Hello Kitty

  • Témaindító DeletedUser17459
  • Kezdés ideje

DeletedUser12127

Vendég
Ti kik vagytok, honnan jöttök és hová tartotok?

Hajrá hajrá! :)
 

DeletedUser16650

Vendég
Hm...nagyon furfangos kezd lenni a kis V18-as térkép.. vajon mi lesz még? Milyen csavar lesz a történetben? Érdekes kezd lenni ismét a szerverünk :)
 

DeletedUser15135

Vendég
Jaja, eddig is csak folyton mentek az árulások meg ilyenek.. kíváncsi vagyok ki nyer szerot.. ha már mi nem.. de tudom még ki nem hát a BBN.. vagy Elme vagy PHX :) Szted?
 

DeletedUser16650

Vendég
Szerintem a PHX nyerheti meg, ha ügyesen csinálják a dolgokat és nem engedik be a területükre az ElME harcosait.

Az a baj, hogy a sok inaktívon keresztül az Elme megérkezett a messzi északról és elindulhat az igazi területi harc, érdekes lesz mindenesetre.
 

DeletedUser17459

Vendég
Hát szerintem Elme ,PHX nyerés lehet, BBN seholnem lesz ezt már lehet látni,hogy labdába sem rúgnak de ne feledjük E.E. is Elme tehát , nagyon Elme Főlényt látok V18on ,de Győzzőn az okosabb klán:) Bár ha szavaznom kéne PHX ,Elme között , hát 40% Elme , 34% PHX 26% BBN egyéb 10%:rolleyes:
 

DeletedUser15135

Vendég
Hát én valahogy sosem voltam elme párti.. bár nem szokásom dicsérni az ellent de amit vasutas is megcsinált a tömbömben hát nem volt semmi az tény, rég harcoltam ilyen jót de még akkor sem adjuk föl :) a végsőkig. De hozzám is a PHX áll közel elég sok jó harcost ismerek onnan az elmét annyira nem..
 

DeletedUser17459

Vendég
Én egyet tudok BBN elmaradt a másik 2 klántól,de dönteni nem tudnék:eek: kinyeri...
 

DeletedUser16650

Vendég
A PHX morálisan sokkal erősebb mindenkinél. Mikor még az MHC volt, a PHX tartotta magát ellenük...sőt. Ez becsülendő, és ebből merítenek erőt folyamatosan, ami a szerver végig ki fog tartani úgyérzem..és bemasírozhatnak az első helyre.
 

DeletedUser15135

Vendég
Attól függ hogy melyik lesz okosabb :) tudod hogy van az okos hamar reagál a másik meg hát csak szenved ... ált az szokot az lenni akit kötélen rángatnak.. :) Minden képen az aktivab :D
 

DeletedUser17459

Vendég
PHX aktivabb mint az Elme? BBN játékosai olvadással nyerhetnének ők meg csak Elmébe mennének stratégikusan gondolkozz! Akkor viszont Elme nyeri 2:1 arányba a szervert?:O
 

DeletedUser15135

Vendég
Hát lehet... de azt mint tudjuk az elme csak akkor tudott lefele jönni amig impi nem hagyta abba... ez elárul egy két dolgot :D
 

DeletedUser17459

Vendég
De baszus ... BBN olvad a (Elmébe) Elme + E.E. vs PHX (3:1 ellen) mekkora előny már gondolkozz... ha igy nézve ELME nyerést látok... gondolkozz!!!
 

DeletedUser15135

Vendég
Hát úgy igen.. de azért a PHX harcban erősebb.. legalább is ezt bizonyitották be.. De ha igazad lesz és az Elme behuzza a phxet akkor meg van a győztes felfalja az Elme a VÁS "maradékot" amig a phx velünk kinlódik.
 

DeletedUser16650

Vendég
Naja de tegyük még azt hozzá, hogy az ELME a PHX nélkül nem lenne az első helyen...szóval sokat köszönhet nekik, sőt... talán a szerver győzelmet is megérdemelné a PHX szerintem!
 

DeletedUser15135

Vendég
Hát igen.. csak szerintem túlságosan is naivak..
 

DeletedUser17459

Vendég
Lehet megérdemelnék ... ,de én ezt leírva már Elme szerver győzelmet jósolnék. szóval nem gondolkodik rosszul az Elme...
 
Fent