Csevegő

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
gondótam bemegyek ha már manex mester elmondta, mennyivel nehezebb a könnyített, de hát be se lehet regelni gecc.
 

Gugligoys

Member
A reakció pontszáma
35
Hát egyenlőre tele a tőzsde, nem vette ki senki. Amúgy ez a szerver mitől könnyített? Nekem csak egy szimpla lassú szervernek tűnik, amire ha valaki ügyes akkor maxos faluval és lovagokkal jön át 79/80-ról.
 

Neldoreth

New Member
A reakció pontszáma
7
Hát egyenlőre tele a tőzsde, nem vette ki senki. Amúgy ez a szerver mitől könnyített? Nekem csak egy szimpla lassú szervernek tűnik, amire ha valaki ügyes akkor maxos faluval és lovagokkal jön át 79/80-ról.
A támadási blokk miatt könnyített. Még ha nagy túlerő ellen is védekezel, nem tudnak elhordani. Ha falukat veszítesz, kiesel az ellenfél sávjából és nem támadhat tovább. Vagyis havonta, blokkugrásnál kell csak odafigyelni, aztán egy hónap béke. Nem kell folyton résen lenni, mint a normál szerveren.
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
A klánháborúból kimarad a háború.
barbizgatás van és építgetés, kb mint egy 2D farm szimulátor
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Amúgy ez a szerver mitől könnyített?
hát, a legnagyobb könnyítés talán az, hogy a Moderált Tartalom játékosok akiket normálon/classicon elhordanak az első héten (kivéve, ha egy klán indul, és épp abban vannak), azokat itt nem lehet. értelmes játékosoknak nem igazán van értelme bemenni, mert harcolni nem lehet. általában egy klán indul, ami összegyűjti azokat a normálon teljesen használhatatlan játékosokat, akik Moderált Tartalom a könnyítettes győzelmi pecslikre.

ingyenpecsli farmolás lvl9999
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
hát, a legnagyobb könnyítés talán az, hogy a Moderált Tartalom játékosok akiket normálon/classicon elhordanak az első héten (kivéve, ha egy klán indul, és épp abban vannak), azokat itt nem lehet. értelmes játékosoknak nem igazán van értelme bemenni, mert harcolni nem lehet. általában egy klán indul, ami összegyűjti azokat a normálon teljesen használhatatlan játékosokat, akik Moderált Tartalom a könnyítettes győzelmi pecslikre.

ingyenpecsli farmolás lvl9999
Most ezt miert mondod? Pont multkor volt riport egy konnyitett vilagos profirol es szerintem bearazna barmelyikunket normal vilagrol csak nekik nincs kedvuk lealacsonyodni hozzank
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

frici77

Member
A reakció pontszáma
75
hát, a legnagyobb könnyítés talán az, hogy a Moderált Tartalom játékosok akiket normálon/classicon elhordanak az első héten (kivéve, ha egy klán indul, és épp abban vannak), azokat itt nem lehet. értelmes játékosoknak nem igazán van értelme bemenni, mert harcolni nem lehet. általában egy klán indul, ami összegyűjti azokat a normálon teljesen használhatatlan játékosokat, akik Moderált Tartalom a könnyítettes győzelmi pecslikre.

ingyenpecsli farmolás lvl9999
Szia! Neked mi a kh-s nickneved?
 

frici77

Member
A reakció pontszáma
75
miért, ki akarsz hívni?!
szia újra! Nem találkoztam még a világokon Veled , csak a fórumokon, de ott elég sokat lehet olvasni a hozzászólásaidat .... Azért kérdeztem mert érdekel,hogy tudjam kihez kötni a hozzászólásaidat...
 
Utoljára szerkesztve:
Fent