EW ~ ElitHarcosok

DeletedUser18729

Vendég
ha pp ert lehetne LE pontot benni helydi es BBalu top1 lenne :D LE ben termeszetesen :D
 

DeletedUser18338

Vendég
Egyszerre két top1? :O Ezen a szerveren tényleg csodák történnek :)
Hát PP-ért miért ne lenne lehetséges :D Amúgy is megtiszteltetés Yugitól, hogy épp minket emel ki :D
(Ex)Szövetségesek támadóinak kicsapásán is lehet LET-et gyűjteni :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Hát PP-ért miért ne lenne lehetséges :D Amúgy is megtiszteltetés Yugitól, hogy épp minket emel ki :D
(Ex)Szövetségesek támadóinak kicsapásán is lehet LET-et gyűjteni :D

Nicsak, hogyhogy ezzel az accal? :D

Amúgy az tényleg kemény lenne. Ha már feszegetjük a témát. Ha mondjuk balunak, és helydinek tök ugyanannyi LE pontja van, akkor melyik az első?
 

DeletedUser18338

Vendég
Nicsak, hogyhogy ezzel az accal? :D

Amúgy az tényleg kemény lenne. Ha már feszegetjük a témát. Ha mondjuk balunak, és helydinek tök ugyanannyi LE pontja van, akkor melyik az első?
Észre se vettem. Másik gépen vagyok, ezek szerint ezen még ez az acc volt aktuális.
Természetesen ha ilyen eset előfordulna, akkor kikérnénk Yugi véleményét az ügyben, mint legfőbb megmondóemberét.
 

DeletedUser18729

Vendég
egyertelmu :D nevsor szerint lenne listazva(vagy pontszam) :D
a tamadokert minimalis LET jar balu :D de megertem a pici 1500 pontos jatekosokra meg barbikra annyi se :D
 

DeletedUser18338

Vendég
egyertelmu :D nevsor szerint lenne listazva(vagy pontszam) :D
a tamadokert minimalis LET jar balu :D de megertem a pici 1500 pontos jatekosokra meg barbikra annyi se :D
Én csak egy megcáfolhatatlan tényt írtam, mint ahogy a tiéd is helytálló lehet, bár a barbik nem tudom hogy keveredtek a LET-hez. Szerintem igen csekély azoknak a száma akik LET gyűjtés céljából támadnak barbit, de ezek szerint te erre is tudsz példát :D
 

DeletedUser18729

Vendég
nem ertem miert szurja a szemed az a 20-30 exes falu amit behuztunk :) ja mar tudom, azert mert azalatt ti behuztatok 10 et abbol 5 barbi 3 belso 2 meg 2000 alatti :D:D :D:D
 

DeletedUser18338

Vendég
Ok, előzőre azért még itt válaszolnék. Az én szemem nem szúrja, sokat nem változtat hogy a nagy fiókjaitok felszedtek még 2-3 falut, de azért jó szurkálódni nálad :D Ha már te is próbálkozol vele Helydinél és nálam.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18758

Vendég
Egy olyan statisztikára lennék kíváncsi ami megmutatná, hogy a klánok, játékosok mekkora pp forgalmat bonyolítottak le. Ugyanúgy mint a LE ranglista (költött pp, szerzett pp, szerzettből költött). Nagyon érdekelne, hogy ki mennyit öl bele vagy tud kivenni..
 

DeletedUser18729

Vendég
Egy olyan statisztikára lennék kíváncsi ami megmutatná, hogy a klánok, játékosok mekkora pp forgalmat bonyolítottak le. Ugyanúgy mint a LE ranglista (költött pp, szerzett pp, szerzettből költött). Nagyon érdekelne, hogy ki mennyit öl bele vagy tud kivenni..
kivenni lenyegtelen informacio lenne...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Én csak egy megcáfolhatatlan tényt írtam, mint ahogy a tiéd is helytálló lehet, bár a barbik nem tudom hogy keveredtek a LET-hez. Szerintem igen csekély azoknak a száma akik LET gyűjtés céljából támadnak barbit, de ezek szerint te erre is tudsz példát :D

Én tudok egy példát, nem is kell olyan messzire mennem a kutakodásba ;)
 
Fent