Elmék

DeletedUser12127

Vendég
Sziasztok V18-lakók!

Behalt a fórum mostanság. A topic nyitása nem más mint ennek felélesztésére tett kisérlet.

Ide várjuk a frankót megmondókat, a csendben vagy hangosan nekünk drukkolókat, tisztes ellenfeleinket de a minket lenézőket, vagy az éppen a fronton megtartani próbálókat is. :)

Innen is üdvözöljük ellenfeleinket és barátainkat egyaránt.

Hajrá Elmék! :))

Arkh.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A sokat emlegetett északi összefogás egyik fő letéteményese...
 

DeletedUser

Vendég
Szerb-horvátúl légyszíves abban még talán kompetens vagyok :)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok tesók, sok sikert nektek, lehet másnál nagyobb az erő de az ész és az elme fontosabb és hatékonyabb, szóval taroljatok:)

Ui: Emperor, mit szeretnél kiugatni?:)) mert 2 Hszed van de semmi értelme egyiknek sem:)
 

DeletedUser

Vendég
Nem szeretnék ugatni..azt meg,hogy nem érted nem az én bajom. Lehet nem kellene sokat erőltetni a szürkeállományodat..néha elég szimplán létezni.
 

DeletedUser12127

Vendég
Sziasztok!

Emperos sajnos nem én sem értem a párhuzamot , nem ismerem ki az a Toron és ki az a Shadon.
De az bizony igaz, hogy attól hogy én nem értem, még bőven lehet neki értelme.
Sőt még az is elképzelhető, hogyha elmagyarázza valaki nekem, még én is megértem. Ígérem figyelek. :)
 

DeletedUser

Vendég
Valami filmrészlet lehet ...
És ha a megérzésem nem csal, egyszeri gúnyos megjegyzés valamire / valakikre
 

DeletedUser

Vendég
A sokat emlegetett északi összefogás egyik fő letéteményese...

Gondolom itt az elmékre utalt aki irta:)

Erre írtam amit irtam.Egy fantázia világ országait vettem alapul.

"Toron" az Északi nagy megmentő aki erővel akarja egyesíteni északot,hogy "rend" s biztonság legyen :)

Délem meg egy hasonló birodalom aki szintén egyesíteni akar csak ők a jók :)

Nagy vonalakban..de oda is irtam,hogy aki tudja miről van szói.. a többieknek meg persze zagyvaság.
 

DeletedUser

Vendég
A hasonlat tetszik de nem a valóságot tükrözi.

1. Dél csak örülhet az északnak.
2. Erővel való összefogásnak helye nincs.
3. Szerintem mi vagyunk a " Jók" és ők a rosszak :)

Gork.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
Értem és köszönöm a magyarázatot. :)

Már csak azt nem értem hogy az északi féltekén elhelezkedő Öreg ebben a képletben hol is helyezkedik el. Észak akarja-e őket a kialakítandó nagy egységbe bevonni, vagy a már egységes dél "északi helyőrsége" szerepét vállalták fel?

Erőszaknak pedig ahogyan az előttem szóló írta valóban csak a fronton van helye. Aki északhoz csatlakozik, az tegye önként, aki délhez az szintén...
 

DeletedUser

Vendég
És mi lenne ha mindenki az MHC ellen csatlakozna?

Támogatom, bár nagyon sokan vannak itt 18on 0%os tapasztalattal, s szimplán sikerült elhúzniuk pontba, a sok barbár miatt. Bár ezek bukni fognak előnn utóbb, de aki ilyen, az neked nem fog támadni, sőt, ha kap 1 támadást, akkor már ír az összes szövetségesnek, meg klántársának védelem miatt. Sajna ez a szerver tele van ilyenekkel, s amég nincs belőlük komoly támadási szándék, és megfelelő sereg addig nem is fognak mozdulni :)
 

DeletedUser

Vendég
Anyit azért tudok és láttam,hogy aki a "nagy" MHC ellenes ligába igazol..az valamiért elöbb utóbb elűnik.Vagy így vagy úgy.
Pár játékos állandó..de ezek a klánnevek és szerveződések nagyon gyorsan változnak.
Az Öreg még meg van nem változott.Darabig meg is lesz..maximum elfogyunk.
De mivel ez csak egy játék....bár bit elvesztéséből nem csinálok gondot.
Szóval marad a színtiszta élvezet.

Kit is akarunk támogatni?Azt a kedves "északiak" már eldöntötték.:D
Egy röpke percig elméláztam azon mi lett volna ha beállunk.
Aztán rájöttem,hogy az öngyilkosságnak tisztább formája az,hogy szimplán ellenállunk:D

Szóval Észak meg nem értett fiai mit is csinálhatnak akkor amikor mindenki rájuk támad?
Mint mindenki a helyükben..:)....Behívják az oroszokat.
 

DeletedUser

Vendég
kiki33 megjegyzése helytálló.
Én is ezt mondom már Karácsony óta :)

Az ÖREG el fog tűnni ez nem lehet kérdéses :)
Idővel...senki nem húzza oly sokáig.

A kérdés inkább az,hogy az ÖREG-től elzsákmányolt falvakat mennyire fogjátok bevetni az MHC ellen, ILLETVE (és itt a fontos kérdés) képesek lesztek-e ugyanakkora vehemenciával és elszántsággal támadni az MHC-t mint ahogy azt ellenünk tettétek anno .

Na ez lenne az igazi kérdés.Ezen áll minden
 

DeletedUser

Vendég
Hát Dark..az egész nem fog elfogyni:)
Csak a védhetetlen részek:D
Azok el..persze nem ingyen,de hát ez a móka része.
 
Fent