Csevegő

DeletedUser12246

Vendég
Én csak egy véleményt szeretnék az igényekkel kapcsolatban formálni, illetve tippet adni a supportoknak, remélem páran elgondolkoznak a dolgon. Mind a nagyobb kiterjedésű többkontinenses világ, mind pedig az induló neves klánok száma növelhető lenne, ha ritkábban indulna server nem 2 havonta. Hiszen azáltal, hogy 2 havonta server indul, ha valakit kiszednek nem fárad az újrakezdéssel (nem nő a térkép) mivel 1 hónap pihenést követően már mehet is a következő világra. + Akinek megjön a kedve újra a játékhoz, vagy akinek újoncként megjön a kedve mindig a legfrisebb serverre fog beregelni, ezáltal is jobban megoszlik a játékosok száma. A neves klánok pedig beregelnek játszanak, de egy világ annyi ideig tart, hogy kb az alatt indul 5-6 újabb világ, így egy világon max 1-2 neves klán fog elindulni. Míg ha évente indulna új világ akkor lenne sok újrakezdő és szerintem 4-5 top klán is összemérné erejét egy világban. Kérem ne szedjétek le a fejem az írás miatt, tudom ezzel nem mindenkinek kedvezek, de javaslatnak észrevételnek szántam.

Jó ötlet, Igen. Csak az a baj, hogy elvileg nem a magyar supp indítja a szervereket, hanem a központ.
 

DeletedUser18750

Vendég
Már bocs, de amilyen hülye kérdést feltettél arra normális választ nem lehet adni...
Az meg, hogy így full ismeretlenül lebunkózol az szerintem téged minősít kedves agyoniskolázott barátom. :)
Teljes mértékben igazad van, de attól a tény az tény marad. De igen, igazad van. Sőt olyannyira igazad van, hogy mondogasd is magadnak. :)
 

DeletedUser18312

Vendég
Bukott, mert az elején az ilyen linákból van a nyereségük, persze hogy indítanak újat, amint lehet, újra tőzsdézzen csak az a pár ember :)
Te miről beszélsz ember?
Az hogy te mindig kinullázod magad ppvel(mikor odaadtam az összes pp-m majd visszatértem 2 hét múlva már a felse se volt meg, mert elverted) és nem tudsz spórolni, mert 18 éves fejeddel valóéletbe is kifolyik a kezedből a pénz, ne vágadkodjunk már! Az hogy másvilágon félre tud tenni, ezen a világon már befele rakja a nyerst és pp-t gyüjt az nem azt jelenti hogy 1-1 újabb világ elején szénné vásárolta magát pp-vel.
V39en láttad valahol? PP-t gyüjtött. Az hogy te nem jól gyüjtögetsz és nincs rá kereted, az nem azt jelenti hogy a másik a balfax!

Ezen nagyon feltudom huzni magam, amikor valaki olyant vádol, ráadásul olyannal ami épp ellenkezőleg történik. Minap én is megkaptam egy kidobott játékosomtól, hogy majd ha elfogy a pp-m akkor nem fogok ilyen jól állni...Aztán bemásoltam neki hogy 5 nap alatt nem hogy vettem, hanem 500pp-t vettem ki nyersanyagból....

Szóval mielőtt vádaskodsz azon töprengj el, hogy a fenébe vertél el 1000 feletti pp- 2 hét alatt úgy egy amitera fiokba, hogy nem is játszottál komolyan....
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Hülye kérdésre hülye választ adok...Na de offoljuk a témát, ha lelki társra vágysz keresd fel Yugit.

Egy ilyen beállításhoz mit szólnátok?

Nyeremények
Nyertes
: Az a klán nyer, amelyik az összes falu 75%-át birtokolja 10 napon át megszakítás nélkül.
Győztes klán legnagyobb játékos: 2000 prémium pont
Győztes klán második legnagyobb játékos: 1500 prémium pont
Győztes klán harmadik legnagyobb játékos: 1000 prémium pont
Győztes klán többi tagja: 300 prémium pont

Általános beállítások
Végjáték: Területi dominancia, 80% birtoklása a cél 14 napon át!
Játék sebessége: 1.6
Egység sebesség: 1
Morál: Aktív (pont+idő)
Épület bontása: Aktív
Szabad kereskedelem: Korlátlan
Legyőzött ellenfelek ranglistája: Aktív, pontok alapján
Bevezető: Küldetés alapú oktatási rendszer
Időkeret a kereskedés visszavonására: 10 Perc
Milliszekundum: Aktív
Időkeret a támadások visszavonására: 10 Perc
Éjszakai bónusz: aktív 23:00 és 08:00 óra között
Alvás Üzemmód: Inaktív

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók
: Aktív, 500 és 15000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 10,25,100,250,500,1000 falunál
Prémium Tőzsde: Aktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Aktív
Azonnali befejezés: Aktív. Ha 10 perc van hátra az építkezésből, akkor az épület azonnal befejezhető. Ha az építkezésből 3 perc vagy annál kevesebb van hátra, a befejezés ingyenes, ha 3-10 perc közötti a hátralévő idő, akkor továbbra is csak prémium pontért lehet gyorsítani az építkezés befejezését.
Építkezés árának csökkentése: Aktív. Az építkezés árának csökkentése 20%-al lehetséges - tehát ha egy építkezés mondjuk 1000 nyersanyagba kerül, és a játékosnak csak 800 van, akkor 30 pontért a rendszer beteszi így is az építkezést
Nyersanyagtermelés növelése: Aktív. 7 napig egy nyersanyag termelése növelhető +20%-al.
Piaci Bónusz: Aktív. a piacon 1:1ben akkor is tudsz vásárolni, ha ilyen ajánlat nincs kinn a piacon.

Jutalmak
Jutalmak
: Aktív

Kezdővédelem
Kezdők védelme:
5 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke: 20 : 1 az első 60 napra

Játékbeállítások
Lovag
: Aktív
Lovagi rendszer: ÚJ, a lovagnak nincsenek fegyverei, képességeket szerez.
Íjászok: Inaktív
Fejlesztési rendszer: Egyszerű rendszer
Kémrendszer: A kém csapatok, épületek és nyersanyagok, külső egységek után kémkedhet.
Tanyaszabály: Inaktív
Templom: inaktív
Áltámadás: 1%
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (3000 pontig)
Barbár falvak visszabontása: Aktív

Zászlók
Zászlók
: Aktív

Milícia
Milícia
: Inaktív

Főnemesek
Főnemesek képzése
: Aranyérme rendszer
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Aktív, az előállítási költség a második nemes leképzése után nő.
Főnemesek maximális hatótávolsága: 70 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűség növekedése: Óránként 1.6

Klán
Klánharcok elérhetők
: Igen
Klántárs támadható: Igen
Külső támogatás: Van
Klán zárul: Nem
Taglétszámkorlát: 75

Terület
Barbár és bónuszfalvak aránya
: emelt
Bónuszfalvak: Fejlesztett bónuszfalvak
Égtájválasztás: Aktív
 

DeletedUser18750

Vendég
A létszámkorlátttal mindenképpen egyetértek, azt mindenféleképpen növelni kellene min. 60 fölé, viszont mivel 40 egy 1.7-es világ, így még továbbra is azt mondom, hogy egy ennél lassabb világ kellene. Jóval lassabb, 1.3, 1.2, vagy 1.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Te miről beszélsz ember?
Az hogy te mindig kinullázod magad ppvel(mikor odaadtam az összes pp-m majd visszatértem 2 hét múlva már a felse se volt meg, mert elverted) és nem tudsz spórolni, mert 18 éves fejeddel valóéletbe is kifolyik a kezedből a pénz, ne vágadkodjunk már! Az hogy másvilágon félre tud tenni, ezen a világon már befele rakja a nyerst és pp-t gyüjt az nem azt jelenti hogy 1-1 újabb világ elején szénné vásárolta magát pp-vel.
V39en láttad valahol? PP-t gyüjtött. Az hogy te nem jól gyüjtögetsz és nincs rá kereted, az nem azt jelenti hogy a másik a balfax!

Ezen nagyon feltudom huzni magam, amikor valaki olyant vádol, ráadásul olyannal ami épp ellenkezőleg történik. Minap én is megkaptam egy kidobott játékosomtól, hogy majd ha elfogy a pp-m akkor nem fogok ilyen jól állni...Aztán bemásoltam neki hogy 5 nap alatt nem hogy vettem, hanem 500pp-t vettem ki nyersanyagból....

Szóval mielőtt vádaskodsz azon töprengj el, hogy a fenébe vertél el 1000 feletti pp- 2 hét alatt úgy egy amitera fiokba, hogy nem is játszottál komolyan....

Na, csak nem ballábbal keltünk fel, vigyori drága? :) Azt mondtad, annak adom, akinek akarom. Adtam smeckternek tán 400-at, meg Ádinak 500-at, a maradék kb 1700-900-at meg igen, az Amitera fiók V31-es prémiumjába és fiókkezelőjébe raktam. Mert 3100 körül adtál, és pontosan nem emlékszem mennyi, de ezerpárszázat küldtem vissza. Huuu de elvertem. És nem tudom beosztani? A drága jó ZSK+Archangel mellett (meg aki vett még) 500-ról 5600 pp-m lett jan 9 és a befoglalásom között. Tudod, amikor írtam a levelet, hogy abbahagyom a ppzés után, na akkor kezdtem el. Szóval szivem, ez nem jött össze, de nem baj, próbálkozz még :D Átutalom az 1700-at, amint lejön elégről a korlátozás, megnyugodhatsz.

Téged ez bax fel. Engem tudod mi? Pl amikor Antinak meg Ádinak írtál levelet, hogy segítesz nekik bogyót kitúrni, mert hogy tudják, a kavarásban Te úgy is otthon vagy. Vagy amikor rámbaxtál egy fiókot, 4k bejövővel másnapra, amiből 2k nem volt címkézve. Vagy az, hogy V28 jónagy részébe a vége felé lóf.szt se csináltál, java részt ott se voltál a klán mellett.

[2016.03.30. 22:19:19] xxx: akkor majd reméem dodo vállalja
[2016.03.30. 22:19:25] xxx: vigyó is elhúzott
[2016.03.30. 22:19:28] xxx: mikor baj van
[2016.03.30. 22:24:23] xxx: kimutatta a foga fehérjét
[2016.03.30. 22:24:30] xxx: mi harcoljunk, ő meg baszik mindenre
[2016.03.30. 22:24:36] xxx: néha benéz "irányítani"
[2016.03.30. 22:24:49] xxx: én meg vért izzadok minden nap

Vagy az ilyen. Nem én írtam, a nevem vállalnám, valszeg rájössz, ki írta, de nem beszéltem vele, azért az xxx.

Előbb gondolkodj el magadon, majd ha azzal, amit magadba találsz, meg vagy elégedve, akkor kezdj el másokat "oltogatni", oké? És igen, ezt a 18 20 éves, pénzszóró kisgyerek mondja neked.
 

DeletedUser18312

Vendég
03.29 születésnapom napja.
Ekkor ment tönkre a kocsim. Ekkor kerestem autószerelőt, mert 2 nap múlva lejárt volna a forgalmim és bevolt jelentve műszakira.
Mondtam, hogy mindig a valóélet fontosabb lesz nekem a KH-nál.

Ha szereztél több mint 5000 pp-t, akkor láthatod hogy mégtöbbet is lehetett volna, így akkor átgondolhattad volna az írásod Lináról, hogy nem biztos hogy szeró előtt 100-200eFTé vesz pp-t, hanem szimplán csak ezt megjátsza...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
03.29 születésnapom napja.
Ekkor ment tönkre a kocsim. Ekkor kerestem autószerelőt, mert 2 nap múlva lejárt volna a forgalmim és bevolt jelentve műszakira.
Mondtam, hogy mindig a valóélet fontosabb lesz nekem a KH-nál.

Ha szereztél több mint 5000 pp-t, akkor láthatod hogy mégtöbbet is lehetett volna, így akkor átgondolhattad volna az írásod Lináról, hogy nem biztos hogy szeró előtt 100-200eFTé vesz pp-t, hanem szimplán csak ezt megjátsza...

Írtam egy betűvel is, hogy mennyit költött rá? Költött. Kiemeltem, mert a mai PP-zést a többség schimodával és Linával köti össze. De a kedvedért: a szeró elején többen vesznek ppket, jobban megéri az innonak, mint a későbbi beállt szerver, ahol mindenki max havi 400 pp-t költ. Ezért jönnek 7-8 hetente a szerverek. Így megfelel neked is, vigyori?

Te is átgondolhatnád, hogy esel neki egy olyan embernek, akit az írásod szerint 01.23 22:12-kor már nem tartasz barátodnak, tehát előtte valamennyire annak tartottad.
 

DeletedUser18465

Vendég
meg...
Egy vezér nem védekezhet !!!! neki 101-szer több dolga van mint a frontosoknak, oldjátok meg bassza meg... Önállósodjatok felnőtt ember létetekre...
Egyet megjegyeztetek, vigyónak fiókot nem szabad odaadni, max ha nem jön rá támadás, vagy belsőzni kell... :D:D:D:D:D Másra úgy se jó, hasznát meg úgyse fogjátok venni, mert sereg nem lesz benne (nincs ideje képezni) :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18312

Vendég
Persze az nem volt baj mi amikor Vinszent fiokot átvette Balu, és 3 hónapon keresztül 6 armát levédtem benne a fiokba, elsőnél is csak azé buktam 6 falut, mert a kotta scriptel szétküldtétek a védőket, majd utánna folyamatos 0zással hoztam le az armáikat, mire leszálltak róla, és akk 2 hó után újra előkerült Balu.
Persze ha születésnapomkor nem védekezek, nem mehet tönkre a kocsim, akkor már szar vagyok mi?
Warlordal csak cimkézést beszéltünk meg, nem védekezést. Arról meg mondtam nem tehetek hogy tönkre ment épp ekkor a kocsim és arra se tudtam feljönni, hogy átdobjam rátok a fiokot. Csak este, mikor így már a fele bejővő nem volt cimkézve....
Meg azt is elfelejteted mi hogy Szürke Farkasnál kivédekezett? Nh ellen? Látom azt is elfelejtetted, hogy ott írt hogy abbahagyja nem fogja birni a nyomást, majd besegítettem neki folyamatos helyeléssel és így maradt. De mondhatnám a 2 hetente folyamatos arma szervezéreimet is.
ÚGyhogy nekem te ne ugassál hogy semmit nem tettem, mert ha nem szervezek nem védekezek farkasnál, vagy vinszentnél V28at nem mi nyerjük meg....
egész szerveren épp te voltál aki semmit nem csinált, csak mindenkit uszítottál bogyó ellen és rinyátál mint egy 10 éves kisgyerek, mint akinek elvették a csörgöjét.
 

DeletedUser18750

Vendég
Jajj de ideges lett...:D Vigyó, ha jól emlékszem nem rég még te mondtad, hogy egy vezér nem nyílvánulhat meg akárhogy, példát kell statuálnia.
No, vigyori megnyerte 28-at, ne offoljatok mostmár:)
 

DeletedUser12127

Vendég
Nem voltam ott, nem láttam be, de azért ez szerintem méltatlan. Nem gondolnám, hogy Vigyó semmit nem csinált, és azt sem gondolnám, hogy DJ csak ült a kupac tetején és onnan oltotta a többieket. A másik oldalról a mefike fiókból igaz csak mint szem - kéz és száj nélkül - nem ez jött le. Nem tudtam ki volt benn, de Vinszentnél valóban volt mit védekezni és az EW támadások is jöttek menetrendszerűen. De a DJ frontfalutól sem lehetett volna aktívabb és lelkesebb frontjátékot elvárni. Tudom, mert láttam.
 

DeletedUser18465

Vendég
Persze az nem volt baj mi amikor Vinszent fiokot átvette Balu, és 3 hónapon keresztül 6 armát levédtem benne a fiokba, elsőnél is csak azé buktam 6 falut, mert a kotta scriptel szétküldtétek a védőket, majd utánna folyamatos 0zással hoztam le az armáikat, mire leszálltak róla, és akk 2 hó után újra előkerült Balu.
Persze ha születésnapomkor nem védekezek, nem mehet tönkre a kocsim, akkor már szar vagyok mi?
Warlordal csak cimkézést beszéltünk meg, nem védekezést. Arról meg mondtam nem tehetek hogy tönkre ment épp ekkor a kocsim és arra se tudtam feljönni, hogy átdobjam rátok a fiokot. Csak este, mikor így már a fele bejővő nem volt cimkézve....
Meg azt is elfelejteted mi hogy Szürke Farkasnál kivédekezett? Nh ellen? Látom azt is elfelejtetted, hogy ott írt hogy abbahagyja nem fogja birni a nyomást, majd besegítettem neki folyamatos helyeléssel és így maradt. De mondhatnám a 2 hetente folyamatos arma szervezéreimet is.
ÚGyhogy nekem te ne ugassál hogy semmit nem tettem, mert ha nem szervezek nem védekezek farkasnál, vagy vinszentnél V28at nem mi nyerjük meg....
egész szerveren épp te voltál aki semmit nem csinált, csak mindenkit uszítottál bogyó ellen és rinyátál mint egy 10 éves kisgyerek, mint akinek elvették a csörgöjét.

"magyarázkodsz" "fröcsögsz" kicsit ideges vagy ahogy látom, egy vezérnek nem szabad... soha semmilyen körülmények között...

Ja és amit Djről írsz... Szégyellhetnéd magad... én most befejezném a játékot a helyedben és megenném a vetést !
 

DeletedUser18465

Vendég
Jajj de ideges lett...:D Vigyó, ha jól emlékszem nem rég még te mondtad, hogy egy vezér nem nyílvánulhat meg akárhogy, példát kell statuálnia.
No, vigyori megnyerte 28-at, ne offoljatok mostmár:)

lementve nyugi... kezdem érteni a tina vs vigyoris vidit, aki még nem látta tessék :D
 
Fent