10en. Rengeteget tanultam. Megtanultam kikbe lehet bizni és kikbe nem. Viszont akikbe kicsitse, azok mellett nem állok ki semennyire. Hivtak sok világra, sok nagy fiokba, de inkább visszatértem a kezdetekhez, az igazi barátokhoz V5re. Úgyhogy kapaszkodj meg micu csak köszönettel tartozom mindannyitoknak. Ha továbbra se árultok el még mindig itt vesztegetném feleslegesen az időm. Mint ahogy anno is leírtam rég azt kerestem ami V5ön megtaláltam anno, és most újra visszataláltam és most újra "boldog" vagyok.
Zola, mester, bence, ági, nikita, cepi, tylla, tatus, kopasz(ésmég brooky is, hiába a sok ellentét közöttünk)..Sorolhatnám ők azok akik ha hivnak új szeróra pl akkor megyek. Más ne is próbálkozzon. Egyértelmű elutasítás lesz a válasz.

Hozzáteszem, Mhc legyözésének a fő szervezője ötletgazdája Zola09 volt, nempedig én....
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ezen személyeken kívül senki nem is hívna már meg.

Egyfolytában v5-tel takarózol de nézzük mire fel...

Az MHC és a Farkas kláncsalád ellen nektek az számít nagy győzelemnek, hogy mindkét klánból kitiltottatok egy csomó embert? Ezután meg a másik része nem kívánt a nyilvánvaló csalásaitok közepette játszani, hozzáteszem ha nem segítettek volna nektek a háttérből lehet akkor is győztetek volna, és akkor én is azt mondanám hogy egy becsületes harcban a jobb győzött.

Ha végignézed a klánodat hogy kik alkotják...számold már össze hány eredeti Sparta tagot találunk közöttük?

no ennyit v5ről...

V10-en csak az volt a bajod, hogy szokásos szarkeveréseid nem jöttek be így inkább elhúztad a beled v13-ra ahonnan már úgy szintén kiadták az utadat.

Azért ahhoz pofa kell, hogy 3 szerveren is leszerepeltél és elvárod, hogy még téged sajnáljon mindenki.

Egy helyen összejött számodra egy jó társaság (V5- Sparta), de ennyi !

Szerintem mindenki állítsa a sajnálógépet Vigyorkára 1-2 napra hátha megnyugszik :)
 

DeletedUser

Vendég
Szia

nem hinném :) az utolsó szerveremet csinálom v3on :) utána abbahagyom nagy valószínűséggel :)

amúgy ismerjük egymást? :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Szerintem ezen személyeken kívül senki nem is hívna már meg.

Egyfolytában v5-tel takarózol de nézzük mire fel...

Az MHC és a Farkas kláncsalád ellen nektek az számít nagy győzelemnek, hogy mindkét klánból kitiltottatok egy csomó embert? Ezután meg a másik része nem kívánt a nyilvánvaló csalásaitok közepette játszani, hozzáteszem ha nem segítettek volna nektek a háttérből lehet akkor is győztetek volna, és akkor én is azt mondanám hogy egy becsületes harcban a jobb győzött.

Ha végignézed a klánodat hogy kik alkotják...számold már össze hány eredeti Sparta tagot találunk közöttük?

no ennyit v5ről...

V10-en csak az volt a bajod, hogy szokásos szarkeveréseid nem jöttek be így inkább elhúztad a beled v13-ra ahonnan már úgy szintén kiadták az utadat.

Azért ahhoz pofa kell, hogy 3 szerveren is leszerepeltél és elvárod, hogy még téged sajnáljon mindenki.

Egy helyen összejött számodra egy jó társaság (V5- Sparta), de ennyi !

Szerintem mindenki állítsa a sajnálógépet Vigyorkára 1-2 napra hátha megnyugszik :)

Én nem tudok számolni vagy tese? :D
Írod V10en és V13on megbuktam, "Azért ahhoz pofa kell, hogy 3 szerveren is leszerepeltél és elvárod, hogy még téged sajnáljon mindenki."
De mivel te sose hibázol, én szemem nem akadt meg meik az a 3. szerver ahol leszerepeltem.
Ám V10ről annyit, a Cordnak többet számított az hogy szervert nyerjen, minthogy legyözze az ellenfelét. Ezért tettek félre az útból nem másért, mert tudták amíg V10en jelenvagyok ez az olvadás nem jöhet létre.

V13ról. Rokinak mentem segíteni. 1 db prém pontot nem öltem bele, mert csak tanácsokat mentem osztogatni, amit megfogadtak és a Vhl család igen szépen haladt. Hasonló elképzeléssel dolgoztunk mint Ibra így jólhaladtunk.
Majd jött az egyezség Ibra és Mh között, ha nem vesznek át szövit kapnak. Hozzáteszem volt vagy 10-15 falum, nem törlésre nyomtam, hanem nekiugrottam az összes szomszédnak hogy foglaljanak el. Nem szokásom törölni(V8on feldühítettek Top4es helyről kéktengerbe töröltem, azon kivül semmi).
Jah lehet az a 3. beégés....

A másik V5. Mindig azzal jöttök mennyit tiltottak ki innen-onnan. Spartaiakat is tiltottak ki annyi értékben amennyit tőletek, farkasoktól.
Az mhc törlés viszont jogos volt, nempedig segítség. Játékszabályban benne van 1 játékosnak 1 fiok, nempedig 1 játékos 2-3 fiok. Múltkor beraktunk egy képet, hogy még helyettesítés sincs nálunk. Lehet a 70%-a nem régi Spartas, hanem új jővevény emlékezz te is jelentkeztél hozzánk, Moneszka miatt....
Másik V9es Mhc se a kezdeti játékosaival nyerte meg a V9et, emlékezz vissza Respii törlése miért történt. ÚGyhogy a siránkozást inkább neked kéne befejezned. Én ezennel itt lezártam a vitát köztünk, mert nem süllyedek le jobban ennél a te szintedre. PEdig már ígyis a pocsoját taposom....
 

DeletedUser

Vendég
Vigyorka én tudok számolni de te v8ról úgy tűnik megfeledkeztél, ha jól tudom az a történet picit hosszabb mint amit te ide leírtál.

ami a ti oldalatokon a tiltást illeti a szám 3 fő...amiből az egyik még azok ellenére is visszajöhetett, hogy szélsőbaloldali kiírása miatt is csak 3 napot kapott meg a profiljára kiírták, hogy support által módosítva. Amúgy ezért a való életben szabadságvesztést is kaphatna , de ki tudja hogyan itt ez csak 3 napot ért.

Most számoljuk össze a Farkas kláncsalád és az MHC hány tiltást kapott összesen?
kb 10-15 nagyobb fiókot zárolt ilyen-olyan ürüggyel a support.
 

DeletedUser14936

Vendég
Szia

nem hinném :) az utolsó szerveremet csinálom v3on :) utána abbahagyom nagy valószínűséggel :)

amúgy ismerjük egymást? :)

Értem :) sajnálom pedig szívesen játszottam volna veled, na mindegy :)
Nem , abszolút nem :) :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Látom legnagyobb örömömre az OFF megy:D Viszont jelentkező(k) még nincsenek:(
 
Fent