Csevegő

DeletedUser16027

Vendég
kkn323.jpg
 

DeletedUser

Vendég
V20-on olvassátok el =Kendo= profilját!
Abba minden benne van!

Goal Gero-tól a Vadvirág-ig!MHC-tól a Spártáig visszamenőleg!
Tényleg vannak nagyon aranyos játékosok.
Akik nekem mindig Barátok maradnak!
Én hazafinak érzem magam.
Ez egy játék,ide kikapcsolódni jár az ember,nem letaknyosozni a másikat és nem osztani itt az észt,a másik meg megkeres(privibe/classic) hogy elárulja a fél Magyar társadalmat itt meg hazafiasságot hirdet:(

Szerintem ha nem akarok ilyenekkel együtt játszani,azzal sem én sem a társaim nem hazaárulók:((
Nekem bármit mondhatnak pl Montipapáról vagy a -Monster- Ágiról.
Elsiklik a fülem mellett.
Mindig tisztelni fogom az ilyen felfogású Emberkéket.
Nem pedig másokba keresem a hibát!
Mert az olyan szenved majd eleget az életben!

Roki
 

DeletedUser17017

Vendég
Most már értem ,hogy a szeretett hazánk miért is tart ott ahol (Nem politázálni szeretnék ezzel !! )
Az oly büszke magyar nép inkább beáll egy más nemzet árnyékába azért ,hogy "legyen valaki" ... Énszerintem ez gyávaság ,és akárki akármit mondhat ezzel kapcsolatban a véleményem nem fog változni ezzel kapcsolatban ! :)
Úgy gondolom ,hogy MAGYAR szervert MAGYAR csapat nyerje !
Mindenki döntse el maga azt ,hogy szerinte mitől is lehet édes a győzelem !
(Ui:-shark játékára reagálva aztmondom csak neki ,hogy gratulálok ! Az ,hogy duál triál acc a shark acc az nem vita kérdése ,mivel nem ez lenne az első ilyen acc ... ,legális szóval el kell őt/őket ismerni aztán ennyi ... ) További jó játékot mindenkinek !

Szerintem attól édes a győzelem,hogy én nyerek :D:D
A zászlók mellékesek.
Hogy Roki meg a hazafiság ?
Jajj már hagyjál a hülyeséggel.
Vagy Te talán több adót fizetsz be állam bácsinak mint mások ?
Azért hogy hülyeségekre verjék el az adódat ? Mercédesz munkaautó a hivatalnokoknak ,300ezres albérlet támogatás havonta stb.
Erre kell hazafinak lenni ,hát ügyes vagy :D:D
A hülyeségeket lökitek össze vissza , 40 év múlva meg mindenki le tagadja magát, hogy Nem, nem én írtam ezeket a sorokat ,az másvalaki volt !!! :D:D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Mivel jórészt szabin vagyok, így most csak annyi lenne, hogy ha még egy politikai jellegű hsz érkezik, az illetőt kitesszük egy hétre, hogy gondolkozzon rajta, mit és hol vitat meg.
Továbbá egyre jobban kételkedem abban, hogy jó ötlet volt a központtól kérnünk a classic bevezetését.. komolyan, ti mindenhol csak egymást tudjátok szidni/szapulni? Tudjátok, totál rossz helyen keresitek a hibát...[/COLOR]
 

DeletedUser16820

Vendég
V20-on olvassátok el =Kendo= profilját!
Abba minden benne van!

Goal Gero-tól a Vadvirág-ig!MHC-tól a Spártáig visszamenőleg!
Tényleg vannak nagyon aranyos játékosok.
Akik nekem mindig Barátok maradnak!
Én hazafinak érzem magam.
Ez egy játék,ide kikapcsolódni jár az ember,nem letaknyosozni a másikat és nem osztani itt az észt,a másik meg megkeres(privibe/classic) hogy elárulja a fél Magyar társadalmat itt meg hazafiasságot hirdet:(

Szerintem ha nem akarok ilyenekkel együtt játszani,azzal sem én sem a társaim nem hazaárulók:((
Nekem bármit mondhatnak pl Montipapáról vagy a -Monster- Ágiról.
Elsiklik a fülem mellett.
Mindig tisztelni fogom az ilyen felfogású Emberkéket.
Nem pedig másokba keresem a hibát!
Mert az olyan szenved majd eleget az életben!

Roki

jó kis csapata van ami a lényeg ..magam mellé állítom és úgy már elég jókelszünkmajd a végső havra;) de mondta nekem h veletek nem hosszú a célja ..stb.. majd elválik mi lesz;)

Ezt egy ellenlábasotoknak titulált klán (akivel szövetségben álltunk) belsőse írta nekem ! :) Szerintem az nem hazaárulás ,hogy megvédem a tagjaimat bármi áron ,egy olyan vezértől aki sok galibát okozott ígyis nekem ! Nekem egy klánnal van bajom ,az nemhiszem hogy elárulás ! Az adózásom az nemtudom ,hogy került szóba ,de nem tartozik az senkire sem :D Elmondtam a véleményemet lehet támadni lehet szidni ,de az attól nem fog változni ! :) Az meg ,hogy mi folyik a classsicon ? Egyszerű a portugálok okosan játszanak ,míg kijön a magyar játékosok minden gyengéje ellenük... Én elismertem mindenki tudását akiét el kellett !
De mégegy egy mondat kedves roki :) Ha én azzal el akartam árulni a hazát akkor ,az árulókhoz kellett fordulnom ! Én ezt nem mondtam rátok ,de te magatokra igen ... Én egy klán ellen kértem a segítségetek nem a világ ellen .... :) A további ehhez kapcsolódó dolgokra nem reagálok !
További Jó szórakozást mindenkinek
 

DeletedUser

Vendég
Személy szerint nem igen értem melyik mondatod melyik hsz hoz írtad.
De azt gondolom a csevegő azért van,hogy meg dumájuk a dolgokat.

Ezt bővebben légyszíves.

Tudjátok, totál rossz helyen keresitek a hibát...

Én azt gondolom,hogy amit én írtam azt igen is itt kell ki beszélni.
Nem hiszem,hogy az a jó játékos akinek a fiókjába ezer egyen vannak és napi 24 órában tudják csinálni.
Attól nem jó játékos.Ha nem aktív fiókról beszélünk.
Tulajdonképpen nem tudja senki sem mikor ki van a fiókban,ki az aki tényleg jól játszik benne és ki az aki épen el van a fiókban.
És ez egyáltalán nem szapulás nem szidás.
Nagyon is jó ötlet a Classic világ,csak mint speeden szerintem nem kéne engedni a duál acokat.
Ha véleményed szerinte ezt nem itt kell kibeszélni akkor légyszíves írd le,hogy hova lehet fordulni ez ügyben.Köszi.



Előre elnézést a monológért...:)
A kolléga arról beszél, hogy ez nem egy politikai oldal. Ez egy játék oldal, ahol nem a politikai dolgokról kell vitázni.
Arra van megannyi politikai fórum...
Ez egy játék. Sokan nem játék-vitáról beszélnek, hanem a valóélet problémáit hozzák ide, ahol a játékosok többsége pont azt zárná ki innen, kikapcsolódni és játszani járnak fel.
De ha már a valóságról példázunk... Egy-egy szakma emberei szakmai viták résztvevői néha.
Tételezzük fel... Ez a játék egy szakma... A szakmai vitában szidnád a társad, hogy te rosszabbul tudod ugyanazt? Én nem gondolom, sőt, még segítenél is egy-egy dologban. Én értem, hogy a munkában nincs ellenség, akit le kell támadni, itt viszont van, de ugyanúgy sok- a játékot ismerő, vagy olyan játékos van, aki a játékot szeretné megismerni, szeretne tanulni... Nem tanulhatnak, és itt nem "szakmai viták" zajlanak, hanem arról megy a beszélgetés, hogy te milyen "hülye vagy", noob vagy, menj legózni, és amit itt látni szoktunk, ahhoz képest még gyenge példát mondtam...Elég ez is példának szerintem...

Szerintünk a csevegő erre van, hogy vitázzunk a játékról, egy-egy világról, esetleg kulturált határok közt cukkolni a másikat...
Csak többségben nem pont erre és nem pont úgy használjátok a fórumot, ahogy kellene...:)
 

DeletedUser

Vendég
Miért egymást eszitek?

Ez csak egy játék!

Ez ugyan úgy szól Blade-nek is!
Nem érzem,sőt mások sem,hogy azzal ellőrébb lesz ha kihasználja a domininciáját a játékban:(
Most ki van kiért?Ezt előbb értelmezni kell:((((((
Sytex?
Hasonló politikát folytatott.Agresszív fellépés!
Léptem.MHC széthúllik,v20 összeomlik!
Eltünnek az emberek!
Ők eltünnek.Nem jönnek vissza.
Kik??
30-50 éves játékosok!Akik költöttek a játékra.

Megéri?Olyanokért akik most a nyári szünidőt töltik..10-12 évesekért????
Attól függetlenül,tisztelem őket.Ügyessek!

Amiben tudom segítem őket,nem pedig az erőm fitogtatom:(

Én Harcolok a Magyar Klánháborúért,hogy talpon maradjon.
De ilyen hozzászólások akár milyen nyugodt vagyok,kihozzák az emberből a szkeptimizmust:(

Sok világba játszottam,s nevem lett!Fent nem:(

Pedig a Portugál,Lengyel ,Orosz srácok itt azt mondták....
Roki Te vagy a legjobb.Nem csak a játék szempontjából,hanem humanitás terén is!!!!

Mielőtt törölnétek a hozzászólásom.
Macskanő véleményét kérjétek ki!

http://www.youtube.com/watch?v=A8a6kHQN9BA


Roki
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15525

Vendég
Sosem értettem Chris Rea miért/mitől lett híres...

Megy a régi duma:) Most itt egy szerver "PP mentes", most az a baj, hogy megint nem nyertek XD
Ez pont olyan, mint Chris Rea híressége :) Azaz ezt sem értem :-D
 

DeletedUser16820

Vendég
Túl nagy a csend játékostársaim :) Amúgy ki az a Chris Rea ? :DD
 

DeletedUser15525

Vendég
Igen az a baj hogy csak "PP mentes" :)
Lehet:D
Én nem szégyenlem bevallani:)

Bereggeltem 3 klántárs mellettem.
Restart, fejlődtem majd kicsapott a kék színű szomszédom (nem az Ő hibája volt). Nye.... Ott leálltam, és beleuntam izibe.
Majd a következőn.... se biztos hogy sikerül :-D
 

DeletedUser

Vendég
Miért mással foglalkozol:(
Fogd fel Emberként ezt a játékot!
Ha győzöl vagy vesztel...tanulság lesz számodra!
Mindenki számára,megfelelni...úgy sem tudsz!
Igaz én úgy érzem..ma bizonyítottam miért tartanak a Magyar KH egyik legjobb játékosának:(
Nagyon sok falut feladtam.Mert fel kellett!
Természetesen visszajött.
Minden dicséret megérdemli az ellent is!
Tényleg összehangoltak voltak.
Remélem sok ilyen akció lesz még..akár itt akár a jövőben más szervereken

Van egy olyan érzésem,itt betakarítok mindent!
Igaz ezért nem kapom olcsóbban a kenyeret!

De ha bkinek,bmiben segíthetek...írjon rám!
Mindenem oda adom!
Akár az összes falum!!

Csak tanuljatok,és kedveljétek meg a játékot!

=Roki=
Aki soha nem használt sciptet és nem is fog!!

http://www.youtube.com/watch?v=OWG8y4vtVyE
 

DeletedUser15525

Vendég
Tanultam belőle!
Legközelebb a kéket is megrugdosom, ha a közelemben van :)
 

DeletedUser16558

Vendég
Miért mással foglalkozol:(
Fogd fel Emberként ezt a játékot!
Ha győzöl vagy vesztel...tanulság lesz számodra!
Mindenki számára,megfelelni...úgy sem tudsz!
Igaz én úgy érzem..ma bizonyítottam miért tartanak a Magyar KH egyik legjobb játékosának:(
Nagyon sok falut feladtam.Mert fel kellett!
Természetesen visszajött.
Minden dicséret megérdemli az ellent is!
Tényleg összehangoltak voltak.
Remélem sok ilyen akció lesz még..akár itt akár a jövőben más szervereken

Van egy olyan érzésem,itt betakarítok mindent!
Igaz ezért nem kapom olcsóbban a kenyeret!

De ha bkinek,bmiben segíthetek...írjon rám!
Mindenem oda adom!
Akár az összes falum!!

Csak tanuljatok,és kedveljétek meg a játékot!

=Roki=
Aki soha nem használt sciptet és nem is fog!!

http://www.youtube.com/watch?v=OWG8y4vtVyE


Jól csinálod Roki akivel kicsit is kellene harcolni azt magadmellé állítod :)
Csak így tovább.
 

DeletedUser16820

Vendég
Jól csinálod Roki akivel kicsit is kellene harcolni azt magadmellé állítod :)
Csak így tovább.

Ezt én cáfolom most meg ! Multkor igen csak kapott roki ,és nem írt senkinek (másokkal ellentétben :D ) hogy ilyen meg olyan következményei lesznek ennek ! Iszonyatosan jó játékos aki ellen élvezet harcolni ,és ez igaz az egész Borára is !
 

DeletedUser

Vendég
Hazugság, vagy csak fülentés?

Igaz én úgy érzem..ma bizonyítottam miért tartanak a Magyar KH egyik legjobb játékosának

=Roki=
Aki soha nem használt sciptet és nem is fog!!


Hát igen, a script és a BOT nem ugyan az.
Ismered te a Sz.... 3-at, Rebronfree magyarázta el neked hogy müködik.
És használtad is elő szeretettel.

-

Miért lennél a KH egyik legjobb játékosa?
Mert Montipájton Muffja voltál? :eek:
Ha valami folytán össze szednénk a magyar KH legjobb játékosait, akkor szerintem a 100 fele kulognál. :cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13948

Vendég
Hát igen, a script és a BOT nem ugyan az.
Ismered te a SZEM III-at, Rebronfree magyarázta el neked hogy müködik.
És használtad is elő szeretettel.

-

Miért lennél a KH egyik legjobb játékosa?
Mert Montipájton Muffja voltál? :eek:
Ha valami folytán össze szednénk a magyar KH legjobb játékosait, akkor szerintem a 100 fele kulognál. :cool:


Szia Ano...!
Aki tudja mi az a SZEM III. az valószínűleg használta már, vagy kipróbálta, tehát ne kövezd meg azért amit már te is megtettél szerintem!

A KH legjobb játékosai közé tartozik =Kendó= ez igy igaz, több oka is van...megfogyatkozott a társaság, nagy aktivitást mutat, jó stratéga, stb. Semmi köze nincs ahhoz, hogy Monti MHC-jaban üzte a játékot. Nézd meg cncdani-t, akit Roki még el is ismer, hogy nagyon jó játékos, minden külső tényező nélkül...és volt valaha az MHC-ban hát nem.

Nem lehet összeszedni a kh 100 legjobb játékosát, mindenki más és másban jó, vagy rossz, és körülményektől, szituációtól függ, hogy mit tud elérni valaki, itt nincsenek legjobbak, csak vannak jók, összeszokottak, meg kezdők, szedettvedettek stb.


Üdv.:xodri

U.i.:Roki, sajnálom, hogy otthagytad a huszast, meg akartam bosszulni még az akciótokat! :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem akarom leszólni kendót, de azért van sara.
Elhiszem hogy jó stratéga, de neki illene felnézzni damas8-ra, mert pillanyatnyilag, ő a legjobb klánvezér, és hadvezér.. :cool:
A Cannibálokat sokszor fogja még ő győzelemre vezetni, és nem v19 lesz az utolsó szerver győzelem.
 

DeletedUser13948

Vendég
Nem akarom leszólni kendót, de azért van sara.
Elhiszem hogy jó stratéga, de neki illene felnézzni damas8-ra, mert pillanyatnyilag, ő a legjobb klánvezér, és hadvezér.. :cool:
A Cannibálokat sokszor fogja még ő győzelemre vezetni, és nem v19 lesz az utolsó szerver győzelem.

Na úgy látom egy kannibál fannal van dolgunk, aki mellesleg ért valamennyit a jósláshoz...EzoTV nincs sok munka akkor, ha KH-zni járnak mostanság. :)

Még mindig nem érted, hogy nincs olyan hogy legjobb...
Csak olyan van, hogy a játék bármely terén, vagy több terén is kiemelkedik...(bala1201, kicsidzsi, cnc, macha, FrostRaven, Josh...mindegyikőjükről mondták, hogy a legjobb vezérek.) :)
Sok vezér megfordult már a kh-n, akire azt mondták, hogy ő a legjobb...Monti, damas8, és zoláék is jó vezérek mindegyikőjük nyert már szervert a klánjával, de nem a legjobbak, és ezt ők is tudják, nekik is vannak hibáik.
Roki ezt nyíltan fel is vállalta nekem a multkor.
A mostani vezéreket az határorazza meg milyen tagokból, álló csapattal, indulnak, akik már együtt játszanak hosszab ideje, összeszoktak, és rájuk mondható, hogy klán, a többire meg hogy csak csoport, vagy gyülekezet...:)


Ha egy vezérnek olyan csapata van ami összeszokott profikból áll, akkor állítom, hogy nincs sok dolga mivel, a jobbak tudják a dolgukat, és teszik, nem hisztiznek, nem kifogásokat keresik, csinálják és kész. Egy ilyen csapat megnyer egy-két szervert, és már egyből a KH legjobb vezérének gondolják őt...
Ezek után válaszhat, hogy beleéli-e magát a kitalált sztárságba, vagy bölcsen, szerényen fogadja a dolgokat. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Bocsi, rosszul fogalmaztam..

Akiket megneveztél leveledben, ők tényleg a KH nagy rutinos játékosai, és vezérei.
Jól megfogalmaztad, én is így akartam valahogy. :rolleyes:
 
Fent