Világ 80 Csevegő

balazs96HUN

Member
A reakció pontszáma
45
Have you ever been described as an aggressive-go-getter(positve: Ambitious/Hard worker)?
Seems to me that you'd rather take the reins yourself than wait around for things to get done. Also a positive trait.

BUT(t), humiliating your current opponent(s) publicly is not a necessary precursor of achieving your goals.

Ezeket a fos wishes kepet te magad csinalod egyebkent? Mindig is megakartam kerdezni, szolj aztan osszedobunk neked valamit faszat Jani.
 

bbbenyo111

Active Member
A reakció pontszáma
90
@=Diiegox= a gúnyos háború hirdetésed után van képed kidobni a saját tagod, hogy ne rontsa a statot?

Nem elég, hogy az összes klánnal a szerveren lepaktáltál 17 ember ellen, de még fel se vállalod a vereséget? Ennél azért többet vártam tõled.
Szerintem tok mindegy mikor lettek kidobva, a fioknak a tagjai hamarabb kiléptek dcrol es elmentek cs gozni minthogy feltudtàtok volna szedni. :D nyilvan igyis ugyis tudja mindenki stat nelkul is hogy -50falu 2nap alatt ,nem kell ezt bizonyitani sem
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Szerintem tok mindegy mikor lettek kidobva, a fioknak a tagjai hamarabb kiléptek dcrol es elmentek cs gozni minthogy feltudtàtok volna szedni. :D nyilvan igyis ugyis tudja mindenki stat nelkul is hogy -50falu 2nap alatt ,nem kell ezt bizonyitani sem
Nem hiába,a Cs:Go2 nagyon pörög
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Szerintem tok mindegy mikor lettek kidobva, a fioknak a tagjai hamarabb kiléptek dcrol es elmentek cs gozni minthogy feltudtàtok volna szedni. :D nyilvan igyis ugyis tudja mindenki stat nelkul is hogy -50falu 2nap alatt ,nem kell ezt bizonyitani sem
temaragycsenbe 50 falutnemtudtal lefarmolniano aztanazok csak barbik voltak
 

balazs96HUN

Member
A reakció pontszáma
45
Amugy az Elit mit csinal ?
En tokre azthittem egy izgalmas befejezes lesz, erre esku hasonlo kaliber mint az Atlantisz.
Szoki falu uzengetesek "i love noobs" neven..aztan csori sracokat ugy szedik be mint a cukrot xdd
 

NewShadow

New Member
A reakció pontszáma
4
IMG_20230911_231053.jpg
Ne legyél már ilyen konok!:eek:
Szomorú vagyok hogy írsz és még a választ sem vagy hajlandó megvárni.:cool:
És ilyenek a nagy emberek.;)khh
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.160
Valaozinu nem kivancsi rad, ahogy senki sem.
Amugy is kilett adva parancsba hogy az egesz szerot lekell tiltani. Nehogy kizokkentsenen minket a jatekbol.
 

Boba Fett

New Member
A reakció pontszáma
6
Nem kell a feszko. Csak egy jatek, mindenki tolja legjobb tudasa szerint.

Az erö legyen veletek :)
 
Fent