Bűnben ég a Mesevilág

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Okoska levele

[SPOIL]
Ám innentől lesz érdekes a történetem, szóval másnap megint beléptem és mit látok, megy a képzés a falucskámban, és a neve sem Okoska faluja volt, hanem Aprajafalva, hát itt teljesen kiakadtam, valaki járt a fiókocskában, na de kivolt?

Ha valóban beléptek Okoska fiókjába, akkor ez a dolog nehezen bizonyítható, hiszen mindannyian ugyanazt a netkapcsolatot és számítógépet használják. Amennyiben Okoska jelszava adathalász tevékenység folytán jutott a belépő tudomására, akkor ott szabálysértés történt, ha viszont Okoska adta meg a jelszavát másnak, akkor ő követett el szabálysértést, amelyet annak, aki ugyanazon a világon játszik, mint Okoska jelentenie kellett volna. Okoskának meg kellett volna változtatnia a jelszavát, illetve a feltörés tényét azonnal jelentenie a supportnak.

A többiek rájöttek mivel töltöm a netidőmet, és elkezdtek utánozni, merthogy nekik is tetszik a játék, na de én találtam, én voltam az első. Törpilla, Ügyi és Hami is ott kezdett el játszani ahol én. Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon, és mivel nem túl kreatívak ők hárman ugyanazt a jelszót használják mint én.

Új szerver indulása esetében a közös internetkapcsolatot 3 napon belül be kell jelenteni, a három napot a szerver indulásától kell számítani, egyébként három belépés után, méghozzá mindenkinek be kell jelölnie, aki ugyanazt az Internet kapcsolatot használja. Vagyis, akik a régebbi világon játszanak mindenképpen szabályt sértettek, ha három belépés után nem jelentették be a közös netkapcsolatot. (Torpojáca, Törpöltő és Kertitörp)
Az új szerveren játszóknak erre három napjuk van a szerver indulását követően.
Okoskára nézve nem szabálysértő, hogy ugyanazt a jelszót használja, mint a többiek, hiszen másik világon játszik, de ha Torpojáca, Törpöltő és Kertitörp Okoskától különböző, de egymással megegyező világon játszanak, akkor esetükben igen, hiszen a megosztott internet kapcsolat használóknak tilos ugyanazt a jelszót használniuk.


[SPOIL]Leutánoztak, de ez még semmi, ugyanis hogy jobban fejlődjenek, szövetséget kötöttek, Hókuszpókkal és Sziamiaúval, hogy ha hetente kétszer elkaphatja őket, akkor mindhármuknak küldenek nyersit mindenből 2000-et, és ha még mellé engem is kiadnak, akkor két havit pf-et kapnak, hát lehet ilyet csinálni? Egy Okoskával?[/SPOIL]

Szabálysértő! Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából. A több világot érintő átadások is tilosak amennyiben kereskedelmi céllal történnek.

[SPOIL]Ezen kívül, Törpapa dugiba bejár a fiókomba, saját accot nem csinál magának, mert nem akarja hogy mindenki megtudja hogy ő is játszik, ezért bejárkál hozzám, és mindig mindent összekever.[/SPOIL]

Továbbra is igaz, hogy Okoskának meg kellett volna változtatni a jelszavát.

Ma reggel már be sem tudtam lépni az Okoska fiókba, mert megváltoztatta valaki a jelszavam, de nem tudom ki, mivel énutánam az időrendben, már csak Törpöltő és Hami kerülhetett a géphez, nem tudom melyik lehetett.

Ha nem tud belépni a fiókjába, és nincs kizárva a Support által, akkor valószínűleg feltörték a fiókját. Ez esetben az első lépés az "Elfelejtett jelszó" gomb használata. Amennyiben az 'Elfelejtett jelszó' gombbal nem tudja megváltoztatni már a jelszavát, akkor nagy valószínűséggel az e-mail címét is megváltoztatták. Ellenőriznie kell, hogy be tud-e lépni az email-fiókjába, ha igen, változtassa meg annak jelszavát is a biztonság kedvéért. Ha így sem tud újra belépni a Klánháború fiókjába, akkor a supportcsapat megváltoztatja az email címet, de csak akkor, ha megírja a felhasználónevet, a korábbi emailcímet, és hogy mire változtassák. Éppen ezért regisztrációs email címed feltétlenül meg kell őrizni, hiszen csak ennek ismeretében kaphatja vissza a fiókját.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Hófehérke kalandjai


[SPOIL]
A problémáim innentől megsokszorozódtak. El sem tudjátok képzelni, hogy mennyire rosszul esett, amikor a mostohám nem volt hajlandó bejelölni engem is internetmegosztásra, olyan okokra hivatkozva, hogy szebbek a falvaim. Ehelyett mindent megtett, hogy elüldözzön.

Mostohaanyja szabályt sértett, hiszen a közös internet használatot minden használónak be kell jelentenie, méghozzá valamennyi használó esetén.
Minden játékos, aki tudatosan és rendszeresen használ megosztott internet kapcsolatot, fel kell vegye az összes többi játékost, aki ugyan azt a kapcsolatot használja, a „Beállítások – megosztott internet kapcsolat” alatt.


Egész odáig ment, hogy prémium pontokért cserébe megkért egy Vadász nevű felhasználót, hogy zárasson ki (legalább is ezt csiripelték a madarak, de magáról a tranzakcióról semmi biztosat nem tudok, a madarak meg... hát madarak). Vadász azonban elmondta, hogy mit tervez a mostohám, így sikerült azelőtt elmenekülnöm, hogy tiltatni tudott volna.

Ez esetben is szabályt sértett a mostohaanyja, hiszen tilos prémium pontot felajánlani játékon belüli tevékenységért.
Ezentúl más játékosok bátorítása és szabályszegésre buzdítása (akár félrevezetve őket) szabályellenes, és büntetendő.


Odabent kisebb megütközésemre hét számítógépet és a korábban kiszagolt wireless-routert találtam. Mindenik számítógép be volt kapcsolva, így leültem a hozzám legközelebb esőhöz. Szinte remegtem a vágytól, hogy bejelentkezhessem, de amint megnyitottam a főoldalt, láttam, hogy a számítógép tulaja is játszik a játékkal. Kíváncsiságom nagyobb volt a saját fiókom utáni vágyakozásomnál, így abba a fiókba léptem be. A V12őn játszott. Mivel minden el volt szépen rendezve benne, ezért csak farmolni tudtam. Átültem egy másik számítógéphez, hátha ott be tudok lépni, de meglepetésemre itt is egy fiókot találtam. Ez is a V12őn játszott, itt nem tudtam mást, mint az alvó módot beállítani.

Itt Hófehérke sértett szabályt.
Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó. Ahhoz hogy más fiókba belépj, helyettesítővé kell válnod. Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető. Ha egy szobatárs használja a fiókod, kötelező a fiók-helyettesítő lehetőséget használni.


-Ki farmolt a fiókommal?!
Átült a második géphez, ott is kis szöszmötölés, majd morgás:
-Ki aludt a fiókomban?!

A nagydarab Kuka kimerítette a multizást, hiszen ugyanazon a világon játszott, más-más felhasználó névvel, ez legalább két fiókkal megvalósult, (a v12 esetében)
Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé. Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos.



Aztán egy napon a mostohám megtudta Kuka egyik klántársától, hogy nála lakom.

Ez elvileg nem derülhetett volna ki, ugyanis a valós életre utaló megnyilvánulások, bármilyen szexuális tartalom, politikai megnyilvánulás, különösen a szélsőséges politikai tartalom, vallási fanatizmus, rasszista, vagy egyéb módon kifogásolható, helytelen megnyilvánulás tiltott a játék keretein belül.
Tilos valós magánadatokat tartalmazó, vagy support levelezés megjelentetése, terjesztése a külső fórumon, belső fórumon, klánprofilon, vagy játékos adatlapon, belső levelezésben.


Elmaszkírozta magát egy admin fiókjának és felkeresett engem. Kis felárral ajánlott prémiumot, én meg, ostoba lány, elfogadtam az ajánlatát, mivel Kukának nem volt bankkártyája, és bank nem volt a közelben, hogy utalni tudtam volna. Maradt hát a KP és az értéken felül fizetés.

- Tilos supporternek kiadni magad.
- Prémium pontot csak az innogames értékesíthet
- készpénzben nem lehet fizetni prémium fiókért
- Értéken felüli fizetés nem lehetséges, mivel kötött ára van az egyes prémiumcsomagoknak..

Mikor meglátott engem a koporsóban rögtön megilletődött, majd amint kiderült mi a probléma, igyenprémiummal pumpálta tele a fiókomat, én meg meggyógyultam.

Jó fej ez a herceg, de hol marad a fair play? Ingyen prémiumot csak meghatározott esetekben kapnak a játékosok, mindenki egyenlő feltételek mellett.

Azóta boldogan élünk, már vele van internetmegosztásom, sőt, egy új, közös fiókon is gondolkozunk.

Ha más világon kívánják létrehozni, akkor semmi akadálya, illetve akkor sem, ha ugyan azon a világon, de a jelenlegit mindketten törlik.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Ezek a Törpök....

[SPOIL]
Kiket büntetett meg az Erdei Tanács és miért?

Az Erdei Tanács illetékesnek tekinthető az ügyben? Amennyiben a Support elnevezése esetünkben az „Erdei Tanács”, akkor természetesen eljárhat és büntetést is kiszabhat.

„Képzeld, Hókuszpók, azok az átkozott törpök mit művelnek! Tréfinek és Törperősnek elromlott a számítógépe, ezért átmentek Kertitörphöz, hogy nála lépjenek be, amíg meg nem javítják a sajátjukat. Tréfinek egy hét alatt, míg Törperősnek másfél hét alatt lett kész a gépe, éppen tegnap. Ezalatt minden nap reggel és este átnéztek Kertitörphöz, hogy megnézzék, minden rendben van-e a fiókjukban.
Törperősnek nem kell bejelentenie a közös internethasználatot, hiszen nem ugyanazon a világon játszik, mint Kertitörp. Ellenben Tréfi és Kertitörp ugyanazon a szerveren játszik, így nekik ezt legkésőbb a 3. belépésnél be kellett volna jelenteniük.

Hami pedig egy reggelen, mikor arra lett figyelmes, hogy Törperős támadja őt, szomorúan újságolta Okoskának, hogy egyenlőtlen a küzdelem, Törperősnek sokkal több falva van. Okoska persze azonnal tudta, mi a megoldás. Kért erősítést Hami falvaiba Törpingálótól és megnyugtatta Hamit, hogy majd holnapután ő visszatámadja Törperőst és megmutatja, hogy ki is az erős valójában. Két napra rá valóban rá is küldte az összes támadóját Törperősre, több falut el is foglalt tőle.

A megtorlás ebben az esetben nem 24 óra, hiszen a megosztott internetkapcsolattal játszó fiókok esetében tilos egy fióknak megtorolni a másik fiókon ért sérelmeket. Okoska tehát szintén szabályt sértett.

Törpapa már lassan 3 hónapja távol van, ugyanis valami titkos hozzávalót keres az egyik varázsitalához. Törpilla, aki távollétében helyettesíti, feltételezve Törpapáról, hogy nem bánná, úgy döntött, hogy a falvait elkezdi átadni Haminak. Ezért ráküldte a csapatokat Törperősre, akivel időközben összeveszett, közben Hami foglalja Törpapa megüresedett falvait.

Törpilla, mint helyettes kárt okoz Törpapa falvaiban. Szabályellenes visszaélni a helyettesítéssel. Az a helyettes, aki szándékosan tönkreteszi vagy súlyos kárt okoz a helyettesített fiókban, büntetésre számíthat. A fiókhelyettesítő büntethető akkor, ha bizonyítható a szándékosság a fiók hanyatlásában a tulajdonos szándéka ellenére.
Ugyanakkor furcsa, hogy három hónap elteltével Törpilla még rá tudja valakire küldeni Törpapa csapatait, hiszen 60 nap elteltével, a következő 60 napra (azaz a 120. napig) a fiók „korlátozott” fiókká válik. Ekkor a helyettes nem tud támadni és támogatni más játékosokat a helyettesített fiókból, valamint nem tud más játékosok számára nyersanyagot küldeni. A 120. nap után a helyettesítést minden indok nélkül a support csapat megszüntetheti.


Törpingáló nemrég készült el egy festménysorozattal, azokat levélben kínálja eladásra. Állítólag nagyon szépek, nem veszünk mi is egyet?”

Spam, és reklámlevelek küldése tilos, akárcsak a profilban való megjelentetésük, azaz Törpingáló szintén szabályt sértett, amikor festményeit kínálta eladásra.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Bagoly levele

Tegnap bekukkantottam Nyuszihoz, és amíg ő a répát pucolta, gondoltam bejelentkezem a játékba, néha szoktam. Nyuszi gépe azonban megjegyezte a jelszót, és hát élőlények vagyunk, kíváncsi lettem, és beléptem hozzá. Nagyon durva dolgokat találtam.
Bagoly szabályt sértett azzal hogy belépett nyuszi fiókjába!
Nyuszi zsarolta nyersanyagok megszerzése miatt Tigriskét, aki kénytelen volt támadásokat küldeni Malackára, és erősítést küldeni Nyuszinak, különben Nyuszimuszi minden seregével megtámadta volna.
Nuszi szabályt sértett azzal hogy zsaroló leveleket küldött tigrisnek!
Kangabanga elküldte mindenkinek azt a levelet, amit neki írtam. Hát ezzel őszintén szólva összetörte a szívem, és szeretném, ha megbüntetnék, mert nem tartom korrektnek, hogy a szerelmes leveleimet a hátam mögött idegenek olvasgatják…..
Kangabanga Megszegte a szabályzatot azzal hogy Magánadatokat tartalmazó levelet jelenített meg!
Olvastam olyat is, hogy Malacka abbahagyja a játékot, és utódot keres a fiókra, akartam rá jelentkezni én is, de sajnos nekem túl drága, ennyi kerekerdő tallér a világon nincs, mint amennyit kér érte.
Malacka a Fiókjával kereskedik! Ami szabálytalan.
Bár Malacka szerint jó befektetés, mert a cégek jól tejelnek, akiket a profilon reklámoz. Lehet még meggondolom, mellékjövedelemnek jó lenne.
Malacka Cégeket reklámoz a profilján ami szabálytalan!
Szamár is nagy hamisjátékos ám. Tegnap hallottam, hogy már meg is beszélte Malackával, hogy megveszi a fiókját, és délelőtt a nagy tölgyfánál meg is történt a csere, így lehet, már Malacka nem is játszik, bár szerintem ezt így nem lehetne, meg különben is, én nem akarom, hogy Szamár barbár legyen, mert onnan szoktam magamnak erősítést küldeni, mert tudom a jelszót, és bármikor használhatom a fiókot.
Füles szabályt sértett azzal hogy megvete a fiókot malackától!
Füles kiadta a jelszavát bagojnak, és bagoj fules fiókjából szokott magának erösítést küldeni!
Amikor Kanga elment Indiába felkutatni az őseit, megadta a jelszót Róbert Gidának, hogy segítsen neki, de sajnos Róbert Gida nem ismeri a játékot, mert nem szokott játszani, és amíg Kanga szabin lesz, mind a ketten játszanak a fiókkal, ami nem igazságos, hiszen ők így ketten vannak.
Kanga kiadta a jelszavát Róbert Gidának és ezzel szabályt sértett!
 

DeletedUser

Vendég
Bagoly levele

[SPOIL]
Kezdem az elején a történetet. Tegnap bekukkantottam Nyuszihoz, és amíg ő a répát pucolta, gondoltam bejelentkezem a játékba, néha szoktam. Nyuszi gépe azonban megjegyezte a jelszót, és hát élőlények vagyunk, kíváncsi lettem, és beléptem hozzá. Nagyon durva dolgokat találtam.
Bagoly szabályt sértett:
1./ Elmondásából az derül ki, hogy nyuszi gépéről már máskor is bejelentkezett a KH-ba, anélkül, hogy a közös Internetkapcsolatot bejelentették volna, legkésőbb a 3. közös belépésnél.
2./ Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval! Ugyanakkor tilos belépnie más fiókjába, így Nyusziéba is.


Először is, olyan leveleket találtam, amelyben Nyuszi zsarolta nyersanyagok megszerzése miatt Tigriskét, aki kénytelen volt támadásokat küldeni Malackára, és erősítést küldeni Nyuszinak, különben Nyuszimuszi minden seregével megtámadta volna.

Nyuszi nem sértett szabályt, hiszen a játékon belüli zsarolás megengedett.
Játékon belüli zsarolás (pl. add át a falvad különben megtámadlak) engedett, játékon kívüli cselekmény bevonása (pl. adj 3 prémium pontot/egy scriptet és nem támadlak meg) nem. Amint bizonyításra kerül, a büntetés sem marad el.


Ezek után elkezdtem tovább kutakodni, és megdöbbenve láttam, hogy Kangabanga elküldte mindenkinek azt a levelet, amit neki írtam. Hát ezzel őszintén szólva összetörte a szívem, és szeretném, ha megbüntetnék, mert nem tartom korrektnek, hogy a szerelmes leveleimet a hátam mögött idegenek olvasgatják…

Kangabanga szabályt sértett, hiszen tilos valós magánadatokat tartalmazó, vagy support levelezés megjelentetése, terjesztése a külső fórumon, belső fórumon, klánprofilon, vagy játékos adatlapon, belső levelezésben.

Olvastam olyat is, hogy Malacka abbahagyja a játékot, és utódot keres a fiókra, akartam rá jelentkezni én is, de sajnos nekem túl drága, ennyi kerekerdő tallér a világon nincs, mint amennyit kér érte. Bár Malacka szerint jó befektetés, mert a cégek jól tejelnek, akiket a profilon reklámoz. Lehet még meggondolom, mellékjövedelemnek jó lenne.

Malacka szabályt sért:
1./ Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából.
2./ Tilos továbbá a játékot bármilyen reklámtevékenységre használni.


Szamár is nagy hamisjátékos ám. Tegnap hallottam, hogy már meg is beszélte Malackával, hogy megveszi a fiókját, és délelőtt a nagy tölgyfánál meg is történt a csere, így lehet, már Malacka nem is játszik, bár szerintem ezt így nem lehetne, meg különben is, én nem akarom, hogy Szamár barbár legyen, mert onnan szoktam magamnak erősítést küldeni, mert tudom a jelszót, és bármikor használhatom a fiókot.

1./ Szamár szabályt sért, hiszen nem a supporton keresztül, a szabályoknak megfelelően veszi át malacka fiókját. Fontos továbbá, hogy minden játékosnak csak egy fiókja lehet egy világon. Szabályos átvétel esetén is törölnie kell magát.
2./ Bagoly is ismételten szabályt sért, hiszen be szokott lépni Szamár fiókjába. Ha ismeri a jelszót, akkor azt jelentenie kellene a supportnak, ha helyettesként teszi, akkor pedig a helyettesített fiókot nem károsíthatja meg és magának a helyettesítőnek és harmadik félnek sem származhat előnye a helyettesítésből.

[SPOIL]Amikor Kanga elment Indiába felkutatni az őseit, megadta a jelszót Róbert Gidának, hogy segítsen neki, de sajnos Róbert Gida nem ismeri a játékot, mert nem szokott játszani, és amíg Kanga szabin lesz, mind a ketten játszanak a fiókkal, ami nem igazságos, hiszen ők így ketten vannak.[/SPOIL]

Ha Róbert Gida nem játszik azon a világon, ahol Kanga, akkor ez nem szabálysértő, hiszen engedélyezett több embernek együtt vinni egy fiókot, abban az esetben, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.

Szerintem ennyi szabálytalanság mellett nem lehet játszani, ezért is alapítottam új klánt. Most aztán megnézhetik magukat, mert a klánomba csak repülni tudók jelentkezhetnek.

Ha Bagoly ezt a kitételt szerepelteti a klánprofilon, akkor felmerülhet, hogy ez sértő, hiszen tilos a valós életre való utalás. Bagoly klánja a „a mesebeli valós életben” létező készséghez, azaz a repüléshez köti a klántagságot, illetve ez tekinthető poltikai, vagy rasszista megnyivánulásnak is.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Ürge elkapott levele Róbert Gidához

[SPOIL]
Bagoly írt egy körlevelet, hogy eladja a faluit, 200 pontért, és a másik világon meg 500 nyersiért.

Bagoly nem értékesítheti a faluit.
Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából. A több világot érintő átadások is tilosak amennyiben kereskedelmi céllal történnek.
Világokon keresztül pedig nem lehet nyersit küldeni.


de csak úgy, hogy Mici aki közben összeveszett vele a kizárása miatt (fent van a kerekerdő fórumon) a végrendeletét nem módosítja. mert ha igen, akkor a Kerekerdőből kizárják a Mackót, a mézet is elveszik tőle

Tilos más játékos zsarolása, játékon kívüli cselekmény bevonása. Az adott személy büntetését pedig nem lehet közzétenni a fórumon. Az csak az érintettre vonatkozik, 3. félnek információ erről nem adható.


és akkor Bagoly majd gidával összefogva elrendezik Kangát aki tényleg szül, csak soká és ha Kanga soká szül akkor Szamár befoglalja,

Tilos a valós életre való megnyilvánulás. Azaz nem tehető közzé, hogy Kanga szül. Falvak átadása más játékosnak csak végrendeleten keresztül történhet. Amennyiben Kangát helyettesítik, akkor a helyettes Kanga fiókjában nem okozhat kárt. Amennyiben, mint az később kiderül kiadták a jelszavát, akkor multi accnak minősül. Akinek megadták a jelszót, annak ezt jelentenie kellene a supportnak.

Tigris vezényel amit nem értek mert nincs jó kódja az nálam van de nem adom és egyébként is a faluk kellenek nekem is

Tigris osztaná szét Kanga faluit, de ezek szerint Tigrisnek nincs jelszava, hanem ürgének. Szabálysértő, hiszen minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé. Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos. Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott. Ha egy másik játékos megadja neked a jelszavát, azonnal jelentened kell, különben saját fiókod kerül zárolás alá.

de én inkább kitakarítom az ellenfeleimet és közben elfoglaltatom Micivel aki töröl és majd jól megvégrendelezzük.

Ha töröl, akkor minek a végrendelet? Amint kiürítenek egy fiókot törlés céljából, többé nem lehet arra bejelentkezni. Nagyjából 5 napon belül törlik a fiókot.
Amúgy a végrendelkezésnek megvannak a feltételei. Pl. az hogy ha azt bejelentette a supportnak, akkor már nem foglalhat el új falut.

[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Frédiéknél is áll a bál...

[SPOIL]

Biztosan nem megy a lecsóba:

Frédi V1-es, V2-es és speedes accja
Benőke V9-es accja
Dínó v10-es accja
Vilma V5-ös accja

Biztosan megy a lecsóba:

Ilma és Vilma V4-es accja, hiszen nincs bejelentve a közös gép és nethasználat, multi accnak minősül, nem beszélve arról, hogy ha fiókot készül átvenni, akkor a saját, eredeti fiókját amúgy is törölnie kellene. Az átvevőnek a jelenlegi fiókját törölnie kell, és oda többet nem léphet be, ha azonos világon vesz át fiókot!

Dínó V7-es accja, hiszen nincs bejelentve a közös net- és géphasználat, illetve Dínó belép Benőkéhez és szabálytalanul üríti a falvait. Benőke valószínűleg megadta a jelszavát, ez szintén szabálytalan, annak akinek megadta ezt jelentenie kellene, ellenkező esetben az ő fiókja kerül zárolás alá.


Büntetést kap:
Ilma, Dínó és Frédi V3-as accja, hiszen nincs bejelentve a közös net és géphasználat. Közös fiókként viheti Ilma és Dínó a fiókot, de több embernek együtt vinni egy fiókot csak akkor engedélyezett, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.

Ilma és Benőke v5-ös accja, hiszen minden játékost fel kell vennie minden érintettnek a közös Internethasználathoz, Benőke és Ilma pedig nem vették fel egymást…

Frédi és Dínó V11-es accja hiszen nincs bejelentve a közös nethasználat és géphasználat.

Mindenki V6-os accja, hiszen nincs bejelentve a közös net- és géphasználat minden érintett esetén. Mindenkinek mindenkit fel kellett volna vennie ezzel szemben csak Vilma és Frédi vette fel egymást.
Ilma és Dínó esetében pedig ugyanaz a helyzet, mint a 3ason. Több embernek együtt vinni egy fiókot csak akkor engedélyezett, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.

Vilma v7-es accja, hiszen nincs bejelentve a közös gép és nethasználat.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Gregor király vs. Gumimacik

[SPOIL]
Természetesen a játékban is klánokba tömörültünk, de megmondtam a kamarásomnak: Kamarás, én csak akkor játszom, ha a klán vezére lehetek! Ha nem, mész a vesztőhelyre! Ő ajánlott némi királyi kárpótlást, ha életben és játékban hagyom, esetleg fél szemem lehunyom, ha fejlődésben megelőz, hát.. nem mondtam nemet, egy király tudjon engedményeket tenni. De amikor azt akarta a klánnal együtt, hogy ne én, hanem Igthorn herceg vezesse a klánt, akkor nem volt mese, le kellett fejeztetnem felségárulásért. Végül is micsoda gondolatok, hogy egy herceg vezesse uradalmam, amikor én, a király is itt vagyok... na ugye... pffff, hova viszi a világot a haladás.. nemsokára már királynők is lesznek.... hahhhh..

Játékon kívüli cselekmény bevonása és játékon kívüli zsarolás nem megengedett.

Mostanában ez a net, ez a sok újdonság teljesen megbolondította a népem. Nem tetszik az, amit látok a klánom fórumán és az, ami az elmúlt időben a klánban történik. Megbolondultak? Szerintem az erjedt gumibogyószörp tehet mindenről... A fórumon új topicokat nyitogatnak: a macik mindenféle felszabadító mozgalmakat indítanak valami szörnyek ellen, demokráciát, választásokat követelnek a királyságban és itt a játékban is, mindenáron el akarnak lehetetleníteni! Hát kérdem én: Ha egyszer én vagyok a király, minek kellene választani? Egyáltalán mit választanának? Engem lemondatni? Hát úgy elverem őket a játékban, hogy nem marad idejük ilyeneket írogatni!

A valós életre utaló megnyilvánulások, bármilyen szexuális tartalom, politikai megnyilvánulás, különösen a szélsőséges politikai tartalom, vallási fanatizmus, rasszista, vagy egyéb módon kifogásolható, helytelen megnyilvánulás tiltott a játék keretein belül.
Tilos minden rasszista, politikai utalás (és ehhez köthető szervezetek, terrorszervezetek), vallási nézeteket sértő, illegális, diszkriminatív vagy erre való utalás a játékosprofilban, játékosnévben, klánprofilban, külső vagy belső fórumon, közleményekben, levelekben vagy más médiumon. Ezek megjelenítés azonnali kizáráshoz vezet. Klánok esetében azok a személyek kerülnek végleges kizárásra, akik megfelelő jogkörrel bírnak a szabálytalanság megszüntetésére


Majd összefogok a szörnyekkel! Hála égnek helyettesítek néhány fiókot, van ott sereg... hehe....

Szintén valós cselekmény bevonása, azon kívül felmerülhet a megtorlás, a helyettesítés szabályossága. A helyettes a helyettesítésből nem szerezhet előnyt.

Na most ugye itt vannak ezek a gumimaciék. Dolgozniuk kell, kell a szörp!! Ha nincs szörp, nincs selyempapucs, anélkül mit sem érek uralkodóként - tehát nincs más hátra: remélem igazságot tesztek! Tudom, gumimaciknál nagy a család, sokan vannak, és legalább nyolcan közülük játszanak a játékkal. Leányom, a hercegkisasszony, valami érthetetlen oknál fogva jóban van a macikkal. Szóval Calla mesélte, hogy a maciknak csak egy számítógépük van.. gyanús, nagyon nagyon gyanús.. egy világon nyolc kis szőrös.... ki tudja miket csinálnak bogyószedés helyet...

Ha a Maciknál bejelentett a megosztott gép és nethasználat, akkor nem szabálysértő, egyébként igen.



A múltkori királysági ülésen is felhoztam a témát, de aztán inkább a fórumra tettük ki a témát, szavazásra bocsátva a kérdést. De hát mind ismerjük a macikat: amikor este feljöttek fórumra és szóltam nekik, hogy mégis, hogy van ez, hogy már farmolni sem lehet, akkor felváltva az egyik morgott a másik meg osztotta az észt. Kivannak az idegeim!!!

Szintén valós életre való utalás, ami tilos

Most ott tartunk, hogy Gráfi vezetésével a macikkal nyílt háborúba keveredtünk egymás ellen, a veszteségeink nagyok, a frontot nem tudjuk áttörni. Zámi helyettesíti már lassan 2 hete Szederinda Grófot, akivel folyamatosan közösen támadják Lady Vészi-t, miközben Tódi fiókjából meg-megtámadom őket néha.
Szabálytalan a helyettesnek és a helyettesített fiókról ugyanazt a célpontot támadni. 3 hetes szabály él, miután a közös nethasználat folyamatban van.

Hála égnek Tódi jó fej, és azt mondta, ha kell valami vigyem, ő megbízik bennem, így aztán be-bemegyek hozzá vonatot indítani, fakelni, ilyesmik, ha éppen nincs otthon.

Tilos más fiókjába belépni. Tódi szabályt sértett, mert kiadta a jelszavát, Gregor király szintén, hiszen ő meg belépett, illetve nem jelentette a supportnak, hogy mi történt.


Igthorn herceg beköltözött Calla kastélyába, esküvő nélkül (hova jut a mai világ), mert ugye Calla azt akarja, hogy a macik is legyenek ott a lagzin. Hát nem, csak a testemen keresztül! Hiába ők a pozitív főhősök, nem engedek! Így most Amikor nem érnek rá a világ és a játék ügyeivel foglalkozni, akkor hűséges szolgájuk, Cavin apród ügyeli a fiókokat, természetesen helyettesítéssel, mert nem akarják hogy a jelszókiadással gondok legyenek. Bár ez elég nyűgös egy dolog, hiszen így szinte semmit sem tud csinálni a két fiókkal - mondjuk szerintem ennél jobb nem is történhetett volna, mert ha így lecsapok a fiatalokra teljes atyai szigorommal és játékbeli seregemmel, akkor ugye nem tudnak visszatámadni.. UGYE??

A megtorlás szabályai szerint ha megosztott internetet használó fiókokat, vagy helyettesítés alatt álló fiókokat támad bizonyítottan ugyan az a fiók, csak abban az esetben támadhat vissza mindkét fiók. Vagyis visszatámadhatnak.
Egyébként megosztott internetkapcsolattal játszó fiókok esetében tilos egy fióknak megtorolni a másik fiókon ért sérelmeket.


Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot, hogy legyen elég nyersanyagom elvégre nekem is meg kell élnem farm nélkül. Megbolondult ez az egész világ, én mondom....

Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé. Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos.

Múltkor a fórumon olvastam valamikor délelőtt, Gremi futtatta magát és osztotta az észt, pedig olyan sületlenségeket írt és közben Zámi meg helyeselt.
Azért ami sok az sok tudom, hogy Gremi állítólag jó szakács, mert a macik nem panaszkodnak, sőt az egyikük profilján hirdetik is az éttermét, de a támadásszervezésben nincs nagy tapasztalata.

Tilos továbbá a játékot bármilyen reklámtevékenységre használni.

Múltkor a vezetőségiben felhívtam Zámi figyelmét, hogy ne helyeseljen, ha Grammi sületlenségeket beszél, de nem emlékezett semmire. Nem tudom, mit csinálnak otthon, de nézzétek meg őket, mert szeretem, ha a klán társaim tisztán játszanak.

Ha más helyeselt Zámi fiókjáról, és nem helyettesként, akkor szabálysértő.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ürge elkapott levele Róbert Gidához:

Bagoly írt egy körlevelet, hogy eladja a faluit, 200 pontért, és a másik világon meg 500 nyersiért.
Tilos falukkal kereskedni!
ha igen, akkor a Kerekerdőből kizárják a Mackót, a mézet is elveszik tőle és akkor Bagoly majd gidával összefogva elrendezik Kangát aki tényleg szül, csak soká és ha Kanga soká szül akkor Szamár befoglalja
Bagoj megfenyegette micimacit hogy kizáratja a kerekerdobol és elveszi a mézét!
 

DeletedUser

Vendég
Mézga Géza levele Öcsinek
[SPOIL]
Szia, Öcsi, tervezzünk egy támadást a Hufnágel Pisti ellen.

Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását. Átadtam a jelszót a szomszéd játékosnak, Aladárnak, hogy ürítse nekem. Majd ő is kap jutalomból pár falut az enyéimből. Majd ezeket a falvakat teleképezzük sereggel és rárontunk együtt.

Mézga Gézának jelentenie kellett volna, hogy ismeri Máris szomszéd jelszavát. Azt tilos volt átadnia. Ha nincs végrendelet, akkor nem kezdheti meg a befoglalást, még abban az esetben sem, ha szabályosan helyettesítette volna.

Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe, nem akarták, de megfenyegettem őket, hogy eltiporjuk őket, ha nem teszik, így odaadják, és lesz rengeteg seregünk.

Nem lehet arra kényszeríteni senkit sem, hogy a fiókjába belépjenek.
Szigorúan tilos más játékost erőszakkal rávenni arra, hogy engedjen be a fiókjába.


Viszont támadni nem tudunk velük, de megbeszéltem 2 barátommal, akik nem akarnak támadni és az ellenséges klánban vannak, de velem jobb barátságban, hogy a 2 helyettesített fiókból elküldöm nekik a védelmet, és ők a sajátjukat elküldik cserébe nekünk.

A helyettes nem húzhat hasznot a helyettesítésből.
A helyettesített fiókot úgy kell felügyelni, hogy az csak saját hasznot termeljen, harmadik fél előnyhöz ne jusson a helyettesítés által.
Tilos a helyettesítés akkor, ha az a helyettesítőnek bármilyen hasznot eredményez.

Talán Blöki fiókja is beszáll a támadásba, úgy könnyebb lesz, ő úgyis tegnap odaadta a fiókját Maffiának, csak Maffia azt sajnálja, hogy nem tetszik a fiók neve, de fátylat rá, ő szeret támadni.

Nem supporton keresztül történt a fiókátadás, ugyanis akkor Maffiának lett volna lehetősége új nevet választani. Szabálytalan fiókátadás.

Sajnos ezt észrevette Kriszta, az ellenséges klánból, aki irigységből számomra degradáló neveket adott a falvainak és folyamatosan támad.

Szabálytalan falunév.
Tilos olyan falunév használata, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.


Minden nap reggel 8-kor indít rám támadásokat! Minden nap már több hónapja. Ellene kéne egy kis védelem, még foglalom Márist. Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé!

A levelezést ki lehet tenni, ha az nem tartalmaz valós magánadatot, azonban a tolvajjáték kitétele szabálytalan.

Paula pedig azt mondta, hogy ő supporter és kéri a jelszavam.

Tilos supporternek kiadnia magát, mellesleg a support soha nem kér jelszót, hiszen közvetlen hozzáférése van a fiókhoz. Paula szabálytalanul ki akarja csalni Mézga Géza jelszavát.

Valamint a minap történt egy érdekes dolog. Egy csomó támogatás ment tőlem az ellenségemhez, pedig ilyet nem is csináltam! A bejelentkezéseknél egy nem odaillő IP cím volt. De mindegy visszahívtam.

Ha feltörték a fiókját, akkor jelentenie kell. Ilyenkor érdemes megváltoztatni a jelszót. Az IP cím alapján pedig megállapítható, hogy arról az IP-ről játszik e más játékos. Ebben az esetben ő szabálytalanul lépett be Mézga Géza fiókjába.

[/SPOIL]
 

DeletedUser8083

Vendég
A Százholdas Pagony meséje

[SPOIL]Micimackónak nem 3 nap, hanem 3 közös gépes belépés után kellett volna beírnia netmegosztásra Füles-t.
Micimackó nem támadhatta volna Kangát, megtorlás.
Bagoly szabálytalanul adta át a fiókját (másként nem működött volna a jelszava), és nem is léphetett volna be az átadott fiókba.
A PaPá (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klánnév életbeni fenyegetést tartalmaz.
A PaPÁ meg nem nevezett diplomatája játékon kivüli előnyökért árulja a fiók egyes elemeit. (Esetleges szerverfeltörés is lehetséges)
Kanga kiadja a jelszavát Zsebibabának, aki fel is használja ezt.[/SPOIL]


Okoska levele

[SPOIL]Okoska, Törpilla, Ügyi, Hami: Nincs beírva a közös gép
Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp: Nincs beírva a közös gép + azonos jelszó
Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp, Hókuszpók és Sziamiaú: Játékon kivüli előnyökért árulják a fiók egyes elemeit. Prémium pont felajánlása külső forrás (Okoska) megszerzéséért.
Okoska fiók feltörése (Hami?)[/SPOIL]


Hófehérke kalandjai

[SPOIL]Mostoha és Hófehérke: hiányosan jelölt netmegosztás
Mostoha, Vadász: Prémium pont felkínálása és elfogadása egyébb előnyért
Hófehérke: több rendbeli fiókfeltörés
Kuka: multizás[/SPOIL]


Ezek a Törpök....

[SPOIL]Tréfi, kertitörp: nem volt beírva a netmegosztás a számítógépjavítás ideje alatt
Törpilla illegálisan átadja Törpapa faluit Haminak
Törpingáló: reklámozás[/SPOIL]


Bagoly levele

[SPOIL]Bagoly feltörte Nyuszi fiókját
Kangabanga szabálytalanul továbbított magánlevelezést.
Malacka pénzért árulta a fiókját, reklámokat helyezett el profilján, és illegálisan át is adta a fiókot Szamárnak. Ezzel Szamár már multizik is.
Bagoly ismeri Szamár jelszavát, és rendszeresen használja is.
Bagoly új klánja kirekesztő.[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Alapdíjas kör: 600 pont a jutalom.
Frédiéknél is áll a bál...
Fiókok amik menek a lecsóba:
Ilma:v3,v6 kozos jelszóval viszi fiókját dínóval
Dínó:v3,v6 ilmával kozosen játszik a v3 mon, v6 on.
Vilma:v7 Benoke pedig belépve Dinóhoz üríti a falukat Vilmának.
Ezek maradnak:
Ilma:v4,v5
Vilma: v4, v5, v6, v7
Dínó:v7,v10,v11
Benoke:v5,v6,v9
Frédi: V1, V2, V3, v6, V11, és a speed
 

DeletedUser

Vendég
Bónusz kör, 800 pontos jutalommal:
Gregor király vs. Gumimacik
Természetesen a játékban is klánokba tömörültünk, de megmondtam a kamarásomnak: Kamarás, én csak akkor játszom, ha a klán vezére lehetek! Ha nem, mész a vesztőhelyre!
Gregor a játék miatt valósan megfenyegette a kamrást!
Hát úgy elverem őket a játékban, hogy nem marad idejük ilyeneket írogatni! Majd összefogok a szörnyekkel! Hála égnek helyettesítek néhány fiókot, van ott sereg... hehe....
Gregor más fiókjából akar táadást kuldeni saját haszona érdekében!
Szóval Calla mesélte, hogy a maciknak csak egy számítógépük van.. gyanús, nagyon nagyon gyanús.. egy világon nyolc kis szőrös.... ki tudja miket csinálnak bogyószedés helyet...
Nincs bejelolve hogty egy internetkapcsolatot használnak!
Zámi helyettesíti már lassan 2 hete Szederinda Grófot, akivel folyamatosan közösen támadják Lady Vészi-t,
Zámi a saját és a helyetesített fiókból is egy játékosra támad!
Tódi fiókjából meg-megtámadom őket néha. Hála égnek Tódi jó fej, és azt mondta, ha kell valami vigyem
Gregor más fiókjából kuld támadásokat, a saját haszna miatt!
Tódi jó fej, és azt mondta, ha kell valami vigyem, ő megbízik bennem, így aztán be-bemegyek hozzá vonatot indítani, fakelni, ilyesmik, ha éppen nincs otthon.
Tódi kiadta Gregornak a jelszavát, máskulonben Gregor nemtudna belépni Tódi fiókjába mivel nem helyetesíti!
Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot, hogy legyen elég nyersanyagom elvégre nekem is meg kell élnem farm nélkül. Megbolondult ez az egész világ, én mondom....
Gregor két fiókal játszik!
Azért ami sok az sok tudom, hogy Gremi állítólag jó szakács, mert a macik nem panaszkodnak, sőt az egyikük profilján hirdetik is az éttermét, de a támadásszervezésben nincs nagy tapasztalata.
Tilos a profilon reklámozni!
 

DeletedUser

Vendég
Bónuszkör: 600 pont a helyes megoldásokért
Mézga Géza levele Öcsinek
Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását.
Géza a helyetesített fiókba kárt tesz azzal hogy befoglalja!
Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását. Átadtam a jelszót a szomszéd játékosnak, Aladárnak, hogy ürítse nekem.
Máris kiadta a Gézának a jelszavát, Géza pedig továbadta Aladárnak Máris jelszavát!
Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe, nem akarták, de megfenyegettem őket, hogy eltiporjuk őket
Géza megfenyegette 2 klántársát hogy ha a támadás idejére nem adják átt a fiókjukat akkor eltiporja oket!
Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe, nem akarták, de megfenyegettem őket, hogy eltiporjuk őket, ha nem teszik, így odaadják, és lesz rengeteg seregünk. Viszont támadni nem tudunk velük, de megbeszéltem 2 barátommal, akik nem akarnak támadni és az ellenséges klánban vannak, de velem jobb barátságban, hogy a 2 helyettesített fiókból elküldöm nekik a védelmet, és ők a sajátjukat elküldik cserébe nekünk.
Géza ilegális seregmozgalmat fojtat!
Talán Blöki fiókja is beszáll a támadásba, úgy könnyebb lesz, ő úgyis tegnap odaadta a fiókját Maffiának, csak Maffia azt sajnálja, hogy nem tetszik a fiók neve, de fátylat rá, ő szeret támadni.
Tuti hogy mafia nem mondott le a saját fiókjáról amikor Blöki átadta neki!
Sajnos ezt észrevette Kriszta, az ellenséges klánból, aki irigységből számomra degradáló neveket adott a falvainak és folyamatosan támad.
Kriszta ojan neveket adott a faluinak amik másnak sérto!
Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára
Kriszta Levelezéseket rakott ki a profiljára!
Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé!
Kriszta más játékot reklámoz a profilján!
Paula pedig azt mondta, hogy ő supporter és kéri a jelszavam.
Paula supporternek kiadva magát adathalászatot fojtat!
 

DeletedUser14264

Vendég
okoska levele

okoska eleve hibázott, mert tudott több szabálytalanságokról, de míg betudott lépni a régi fiókjába, addig nem jelentette a support fele egyiket sem. 13§ megszegése

ellenőrizni kell hogy okoska az uj fiókjából ha belépett-e az előző fiókjának a világára, ha igen, akkor megszegte az 1§-t, hogy minden játékosnak csak 1 fiókja lehet, ez esetben nem kaphatná vissza a másik fiókját semmiképp sem

ezen kívüli szabálytalanságok amelyeket ellenőrizni kell:
- Okoska+ Törpilla, Ügyi és Hami azonos világon játszik, feltehetően internetmegosztás beállítása nélkül 3§
- Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp azonos világban játszanak internet megosztás bejelentésének szintén utána kellene nézni itt is.. 3§
-az hogy ugyan azt a jelszót használják mint okoska ez hogy derült ki? jelszókiadás? vagy „feltörés”?
+ törpapa is be tudott belépni okoska fiókjába jelszókiadás (hanyagságból vagy meggondolatlanságból ha az emlékeztető ha be van kapcsolva, jelszókiadásnak számít)? vagy „feltörés”?
a fiókból kizárás, azaz a jelszó megváltoztatása is ezeknek a dolgoknak a következménye, hogy a tettes ismerte a régi jelszót (vagy belépett a jelszó emlékeztetővel).1§
ellenőrizni kell a többieket, valóban kaptak-e prémium pontot hókuszpóktól okoska kiadásáért, ha igen ez tiltott dolog, 9§
 

DeletedUser14151

Vendég
okoska levele

Okoska levele

A gondok ott kezdődnek hogy Okoska megjegyeztette a jelszavát, ezért tálcán nyújtotta a lehetőséget a törpöknek hogy az ő fiókját használják! Amikor a többi törp elkezdett játszani saját regisztrációval nem volt bejelentve az internetkapcsolat közös használat Hami Törpilla és Okoska között mivel ergy farmhelyet nem tudnak támadni 24 órán belül az internetkapcsolat megszünése után nem hogy a megléte alatt!
Második szembetűnő szabálytalanság nem használhat két vagy több játékos azonos jelszót, és ott van Törppapa illegális belépése is!
Illetve a visszaélés hogy valaki jelszót változtatott az Okoska fiókba! Ebből adódóan Okoska feltehetően feleslegesen írt a supportnak levelet mivel ő a régi fiókját nem kaphatja vissza mert azzal a fiókkal is szabályt sértettek de több szabály szegésre felhívta a support figyelmét!
 

DeletedUser

Vendég
...

[SPOIL]Ürge elkapott levele Róbert Gidához


Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, és egy másik világot is érint a dolog, ahol nyersanyagokért cserébe árulja a faluit.

Tigris osztogatja Kanga faluit, csak hogy helyetesítésből, Kanga engedélye nélkül, és evvel szabályszegést követ el. Szamár pedig befoglalja az osztogatott
falukat, és ő ezért büntetendő.

Ürge tudja Kanga jelszavát, ezért mind2 büntetendő, mert még az intermegosztást sem állították be.

[/SPOIL]

[SPOIL]A Százholdas Pagony meséje

- Nem 3 napon belül kell beállítani a megosztott internetkapcsolatot, és nem csupán egyiküknek kell beállítani

- A megtorlás ugyanarról a kapcsolatot használó fiókról tilos.

- Ha az átadás nem hivatalosan történik, akkor az szabályszegésnek minősül, valamit a régi tulajdonos fiókátadás után nem játszhat azzal a fiókkal, amit átadott

- Minden olyan játékos-, klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat megsért.

- Prémium Pontokkal való kereskedés tilos.

- Zsebiba kiadta a jelszavát Kangának, márpedig ez tilos. Kanga nem jelentette, hogy Zsebibaba megadta neki a jelszavát, és belépett a jelszóval Zsebibaba fiókjába.
[/SPOIL]

[SPOIL]Bagoly levele

Bagoly belépett Nyuszihoz, pedig tilos más fiókjával játszani, amíg az nem elérhető.

Malacka profilján cégeket reklámoz, és árúlja a fiókját (tilos megvenni, eladni, vagy felkínálni bármilyen fiókot; tilos továbbá a játékot bármilyen reklámtevékenységre használni)

Bagoly mindig Szamár jelszavával lép be Szamár felhasználójába, márpedig tilos más jelszavának ismerete.
[/SPOIL]

[SPOIL]Hófehérke kalandjai

A közös internetmegosztást mindkét félnek be kell jelölni. Ha Hófehérke bejelölte, és a gonosz mostoha törölte, akkor a 3. belépés után szabálysértést követett el.

A gonosz mostoha nem adhatja ki magát supportnak (tilos).

Nem szabad más játékosok szabálysegésre bátorításra

Tilos PP-t vagy pénzt felkínálni és elfogadni azért, hogy egy játékost megvédjenek, megtámadnak, vagy nyersanyaggal támogassák.

PP-t csak az Innogame-s értékesíthet, KP-ban nem lehet fizetni prémium fiókért, és az értéken felüli fizetés pedig nem lehetséges, mivel kötött ára van az egyes PP-csomagoknak.

„A V12őn játszott. Mivel minden el volt szépen rendezve benne, ezért csak farmolni tudtam. Átültem egy másik számítógéphez, hátha ott be tudok lépni, de meglepetésemre itt is egy fiókot találtam. Ez is a V12őn játszott, itt nem tudtam mást, mint az alvó módot beállítani."- Ha nincs bejelölve a közös
internethasználat, akkor multizásnak minősül.

„Egyből ahhoz a számítógéphez vezetett az útja, amelyhez én ültem le először. Kis szöszmötölés, majd hallom hogy morog magában:
-Ki farmolt a fiókommal?!
Átült a második géphez, ott is kis szöszmötölés, majd morgás:
-Ki aludt a fiókomban?!”- ez a ,,gyerek" multizik, mivel mind2 fiókot sajátjaként emlegeti.

„Szinte remegtem a vágytól, hogy bejelentkezhessem, de amint megnyitottam a főoldalt, láttam, hogy a számítógép tulaja is játszik a játékkal. Kíváncsiságom nagyobb volt a saját fiókom utáni vágyakozásomnál, így abba a fiókba léptem be. A V12őn játszott.”
#Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó. Ahhoz hogy más fiókba belépj, helyettesítővé kell válnod.
[/SPOIL]

[SPOIL]Frédiéknél is áll a bál...


Ilma a V6-ról és a V3ról fog kizáródni Dínóval történő közös jelszóhasználat miatt.
V4-ön és V5-en maradhat, ha a fiókátvétel hivatalos.
Vilma v7-ről kizáródik, mert Dínó ürített fiókját foglalja.
V6-en, illetve v4-ön és v5-on maradhat, mert -habár a közös internetcsatlakozás nem volt bejelölve- ezért csak 3 nap a kiszabható büntetés így vissza fog kerülni ezekre a világokra.
Dínó V6-ról és V3-ről fog kizáródni Ilmával történő közös jelszóhasználat miatt,illetve v7-ről mivel Benő az ő fiókját üríti Vilmának
Benő minden világról tiltódik, mivel belép Dínó fiókjába, és Vilmának ürít.
Frédi az egyetlen játékos, aki nem megy a lecsóba, mert -habár a V5-ön nincs beírva az internetcsatlakozás megosztása-, csak 3 nap kizárást kapnak Vilmával egyetemben. Neki mindegyik világa és a speed is megmarad.

[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]Gregor király vs. Gumimacik


1, Idézett szöveg:
Országomba valami őrült behúzott egy internetkábelt, azóta mindenki térerőt keres, nem gumibogyót....
A továbbiakban csak akkor szabályos, ha mindenkinél be van írva a közös internet használat. Ha a szöveg úgy érti, hogy külön-külön játszanak akkor szabályos!

„Természetesen a játékban is klánokba tömörültünk, de megmondtam a kamarásomnak: Kamarás, én csak akkor játszom, ha a klán vezére lehetek! Ha nem, mész a vesztőhelyre! Ő ajánlott némi királyi kárpótlást, ha életben és játékban hagyom, esetleg fél szemem lehunyom, ha fejlődésben megelőz, hát.. nem mondtam nemet, egy király tudjon engedményeket tenni. De amikor azt akarta a klánnal együtt, hogy ne én, hanem Igthorn herceg vezesse a klánt, akkor nem volt mese, le kellett fejeztetnem felségárulásért. Végül is micsoda gondolatok, hogy egy herceg vezesse uradalmam, amikor én, a király is itt vagyok... na ugye... pffff, hova viszi a világot a haladás.. nemsokára már királynők is lesznek.... hahhhh..”
#Tilos más játékosok zaklatása, sértegetése, vagy egyéb bárminemű támadó hangnem.

2, Idézett szöveg:
„Hála égnek helyettesítek néhány fiókot, van ott sereg... hehe....”
Ha a helyettesítőnek bármilyen előnye származik a helyettesítésből akkor ez szabálytalan
3, Idézett szöveg:
„Szóval Calla mesélte, hogy a maciknak csak egy számítógépük van.. gyanús, nagyon nagyon gyanús.. egy világon nyolc kis szőrös.... ki tudja miket csinálnak bogyószedés helyet...”
#Ha be vannak jelentve közös internethasználatra és a 8 fiók egymással nem érintkezik, akkor szabályos. Ha nem akkor multizás.
4, Idézett szöveg:
„ Zámi helyettesíti már lassan 2 hete Szederinda Grófot, akivel folyamatosan közösen támadják Lady Vészi-t.”
#Tilos a helyettesített és a helyettesítő fiókból is támadni ugyanaz a célpontot.
5, Idézett szöveg:
„… miközben Tódi fiókjából meg-megtámadom őket néha. Hála égnek Tódi jó fej, és azt mondta, ha kell valami vigyem, ő megbízik bennem, így aztán be-bemegyek hozzá vonatot indítani, fakelni, ilyesmik, ha éppen nincs otthon.”
#Nincs megjelölve a szövegben hogy helyettesítéssel megy be gregor tódi fiókjába vagy sem.Ha jelszóval akkor az szabálytalan.
6, Idézett szöveg:
„Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot, hogy legyen elég nyersanyagom”
#Multizásnak minősül, mivel tilos 2 fiók használata egy szerveren belül.
7, Idézett szöveg:
„Azért ami sok az sok tudom, hogy Gremi állítólag jó szakács, mert a macik nem panaszkodnak, sőt az egyikük profilján hirdetik is az éttermét, de a támadásszervezésben nincs nagy tapasztalata.”
#Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.
[/SPOIL]

[SPOIL]Mézga Géza levele Öcsinek


Hosszútávú fiók-helyettesítés mindig 54 nap :p

Idézett szöveg:
„Átadtam a jelszót a szomszéd játékosnak,”
#Tilos a jelszó kiadása és továbbadása azaz itt máris meg mézga is szabálytalan

Idézett szöveg:
„Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását.”
#Tilos a helyettesített fiók ürítése és befoglalása egyaránt...itt mézga meg a szomszéd a szabályszegő

Idézett szöveg:
Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe, nem akarták, de megfenyegettem őket, hogy eltiporjuk őket
#Szigorúan tilos más játékost erőszakkal rávenni arra, hogy engedjen be a fiókjába. Minden belépési/feltörési kísérletet a rendszer rögzít, és szigorú büntetést von maga után.

Idézett szöveg:
„hogy a 2 helyettesített fiókból elküldöm nekik a védelmet, és ők a sajátjukat elküldik cserébe nekünk.”
#Tilos a helyettesített fiók ürítése haszonszerzés céljából

Idézett szöveg:
„Talán Blöki fiókja is beszáll a támadásba, úgy könnyebb lesz, ő úgyis tegnap odaadta a fiókját Maffiának,”
#Ha szabályosan ment az átadás vagy helyettesítéssel akkor ok másként szabálytalan

Idézett szöveg:
„aki irigységből számomra degradáló neveket adott a falvainak és folyamatosan támad.”
#Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.

Idézett szöveg:
„Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé!”
#Tilos levelezést profilon közzétenni illetve Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés

Idézett szöveg:
„Paula pedig azt mondta, hogy ő supporter és kéri a jelszavam.”
#Tilos supporternek kiadni magad, illetve a supporter jelszót semmilyen körülmények között nem kérhet el.

Idézett szöveg:
…”bejelentkezéseknél egy nem odaillő IP cím volt.”
#Ismeretlen személy szabálytalansága fiókfeltörés alapos gyanújával

[/SPOIL]

[SPOIL]Okoska levele


,,Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon, és mivel nem túl kreatívak ők hárman ugyanazt a jelszót használják mint én."
# A megosztott internet kapcsolat használóknak tilos ugyanazt a jelszót használniuk.
* Amennyiben a fiókokba bizonyítottan, nem alkalomszerűen (sorozatosan), rövid időközökben, tulajdonosi jelszóval lépnek be tulajdonosaik azonos számítógépről, multinak minősül még akkor is, ha megosztott internetet használnak.

Leutánoztak, de ez még semmi, ugyanis hogy jobban fejlődjenek, szövetséget kötöttek, Hókuszpókkal és Sziamiaúval, hogy ha hetente kétszer elkaphatja őket, akkor mindhármuknak küldenek nyersit mindenből 2000-et, és ha még mellé engem is kiadnak, akkor két havit pf-et kapnak, hát lehet ilyet csinálni?
Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából.

Ezen kívül, Törpapa dugiba bejár a fiókomba, saját accot nem csinál magának, mert nem akarja hogy mindenki megtudja hogy ő is játszik, ezért bejárkál hozzám, és mindig mindent összekever.
• Engedélyezett több embernek együtt vinni egy fiókot, abban az esetben, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.

Okoska fiókot kérem vissza, mert én mindent tudtam, és amúgy is ártatlan vagyok.
Okoska figyelmetlen volt nem törölte a sütiket a support nem ad vissza fiókot.


[/SPOIL]

[SPOIL]Ezek a Törpök....


Tréfi és Kertitörp megosztotta e a netkapcsolatát mert egy világon játszanak.
okoska nem támadhatta volna Törperőst a net megosztás miatt..
Ha egy játékos megtámad, azonos kapcsolatot használó fiók nem állhat bosszút. Mindkét fiók megszegi ebben az esetben a szabályokat.
Törpilla szabályt szegett amikor a rábízott fiókot engedély nélkül elkezdte átadni más játékosnak.
Törpingáló nem reklámozhatta volna a szabályok szerint festményeit levelekben.

[/SPOIL]


Köszönöm a lehetőséget, hogy mégjobban megismerkedhettem a szabályokkal :)
 

DeletedUser8631

Vendég
A Százholdas Pagony meséje.

[SPOIL]Részletek Cirmos Cica naplójából:
Vajon mire is gondolhatott ez az Ürge? Muszáj lesz összegeznem, hogy mit is tudtam meg az érintettek meghallgatása után:

1. Internetmegosztás (3 alkalom után) hiánya Füles és Micimackó között, Füles nem jelölte be.
2. Fiókátadás Tigrisnek szabálytalan, mivel a jelszó nem változott meg. Emiatt Bagoly is beléphetett a fiókba még ugyanazzal a jelszóval, ami illegális belépés.
3. Fülest támadta Kanga, Micimackó támadta Kangát. Tiltott megtorlás, mivel Mackónak be volt állítva a netmegosztás.
4. Papá klán neve támadó jellegű, ez tiltott, büntetendők azok, akik meg tudnák ezt változtatni.
5. Papá klán diplomatája a saját profilján prémium pontokkal kereskedik, ez tilos, büntetendő.
6. Kanga elmondja a jelszavát Zsebibabának, ez tilos, és jelenteni való, mulasztása esetén mindkettő büntetendő, egyébként csak Kanga.

Összegzés: Azt hiszem, most már sokkal jobban látom, hogy kit, és miért is büntethetnék. Bár Ürgét csak a saját haszna vezérli, abban igaza van, hogy érdemes lenne szétnéznem a Százholdas pagonyban, mert történt egy két érdekes dolog. Megyek, és leellenőrzöm. C.C.[/SPOIL]



Okoska levele

[spoil]
1. Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp azonos jelszó, egy világon, internetmegosztás nincs beállítva, ez könnyen ellenőrizhető.
2. Törpilla, Ügyi és Hami azonos világon játszik, internetmegosztás beállítása itt sincs megemlitve, ellenőrizhető.
3. Okoska kiadása prémium pontért, tiltott való életbeli szolgáltatás. Könnyen ellenőrizhető az állítás valódisága, a prém pontok vándorlásának ellenőrzésével, és az Okoska által szolgáltatott időpontok fényében, melyekben erőszakot követtek el sérelmére.
4. Törpilla, Ügyi és Hami: testi szolgáltatás (elkapás) felajánlása Hókuszpóknak és Sziamiaúnak a nyersijükért cserébe, bár ellenőrizhetetlen (kételkedünk abban, hogy ők bevallanák ezt), és ha Hókuszpók és Sziamiaú fiókja nagyobb, teljesen szabályos.
5. Törpapa bejár Okoskához, neked, Okoska, törölnöd kellett volna a jelszó-emlékeztetőt, illetve a sütiket, előzményeket.
6. Törpöltő vagy Hami, jelszó megváltoztatása a fiókban, bár ahhoz az e-mail címet is ismernie kellett a tettesnek, vagyis, Okoska, ez esetben is hatványozottan hibás voltál
7. Okoska, nyugodtan csinálhatsz új fiókot, ettől még nem feltétlenül léptél be ugyanarra a világra, vagyis nem sértetted az „egy fiók játékosonként, világonként” szabályt.
[/Spoil]


Hófehérke kalandjai

[SPOIL]
1. Nincs kölcsönös internetmegosztás a Gonosz Mostoha és Hófehérke közt, így előbbi szabályt sértett.
2. Mostoha: Vadász felbérlése prémium pontokért, a Vadász bevallása alapján, ellenőrizhető.
3. Hófehérke belépett a törpe fiókjába. Aztán egy másikba is, saját bevallása alapján, így megtörtént, és büntetendő.
4. Kuka több gépről játszik a V12n, nem csak egy fiókja van világonként, ezt egy tapasztalt supportos könnyen leellenőrzi.
5. Mostoha adminnak adta ki magát, ez tilos, majd prémiumot ajánlott, amit Hófehérke elfogadott, illegálisan, szintén saját bevallás alapján.
[/SPOIL]



Ezek a Törpök....

[SPOIL]
1. Tréfi és Kertitörp nem jelentette be a 3. alkalom után a közös internetethasználatot, pedig azonos világon játszanak, ez büntetendő.
2. Hami és Okoska közös interneten, Okoska Törperősre nem támadhatna vissza, különben sérti a megtorlásra vonatkozó szabályt, ez büntetendő (Sajnos a Játékszabályokban nincs megadva, hogy meddig nem támadhatna vissza, így a biztonság kedvéért a Törperős támadása után 3 hétig nem kellene visszatámadnia)
3. Törpilla nemcsak, hogy elkezdi osztani Törpapa falvait Haminak, de még más fiók előnyszerzésének a céljából rá is küldi a seregeket Törperősre (És így Okoska foglalásait is megkönnyíti, de saját fiókból nem foglal). Valamint egyértelmű, hogy kiadott információkat a helyettesített fiókról (Haminak, hogy mit foglaljon).
Mindezt Törpapa tudta, akarata nélkül, így büntetendő a dolog.
4. Törpingáló saját festményeit kínálja eladásra, ez tiltott dolog, büntetendő.
[/SPOIL]


Bagoly levele

[SPOIL]Kedves Bagoly!

Átolvasva a történetedet, az alábbi érdekes dolgokat találtam benne.

1. Belenézni más fiókjába illegális, ezért téged is meg kell, hogy büntesselek Bagoly. Az új büntetési rend értelmében nem büntetjük a zsarolókat, amennyiben azok szigorúan a játék keretein belül maradnak.
2. Kangabanga megkapja a maga büntetését a személyes adatokat tartalmazó szerelmes levél továbbításáért.
3. Malacka pénzért árulja a fiókját, ez tiltott dolog, utánajárunk a dolognak, és büntetjük, amennyiben igazat állítottál. Azért, mert a profiljában reklámtevékenységet folytatott, már most büntetésben részesül.
4. Malackától nem jött jelzés, hogy átadná a fiókját másnak, így amennyiben igaznak bizonyul a cseréről szóló hír, megkapják a büntetést. Mivel Bagoly bevallotta, hogy ismeri Szamár fiókjának a jelszavát, ám ezt előzőleg nem jelentette, így büntés jár, duplán, mivel illegális seregmozgatást is végezett. Ráadásul még megosztott kapcsolatot sem volt bejelentve.
5. Amíg Kanga és Róbert Gida nem helyettesít másik játékost a világon, addig nem követnek el szabálysértést, engedélyezett megosztani egy másik felhasználóval a fiókodat, bár ez nem olyan dolog, ami csak addig tart, amíg „Kanga elment Indiába felkutatni az őseit”.
[/SPOIL]



Ürge elkapott levele Róbert Gidához

[SPOIL]1. Bagoly prém pontért árulja a fiókja részeit, ez tiltott, büntetendő, pláne, hogy egy másik világot is bevon a cserébe, ami megint csak tiltott.
2. Kanga jelszava Ürgénél van, ami szabályt sért, és még csak internetmegosztást sem állítottak be, ha ürít Micimackónak, akkor mindketten büntethetőek.
3. Tigris elosztja Kanga falvait (helyettesítésből), ami megint csak tiltott, kárt okoz a helyettesített fiókjában annak engedélye nélkül. Szamár pedig foglalóként büntethető.[/SPOIL]


Frédiéknél is áll a bál...

[SPOIL]A nyomok:

1. Ilma és Dínó közös jelszót használnak, erre kicsi az esély két különböző játékos esetében.
2. Ilma v4en fiókot készül átvenni, de már van neki ott egy fiókja, amit az átvétel előtt törölnie kell mindenképp, különben büntetendő.
3. Vilma az 5ösön Benőkével bejelentés nélkül játszik azonos kapcsolatról, a 6oson Frédivel, ezért mindkét világon mindkettő fiókot büntetni kell.
4. Benőke ismeri Dínó fiókjának a jelszavát, bármelyik világra be tud lépni, de mivel Dínónak és Ilmának azonos a jelszava, ezért akár Ilmához is beléphetett!
5. Benőke Dínó falvait a tulajdonos (biztos Dínó a tulaj, nem egyetlen ember multijairól van szó?) engedélye nélkül üríti.


Biztosan marad:
1. Frédi: V1, V2, V3, V11, Speed
2. Ilma: V4, amíg át nem veszi azt a V4es fiókot.
3. Dínó: V10, V11
4. Vilma: V4
5. Benőke: V9 (V5, V6ra ismeri Ilma/Dínó jelszavát, ami tilos.)[/SPOIL]


Gregor király vs. Gumimacik

[SPOIL]Kedves Gregor király!

Már fenyegetni sem kellett volna a Kamarásodat, ám azzal, hogy elfogadtál tőle egy kis királyi kárpótlást, szabályszegést követtél el, amit büntetnünk kell.

A macik politikai buzdítása belső fórumon teljesen szabályos, nem büntetünk érte, azonban nyugodtan használd moderátori jogaidat.

Világonként csak egy fiókja lehet egy játékosnak, de amennyiben mind a 8 gumimaci megosztást jelentett be a másikkal, akkor nincs probléma, a fórumos trollkodásukat is leellenőrizzük, és ha valami nem stimmel a belépések időpontjával, intézkedünk.

Zámit büntetni fogjuk, amiért Szederinda Gróf helyettesítéséből és magától is támadja Lady Vészit. Sajnos azonban téged is megbüntetünk, amiért Tódihoz néha belépsz, elvileg ezt nem lenne szabad megtenned.

Amennyiben megtámadod Calla lányod és Ightorn herceg fiókját, amíg Cavin apród ügyel a fiókokra, nem támadhatnak vissza, különben szabálysértést követnek el. Azonban ebben az esetben számolnod kell azzal, hogy tényleg te leszel a mese negatív hőse.

Az új, farmolásra kialakított fiókod miatt szintén büntetés jár, amit meg is fogsz kapni, ráadásul ezzel még multizol is.

Amennyiben Gremi valóban hirdeti az éttermét a profilján, ezért szintén büntetés jár. Elmondásod alapján az omniózus „Gremi osztja az észt”, míg „Zámi csak helyesel” eset is gyanús, pláne, hogy utána „Zámi már nem emlékszik” rá, valószínűleg belépett valaki a tudta nélkül a fiókjába. Az esetet kivizsgáljuk, amennyiben megmondod, mikor is történt ez, és büntetünk, amennyiben ez indokolt.

Üdvözlettel, a Support.[/SPOIL]



Mézga Géza levele Öcsinek

[SPOIL]1. Máris szomszéd befoglalását nem lehet a beleegyezése nélkül megkezdeni.
2. Súlyosbításként még a jelszavát is ismerik más játékosok Mézga Gézát mindenképp büntetni kell, Aladárt csak akkor, ha nem jelentette a supportnak.
3. Mézga Géza: Fenyegetéssel vett rá más játékosokat arra, hogy beengedjék a fiókjába, majd az általuk kiválasztott fiók előnyhöz juttatása a tulajdonos engedélye nélkül, ez büntetendő.
4. Blöki illegálisan adta át a fiókját Maffiának, ez büntetendő.
5. Kriszta sértő neveket adott a falvainak, ez büntetendő.
6. Kriszta kirakta a levelet a profiljára, ha magánadatokat tartalmaz, büntetendő. A tolvaj játék hirdetése linkkel a profilban viszont mindenképp büntetendő.
7. Paula adminnak adja ki magát, és jelszót akar kicsalni, ez büntetendő.
8. Valaki feltörte Mézga Géza fiókját, és seregeket küldött belőle. Az IP-t lenyomozni, a feltörőnek, családjának, valamint mindenkinek, aki napi rendszerességgel érintkezik vele, plusz még a kiskutyájának IS Global ban. Gusztustalan. Vagy csak a feltörőnek…[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Mese

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Bagoly levele


Tisztelt Ace Ventura, Állati Nyomozó!


Kerekerdő lakója vagyok, és szörnyű dolgok történnek itt, kérem, hogy derítse ki, hogy miben sántikálnak, milyen bűnöket követnek le a szomszédaim, van-e nekem is okom a félelemre...

Kezdem az elején a történetet. Tegnap bekukkantottam Nyuszihoz, és amíg ő a répát pucolta, gondoltam bejelentkezem a játékba, néha szoktam. Nyuszi gépe azonban megjegyezte a jelszót, és hát élőlények vagyunk, kíváncsi lettem, és beléptem hozzá. Nagyon durva dolgokat találtam.

Először is, olyan leveleket találtam, amelyben Nyuszi zsarolta nyersanyagok megszerzése miatt Tigriskét, aki kénytelen volt támadásokat küldeni Malackára, és erősítést küldeni Nyuszinak, különben Nyuszimuszi minden seregével megtámadta volna.

Ezek után elkezdtem tovább kutakodni, és megdöbbenve láttam, hogy Kangabanga elküldte mindenkinek azt a levelet, amit neki írtam. Hát ezzel őszintén szólva összetörte a szívem, és szeretném, ha megbüntetnék, mert nem tartom korrektnek, hogy a szerelmes leveleimet a hátam mögött idegenek olvasgatják…..

Olvastam olyat is, hogy Malacka abbahagyja a játékot, és utódot keres a fiókra, akartam rá jelentkezni én is, de sajnos nekem túl drága, ennyi kerekerdő tallér a világon nincs, mint amennyit kér érte. Bár Malacka szerint jó befektetés, mert a cégek jól tejelnek, akiket a profilon reklámoz. Lehet még meggondolom, mellékjövedelemnek jó lenne.

Szamár is nagy hamisjátékos ám. Tegnap hallottam, hogy már meg is beszélte Malackával, hogy megveszi a fiókját, és délelőtt a nagy tölgyfánál meg is történt a csere, így lehet, már Malacka nem is játszik, bár szerintem ezt így nem lehetne, meg különben is, én nem akarom, hogy Szamár barbár legyen, mert onnan szoktam magamnak erősítést küldeni, mert tudom a jelszót, és bármikor használhatom a fiókot.

Amikor Kanga elment Indiába felkutatni az őseit, megadta a jelszót Róbert Gidának, hogy segítsen neki, de sajnos Róbert Gida nem ismeri a játékot, mert nem szokott játszani, és amíg Kanga szabin lesz, mind a ketten játszanak a fiókkal, ami nem igazságos, hiszen ők így ketten vannak.

Szerintem ennyi szabálytalanság mellett nem lehet játszani, ezért is alapítottam új klánt. Most aztán megnézhetik magukat, mert a klánomba csak repülni tudók jelentkezhetnek.

Tegyetek végre rendet!!!

Üdv, Bagoly



Szabálytalanul járt el Bagoly, mikor belépett Nyuszi fiókjába,
Illegális jelszóhasználat Bagoly részéről Füles fiókjába
Malacka fióküzletelése is szabálytalan, mert tilos pénzért vagy más egyéb juttatásért fiókot árulni, valamint az is tilos, hogy profilján egyéb játékot nem érintő, főleg jövedelemszerző linket helyezett el.
Vizsgálandó, hogy Füles legálisan a supporton keresztül adta-e át Malackának a fiókját, amennyiben nem, a büntetési segédlet alapján kell eljárni.
Büntetési segédlet alapján kell eljárni, hogy Kanga a magánlevelezését engedély nélkül körbeküldte
Illegális jelszóátadás Róbert Gidának Kanga részéről


Büntetések:
Kanga és Bagoly fiókjának végleges zárolása
Füles fiókját is véglegesen zárolni kell, amennyiben a fiókátadás nem legálisan történt, valamint a tiltott reklámtevékenység a profilon, mely már az új fióktulajdonost terheli




__________
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent