Világ 77 Csevegő

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Keddi indulás? Kinek mit intézett a supportja. xd Ez a speckó beállítás tetszetős, érdekes világ lehet ebből. Winteren kívül a többi klán mit titkolózik? Divat volt, hogy a nagyobbak előre bejelentették, hogy indulnak a világon, sőt még ki is hívtak valakit... vagy ez egész világot. Most meg mindenki kussol, aztán majd besurrannak a szerverre, mintha ezen múlna minden.
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Keddi indulás? Kinek mit intézett a supportja. xd Ez a speckó beállítás tetszetős, érdekes világ lehet ebből. Winteren kívül a többi klán mit titkolózik? Divat volt, hogy a nagyobbak előre bejelentették, hogy indulnak a világon, sőt még ki is hívtak valakit... vagy ez egész világot. Most meg mindenki kussol, aztán majd besurrannak a szerverre, mintha ezen múlna minden.
Szerintem a nagyok már nem játszanak hagyják a kicsiket érvényesülni :)))
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Keddi indulás? Kinek mit intézett a supportja. xd Ez a speckó beállítás tetszetős, érdekes világ lehet ebből. Winteren kívül a többi klán mit titkolózik? Divat volt, hogy a nagyobbak előre bejelentették, hogy indulnak a világon, sőt még ki is hívtak valakit... vagy ez egész világot. Most meg mindenki kussol, aztán majd besurrannak a szerverre, mintha ezen múlna minden.

Keksz múltkor bejelentette, hogy mivel sokan bántották őt meg az FS-t, ezért nem jelentik be az indulást előre, hanem ráregelnek azokra, akiknek nagy a szájuk.
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Keksz múltkor bejelentette, hogy mivel sokan bántották őt meg az FS-t, ezért nem jelentik be az indulást előre, hanem ráregelnek azokra, akiknek nagy a szájuk.
Lassan jobban lesz basztatja, mint Dongabi az ASG-vel. :D
Én mondjuk örülnék neki, ha benéznének 77-re, aztán behúznák a szerót, mert méltatlan lenne a 73-as befejezés hozzájuk.
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Megértelek, én mondjuk purhabot szoktam nézni, aztán a főnök mindig kérdezi, hogy mi ez a csattogás, én meg á semmi csak gyorsan gépelek.

Látom közben lett már Bann2 meg Parab is, de igazuk van, én is szeretem az ingyen falukat, amikor csak belsőzni kell.
 
Fent