Világ 84 Csevegő

=Unbeatable=

Member
A reakció pontszáma
34
Sziasztok ma kaptam egy olyan infot hogy jatszunk @Barcsa -val az Asg ellen vagy mi. Remelem ez az a szerver amit mondtak.

Meg kell cafolnom mivel se en, se Barcsa nem tervezunk jatszani. Szemely szerint én foleg nem akarok a kozeljovoben. Barcsa neveben meg nem beszelek, de mindenkinek sok sikert jo jatekot mindenkinek
Jó hogy nem azt mondod már, hogy v85-ön se játszotok. Ki hiszi el ezt nektek.... :D
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.738
ww5a6z2.png


ati.kémed
 

Xellem

New Member
A reakció pontszáma
24
Emberek mi lett itt ? Mindenkinek nagy volt a szaja meg ment a flameles jobb-re balra aztan elnemult mindenki... Ez kicsit cringe!
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
293
Helyettesítésből kitámadtatok egy MNT-s hátország mammutfiókból (aki először azt ígérte a régi vezetőségnek, hogy csatlakozik, utána meg majd csak nem fog beleavatkozni a szerverbe), ez eleget mondott magában is. :D

Az egész szerver cringe egyébként, de amikor az ASG megjelenik egy szerveren, akkor ott ritkán szokott a játék dönteni. Mi játszunk, ahogy illik, nektek meg sok sikert!
 

Xellem

New Member
A reakció pontszáma
24
A mamut fiokba csak akkor leptem be mikor learmaztatok, az azel.otti dologhoz semmi kozom... Amugy meg pont te beszelsz nekem illemrol? 81-en megmutattad neked a plecsni a lenyeg azert mindenkin atgazolsz :D
 

Xellem

New Member
A reakció pontszáma
24
Helyettesítésből kitámadtatok egy MNT-s hátország mammutfiókból (aki először azt ígérte a régi vezetőségnek, hogy csatlakozik, utána meg majd csak nem fog beleavatkozni a szerverbe), ez eleget mondott magában is. :D

Az egész szerver cringe egyébként, de amikor az ASG megjelenik egy szerveren, akkor ott ritkán szokott a játék dönteni. Mi játszunk, ahogy illik, nektek meg sok sikert!
Ide meg annyit, hogy tudtommal volt egy olyan megallapodas is, hogy nem foglaljatok korbe es gatoljatok a terjeszkedeset perem fele, majd az uj vezetoseg (vagy kitudja ki) oda regeltetett 1-2 olyan fiokot akik teljesen korbefoglaltak.

De megegyszer mondom ez engem nem erdekel es semmi kozom nem volt a fiokhoz 04/28-ig!
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
293
A mamut fiokba csak akkor leptem be mikor learmaztatok, az azel.otti dologhoz semmi kozom... Amugy meg pont te beszelsz nekem illemrol? 81-en megmutattad neked a plecsni a lenyeg azert mindenkin atgazolsz :D
Nem neveztelek meg egyébként, felőlem rexi is lehetett volna aki kitámadott, attól még gerinctelenség.

De abban biztos voltam, hogy még mindig megvisel, hogy nem adtam le előnyből a támadó plecsnit xd

Az bezzeg nem zavar, hogy az a csávó alatt kell játszani, aki pár szerverrel ezelőtt hangfelvételt csinált az örökös duálodról (aki elvileg barátja volt) és visszaélt vele. De kinek hol van a határ.
 

Xellem

New Member
A reakció pontszáma
24
Te vagy az ellenfel, meg az ordoggel is lepaktalok! Es nem az a bajom, hogy nem adtad at. De latom igy 8 honap utan sem sikerult meg felfognod! Pedig ertelmes es okos vagy. Az a baj hogy megegyeztunk valamiben amit te lehuztal a slozin!
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
293
Szíved joga utálni, én nem utállak titeket. De ha utálnálak sem lépnék át azon a határon, amit gusztustalannak tartanék, ha én lennék az ellenfél. Senki ellen és senki kedvéért xd

De ettől még jó látni, hogy játszotok, mert ráfér a magyar khra. Csak kár, hogy bele kell vinni a személyes konfliktusokat és nem lehet "játszani".

Külsőre meg nem véletlenül nem jövök minden olyan mozzanatnál, ami nem tetszik. Felesleges, mert úgyis úgy fogjátok érezni, hogy igazatok van, fröcsögnöm meg nincs értelme.

Mi játszunk egy jót, mert hívtak. Nektek is sok sikert!
 
Utoljára szerkesztve:

Blöff

Member
A reakció pontszáma
61
Te vagy az ellenfel, meg az ordoggel is lepaktalok! Es nem az a bajom, hogy nem adtad at. De latom igy 8 honap utan sem sikerult meg felfognod! Pedig ertelmes es okos vagy. Az a baj hogy megegyeztunk valamiben amit te lehuztal a slozin!

Bocsi máskor nem támadok, hogy lezáruljon a világ :(
 
Fent