Csevegő

DeletedUser19671

Vendég
Csak a szám miatt lájkolom. :D
Na jó nem, igazából egyetértek a leírtakkal de hát mi mást várhattunk volna tőle? Grat a Hydrának bár az ellenfelek nagyon megkönnyítették a dolgotokat. Valami bitang szerót összedobhatnátok Horda is végez lassan, Cotl is, egyedül az a fránya 47 húzódik el sokáig bár talán a Random most elindult a macskaköves úton a győzelem felé.

Nem hiszem, hogy mostanában indulnánk szervezetten valamelyik világon.
Személy szerint most én sem vállalnék be egy komolyabb indulást, persze ha megy a Hydra, akkor megyek én is :)
 

DeletedUser19702

Vendég
Határozzad meg magadat, mi vagy te, Witcherkém?
Klánvezér esetleg, ki nem osztozik tortán
Indulsz-e még jövőre is, reszkethetnek-e a KH-án
Vagy celebként nyomod magad le az ember torkán?

Sok itt a kérdés, kevés a válasz
Witcherkém, mondd meg, mit rejt az álarc
Nézz magadba, és valld be kérlek
A celebség felé billen a mérleg
Nagy a pocak, de kicsi az agy
Klánvezérként súlytalan vagy
Nincs igény rád tesóm, tényleg
Bulvár termék lettél végleg

Egy-két jó kis média-hekk
Mindig felszínen van az öreg
Tresshez ért, ez nem vitás
Virgonc KH-s messiás
A szerver győzelmet várva várja
Hű árulás társasága

Partikba jár én el se hittem
De két Dongábornyit foglal a VIPben
Mi van veled Witcher, van-e még lejjebb
Itt van a refrén, énekeljed

Mi van veled Witch?
Mi van veled Witch?
Mi van veled Witch?
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
ez nagyon rossz,nagyon cink. legközelebb talán jobb lesz majd.
Nem vagyok wicher híve,de ez ídekes.
CSATLAKOZOTT:
MA
ÜZENETEK:

1
KAPOTT KEDVELÉSEK:
0
 

DeletedUser19651

Vendég
Witch v51 en újra akcióban! Witcher bosszúja lesz a Dream nagy álma!
 

ankesz10

Active Member
A reakció pontszáma
155
Gyerekek, ne szidjátok már Witchert, hiszen ő a legodaadóbb ember a világon, már a 2dik szerver győzelmet adja tálcán a hydrának!

Levezetés:
Ő maga mondta V42-n azért nyertünk mert ő abbahagyta félúton mert nemvolt ideje, tehát vezetés nélküli TEMP-et vertünk meg!
V49, kilépett megalapította a DREAM-et betoborozta az összes ellenséges klánt, majd abbahagyta(elmondása szerint már régóta)
tehát ott sincs vezetés. Valamint azzal indokolta a tetteit, hogy megnövelje a harci kedvünket, és összekapjuk magunkat!
Ráadásul az okt 1.-én történt armánk alatt rengeteg falut átadott nekünk!
Idézet:"Áhh,csak szórakozom,sok falut át is adtam,..."

Witcher
Meghóditott falvak:19
Elvesztett falvak:43
Let: 194.190
Lev: 4.114.267

Tehát mi ő ha nem a legjobb fej a világon?
Szeretlek Witch :oops::oops:

Mondjuk kicsit zsemlés, hiszen ha veszít sosincs ideje hmm:eek:
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.404
Gyerekek, ne szidjátok már Witchert, hiszen ő a legodaadóbb ember a világon, már a 2dik szerver győzelmet adja tálcán a hydrának!

Levezetés:
Ő maga mondta V42-n azért nyertünk mert ő abbahagyta félúton mert nemvolt ideje, tehát vezetés nélküli TEMP-et vertünk meg!
V49, kilépett megalapította a DREAM-et betoborozta az összes ellenséges klánt, majd abbahagyta(elmondása szerint már régóta)
tehát ott sincs vezetés. Valamint azzal indokolta a tetteit, hogy megnövelje a harci kedvünket, és összekapjuk magunkat!
Ráadásul az okt 1.-én történt armánk alatt rengeteg falut átadott nekünk!
Idézet:"Áhh,csak szórakozom,sok falut át is adtam,..."

Witcher
Meghóditott falvak:19
Elvesztett falvak:43
Let: 194.190
Lev: 4.114.267

Tehát mi ő ha nem a legjobb fej a világon?
Szeretlek Witch :oops::oops:

Mondjuk kicsit zsemlés, hiszen ha veszít sosincs ideje hmm:eek:

Itt a fórumon nincs szívecskés szemű emoji? :(
 

DeletedUser19698

Vendég
Gyerekek, ne szidjátok már Witchert, hiszen ő a legodaadóbb ember a világon, már a 2dik szerver győzelmet adja tálcán a hydrának!

Levezetés:
Ő maga mondta V42-n azért nyertünk mert ő abbahagyta félúton mert nemvolt ideje, tehát vezetés nélküli TEMP-et vertünk meg!
V49, kilépett megalapította a DREAM-et betoborozta az összes ellenséges klánt, majd abbahagyta(elmondása szerint már régóta)
tehát ott sincs vezetés. Valamint azzal indokolta a tetteit, hogy megnövelje a harci kedvünket, és összekapjuk magunkat!
Ráadásul az okt 1.-én történt armánk alatt rengeteg falut átadott nekünk!
Idézet:"Áhh,csak szórakozom,sok falut át is adtam,..."

Witcher
Meghóditott falvak:19
Elvesztett falvak:43
Let: 194.190
Lev: 4.114.267

Tehát mi ő ha nem a legjobb fej a világon?
Szeretlek Witch :oops::oops:

Mondjuk kicsit zsemlés, hiszen ha veszít sosincs ideje hmm:eek:


KEdves Ankesz.
Szándékosan kerültem a fórumot,nem akartam lejáratni senkit.
Hydra nyeri a szervert ezt rég tudjuk,sajnálom hogy olyan eszközökkel amikkel.
Kémek,keverések,lejáratások,toborzás.
DREAM-ben kb eleje óta jó ha 30 ember játszott,gondoltam játszunk 1 jót,s örültem hogy bár a fél világot betoboroztátok,de végre aktív vezetés lett,így van értelme a játéknak,ha van kihívás.
Majd amit itt leműveltetek kb szégyen kategória,de megszoktam hogy mások által elkövetett dolgok is rám vannak verne,nem új.
Kicsit felvilágosítalak,mert túl sötét vagy.
TEMP nem miattam bukott,Damas volt a fővezér,mindenki tudja,amikor ő befejezte,kb akkor dőlt el a szerver sorsa,én nem azért fejeztem be,kérdezt TooLate-t,vagy csakisjent,én magánügyi dolog miatt fejeztem ott be.
S ezt eddig is megírtam,az hogy Triad-al poénkodtam hogy elvertem volna ott 1v1-be,az 1 dolog,de ne ferdíts már ennyire,mert ez már gáz..
Továbbá,telefonos app jelezte armáztok,s I LOVE Zik aki a fiókot vitte kb 1 hónapja,mert engem nem izgatott a világ,is szólt,s gondoltam úgy sincs mit veszteni védekezünk 1 jót.
Volt falu amit átadtam igen,de össze akartam szedni önerőből a nap védője,s nagyhatalma címet.
Mind a kettő meg is lett,így másnap ha nem tűnt fel,még csak be sem léptem,nem hogy védekezzek..:D
SZánalmas 1 klán vagytok,főleg hogy tudod milyen gerinctelen módon nyertek,s még te járatod a szád..
Még 1 FE elveréséhez is kémek kellettek,akkor mire veritek a melletek?
Megmondtam Triadnak amit gondolok,Hydra és FS a jelenlegi top klánok leggyengébb klánjai,bár FS legalább rendelkezik gerincel,így ők is előttetek vannak.
Következő Hydra világra kérlek írjatok már,s oda úgy megyek majd,mint v51-re,előre összeállított csapattal,meglátjuk úgy is nyertek e,vagy csak olyankor mikor alapban bukott klánokból kell csodát tenni..
Gratulálok a győzelemhez,hisz a győzelem a győzelem,nem első eset hogy így nyer valaki,s nem is utolsó..:)
Következő szerveretek előtt pedig gondolkozzatok el indultok e,mert nem lesz ott Witcher aki visz majd kb 30 embert,mert nincs megfelelő Hydra létszám..:)

Még 1x Grat a győzelemhez!

Witcher.

Ui. Folytathatjátok a szidásom..:)
 

DeletedUser19671

Vendég
Wicserkém, téged sem fognak az eszedért ellopni (mondjuk másért sem) :D
Dreamben jó ha 30ember játszott az elejétől?
Engedd meg, hogy idézzek a hadüzidből:
Ingyen szervernek indult,de még ez se menne,
Ha nálatok 10-15 húzó ember nem lenne..


Nem túl bonyolult matematikai probléma előtt állunk. Ha 15emberrel számolunk is a Hydrából, az még mindig csak a fele a 30-nak. Márpedig a többiek ugye szerinted noobok a Hydrában. Akkor hogy is van ez? 15ember megverte a te 30-adat? :)

Vezérként (is) ismét kudarcot vallottál, hiszen vagy nem jól mérted fel a helyzetet és úgy léptél, illetve verted a melled:
Mert a DREAM serege 1 ilyen Hydrát koporsóba tesz. (hadüziben)

Vaaagy egy általad jobbnak vélt klánnal megint nem tudtál nyerni, de kihívást sem jelentettetek--->háborús stat: 1236-242

Megmondtam Triadnak amit gondolok,Hydra és FS a jelenlegi top klánok leggyengébb klánjai,bár FS legalább rendelkezik gerincel,így ők is előttetek vannak.
Na és nem égő 3szerveren belül kikapni mind a 2klántól? :D
Mert V51-en sem fogsz te a győzelem közelébe sem jutni, az is biztos, hiába van jó kereted.

Az árulást, kémkedést meg hasonló zagyvaságokat pont tőled olvasni egyenesen parádés.
Egyetlen jó mondatod volt a hadüziben:
Szerkesztett levél,lejáratás,toborzás,ezek vagyok

Ja és 42-n persze, hogy nem miattad bukott a TEMP, de ha nyertetek volna, itt vernéd a nyálad külsőn, hogy mekkora istencsászár vagy :D
 

DeletedUser19651

Vendég
hany hónapos server 3? és már vége, volt értelme elkezdeni... Hydra javaslom várjátok be a Hordát legyen vér a prucátokba! Mutassátok meg végre . 42 aláírom jó volt de ez elég easy.
 

DeletedUser19259

Vendég
Az nem is szerver akkor, hanem gyakorló játszótér :D De tudom hogy az összes kutyagumit megetted a homokozóban tesizsák :DD
 
Fent