Csevegő

DeletedUser18140

Vendég
Haha :D mi nem azért raktuk ki őket mert, hogy közeledtek, hanem mert hasznavehetetlenek voltak :) Nem igazán aktívak reagálni alig alig reagáltak. Plusz egy megállapodás is volt egy másik klánnal aminek az egyik feltétele volt a szortírozás, amit már mi is rég óta meg akartunk csinálni, csak sose jutottunk el odáig. :)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Tehát akkor vegyük sorra a dolgokat és cáfoljatok meg:

1. A Reborn kláncsalád nem bírta az iramot és beolvadt a Dreambe
2. A frontlinenál kiderült, hogy a nagy pontszámú emberek egy része csak azért van ott, mert top1 volt a klán és nem csináltak semmit
3. Mivel jacky nem tudta megmozgatni a klánt és belefáradt a semmit tevőkbe, így kilépett.
4. Ezt követően nem sokkal a Dream megelőzte a Frontlinet
5. Akik azért voltak a Frontlineban, mert harc nélkül akarnak nyerni, most átmentek az újdonsült top1-be, a Dreambe.
6. A Frontline aktívjai összefogtak és elkezdtek harcolgatni a Dreammel

most jön az érdekesebb rész :D

7. A Dream megsértődött, hogy úgy merik őket támadni, hogy nem küldenek hadüzenetet, tehát a "nagy gusztustalan klánnak" hadat üzentek akkor, amikor ők támadtak és felugrott a statisztika
8. A Dotc visszatámadott és akiket megtámadtak(volt frontline tagok) klánnélkülivé váltak a támadás alatt, mondván inaktívak.
9. Most a Dream azzal érvvel, hogy ha nem lennének jó klán, akkor a Frontlineból nem mentek volna sokan oda.

Tehát azok alapján ítéljük meg a Dream klánt erősnek, hogy ezek a játékosok, akik a levelet sem olvassák támadás alatt, őket választották?! :)

Akkor mi vagyunk a leggyengébb klán :D
 

DeletedUser18140

Vendég
Szerintem tökéletesen leírta Sophie a helyzetet :D De nyugodj meg majd megcáfolják ilyen olyan dumával :) De mi tudjuk mi az igazság ez a lényeg :D
 

Deleted User - 1222958

Vendég
1. Nem én vettem be őket.
2. Mit cáfoljak meg? Érdekesen akiket mi támadtunk valahogy nálatok is klán nélkülivé váltak.
3. A Random ütött minket nagyon nem pedig ti.
4. Lehet mondogatni a tagokat, hogy így úgy de nem igazán láttok a dolgok mögé.
5. Könnyű úgy mozogni ha tőlünk is segítik az embereiteket. Igaz most -1 mert az egyik kiderült.
6. Ne felejtsük el hogy Jacky nagyra nőtt és előbb utóbb morál harc is lesz.
7. 200 emberből 4 inaktív nem jelent akkora veszélyt mint 40 emberből :)
8. Cáfolásként ott van sniper. Random szét verte teljesen mégsem lett kidobva :)

De akiket annyira felsoroltatok abból 1 ember lett kidobva. Dacu. Se Phobia, se a másik egyén. Mindkettő magától lépett ki.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18140

Vendég
Na ki és mivel segített minket? :D Én nem tudok róla :p Hm ToryStark a klánban van Alex a klánban van én a klánban vagyok folytassam? Egy nevet mondj huncutkán kívül akit a miatt vágtunk ki mert támadtátok :D
 

Deleted User - 1222958

Vendég
Ott van Huncutka :) Ki segít? kérdezd meg Alexot kéne a védői voltak nála :)
De őt mondom :) De ott van Batukhan is :O

Másfelől hadüzenet. Ott se titeket támadtunk ( amiben újfent kamuztatok) Hanem a volt R.D.-s területet napok óta, de nem baj. És még Witchert illetitek azokkal a jelzőkkel. Rátok is ugyan úgy igaz :)
 

DeletedUser18140

Vendég
Igazad van egy faluja volt még mikor kiraktuk. De ti ezt nem egy falunál teszitek hanem minimum 6-nál ;) És nincs is más rajtuk kívűl :D a többi egy két ember aki ki lett rakva a klánból abbahagyták a játékot és mi foglaltuk el őket belsőleg :)

Hadüzenetnél egyértelműen minket támadtok elsősorban :) Jó hogy ismered a szövegét xD Azt írjátok a világ minden játékosát magunkhoz akarjuk csábítani, holott a vezetőség nem csábít senkit. azt várják, hogy mások jelentkezzenek, hogy jöjjenek hozzánk.

Legszívesebben bemásolnám a szöveget, hogy olvasd át és kezd el értelmezni :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18140

Vendég
én se hiszem el azt amit a saját klánodról állítasz és te se az enyémet mert mind a ketten másképp látjuk a másikét külső szemmel :) Annyi, hogy én tudom milyen tagok mentek hozzátok a frontline kláncsaládból :)
 

DeletedUser18222

Vendég
Szerintem meg csak várjátok ki a végét.. A Random tényleg nehéz front, és én is csak gratulálni tudok nekik, hogy nem dobták be a törölközőt. Azért mondjuk azt is figyelembe vehetnétek, hogy az R.D miattunk menekült a DOTC-be. Vágásit egy nap alatt szétszedtük, 15 falujából 13 a miénk lett egy röpke délután alatt... :)
-Rans- nem sokkal később abba is hagyta a játékot. Ha Fénykirály nem viszi át az R.D maradékát, akkor egy-két héten belül oszlattak volna. :)
 

DeletedUser18140

Vendég
Lehet :) De nem véletlenül minket választottak ;) Annak idején valamelyikőtök hangoztatta, hogy mi kis senkik vagyunk hozzátok képest és csak a Randommal kell számolni :) Szép lassan majd rájöttök, hogy ez nem így van, de akkor már késő lesz :)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Kösz :)

Mivel szóba kerültünk mi is, így nem tudom megállni, hogy ne szóljak bele(megint) :(
Sniper korrekt játékos és ha kitettétek volna, valószínű, hogy felkerestük volna. Sajnos, amikor jelentkezett hozzánk, akkor már le volt szervezve ellene a támadás. Ha korábban jelentkezett volna, akkor most nálunk lenne. Hiba lett volna kitenni, de Gecco egyébként is védi a társainak az érdekeit és tudja, hogy mik az erőviszonyok a határvonalunkon.
Ugyanakkor ott van az érme másik oldala, hogy 21 olyan játékos van a háborús statisztikában, akik nem tőlünk váltak klán nélkülivé. Tehát a W.H + Dream kláncsaládok 21 embert vesztettek.

Kár szépíteni, mndenhol vannak olyan emberek, akik kiesnek. Három eset van, amikor az emberek abba szokták hagyni:
1. tényleges magánéleti változás(azért írom, hogy tényleges, mert sok esetben akkor jön a változás, amikor a támadások is...)
2. lemaradás pontban
3. támadások...

Akikről Ti most beszéltek, (a kirakott/kilépett "inaktív" emberek) nem voltak pontban lemaradva. Fejlődtek, növekedtek, barbizgattak, belsőzgettek. Az ilyen ember nem inaktív, kár szépíteni. Gyenge játékos, akit az ellenfél támadásai lelkileg megtörtek. Ilyen embereket tényleg kár tartogatni statisztika ide, oda... Az már más, hogy az ilyen játékosokat a vezéreknek kellene kiszűrni... Érdekes módon, amíg a pontokat hozzá adja a klánhoz, addig nem szokott senki sem panaszkodni miattuk.

Ami pedig a másik el nem ismerését illeti: nem szeretem a Dream klán stílusát, senki ne értsen félre! Viszont engem nagyon sokan utálnak annak ellenére, hogy ismernének. A klánomért úgyis mindig ki fogok állni és ezért sok ember számára gerinctelen embernek tűnök. Pedig szerintem a klánért kiállás inkább gerincesség. A dolgok mögé pedig kevesen látnak, ahogy mondtátok. Ne ítéljünk meg senkit amíg nem harcoltunk mellette és ellene is. Addig úgysem kapunk komplex képet. Természetesen kivételek vannak.
 

DeletedUser18324

Vendég
:))

Kösz :)

Mivel szóba kerültünk mi is, így nem tudom megállni, hogy ne szóljak bele(megint) :(
Sniper korrekt játékos és ha kitettétek volna, valószínű, hogy felkerestük volna. Sajnos, amikor jelentkezett hozzánk, akkor már le volt szervezve ellene a támadás. Ha korábban jelentkezett volna, akkor most nálunk lenne. Hiba lett volna kitenni, de Gecco egyébként is védi a társainak az érdekeit és tudja, hogy mik az erőviszonyok a határvonalunkon.
Ugyanakkor ott van az érme másik oldala, hogy 21 olyan játékos van a háborús statisztikában, akik nem tőlünk váltak klán nélkülivé. Tehát a W.H + Dream kláncsaládok 21 embert vesztettek.

Kár szépíteni, mndenhol vannak olyan emberek, akik kiesnek. Három eset van, amikor az emberek abba szokták hagyni:
1. tényleges magánéleti változás(azért írom, hogy tényleges, mert sok esetben akkor jön a változás, amikor a támadások is...)
2. lemaradás pontban
3. támadások...

Akikről Ti most beszéltek, (a kirakott/kilépett "inaktív" emberek) nem voltak pontban lemaradva. Fejlődtek, növekedtek, barbizgattak, belsőzgettek. Az ilyen ember nem inaktív, kár szépíteni. Gyenge játékos, akit az ellenfél támadásai lelkileg megtörtek. Ilyen embereket tényleg kár tartogatni statisztika ide, oda... Az már más, hogy az ilyen játékosokat a vezéreknek kellene kiszűrni... Érdekes módon, amíg a pontokat hozzá adja a klánhoz, addig nem szokott senki sem panaszkodni miattuk.

Ami pedig a másik el nem ismerését illeti: nem szeretem a Dream klán stílusát, senki ne értsen félre! Viszont engem nagyon sokan utálnak annak ellenére, hogy ismernének. A klánomért úgyis mindig ki fogok állni és ezért sok ember számára gerinctelen embernek tűnök. Pedig szerintem a klánért kiállás inkább gerincesség. A dolgok mögé pedig kevesen látnak, ahogy mondtátok. Ne ítéljünk meg senkit amíg nem harcoltunk mellette és ellene is. Addig úgysem kapunk komplex képet. Természetesen kivételek vannak.




Ehhez annyit tennék hozzá,nálkatok is vannak kiesők..
Pl Tuskó Hopkins ugye,akit érdekes a támadások után elkezdtetek belsőzni..

A többi előttem szólónak annyit,hogy:
Szupsi nem hiszem,hogy a Frontline-ból jött,őt miért soroljátok Dacu,s Phobia közé? :D
Látod Jacky,azt sem tudod kiket vezettél,szégyen...
Mind1...
Dacu-ról semmit nem tudtunk,se fórumon nem csinált semmit,se pm-ben..
Csak vittétek a falukat úgy,hogy aznap unalmamban elkezdtem ellőni a negyed/fél nukeim,s 2 fél nuke ellövése után 1000LET-el maradtam csak le a Top1 támadótól..
Akkor mennyi ellenállás is volt ott?
Erre veritek a melletek Jacky? :)

Dühöskutyát ütitek,kitettüK?
S sorolhatnám...

Hagyjuk ezt a sárdobálást,mert felesleges.
Tény és való,a DOTC vezet a háborús statisztikában 5 kemény faluval,amit a volt társaiktól szedtek le..
De majd meglátjuk ez meddig tart..
Sok sikert mindenkinek!
 

DeletedUser18222

Vendég
Ehhez annyit tennék hozzá,nálkatok is vannak kiesők..
Pl Tuskó Hopkins ugye,akit érdekes a támadások után elkezdtetek belsőzni..

A többi előttem szólónak annyit,hogy:
Szupsi nem hiszem,hogy a Frontline-ból jött,őt miért soroljátok Dacu,s Phobia közé? :D
Látod Jacky,azt sem tudod kiket vezettél,szégyen...
Mind1...
Dacu-ról semmit nem tudtunk,se fórumon nem csinált semmit,se pm-ben..
Csak vittétek a falukat úgy,hogy aznap unalmamban elkezdtem ellőni a negyed/fél nukeim,s 2 fél nuke ellövése után 1000LET-el maradtam csak le a Top1 támadótól..
Akkor mennyi ellenállás is volt ott?
Erre veritek a melletek Jacky? :)

Dühöskutyát ütitek,kitettüK?
S sorolhatnám...

Hagyjuk ezt a sárdobálást,mert felesleges.
Tény és való,a DOTC vezet a háborús statisztikában 5 kemény faluval,amit a volt társaiktól szedtek le..
De majd meglátjuk ez meddig tart..
Sok sikert mindenkinek!

Teljesen egyet értek. :)
Úgy látszik, hogy most már toborozni is elkezdtetek tőlünk.. Ti nem támadásokkal akartok előre törni, hanem az általunk kidobott tagok falvainak elvételével, illetve a betoborzással. Szerintem nyíltan mondhatom, hogy a világ kezdete óta nem sok jóra vitték azok a klánok, akik a diplomatikus utat választották az előretöréshez. A háborús statokról meg annyit, hogy lehet, hogy pár inaktív tag falvai miatt vezettek, de nekem például sokkal nagyobb örömet jelent az, amikor bejelentkezésnél azt látom, hogy 5-6 DOTC-s falu került hozzánk (Egy nap 2-3-szor jelentkezek be). ;)
 

DeletedUser18329

Vendég
Köpni,nyelni nem tudok ettől a sok okosságotoktól :)))))
 

DeletedUser

Vendég
A DOTC nem toboroz, és nem is toborzott. Koronaőrző ki szeretne lenni jelentkezik. Sok jó játékos elmenekül más klánokból, mert rosszul érzi magát, és szeretne normális közösségbe kerülni! Örülünk a csapat jó hírnevének, bajtársiasság és csapatjáték mi itt jól müködik. Csak és kizárólagos önkéntességi játék, nincs nyösztetés. Pozitív példamutatás, nem fenyegetőzés.
És az a fránya létszám még mindíg....nincs harmadik klánunk, és nem akarunk összerakni két klánból egyet, mert még az a vád érne bennünket csak pontra és a első helyre hajtunk.
Azt nem tudom az a nagy magabiztosság, mi a hadüzenetbe volt, miért halványul a DREAM be.
A statisztikáról meg annyit, örömjáték van nálunk, arra figyelünk többet vigyünk mint veszítünk:) állítólag ez a nyerő taktika!
 

Deleted User - 1222958

Vendég
A DOTC nem toboroz, és nem is toborzott. Koronaőrző ki szeretne lenni jelentkezik. Sok jó játékos elmenekül más klánokból, mert rosszul érzi magát, és szeretne normális közösségbe kerülni! Örülünk a csapat jó hírnevének, bajtársiasság és csapatjáték mi itt jól müködik. Csak és kizárólagos önkéntességi játék, nincs nyösztetés. Pozitív példamutatás, nem fenyegetőzés.
És az a fránya létszám még mindíg....nincs harmadik klánunk, és nem akarunk összerakni két klánból egyet, mert még az a vád érne bennünket csak pontra és a első helyre hajtunk.
Azt nem tudom az a nagy magabiztosság, mi a hadüzenetbe volt, miért halványul a DREAM be.
A statisztikáról meg annyit, örömjáték van nálunk, arra figyelünk többet vigyünk mint veszítünk:) állítólag ez a nyerő taktika!

Ezt te mind elhiszed?
 

DeletedUser18324

Vendég
Pfff,vicc vicc hátán..:D

A DOTC nem toboroz, és nem is toborzott. Koronaőrző ki szeretne lenni jelentkezik. Sok jó játékos elmenekül más klánokból, mert rosszul érzi magát, és szeretne normális közösségbe kerülni! Örülünk a csapat jó hírnevének, bajtársiasság és csapatjáték mi itt jól müködik. Csak és kizárólagos önkéntességi játék, nincs nyösztetés. Pozitív példamutatás, nem fenyegetőzés.
És az a fránya létszám még mindíg....nincs harmadik klánunk, és nem akarunk összerakni két klánból egyet, mert még az a vád érne bennünket csak pontra és a első helyre hajtunk.
Azt nem tudom az a nagy magabiztosság, mi a hadüzenetbe volt, miért halványul a DREAM be.
A statisztikáról meg annyit, örömjáték van nálunk, arra figyelünk többet vigyünk mint veszítünk:) állítólag ez a nyerő taktika!


Bakker,nagyon álomvilágban éllsz,ha ezt el is hiszed..:D
Továbbitsam tán Jacky toborzó leveleit,melyet a társaink kaptak? :D

Önkéntes örömjáték?
Hol van akkor Molnar100? Hol van Cash..??
Ők nem nagyon érezték az öröm játékot? :D
Van kb 5-6 ember a DOTC-ban,ki tényleg jól harcol,igaz eddig még csak selejtek ellen kellett..
S mikor Jacky odaért Swindlerékhez,mentek is a meghivók melyek 2 napig kint voltak...
Sőt,Davidkahehe 1x vissza is vonta..

Felesleges taglalni bármit..
3 játékost tudtatok meggyőzni ezzel a satnya tumával..:D
Pedig Jacky vagy 10-et hivott..:D
De én csak örülök neki,eddig nagyon úgy volt,hogy sokan befejezik,mert beszorultak,meg sok a selejt..
S érdekes 1 olyan játékos sem ment el,akire ténylegesen számitunk..:)

Szóval inkább őszinték lennétek koronaőrzős hülyeség helyett..:p
 

DeletedUser

Vendég
Hehhe

Gecco28 at kérdezd meg a DOTC ról, v13 on harcoltunk, jóbarátom, egyik legjobb tagom, vezetőm volt. Ő tudja mit jelent koronaőrzőként játszani!
Ha kell bemásoljam privátban a tagok felvételi kérelmét?
Hány olyat levelet vártok hol azért jönnének tőletek mert kirugással fenyegetnek, stb..
Ilyen a DOTC ba nem volt és nem is lesz, érdekes itt nem stresszelnek.

Nyárnak megyünk, új világok nyílnak természetes hogy lesz abbahagyó.

Egy játékosról nem mondtuk hogy selejt, mindenki fontos ki tagunk, és mindenkit támogatunk ki kéri.

Ez a szemléleti különbség a két klánba, és ezért jelentkeznenk hozzánk és ébrednek fel a DREAM rossz álmából!
 

Deleted User - 1222958

Vendég
Vagy csak azt hiszik, hogy ott jobb lesz, mert Jacky nem fogja őket így támadni :)
 
Fent