Világ 84 Csevegő

bbClock

New Member
A reakció pontszáma
0
arma szervezés 1.1 Ne lakatold amit mit kinézel cp-neknk ki tudod jelölni színekkel a térképen. Remélem tudtam segíteni.
Ettől függetlenül hozzám semmi info nem jött hogy mi van lakatolva, aki mást állít az csak jobb színben akar feltűntetni egy gyenge armát a hazugságával.

szerk:
Ne zavarjon hogy csak forgásból vittetek falut, amikor már mindegy is mi volt lakatolva. Sakk, matt.
Nem zavar, de nem haragszol ha egy szavad nem hiszem el azok után ahogy elő adod magad a külsőn.
 

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
994
Ez mindenkinek szíve joga, de az tény hogy egy afk fióktól vittetek 6 falut egész napos forgással. Szóval a lakatos érved, hogy azt vittétek ami nem volt lakatolva egyszerűen nem állja meg a helyét. Ez nem hit kérdése ez egy tény.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Nekem infóztak közvetlenül, szerencsére így már le tudtuk hozni az armát -6ra :cool:

Egyébként szegényemtől akkor is hoztatok volna 6 falut, ha mi támadjuk :(
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.158
Sziasztok ma kaptam egy olyan infot hogy jatszunk @Barcsa -val az Asg ellen vagy mi. Remelem ez az a szerver amit mondtak.

Meg kell cafolnom mivel se en, se Barcsa nem tervezunk jatszani. Szemely szerint én foleg nem akarok a kozeljovoben. Barcsa neveben meg nem beszelek, de mindenkinek sok sikert jo jatekot mindenkinek
 

frici77

Member
A reakció pontszáma
75
Három négy napja érkeztem vissza játszani a V84re erre a szitura:
Jelenlegi helyzet 84en:

ASG : 1579 + 709 + 45 = 2333 falu
Av
: 1425 + 460 +204 = 2089 falu
ALC
: 1552 + 1018 +392 +169 = 3131 falu

ASG+ Av = 4422 falu

vs
ALC = 3131 falu
 
Fent