Classic 11 összeállított javaslat

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Hűha de nagyokat mondasz :D Minden Classicon mesélj még :D Amikor te még képletbe se voltál párszor azért csak kikaptak :D Ja és pont a Tatus klánt mondod :D Azon a szerveren nem pont nekem nyaliztál és fröcsögtél red ellen ? Vagy azt már elfelejted ilyenkor ? Mióta nem indult egy Just vagy társai azóta Classicon nem nagyon voltak komoly ellenfeleitek de erre verheted a nyálad főleg h még nem náluk voltál addig te is így gondoltad és írtad :) A Classic elkorcsosult játszattok ott magatoknak ha már sikerült megvennetek magatoknak :)

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD KIÉGTEM :D mi akkor reddel utáltuk egymást mert össze kaptunk (személyes ügyön) de akkor is hívott a klánjába :D mondta nyugodtan menjek viszont én mondtam hogy nem akarok ;) képzeld az összes classicon ott voltam és hiába indulja Just vagy társai előző szerveren is szinte ők voltak és kikaptak hidd el nekem a classicot mindig redék fogják nyerni
 

DeletedUser18429

Vendég
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD KIÉGTEM :D mi akkor reddel utáltuk egymást mert össze kaptunk (személyes ügyön) de akkor is hívott a klánjába :D mondta nyugodtan menjek viszont én mondtam hogy nem akarok ;) képzeld az összes classicon ott voltam és hiába indulja Just vagy társai előző szerveren is szinte ők voltak és kikaptak hidd el nekem a classicot mindig redék fogják nyerni


Legalább ne hazudj :D Látom nem emlékszel rám sebaj :D Furcsa H te végig ott voltál mert rád egyikről se emlékszem elsőnek a Tatusos időszakban bukkantál fel és még nekem adtad le a falvaid egy részét :D Igen tudjuk a meséket most már te akkor is nagy cimbi voltál csak pont haragudtál személyes ügy miatt :D
Egyik szerver győzelmünknél se láttam a neved :D Biztos én voltam figyelmetlen C3-tól kezdve mindenhol :D
 

DeletedUser19095

Vendég
Minden fiókot red védett, mert ha nem akkor simán befoglaljuk :D
Azért az se egy nagy játékélmény...
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Minden fiókot red védett, mert ha nem akkor simán befoglaljuk :D
Azért az se egy nagy játékélmény...

Kicsit elvagy tévedve :D sok fiókot védett ezt igaz de nem az összesset :p és akkor se foglaltátok be simán ezzel most azt mondtad hogy 1db embert nem tudtatok elverni XD
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Legalább ne hazudj :D Látom nem emlékszel rám sebaj :D Furcsa H te végig ott voltál mert rád egyikről se emlékszem elsőnek a Tatusos időszakban bukkantál fel és még nekem adtad le a falvaid egy részét :D Igen tudjuk a meséket most már te akkor is nagy cimbi voltál csak pont haragudtál személyes ügy miatt :D
Egyik szerver győzelmünknél se láttam a neved :D Biztos én voltam figyelmetlen C3-tól kezdve mindenhol :D

Nem fogok veled le állni vitatkozni :D "fegyvertelennel nem vivok szellemi párbajt"
 

DeletedUser18429

Vendég
Nem fogok veled le állni vitatkozni :D "fegyvertelennel nem vivok szellemi párbajt"

De eredeti :D de igazad van persze h nem vagyunk egy szellemi szinten gondolj bele h rám milyen fényt vetne ha kisgyerekkel párbajoznék :D
Lényeg az egészben ha már kijössz hazudgálni meg fényezni magad és a bálványod akkor legalább csináld jól h senkinek ne tűnjön fel h kamuzol :)
 

DeletedUser19301

Vendég
max 10 embert tudnek elkezpelni, de szerintem azok se fogjak tolni ha meglatjak hogy az ellenfel 3*os tuleroben van, jatekos teren... :)
de ha lesz ellenfeluk akkor talan en is beregizek, es harcolok egyet redek ellen :D

btw megirnatok hogy ki az ellenfel, hogy lehet elerni oket? :D


Hali.
Szinte ismeretlenül. :)
Az ellenfél személyében mi lennénk, majd egy többt világon összeszokott csapattal tervezek indulni
Talán valamelyest v45rov ismert - DA- , "V47rol ismert volt STA es PRX tagokkal illetve nehany régi barattal :)

Udv: Racher86 / kingboyz

Klan nev meg nembiztos de mar egunk a vágytól. Reddel mar beszeltem onnan tudható hogy jovunk :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
De eredeti :D de igazad van persze h nem vagyunk egy szellemi szinten gondolj bele h rám milyen fényt vetne ha kisgyerekkel párbajoznék :D
Lényeg az egészben ha már kijössz hazudgálni meg fényezni magad és a bálványod akkor legalább csináld jól h senkinek ne tűnjön fel h kamuzol :)

Nem szokásom hazudni de tudod mit? most meghoztad a kedvem :D ha indul a classic én is beregizek és megnézzük mennyire is kamuzok ;)
 

DeletedUser18429

Vendég
Nem szokásom hazudni de tudod mit? most meghoztad a kedvem :D ha indul a classic én is beregizek és megnézzük mennyire is kamuzok ;)


Igen ? és akkor mi lesz ? Ki beszélt itt olyanról h neked be kell regizni ? Volt ilyenről szó ? :D
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Már hívtak páran nyugi :D csak mondtam hogy nem lesz rá időm de most csak azért is szakítok rá időt és majd eldől ki a jobb ;)
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok!
Közösen a volt Classic 10-es győztes csapatával összeállítottuk a Classic 11-es beállítási javaslatát, amelyben törekedtünk az előző világ kiegyenlítetlenségét kiszűrni, és egy mindenki számára jobban élvezhető szervert összeállítani. Pár beállítást meg is indokoltunk.
Arra szeretnénk kérni Sajtmacskát, hogy ha egyetért a javaslatokkal, és többen is támogatják a játékosok közül, akkor továbbítsa a központ számára.
Nagyon szépen köszönjük a segítséget!
Mindenkinek kívánunk szép napot, és további jó játékot!


A Classic 11 beállításai


Nyeremények
Nyertes: Az a klán nyer, amelyik az összes falu 80%-át birtokolja 14 napon át megszakítás nélkül.
Legnagyobb játékos: 1000 prémium pont
Legnagyobb LET pontú játékos: 900 prémium pont
Legnagyobb klán: 800 prémium pont

Általános beállítások
Végjáték: Játékos pontszám
Játék sebessége: 10
Egység sebesség: 0.4
Morál: Inaktív
Épület bontása: Aktív
Szabad kereskedelem: Csak klánon belül
Legyőzött ellenfelek ranglistája: Aktív, mennyiség alapján
Bevezető: Nincs
Időkeret a kereskedés visszavonására: 5 Perc
Milliszekundum: Aktív
Időkeret a támadások visszavonására: 10 Perc
Éjszakai bónusz: Aktív, 23-07 között (Indoklás: nagyon kevesen tudnak éjjel is játszani és ügyelni a falukra, az éjszakai bónusz kivétele túl nagy előnyt jelent azok számára akik akkor támadnak, szóval mindenképpen javasolt ha aktív, és nyugodtan lehet aludni)
Alvás Üzemmód: Inaktív

Prémium szolgáltatások
Ingyenes Prémium fiók: Aktív, 5000 pontnál
Ingyenes Fiókkezelő: Aktív, 5 falunál
Prémium fiók: Aktív
Fiókkezelő: Aktív
Farmkezelő: Aktív
Prémium Tőzsde: Inaktív
Építési idő csökkentése prémiumért: Inaktív
Azonnali befejezés: Inaktív
Építkezés árának csökkentése: Inaktív
Nyersanyagtermelés növelése: Inaktív

Jutalmak
Jutalmak:
Inaktív

Kezdővédelem
Kezdők védelme: 2 nap
Támadó : védekező arány maximális értéke: Inaktív

Játékbeállítások
Lovag: Inaktív
Íjászok: Aktív
Fejlesztési rendszer: Klasszikus fejlesztés
Tanyaszabály: Inaktív
Templom: Inaktív
Őrtorony: Aktív
Áltámadás: Inaktív
Önállóan fejlődő barbár falvak: Aktív (3000 pontig)
Barbár falu visszabontása: Inaktív

Zászlók
Zászlók: Inaktív

Kezdőfalu
Méret: N2 vagy N3 (Indoklás: sokkal jobb nagyobb faluval indítani, mivel így azoknak is van esélyük valós fejlődést elérni, akik nem tudnak napi 1-2 óránál többet beáldozni, így sokkal kiegyensúlyozottabb harcok alakulhatnak ki)

Milícia
Milícia: Inaktív

Főnemesek
Főnemesek képzése: Érmés rendszer (Indoklás: sokkal jobb mint a tárolós rendszer, mivel nem veszik el a nemes, így ha bevédnek, 1 faluval is újra visszanyerheted az eredeti korlátodat, s 1 hét alatt újra fullos falukkal folytathatod a csatát)
Főnemesek olcsó újragyártása: Inaktív
Főnemesek árának növekedése: Aktív, az előállítási költség a második nemes leképzése után nő.
Főnemesek maximális hatótávolsága: 50 Mező
Hűség csökkenés főnemes támadásonként: 20-35
Hűségnövekedés: 5

Klán
Klánharcok elérhetők: Igen
Klántárs támadható: Nem
Külső támogatás: Nincs
Klán zárul: Nem
Taglétszámkorlát: 30 (Indoklás: reális létszám, nagyobb csapatok is összetevődhetnek)

Terület
Bónuszfalvak: Aktív
Kezdőfalvak: 1
Égtájválasztás: Aktív (Indoklás: a klánok egy kontinensre tömörülhetnek, így jól össze tudnak dolgozni)

Helyettesítés
Fiók-helyettesítés: Aktív
Korlátozott helyettesi hozzáférés: Aktív, mivel a fiók 14 nap napot volt helyettesítés alatt az elmúlt 30 nap napban. A helyettesítés véget ér, ha a fiók folyamatosan 14 napot helyettesítés alatt állt.


Sziasztok, sorolom:
- A legfőbb kérdés a mikor indul: május elejét célozzuk meg jelen állapot szerint.
- a nyeremény nagyobb lesz (még nincs döntés)
- először dominanciát kértél majd játékos pontszám szerinti nyerést, a kettőt együtt nem lehet beállítani
- ha a kereskedelem zárt, a klán is! nincs külső támogatás!
- éjszaka: ekkora sebességnél a 22-08 a javasolt
- PP szolgáltatások: nagyjából OK, a fiókkezelő határokat nem tudjuk tologatni
- kezdővédelem ilyen sebességnél érthető, én mégis magasabbat javasolnék pár nappal, főleg hogy nincs maximalizálva a támadó-védekező arány. A kicsit később érkezőket kb semmi sem védené, az meg eléggé értelmetlen körnek tűnik
- ha a játékbeállításokat így megszavazzátok, rendben
- kezdőfalut kb n2 szintre tudunk berakni, magasabbra nem
- választható indulási hely: részünkről OK, de az előreg ütni fogja.
- hűségnövekedés mindig azonos a világ sebességével
- klánnál: ha nincs külső kereskedés és támogatás, megpróbálhatjuk elérni, hogy ne legyen automatikusan zárt a klán. de ez nem ígéret!!
- helyettesítés: ekkora sebességnél a 10/20 nap az indokolt, több nem.

Javaslom, beszéljétek át, szavazzatok, és április 26 éjfélig legyen egy végleges verzió, amit hozzászólásként betesztek, és az elején ott virít a "VÉGLEGES KÉRÉSÜNK" felirat, hogy könnyebben kiigazodjunk. Köszönöm!
 

DeletedUser19301

Vendég
Szerintem. Dominancia legyen a nyerő.
Nem tamogatom, hogy zart klanok legyenek.
Az ejszakai is megfelel 22-08.
Kezdo vedelem: 4-5nap maximum
Az n2es kezd3s is jónak tűnik
Választható indulas mindenkeppen kell.

Mit szoltok?
 

DeletedUser19073

Vendég
N2es falvak tul nagyok, kezdodjon 26 pontrol a jatek (igy vegre meglathatjuk hogy kik is az igazi, jo starterek), klan limit 15 boven eleg lenne, ha harcokat is szeretnenk :D
 

DeletedUser19301

Vendég
15 nagyon kevésnek tartom. Minimum 20 de ha 30 azbse baj szerintem
 
Fent