Classic - High Performance Csevegő

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Szerintem mivel eléggé gyors világ nem fog annyira számítani a PP, illetve gyorsan behozható lesz.
Ne feledjük hogy a PP mellé tudás is kell :D

Jó játékot és szórakozást mindazoknak akik indulnak! nekem tetszenek a beállítások izgalmas szervernek ígérkezik! :)
 

Scorpions84

Member
A reakció pontszáma
13
Én azt nem értem miért kell törölni a hozzá szólásaimat! Tán mert igazam van? Kedves support :D
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Semmi rosszat nem írtam - csak is az igazat. Semmi sértés nem volt benne.
Mindegy is ez egy nem normális classic amin nem is indulok el, ppé mentes classic az igazi nem pedig egy ilyen!


A szabályzatot olvasd el. Elküldtem privátban mely pontokat sértetted és miért lettek törölve a HSZ-id a jövőben kérlek szabály szegés mentesen igyekezz részt venni a beszélgetésekben.
Köszönöm!
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Szerintem mivel eléggé gyors világ nem fog annyira számítani a PP, illetve gyorsan behozható lesz.
Ne feledjük hogy a PP mellé tudás is kell :D

Jó játékot és szórakozást mindazoknak akik indulnak! nekem tetszenek a beállítások izgalmas szervernek ígérkezik! :)
Ezt ugye te se gondolod komolyan? :D Már hogyne számítana a pp főleg ilyen sebességnél..
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Tudomásom szerint a hibák miatt amik a játékosok által jelentve és a rendszer által észlelve lettek, a szerver ki lesz javítva, és újra fog indulni valamikor.
dikk de arra hogy bezarjanak egy szervert és javitani keljen elég nagy hibáknak kell lennie konkrét hibára lett volna kivancsi
ilyenkor nem szoktak le tesztelni őket mielőt el van inditva ?
 
Fent