Connexion of the Region - CotR

DeletedUser7967

Vendég
Mondd, hova küldjem a támadókat:) kell egy kis segítség mert ezen a néven ugye nem talállak...

Küldhetsz Nekem is ha gondolod,Darky úgyis segítőkész és elköppinti Neked a nevemet :D
Én úgyis rég kaptam már támadást ;)

De amúgy most akire elindult a társaság sajnos nem Én vagyok :(

:eek: Még jó hogy nem vagyok profi :D

Ezt sem Én mondtam....:p:D

falukoordinátát adjak ? :)
inkább prémcsit küldj, az könyebben célba ér :D

Milyen sas szemed van,azt a jó dolgodat :D
 

DeletedUser7967

Vendég
Jaj juve,jut eszembe Te miért hagytad ott a V1 legkiválóbb klánját?! :eek::D

Az irónia és Én jóbarátok vagyunk :D

Küldjek meghívót? :D
 

DeletedUser7967

Vendég
Mellettem vagy ellenem? :D

Ahogy elnézem jelenleg a fél világ ellenünk van :p
 

DeletedUser7967

Vendég
Nálunk nincs kiadó acc :D

TALÁN ha megkérdezed a V1 két főhatalmát (klánt) TALÁN tudnak neked segíteni :p
 

DeletedUser13948

Vendég
ellenünk csak a top3 van ami szinte fel ér a fél világgal vagy többel is:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Szeva Gyurma!

Vannak még páran, mint pl. Lepi, vagy Covers. :)
 

DeletedUser

Vendég
Nos akkor röviden:

A V1-en történt végjátékkal kapcsolatos bejelentések egy kicsit szíven ütöttek az első percben. Na nem azért, mert felkészületlenül ért bárkit is a klánban, csak nem gondolta senki sem, hogy ez a perc ilyen hamar (3 év) eljő.

A stratégia megvan, a cél ugyanaz, mint ami a legsiralmasabb harcok idején is a szemünk előtt lebegett, ez nem más, mint az, hogy a végén mi álljunk a dobogó legfelső fokán.

Sok harcot megvívtunk eddig a pillanatig, rengeteg dicső harcos bukott, rengeteg barát szállt ki, ellenségből társak lettek, társakból ellenségek, de mindíg küzdöttünk, soha nem adtuk fel a harcokat, és eljuttatuk a klánt a tagok segítségével a végjátékig.

Minden tagnak, aki valaha a klán tagja volt, vagy lesz, szeretnék köszönetet mondani azért, hogy részese volt a csapatnak, még akkor is, ha néha inaktivitással küzdött, vagy esetleg túlbuzgó módon háborúba sodort. Volt sok vitánk, voltak belső feszkók, de mindent megoldottunk valahogyan, és eljutottunk idáig.

Klánunk nevéből is tükröződik, hogy mi valaha sok kis klánt alkottunk, és a megfelelő pillanatban összehoztuk a kisebb csapatokat, melyekből egy igazán nagy csapat kovácsolódott. Nem tagadom, nem minden "összeolvadás" volt surlódásmentes, de tagjaink nagy része megtalálta nálunk a helyét és a számításait. Akik úgy döntöttek, hogy velünk folytatják, jól döntöttek, hisz komoly feladatokat csak úgy tudtunk véghezvinni, hogy összefogtunk, és felismertük az egységben rejlő erőt.

Amennyiben megnyerjük a szervert, nem a CotR nyer, hanem azok a kis klánok, akik képesek voltak feladni függetlenségüket az egységesség reményében. A CotR nem egy klánnév, hanem egy gyűjtőfogalom - azon klánok összessége, akik nyerni szeretnének.
Szerdán 21:00-kor lezárul a vándorlás a klánok között, ezután az összes CotR tag régi klánját kilistázom, majd a listát átadom a CotR klán jelenlegi vezetésének, abból a célból, hogy feltüntessék azt a profilon, így állítva dicső emléket azoknak a bölcs vezetőknek, akik mellettünk, az egység mellett döntöttek.

A jelenlegi és jövőbeni tagoknak mostantól nincs más dolguk, mint az előre megtervezett lépéseket végrehajtani, és követni a stratégiát, így elérhetjük a célunkat, és bevonulhatunk a kh történelmébe.

Sok sikert kívánok Nektek, ne feledjétek alapítónk Phara mottóját:

~~~Virtus Unita Fortior~~~
~~~Egységben az erő~~~
 

DeletedUser

Vendég
Szép álmokat Apacs...szervezz hozzá még1 kitiltási akciót:D
 

DeletedUser7967

Vendég
Milyen szép beszéd! ;)

Nem is vártam Tőled mást :D

De az első bekezdéseddel egyet értek,mivel senki sem számított arra,hogy mi egyszer be fogjuk fejezni ezt az átkozott V1-et.

Sokminden történt ezen a világon,és ha klánok újra is fogják kezdeni máshol,az nem a V1 lesz akkor sem.

Nem lehet visszahozni sem az Ősi Skulls-t....sem a PoA-t...sem a régi Knight-ot...sem azokat a nagy Armageddon-okat és a Cunamikat amiket egy páran átéltek! :D
Sem a kitiltott játékosokat...Őket nem sorolnám fel,mert iszonyat mennyiségben vannak.
Sem a nagy harcosokat rossz bevallani de Darkypapa,vagy Daru bácsi...esetleg Cactusland,vagy Balamestert...csak hogy 1-2 nevet említsek. :)

A magyar klánháborúban a V1-en születtek a LEGENDÁK,ha tetszik ha nem ez így van. :)

Egy szervernek sincs ilyen története mint a miénknek!Mindenki büszke lehet arra,hogy itt játszhat még a végjátékban is! :)

U.I.

Tollas a listára Én is felkerülök? :D
 

DeletedUser

Vendég
Jaja kislány..itt kezdődtek el a szarkavarások...a kurvásodás...a buzulás van még valami?:D ja és minden témakörnek vannak valós szereplői ugye srácok-csajok;)

amiket nyitni kéne emlék gyanánt

1kh kocsma
1kh borbélyház

én beszervezem hozzá a nőket-akikbe belefutottam..te meg Leona a srácokat:-DDD
 

DeletedUser7967

Vendég
Ha már ennyire nagy a lepénylesőd,és Te tudod,hogy Én milyen névvel játszom akkor áruld már el Nekem,hogy Neked mi közöd a V1-hez? ;)
 

DeletedUser7967

Vendég
Csak tudod nem csípem ha olyan flegmázik Velem akiről azt nem tudom honnan szalasztották ;)
 

DeletedUser

Vendég
tudom milyen vagy...beszéltünk már párszor itt ott amott
 

DeletedUser7967

Vendég
És ha elárulnád ki vagy,még ennél is jobban ismernél :D

Már régóta nem játszom a kötekedős mindenkibe belekötök csajt....meguntam,de ha valaki belémköt azt nem szeretem. :)
Mostanában max a haverjaimat szivatom :D
 

DeletedUser

Vendég
vegyük úgy egy haverod;)
sok sikert az uccsó 1.5-2évhez kedves:)

Ne írj privben...nem válaszolok:) majd skype-on beszélünk
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent