Csevegő

DeletedUser

Vendég
...

Vigyori a szakértő:)

Kedves Firkabarátom!
Csak miattad most rászántam egy kis időt hogy körbenézzek V27en. Van egy jóhírem. Kiemelkedő klánvezetést nem látok. Ez azt jelenti, bárki szétszaladhat úgy mint ti a V25ön, csak kell egy kisebb nyomás.
Egyszóval ez a szeró nemhogy nem lefutott, de fingom sincs kifogja nyerni, de abban biztos vagyok, hogyha kimásolod a Top5 klán, 5 hó múlva ha visszajössz megnézni egyikse lesz már itt a Top5be, mert összevissza fognak olvadni.

Egyvalamit viszont nemértek veled kapcsolatban. Igen sok világon megfordult már a Játék klán. Mégha a kezdeti szakaszba kiis ütnek, mindig azért ottvoltatok az elején. Egyszóval a klántagokkal nincs gond. De miért van az ha megszorítják a torkotokat ti 20 felé szaladtok? Miért nem tudtok szenvedni egy kicsit? Küzdeni? Majd ha úgy elbuktok mentek együtt újabb szerverre és újabb követőket találsz.
Viszont így hogy mindig eldobod a klánod, sose lesz követőd, társad, vezérkarod. Így továbbra sincs esélyed arra hogy a Játék szervert nyerjen, mert az elején megint összetoborozol pár jó játékost és segítesz nekik helyettesítéssel, de igen hamar kipukkad újra az a lufi....

V27en nemvagyok jelen, nemis leszek, V28on gondolkodtam pár napig, de aztis elhesegettem magam elől...
Pedig tudod min gondolkodtam? V28ra Játék klán szineibe mennék, persze nem egyedül....
Kíváncsi lennék mire lennél képes, ha megkapnád a támogatást, a hátországot, a biztonságot, a nyugalmat.....

Ui: Egyvalamit tanulj meg, ha én beregelek egy világra, azt sose egyedül teszem és sose "csendben". Szeretem a felhajtást;)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Én is szeretem a fejhajtást,ha előttem történik :D
Nem szeretem viszont ezt a piaci ppzést. Igaz,hogy azóta tudok pf-el játszani mióta van,de azért elég szégyen,hogy hányan költenek több ezer-tizezer ppt nyersanyagra.
Még az olyanok is,akiktől többet várnék :))
Mondanám,hogy igy nagyobb kihivás,de csak nem az...persze ha egy jó játékos nekiáll,úgy hogy van bőven ppje is,akkor már vannak gondok. Eleinte. Később nem lesznek :cool:

Bocsi,okoskodtam :D
 

DeletedUser17945

Vendég
Én is szeretem a fejhajtást,ha előttem történik :D
Nem szeretem viszont ezt a piaci ppzést. Igaz,hogy azóta tudok pf-el játszani mióta van,de azért elég szégyen,hogy hányan költenek több ezer-tizezer ppt nyersanyagra.
Még az olyanok is,akiktől többet várnék :))
Mondanám,hogy igy nagyobb kihivás,de csak nem az...persze ha egy jó játékos nekiáll,úgy hogy van bőven ppje is,akkor már vannak gondok. Eleinte. Később nem lesznek :cool:
Bocsi,okoskodtam :D
Hali . én is használtam ezt a profil képet -Mihály- felirattal :).
 

DeletedUser17945

Vendég
üdvözlet
A falu kutatási szintje támadáskor az onnan indított, és egyben az ott képzett katonákra, illetve védekezésnél a faluban állomásozó, támogatásban lévő egységekre is hatással van - azaz: védekezéskor annak a falunak a fejlesztési szintje lesz hatással a védekező és támogató egységekre ahol éppen tartózkodnak.
ezek szerint 1 támado falut felesleges védeni? mert 1 támadó faluban van ugye bárdos 3 szint, Könnyűlovas 3 szint, kém 3 szint, Faltörő kos 3 szint, ha teszeünk bele katapultot is legalább 1-es szintüt és 1-es szintü lovas ijjászt akkor az már 14 a 15-ből . ebbe hiába küldök védelmet nem ér semmit?
 

DeletedUser17710

Vendég
Nem értelek, de mégis.
Miért ne lenne értelme védeni egy támadófalut? A védekezés formái közül szabadon válogathatsz. Én még ott tartok, hogy védekezni nem egyenlő beállni a támadók elé; s ha ez igaz, akkor ...


Na szóval! Támadófaluban minek a felderítő? Persze elhiheted, hallottam már jó pár érvelést, de a farmoláson kívül nincs haszna az ilyen lábasjószágnak, akkor meg nem kár rááldozni 3 szintet. Nem ragozom végig, ehelyett megkérdezem, sőt nem is így ...
Megkérlek, hogy gondolkozzunk együtt!
Ne adj isten nem fejlesztesz ki íjászt, és küldenek neked bőven belőle. Hogyan fog küzdeni?
[SPOIL]-1-es szinten! [/SPOIL]
Tehát, akkor érdemes 1 szintet rá költeni?

Gondolkozzunk tovább?
Tedd egyedül, de hogy irányt szabjak, arra gondolj, hogy visszafejleszted mondjuk a bárdost 2 szinttel, miközben van 7000 bárdosod és támadni akarsz vele! Érdemes? Akkor már mondjuk nem lenne jobb 3 szinttel visszabontani? Vagy hogyan fog küzdeni visszafejlesztet(0-ra) egység?
Van zászló? Van klán, ahol felhalmozhatnak annyi védőt, amivel megéri védeni akkor is, ha nem ...

Van zászló, van fjlesztési szint, van taktika és van tudás, na ettől szép a játékunk!
Valamit valamiért! Hogy is van??? 2-es szint azt hiszem +30%, 3-as +40% (leeht nem jól emlékszem, de ilyen számok rémlenek) és ezekkel való gazdálkodás csak érdekessebbé teszi a játékunk. Egy kérdésseltöbb, s ahogy megadod, megadjátok rá a választ, annyira lehettek majd sikeresek!
S még jó, hogy nincs meg senkinek a tökéletes algoritmus a sikerre, milyen unalmas lenne a játékunk.
 

DeletedUser17945

Vendég
köszönöm a választ . de bevallom elkellet olvasnom vagy 3-szr , amire leszürtem valamit :), igaz ez az én szégyenem :)
 

DeletedUser16139

Vendég
Gondolkozz egy kicsit ,ne csak agyatlanul fejlessz.

H2O-víz.jpg

Például ennek mi értelme lenne hármas szinten ,ha ugyanazt tudja ,mint kettesen ,csak jobb védő lesz. :D
De minek hármas kém a támadó faluba ? Nem leskelődni akarsz ,hanem rombolni.
 

DeletedUser17710

Vendég
Gondolkozz egy kicsit ,ne csak agyatlanul fejlessz.

275 bővítmény megtekintése

Például ennek mi értelme lenne hármas szinten ,ha ugyanazt tudja ,mint kettesen ,csak jobb védő lesz. :D
De minek hármas kém a támadó faluba ? Nem leskelődni akarsz ,hanem rombolni.

Óvatosan hééé, még szót fogad. Szóval a kos az egy külön téma, egy külön fejezetet érdemlő rész.
nem untatnálak benneteket a rizsával, mert nem is számít igazán.

ez viszont számít, mert ez érvényesül csak a csatában lényegében egy kis túlzással:

[SPOIL]
rams_n10.png
[/SPOIL]
Akkor mit is mondok? Azt mondom, hogy lényegében a kosok azzal tesznek értünk, hogy a védekező értéket növelő falbónuszt(20-as falnál ez, ha jól emlékszem 107%), csökkentik! Nem falat, falbónuszt! S ennek a rombolásnak max. a fele érvényesül azonnal! Érthető remélem. Így max. bónuszrombolásnál is a védekezők 54% falbónusz mellett küzdenek!


S a fal rombolásának mértéke, így alakulhat. Beszélhetnék még arról, hogy pontosan hogyan is érvényesül ez, ha a támadó nyer, ha a védő nyer, mert ugye, ha nem éli túl egyetlen kos sem, akkor is rombol. Bonyolult képlet

[SPOIL]1.szintű kos
rams_f10.png

2.szintű kos
rams_l10.png

3.szintű kos
rams_l11.png

[/SPOIL]

Támadóérték, védekező érték? na ne!!! :))
200 ezer kos 20-as fal ellen egy támadással soha nem fog menni, támadóértékben ugyanazt tudja, mint 10 ezer bárd, 10-es falnál!
untitled.jpg

Ugye az érthető, hogy 200 ezer Fkos úgy küzd, hogy 10-es falbónusz érvényesül! Szóval akkor mi a lényeg, amire valóban figyelni kell?
Na erre kell megadnotok a választ, s senki nem teszi meg helyettetek, de nem is kell. Ismereteket gyűjtsétek össze, s magatok alakítsátok ki a saját játékotokhoz illeszkedő fejlesztési szinteket. Nem baj, ha nem jön be elsőre, másodikra, elkezditek magatok alakítani a dolgokat, s ez a legfontosabb, s nem az, hogy például hogyan néz ki egy nuke.
 

DeletedUser17927

Vendég
Ismét tarolt a Respect klán :) bár ahogy emlékszem ez még egy hosszú szervernek számított az ő életükben...
 

DeletedUser

Vendég
......
A Mese/Regényhősök pl v22n már vastagon nyerésre állnak, ha mondjuk még a Sparta meg a TERROR hajlandó félretenni az amúgy is eldőltnek tetsző v20at 2 hónap múlva, egész bitang mezőny jöhetne össze.

hmmm jó kis világ lenne ez a v28.
 

DeletedUser10079

Vendég
Valaki súgja már meg, hogy a kémek 1-2-3-as szinten mit látnak.
Elfelejtettem már ezt az infót.
 

DeletedUser

Vendég
Néda hsz a külsőn.... ilyen is ritkán fordul elő :D

Ezmiez? :D miért csak most adják? :D

5 éve harcolsz velünk!

Gratulálunk, 5 éve csatlakoztál a Klánháborúhoz!

Van egy kis ünnepelni való: 500 Prémium pont!
 

DeletedUser10079

Vendég
Nagyon jó, átadtam a még v6-on regisztrált fiókom...Francba.
 

DeletedUser10079

Vendég
Köszi F1, közben megtaláltam a súgóban is.

Te is játszol v27-en?
 

DeletedUser

Vendég
Ismét tarolt a Respect klán :) bár ahogy emlékszem ez még egy hosszú szervernek számított az ő életükben...

Akkor te is egy messziről jött alak lehetsz :)
A Respect klán mindenhol 4-5 barátból állt,akik az elején játszottak,nem pedig beléptek egy klánba,ahol tele lett toborozva a környékük,meg szövikötések,miegymás.
Egyedül v23mon indult szervezetten,és nocsak,végig akadémia meg szövik nélkül játsszva megnyerik nemsoká. Még ha az ügyes Rans át is nevezte a klánt,hogy az ilyen tudatlanok mint te,azt higgyék,hogy az RD nyert :)))
Arch v27re is egyedül ment,4 barátjával,és esze ágában sem volt top1 klánt vezetni.
De hát az erő erőt vonz ugyebár,ugyhogy mégis az lett belőle.
Szóval jobb lesz hallgatni,főleg ha nem tudsz semmit. :)
 

DeletedUser17927

Vendég
Elnézést kérek előző levelemért, elég genya volt tudom...bocsánat azoknak, akiket megsértettem vele!
 
Fent