Zászlók

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Király lenne ha lehetne tömegesen lehetne fejleszteni a zászlókat. ( kicsit sok idő a nyomkodás ha sok a zászló)

Plusz szerintem az is szuper lenne, ha vissza fele is müködne, tehát pl 1db 4es szintű zászlóból is lehessen csinálni 3 db 3as szintűt

BF5DE391-6BE2-4693-BDAF-BC68E5C4B24D.jpeg
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Erre nekem Sajtmacska azt mondta, hogy egy fontos döntés összenyomni egy zászlót, és ha lenne revert, elveszne ennek a súlya.
Igaz, viszont pl lovag tárgyaknál is már lehet PP-vel ujra hasznosítani 3 féle modon is egy tárgyat, lehet azonos szintre, nagyobb szintre, és kisebb szintre is, így én ugy gondolom a zászlóknál is beleférne ez a verzió, hogy lehet játszadozni a fejlesztésével/bontásával
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Igaz, viszont pl lovag tárgyaknál is már lehet PP-vel ujra hasznosítani 3 féle modon is egy tárgyat, lehet azonos szintre, nagyobb szintre, és kisebb szintre is, így én ugy gondolom a zászlóknál is beleférne ez a verzió, hogy lehet játszadozni a fejlesztésével/bontásával

Ja, de a lovagot PP-vel tudod piszkálni. Szerintem semmi jó nem születne belőle, ha megjelenne még egy PP funkció, és armakor oda vissza váltogathatod a zászlóid :D
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Olyan nagy előnyt szerintem nem adna simán mehetne rá új pp funkció

5k pp-ből kijön egy fekete zászló. pp-ért később lehetne cserélgetni az elég szép előnyt adna kezdéskor, de még mindíg nem akkorát mint a +20% nyersi 350pp-ért és a tőzsde
 
Fent