Világ 78 Csevegő

csicsonka

New Member
A reakció pontszáma
13
Biztos össze belsőzi a csicsonka
Egy 900 pontos gyereket alig tudott el foglalni de belsőzni és barbizni nagyon tud, még nálam is jobban ;)
Ez az egész játék, a stratégiáról és esetleg a matekról szólna. Ha valaki jó akar lenni benne, akkor vagy megy neki ez a kettő, de legalább az első vagy költi rá a pp-t mint a fene, esetleg egy-két olyan scriptet vagy mást bevet amit nem szabadna, húz magának 1-2 fiókból még falukat.

Ha meglepődsz azon, hogy nem húztuk az egyetemet és még csak rájönni sem sikerült ennyi idő alatt, hogy mi lehet az oka, stratégiai érzéked majdnem nuku. Addig elért, hogy a jedikkel inkább kibékültél, nehogy vééééletlenül ne nyerjétek a világot. Nem volt rossz döntés egyáltalán, de ha már csak eddig ér normális világokon is a vezetők stratégiája, értem miért játszák már ilyen kevesen a játékot. Remélem azért a dominanciás világok már nem ilyen unalmasak, mert a sok 100 foglalt barbimból, szeretném használni is a csapatok.
Sokat igazából olyannak, aki ismerte ezt a végjátékot vagy nem ismerte, de pp-t ölt jó sokat a világba, nem is kell stratégiáznia. Ez azok hihája, akik kitalálták ezt a retek gatyi végjátékot és 2019 óra nem tudták javítani. Eltudom képzelni, külföldi szerókat is beleszámolva, hányan dícsérték.

Úgy tudom viszont, nálad az utóbbiak már mind meg voltak az első bekezdésből, itt amott és méghozzá te vallottad be egy részét másoknak. Neked a 107k, spiritnek a 116k kifosztott falutok is majdnem egyszerre, biztos a véletlennek tudható be.
Azóta sem volt akkora, de az akkor legalább összejött mindkettőtöknek.
Legyél büszke a világgyőzelemre, mert nyertetek volna így is úgy is olyan tagokkal csalás nélkül is.. TEGYÜK FEL itt ez mégsem az lett volna, csak szimplán egy napodból 6 óra konkrétan tisztán arról szólt, hogy egy gombot lenyomva tarts, amire engedélyezett scriptel képes vagy , plusz egy jó óra a recaptchak pipálgatásával.

Egyáltalán nem sajnálom hogy te megnyered a világot, mert teljesen mindegy hogy itt is csaltál e vagy csak szimplán belefér az életedbe, hogy egy napból néha 7 órát farmolással töltessz el kh-n, így is úgy is téged nagyon durván érdekel a játék és hogy elől legyél benne. Még csak ebből is egyértelműen az jön le, hogy belém kötsz, megpróbálsz beszólni, hol ott egy darab szót nem váltottunk még ez előtt. Azért ez ismerkedés a javából. :D Nekem az alap tervem besült a világon az biztos, mert amit itt összeszedtem ppt, azt azóta vissza is raktam ebbe a világba, de legalább így hogy maradtam még játszani, meg ismertem egy csomó jó fej embert. Ha világot nem is, akkor őket nyertem, bibibi. :p


Na meg így lassan megvan az első végig játszott világom is. xD Persze kell hozzá, hogy "Magyar KH leggyorsabban zart magyar szervere" legyen, de hát ez van, nekem annyira azért nem bejövős sajnos, hogy nagyon sok időre leragadjak. A elsőknél még inkább a labdát rúgdostam, mostanra meg úgy néz ki, mintha megbetegedett volna kicsit a játék.
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Ez az egész játék, a stratégiáról és esetleg a matekról szólna. Ha valaki jó akar lenni benne, akkor vagy megy neki ez a kettő, de legalább az első vagy költi rá a pp-t mint a fene, esetleg egy-két olyan scriptet vagy mást bevet amit nem szabadna, húz magának 1-2 fiókból még falukat.

Ha meglepődsz azon, hogy nem húztuk az egyetemet és még csak rájönni sem sikerült ennyi idő alatt, hogy mi lehet az oka, stratégiai érzéked majdnem nuku. Addig elért, hogy a jedikkel inkább kibékültél, nehogy vééééletlenül ne nyerjétek a világot. Nem volt rossz döntés egyáltalán, de ha már csak eddig ér normális világokon is a vezetők stratégiája, értem miért játszák már ilyen kevesen a játékot. Remélem azért a dominanciás világok már nem ilyen unalmasak, mert a sok 100 foglalt barbimból, szeretném használni is a csapatok.
Sokat igazából olyannak, aki ismerte ezt a végjátékot vagy nem ismerte, de pp-t ölt jó sokat a világba, nem is kell stratégiáznia. Ez azok hihája, akik kitalálták ezt a retek gatyi végjátékot és 2019 óra nem tudták javítani. Eltudom képzelni, külföldi szerókat is beleszámolva, hányan dícsérték.

Úgy tudom viszont, nálad az utóbbiak már mind meg voltak az első bekezdésből, itt amott és méghozzá te vallottad be egy részét másoknak. Neked a 107k, spiritnek a 116k kifosztott falutok is majdnem egyszerre, biztos a véletlennek tudható be.
Azóta sem volt akkora, de az akkor legalább összejött mindkettőtöknek.
Legyél büszke a világgyőzelemre, mert nyertetek volna így is úgy is olyan tagokkal csalás nélkül is.. TEGYÜK FEL itt ez mégsem az lett volna, csak szimplán egy napodból 6 óra konkrétan tisztán arról szólt, hogy egy gombot lenyomva tarts, amire engedélyezett scriptel képes vagy , plusz egy jó óra a recaptchak pipálgatásával.

Egyáltalán nem sajnálom hogy te megnyered a világot, mert teljesen mindegy hogy itt is csaltál e vagy csak szimplán belefér az életedbe, hogy egy napból néha 7 órát farmolással töltessz el kh-n, így is úgy is téged nagyon durván érdekel a játék és hogy elől legyél benne. Még csak ebből is egyértelműen az jön le, hogy belém kötsz, megpróbálsz beszólni, hol ott egy darab szót nem váltottunk még ez előtt. Azért ez ismerkedés a javából. :D Nekem az alap tervem besült a világon az biztos, mert amit itt összeszedtem ppt, azt azóta vissza is raktam ebbe a világba, de legalább így hogy maradtam még játszani, meg ismertem egy csomó jó fej embert. Ha világot nem is, akkor őket nyertem, bibibi. :p


Na meg így lassan megvan az első végig játszott világom is. xD Persze kell hozzá, hogy "Magyar KH leggyorsabban zart magyar szervere" legyen, de hát ez van, nekem annyira azért nem bejövős sajnos, hogy nagyon sok időre leragadjak. A elsőknél még inkább a labdát rúgdostam, mostanra meg úgy néz ki, mintha megbetegedett volna kicsit a játék.
Stratégiai érzésem 0? ;) remek... Köszönöm :) eddig ezt nem tudtam :)
Lassan 1 hónapja nem foglaltam semmit mert értelmét nem láttam ezen a szerveren. Kb akkor hagytam abba a farmolást és a barbár nevelést is. Ztanata volt 2 armank a 2ot még en szerveztem a fele nukek mentek rátok és így us hiszünk falut. Ott biztossá vált nekem hogy itt nincs amit erőltetni es több időt mind muszály ebbe bele rakni, mert fölösleges. Ennyire érdektelen és unalmas világon még sose voltam.
Meddig rólad bibicsicsonka a társaik urjak hogy remegsz hogy első lehetsz addig nálunk röhögnek hogy végre vége mert ilyen világot jár húzni tovább.

A jedik meg persze, miután ti le akartátok belsozni őket irtak nekünk. Mert 77 klánbol hozztatok létre egy csapatot és aki kisebb volt belsőzni akartátok.
Kezdő játékosok és segítettünk nekik.
Azóta se bánom mert sokat beszélek az ottani tagokkal.
Bár a tarsaidból is sokkal....


Persze hogy beteg a játék, van egy 100 max 200 fős tagság akik játszanak és világról világra járnak. Plusz talán még 100 vagy 200 akik csak néha néha be járnak. Ennél már csak kevesebb ember lesz. Ez már nem az a játék ahol melóba is a gép mellett izgultam vajon bár az elsők között leszek e farmban.

Igen azért van a 100k fölötti farmolt falum mivel munkába is az időm nagy részét gép előtt ülöm le :)
Plusz melletem minden várni nevelve volt így míg sok helyen 5-10 kl fatmolt én 1-1 kl tudtam küldeni farmolni... De ezt jár neked meséljem :)
 

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
Jól bemutatja a mai kh-t.. játékélmény nem számit,csak a plecsni a fontos. :D
Jó és izgalmas harcok lehettek.:D
A DNS-bol senki sem plecsni miatt jott, hanem jatszani, de nehez, ha az aktiv jatekosallomany a beka segge alatt + nincs ellenfel. En pl. lesz.rom a plecsniket, mert mit er? Semmit. Ha kozben 0 a harc es nincs normalis jatekelmeny. Ez egy hulladek szerver volt, ertelme kb. 0. Mondanam, hogy legalabb megismertunk uj embereket, de ennyi ido alatt meg kb. erre sem volt lehetoseg XD
 

DeletedUser21347

Vendég
Egyébként a Support legközelebb majd a Felvilágosodás Kora Végjáték leírásban közölhetné, hogy a KH Wiki hibás miszerint:

"Fontos tudni, hogy azok a zászlók, amelyek gyorsítják az egységek képzését – erre a falura nem lesznek hatással. Továbbá, a prémium ponttal való idő csökkentés, illetve minden más előnyt jelentő itemek (pl. a leltárból aktivált előnyök) nem lesznek használhatóak ezekben a falvakban."
Ezzel ellentétben a klán XP, a Leltár Item és a lovag bónusz is módosítja az építési időt.
(PP-vel felezni valóban nem lehet tudtommal)

Nem tudom a KH Wiki-t kinek a reszortja frissíteni de megtehetné, hogy egy későbbi világon ha valaki komolyan tervezi a jétékot ne szaladjon bele ebbe a hibába.
Annó @Bogyó kezdett nagy frissítésekbe ha jól tudom. Jó kezdeményezés volt tőle.
Egy dologgal nem értek egyet, a betűrendbe való rendezéssel. A játékosok megszokják az épületek sorrendjét, és ha rákattintanak a KH Wikiben az...

épületek fülre

...akkor sokszor "alig" találja meg az ember amit keres. Az agynak ez plusz feladat. Sokkal jobb volt játéksorrendben, mint betűrendben.

Persze tudom, bele ugatni könnyű. Csak engem azóta is zavar egy kicsikét. :)

(Apró megjegyzés, vélemény..)
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
A DNS-bol senki sem plecsni miatt jott, hanem jatszani, de nehez, ha az aktiv jatekosallomany a beka segge alatt + nincs ellenfel. En pl. lesz.rom a plecsniket, mert mit er? Semmit. Ha kozben 0 a harc es nincs normalis jatekelmeny. Ez egy hulladek szerver volt, ertelme kb. 0. Mondanam, hogy legalabb megismertunk uj embereket, de ennyi ido alatt meg kb. erre sem volt lehetoseg XD
Pár értelmes keret van még, meg kell beszélni egy konkrét világot, ahova bementek, mert így akaratlanul is elkerülitek egymást és ilyen szar szerók lesznek. Előtte max beszéltek Noobleaderrel, hogy ne valami ótvar játékbeállítás legyen azon a világon.
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Pár értelmes keret van még, meg kell beszélni egy konkrét világot, ahova bementek, mert így akaratlanul is elkerülitek egymást és ilyen szar szerók lesznek. Előtte max beszéltek Noobleaderrel, hogy ne valami ótvar játékbeállítás legyen azon a világon.
Mi, vagyis én tuti egy időre hanyagolom a játékot. Ha vissza is jövök valamikor akkor max unalomból lesz. 72 után is ez történt ... balesetem miatt le kellet foglaltam magam így vissza jöttem. De megint ott vagyok hogy soha többet nem kellene már
Ide is krisz rangatott be, meg a Nemesis vezérek. Plusz volt 2000 PPm megmaradva 76ról ami mostanra 17 lett :D
 

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
Pár értelmes keret van még, meg kell beszélni egy konkrét világot, ahova bementek, mert így akaratlanul is elkerülitek egymást és ilyen szar szerók lesznek. Előtte max beszéltek Noobleaderrel, hogy ne valami ótvar játékbeállítás legyen azon a világon.
Egyetertek, max. csak annyi hozzafuzendom van, hogy en aktivan nem jatszok mar jo ideje es nem is tervezek :)
 

..Headshot..

Well-Known Member
A reakció pontszáma
271
Mi, vagyis én tuti egy időre hanyagolom a játékot. Ha vissza is jövök valamikor akkor max unalomból lesz. 72 után is ez történt ... balesetem miatt le kellet foglaltam magam így vissza jöttem. De megint ott vagyok hogy soha többet nem kellene már
Ide is krisz rangatott be, meg a Nemesis vezérek. Plusz volt 2000 PPm megmaradva 76ról ami mostanra 17 lett :D
EN??? XDDDDDDDD
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Elég lesz mindenkinek
Itt a nyár. Már egy hónapja farmolni sincs kedvem :)
jaja, és erre ugye nem lehetett számítani a szeró indulásakor, hogy hirtelen a semmiből majd nyár lesz. még sosenem fordult elő a történelemben, hogy tavasz után az jött!

persze nyilván pont ezért mentetek be, mert láttátok, hogy senki nem indul a szerón, és le lehet farmolni egy ingyen pecslit.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
jaja, és erre ugye nem lehetett számítani a szeró indulásakor, hogy hirtelen a semmiből majd nyár lesz. még sosenem fordult elő a történelemben, hogy tavasz után az jött!

persze nyilván pont ezért mentetek be, mert láttátok, hogy senki nem indul a szerón, és le lehet farmolni egy ingyen pecslit.

Azt még nekik gyerekük se lesz, meg nem is Minecraftozni vótak.
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
jaja, és erre ugye nem lehetett számítani a szeró indulásakor, hogy hirtelen a semmiből majd nyár lesz. még sosenem fordult elő a történelemben, hogy tavasz után az jött!

persze nyilván pont ezért mentetek be, mert láttátok, hogy senki nem indul a szerón, és le lehet farmolni egy ingyen pecslit.
Na ne már, erről nem tudtam dév :) de ez nekünk elég volt ebből a szerverből, nagyon unalmas. már mindenki várja a végét :) Szerintem nem csak a magunk nevében de az ellenfél nagyrésze is már várja a végét :) tudunk pihenni az árnyékba :)
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
A DNS-bol senki sem plecsni miatt jott, hanem jatszani, de nehez, ha az aktiv jatekosallomany a beka segge alatt + nincs ellenfel. En pl. lesz.rom a plecsniket, mert mit er? Semmit. Ha kozben 0 a harc es nincs normalis jatekelmeny. Ez egy hulladek szerver volt, ertelme kb. 0. Mondanam, hogy legalabb megismertunk uj embereket, de ennyi ido alatt meg kb. erre sem volt lehetoseg XD
Miután az értelmesebbek 1 nagyobb része V1-n van, így valóban nehéz lett volna komoly szervert összerakni 78-ra. A v1-ről kibukott játékosok java 78-79n van most. :D V1-t se mondanám acélos szervernek, mert nem az. De itt legalább van ki ellen játszani.
 
Fent