Elemzés

DeletedUser20054

Vendég
ahogy látom a sparta új taktikát vetett be. vagyis nikita....
először is akitől sok falut viszünk azt kirakja, hogy ne rontsa a statot.
aztán bebelsőzik mindenkit és megnyeri egyedül a világot!! ezt az opciót is be kellene rakni a szavazásba. :)
 

DeletedUser20054

Vendég
halkan megjegyzem, hogy ma eddig 90 falut bukott a sparta. nikita fővezér eltűnt! mint az utóbbi 3 armakor is! csak most az ő falui buknak. kiváncsi leszek ezt mivel fogja megmagyarázni. én 2 dologra tippelek:

1- lepaktált velem (mert befolyásoltam) ezért átadta a faluit
2- hajzselét és óvszert vásárolt megint és nem volt ideje a játékra
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
halkan megjegyzem, hogy ma eddig 90 falut bukott a sparta. nikita fővezér eltűnt! mint az utóbbi 3 armakor is! csak most az ő falui buknak. kiváncsi leszek ezt mivel fogja megmagyarázni. én 2 dologra tippelek:

1- lepaktált velem (mert befolyásoltam) ezért átadta a faluit
2- hajzselét és óvszert vásárolt megint és nem volt ideje a játékra

Lupo, nem szeretem amikor valótlant állítasz...

Nem 90, hanem 131 falut buktak tegnap... :)

Side 1:
Tribes: -DA-, -D.A-
Side 2:
Tribes: Sparta, LSW

Timeframe: 14/07/2019 00:00:00-tól ől14/07/2019 23:59:59

Összes foglalás:

Oldal 1: 168
Oldal 2: 24
Különbség: 144

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 142
Oldal 2: 11
Különbség: 131

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 1,637,563
Oldal 2: 204,113
Különbség: 1,433,450

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,393,028
Oldal 2: 107,437
Különbség: 1,285,591

chart




És ebből alig volt csak pár Nikitáéké :p
https://hu.twstats.com/hu52/index.p...id=171769&type=all&timerange=2019/07/14&pn=-1
 

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Itt biz'a ;)
Hajrá Spárta !

Nem is gondoltam, hogy ennyire hiányoztam Neked? :):cool:
 

DeletedUser19662

Vendég
Valaki volna szíves egy szèp színes tèrkèpet összedobni a diplomácia rövid ismertetèsèvel azoknak akik nincsenek jelen a szerveren? Köszi! :)
 

DeletedUser20054

Vendég
ahogy nézem lassan izgulni kell azon, hogy mi lesz ha a sparta nem bírja tovább tartani az első helyet. ugyanis elfogynak szépen az LSW ből átvehető tagok! ha tartják a szokásukat (mint jó pár világon) akkor a DA ból próbálnak majd toborozni.
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::D:D:D
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Majd lebelsozi az összes tagot,csak védőket képez és elmondja H őt aztán nem szedték le könnyen xdddd
 

DeletedUser20054

Vendég
ismét 60+ megtartott falu lett a nap végére.
tudom,tudom....a sparta és baráti köre ezt úgy éli meg, hogy sikeresen levédekezték a tegnapi napot kb 100 bukott és 40 visszavett faluval.
 

DeletedUser20054

Vendég
Side 1:
Tribes: -D.A-, -DA-
Side 2:
Tribes: Sparta, LSW

Timeframe: Előző 48 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 176
Oldal 2: 84
Különbség: 92

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 126
Oldal 2: 53
Különbség: 73

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 1,565,617
Oldal 2: 788,012
Különbség: 777,605

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,192,655
Oldal 2: 526,434
Különbség: 666,221

chart
 

DeletedUser19565

Vendég
drága jós!
ha már te is beleszólsz legalább olyanba szólj bele amihez értesz és amit biztosan tudsz. lenne 1 megállapításom: A 4 kontiból nem 1 hanem 3 kontin van meg a 60%. (tudod van egy matek művelet amit összeadásnak neveznek) de mindez lényegtelen.
lenne egy kérdésem is:
mit nevezel csalásnak? azt hogy ide adott 4 tag 15 bűvöst? attól még nem kellene azonnal azt magyarázni hogy ez miatt sikertelen a klán. ez marhaság! ez csak vetítés nikita részéről!

Kérdésedre válaszolva , igen azt. Két kontin úgy lett meg a 60 %, hogy kaptátok.Úgy hallom, még ugró falut is kaptál hozzá. :D
Lépjünk túl ezen, nem úgy volt az. :D
Annyira piszok jók vagytok, már be kellett volna szedni a negyedik kontin is. Olvasva a hozzászólásaidat.
Ott mi a helyzet ?
Mi az akadálya, hogy nem nyertetek még ?
Ezt a kérdést meg én tenném fel neked!
Egy hónapja már kihirdettétek a szervergyőzelmet, ez a szerencsétlen, inaktív, csaló, (idézve a szavaidat) Spárta ellen.Védekezni nem tudnak, támadni nem tudnak, be se lépnek.
Falunevekkel üzengetsz nekik..
Jó vagy haver :D
Zoll
(Időnkénti segítő)
Egykori Tribe of Lost Souls alapító, névadó :D
 

DeletedUser20054

Vendég
Kérdésedre válaszolva , igen azt. Két kontin úgy lett meg a 60 %, hogy kaptátok.Úgy hallom, még ugró falut is kaptál hozzá. :D
Lépjünk túl ezen, nem úgy volt az. :D
Annyira piszok jók vagytok, már be kellett volna szedni a negyedik kontin is. Olvasva a hozzászólásaidat.
Ott mi a helyzet ?
Mi az akadálya, hogy nem nyertetek még ?
Ezt a kérdést meg én tenném fel neked!
Egy hónapja már kihirdettétek a szervergyőzelmet, ez a szerencsétlen, inaktív, csaló, (idézve a szavaidat) Spárta ellen.Védekezni nem tudnak, támadni nem tudnak, be se lépnek.
Falunevekkel üzengetsz nekik..
Jó vagy haver :D
Zoll
(Időnkénti segítő)
Egykori Tribe of Lost Souls alapító, névadó :D
de jó hogy egy ilyen nagy alapító ide téved és számon kér. :) amúgy idő kérdése a dolog. szépen ez a pár aktív emberke is megfogja unni hogy se támadásban se védekezésben nincs siker. de mint írtam tényleg le a kalappal az a pár ember előtt , hogy még megpróbálnak mindent.
 
Fent