Elme

DeletedUser

Vendég
Igen,annyira gáz ,hogy már reklámozni sem kéne :D

Vannak játékosok,akik semeddig sem vinnék el, csak felkapaszkodnak a klánjuk hátára ,és azért mert ott jól érzik magukat ,már ettől azt képzelik magukról hogy menő harcosok :D és hogy majd máshova is kellenek :D

Különben játszani sem tudnak .

kivi lennék hány bejövőt véftél a v7-es világon , de lenne egy tippem hogy max. 100-at :D:D
És most itt menőzől .

Lejáratod az egész klánod.

Mellesleg ez a v7 ,nem pedig a v16 Mr. NONE
Vagy hogy most a v16-os ELme tagja lettél,és már jogodnak érzed hogy belepiszkíts a mások fórumára ahol ez a klán megfordul ?


elképesztő
 

DeletedUser14775

Vendég
Te Darky, volt mar olyan , hogy valamibe nem kotttel bele?
Nem lehetne csak sziplan gratulalni a V 7 szerver gyoztesenek es azoknak akik ellenuk harcoltak?
Elhiszem zavar, hogy nem voltal ott a gyoztes klanban (engem is zavart volna a helyedben), de mivel kozom nincs ahoz vilaghoz mar joideje igy marad a Gratulacio gyozteseknek es az ellenfeluknek egyarant.
 

DeletedUser

Vendég
Ez a KH barátom, tudod itt nem az egyén harcol hanem ahogy a nevében van a klán, így mindenki kapaszkodik mindenkibe :D

Kicsivel többet mint 100, de Te mint nagyvezír tudhatnád, ahol én voltam oda nem ért el a Wiking :)
(mivel is menőztem?)

Mr. NONE :), Te sem az eszeddel vívtad ki az ismeretséget :)

A V16 miatt, ha nem értesz valamit akkor csitt, ne szólj bele a nagyok dolgába ;)
 

DeletedUser

Vendég
húha , itt most egy komoly beszédet hallhattam :D

Majd a csatatéren is ekkora penge legyél én csak ezt kívánom ;)

a kapaszkodásról meg csak annyit, hogy egy jó játékos NEM kapaszkodik, hanem segít....
De ezt még tanuljad.
Addig amíg nem megy , addig meg csak másoktól kéregess segítséget ,és állandóan dobd rá a vezéredre a fiókod helyettesítését ,mert így illik ;)
 

DeletedUser

Vendég
Ne izgulj ha ott leszek, akkor pengés leszek ;)

Majd érdeklődj egy-két embernél a segítségeim és támadásaim kapcsán :D

Ok megfogadom a tanácsot a segítségkérés és helyettesítés kapcsán, mivel eddig nem volt rám jellemző, hogy átdobálom a helyettesítést, de egy ilyen nagyon tanult Vezértől mindig elfogadok tanácsokat. (gondolom ezt is saját tapasztalatodból osztottad meg :D )
 

DeletedUser12679

Vendég
Dark, szerintem rossz helyen kekeckedsz. bb2010 remek játékos, kiválóan megállta a helyét az ELME-ben is :)
 

DeletedUser

Vendég
Úgy látom Dark Lord nem képes megemészteni még mindig a v7-es kudarcát. A világ lezárult, túl lehetne már lépni rajta és egy újban bizonyítani ismét a rátermettséget, leleményességet, csapatjátékosságot, stb.
 

DeletedUser

Vendég
Az Elme játékosait kritizálni lehet ugyan, de minek? Megnyertük. Ez számít.
Nálunk barátság volt, egymás segítése támadóval és védővel. Megnézem melyik klán hoz össze ennyi bejövőt. Más klánokban hány ember mozdul meg egy szervezett akcióban önkéntes alapon? Mert nálunk nem volt kötelező :) Ez a jó benne. Önkéntes alapon működött a klán. BB szuper játékos, rengeteget támadott és védett is, ahogyan Bloody, meg a többiek is. :)
Nem panaszkodhatunk a játékosainkra, ez biztos. :)
De ha nem morogna itt valaki mindig, még a végén kihalna a fórum, úgyhogy köszi :D
 

DeletedUser2362

Vendég
Hali, elnézem hogy mivé lett e forum.... :eek:

Vx eseményeit beszélik meg. ...
Győztest kritizálják, amit aztán Ö meg magyaráz.....

Déliek figyelmébe
-> Megnyertétek! Nevetek ott van a dicsőség csarnokában, minek magyarázkodtok... Tán úgy érzitek, hogy valami nem fer a győzelmetekben...

Északiak figyelmébe
-> Déliek megnyerték, és pont. A vezetés stratégiája jobb volt. Kit érdekel az etika meg tisztesség, meg ki a jobb..... A tisztességes becsületes lovagias klánok sosem jutnak top 10 be.

A politika már csak ilyen, néha szennyes, álszent és hátba szuros. Ez van srácok és csajok.


Tisztelettel Megkérem Sajtmacskát, hogy zárja le ezt a fórumot, hogy mindenki lépjen tovább. Felesleges egy inaktív világ fórumán a múlt miatt hajba-kapni.

Tegyék ezt az aktív világ fórumain, aktuális témák miatt. :D

A V7- röl röviden:
- Kiváló játékosok és kevésbé kiváló játékosok vívták küzdelmük a szerveren, becsülettel és ármánnyal. Senki ne feledje ez nem lovagias játék, hanem klánháború. Közölük volt ki a vesztes és volt ki a nyertes oldalra került.


Gratuláljunk mindenkinek és irány a jövő!
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Lugal,

Azt gondolom, hogy sokan akik befejezték a V7 világát nem kezdtek rögtön új szerveren, mivel szeretnék kipihenni magukat! (itt a nyár :) )
Így engedtessék meg nekik, hogy egy rövid ideig ebben a formában tudjanak egymással beszélgetni, kommunikálni.

Aki már régóta nem tagja ennek a világnak, annak azzal kellene foglalkoznia ahol épp helyt kell (kellene) állni és ott teljesíteni, minket meg hagyni, hogy az esetlegesen feledésbe merült emlékeket, sztorikat, eseményeket még egy rövid ideig megosszuk egymással.

Vx dolgait ha megnézed akkor csak érdekesség miatt tettem ki, vitafórumot nem akartam belőle csinálni, sajnos volt aki csinált, de azt hiszem ezzel le is zártuk a témát.
 

DeletedUser12679

Vendég
Nocsak Lugal. Miért gond az, ha mások beszélgetnek? Ha Te nem akarsz, ne tedd. Mi külön kértük, hogy ez a fórum maradjon nyitva. Mert mi speciel kíváncsiak vagyunk egymásra, és szeretnénk beszélgetni.

Ráadsul most már tét nélkül a volt ellenfelek is talán nyugodtabban tudnak társalogni. Engem például sok minden érdekelne a szerver történéseiből, amit csak a másik oldal játékosai tudnak.

Azt pedig nem kell annyira erőltetni, hogy nem lehet tisztességgel játszani. Mi megtettük. Ha pedig csak azért jársz ide, hogy a tisztességünket és a szavunkat kétségbe vond, azért tényleg felesleges...
 

DeletedUser

Vendég
Hát persze hogy beszélgetni szeretnénk, és fejtegetjük a dolgokat, hiszen örülünk, és büszkék vagyunk :)
 

DeletedUser

Vendég
De igen is van akit érdekel az etika a tisztesség és a becsületes játék. A VHELME vezetésének stratégiája például csakis erre épült. És ez volt a VHELME sikerének a titka.
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm az elismerést!
Ez még inkább megerősít abban,hogy megérte itt maradni a végéig.
Sok munkám van az accomban éppen ezért miután jópár klántárs törölte magát úgy döntöttem,hogy még maradok és folytatom a küzdelmet,pedig a földrajzi helyzetem nagyon rossz volt. Mindenesetre így nagy kihívást jelentett számomra a helyzet és ez izgalmassá tette a játékot.

Válaszolni még most sem késő, bár nyilván nincs lehetőség már a tényleges cselekvésre,de nem is szükséges :)
Megtisztelő,hogy engem választottatok volna.
Eljátszottam már a gondolattal,hogyha esetleg meghívnátok akkor mit tennék,milyen lehet ott… de nem fogadtam volna el a meghívást. Sosem tudtam volna hátrahagyni korábbi harcostársaim. Sokat köszönhetek nekik. Hosszú ideig mellettük harcoltam,így a végén is velük zártam volna és velük is zárom a szervert.

--------------------------

Köszi Efi! :)
Te is nagyszerű harcostárs voltál és remélem még leszel is ;)
Tényleg a V7 volt az egyik legjobb szerver amin eddig voltam! Nagyon szerettem. Pedig megfordultam 2008 és a V1 óta itt-ott.


Szeretnék én is gratulálni neked külön, Dorothy, igazán nemes és ERŐS ellenfél voltál, élvezet volt téged támadni, és mindig kihívás volt tőled falvat foglalni :)

Örülök, hogy a fórum marad, szeretném tartani a kapcsolatot azokkal, akikkel évekig együtt játszottam. Egyelőre nem tervezek új világban indulni, szeptembertől viszont nem kizárt.... Bár Lord Butcher barátom nélkül nem lenne az igazi...
 

DeletedUser

Vendég
én most tartok egy kis szünetet, de úgy tűnik, a KH-tól nem lehet szabadulni :)
 

DeletedUser12679

Vendég
Ahha. Úgy tűnik, a fórum szép lassan kihal magától. Vagy mindneki nyaralni van :)
 
Fent