Világ 79 Csevegő

Kekbond99

New Member
A reakció pontszáma
11
Hát sajnálom, hogy így alakult ez a világ, de legalább sokat tanultam a jelenlegi KH-s normál világoról. :D
Hihetetlen ami itt megy egyes emberek közt, nem is értem hogyan lehet valakit így gyűlölni akivel még soha nem is találkoztál. :oops::oops:

Na mindegy.. jó kis játék volt, köszi nektek!
Miert írod hogy jó játék volt? Ugyanúgy jatszol tovább.
Ki is a vezéred??Ja, igen, dzsindzsa..akkor már meg se lepődök a ferdítéseden
 

SzRicsi

Member
A reakció pontszáma
31
Miert írod hogy jó játék volt? Ugyanúgy jatszol tovább.
Ki is a vezéred??Ja, igen, dzsindzsa..akkor már meg se lepődök a ferdítéseden

Na na na na na!!!!!
Légy szíves ne hasonlíts hozzájuk!
Tudtommal igyekszem mindig korrektül játszani, mind a társaimmal, mind az ellenfeleimmel szemben.
Kérdezd csak meg ThamuR-t vagy zolikarma-t akik közvetlen szomszédaim voltak pirosként.

Én egy szóval sem írtam azt, hogy betörölök vagy esetleg abbahagyom, pusztán itt külsőn megköszöntem a játékot amíg ÉRDEMILEG tartott, de nehogy már számon legyek kérve amiért védekezni mertem ellened. :D :D

Sokmindent elrontottál már a kémlelés pillanatában, nem az én feladatom, hogy megtanítsalak játszani, de ha értelmesen rámírsz talán még szívesen segítek is, hogy a jövőben ezeket elkerüld.

Nem kell felkapni a vizet csakmert nem sikerült ingyen falut hoznod, előbb utóbb úgyis győz a túlerő én pedig kifogyok, aztán lehet széthordani a falukat.
A fenti filmes idézetem is igazából ennek szólt, hogy elég sokan jöttök rám és van-e még esetleg valaki aki tervezi.

Szóval még egyszer kérlek, csak azért mert ebben a csapatban játszottam ne hasonlíts a vezetőjükhöz! Hidd el nekem is megvoltak a magam konfliktusai vele, de nem vagyok szélforgó, hogy csak úgy ide-oda ugráljak a klánok közt.

Köszönöm!
 

Kekbond99

New Member
A reakció pontszáma
11
Na na na na na!!!!!
Légy szíves ne hasonlíts hozzájuk!
Tudtommal igyekszem mindig korrektül játszani, mind a társaimmal, mind az ellenfeleimmel szemben.
Kérdezd csak meg ThamuR-t vagy zolikarma-t akik közvetlen szomszédaim voltak pirosként.

Én egy szóval sem írtam azt, hogy betörölök vagy esetleg abbahagyom, pusztán itt külsőn megköszöntem a játékot amíg ÉRDEMILEG tartott, de nehogy már számon legyek kérve amiért védekezni mertem ellened. :D :D

Sokmindent elrontottál már a kémlelés pillanatában, nem az én feladatom, hogy megtanítsalak játszani, de ha értelmesen rámírsz talán még szívesen segítek is, hogy a jövőben ezeket elkerüld.

Nem kell felkapni a vizet csakmert nem sikerült ingyen falut hoznod, előbb utóbb úgyis győz a túlerő én pedig kifogyok, aztán lehet széthordani a falukat.
A fenti filmes idézetem is igazából ennek szólt, hogy elég sokan jöttök rám és van-e még esetleg valaki aki tervezi.

Szóval még egyszer kérlek, csak azért mert ebben a csapatban játszottam ne hasonlíts a vezetőjükhöz! Hidd el nekem is megvoltak a magam konfliktusai vele, de nem vagyok szélforgó, hogy csak úgy ide-oda ugráljak a klánok közt.

Köszönöm!
Nem kell megtanítanod játszani, talan észrevetted, semmi nem volt időzítve, mivel "törölt fiókra" mentem.
Tamadtalak máskor is, és akkor nagyon szépen levédted, ott az én tamadásom is időzítve volt, hisz akkor meg aktív voltal.

Azt írta dzsindzsa tötöltök, te itt megköszönted a játékot.
A kémlelés alapjan nem voltak védve frontfalvak.
Logikusnak tűnt mindezek alapján, hogy mar nem lesznek vedve a falvaid.

Na mindegy, megint magamból indultam ki, naiv voltam.
 

SzRicsi

Member
A reakció pontszáma
31
Madarat tolláról.. szóval nem valószínű.

szerk:vagy ha igen, akkor sehogy sem értem, hogy lehet vele egy klanban játszani..

Tehát szerinted ha van egy bűnöző kollégád (mert barátnak semmiképp nem mondanám) akkor már te is az vagy.. remek meglátás...
Egyedül érkeztem erre a világra, választottam egy klánt ahol a legtöbb ismerős nevet láttam, fogalmam sem volt a ti KH-s szappanoperátokról, nem tudom és nem is érdekel az előzménye, csak a saját magam játéka miatt jöttem.
Sajnos most a klán választással lyukra futottam, ez van, előfordul. Ebből is tanult az ember. :)
 

Kekbond99

New Member
A reakció pontszáma
11
Tehát szerinted ha van egy bűnöző kollégád (mert barátnak semmiképp nem mondanám) akkor már te is az vagy.. remek meglátás...
Egyedül érkeztem erre a világra, választottam egy klánt ahol a legtöbb ismerős nevet láttam, fogalmam sem volt a ti KH-s szappanoperátokról, nem tudom és nem is érdekel az előzménye, csak a saját magam játéka miatt jöttem.
Sajnos most a klán választással lyukra futottam, ez van, előfordul. Ebből is tanult az ember. :)

Hát ez nem jó példa..írok jobbat:
Ha én elmegyek egy csapatba focizni, és a tarsak olyanok, hogy az ellenfélnek direkt sérülést okoznak, vagy bundáznak, akkor abba a csapatba én nem megyek többet.
ASGből is kiléptek jóparan a vezér miatt, Te is megtehetted volna.

Amúgy ez nem khs szappanopera, snake remek nicknevet valasztott magának, ezt bizonyította már, itt se átalott pl. az ellenséges tagoknak leveleket írkalni bomlasztás céljából, vagy szövetkezni masik ellenséggel..
 

golditep

New Member
A reakció pontszáma
13
Tehát szerinted ha van egy bűnöző kollégád (mert barátnak semmiképp nem mondanám) akkor már te is az vagy.. remek meglátás...
Egyedül érkeztem erre a világra, választottam egy klánt ahol a legtöbb ismerős nevet láttam, fogalmam sem volt a ti KH-s szappanoperátokról, nem tudom és nem is érdekel az előzménye, csak a saját magam játéka miatt jöttem.
Sajnos most a klán választással lyukra futottam, ez van, előfordul. Ebből is tanult az ember. :)
Szia én is egyedül érkeztem a világra én klánt alapítottam az =AV=! és diplomáciába léptem klánokkal! mi tisztességesen játszottunk nem kémkedtünk és nem irtunk állszent körleveleket az ellenséges klánokra! de fordítva ez nem igaz! :)
 

Laci177

New Member
A reakció pontszáma
22
Szia én is egyedül érkeztem a világra én klánt alapítottam az =AV=! és diplomáciába léptem klánokkal! mi tisztességesen játszottunk nem kémkedtünk és nem irtunk állszent körleveleket az ellenséges klánokra! de fordítva ez nem igaz! :)
köszi az infót a H-ról jó arcok voltatok !4!4!4
 

Kubii

Active Member
A reakció pontszáma
120
A veszekedések után unalmasabb lett a V79 külső, mint az én discord megbeszéléseim, amin senki nem jelent meg! :D o_O Megyek 80-ra,, hátha ott lesz majd vmi érdekes. :oops:
 
Fent