=wwu= vs asg

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Na zsír!
De abba akkor már csillogó-villogó meg robbanó effektekkel szerepeljen a nevem ha kérhetem, mert megharagudtam amiért az elsőből kimaradtam! :)
 

DeletedUser18465

Vendég
ne rám legyél mérges :D
mutass valamit ami miatt belekerülhetsz, Kata azért került ennyire sokszor mert Ő felmutatott valamit :D

utánna beszélhetünk róla ;) :D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Nem voltam mérges, poénból írtam. :D
De amúgy 5.956.307 egység legyőzve támadóként, 17.122.510 legyőzve védekezőként. 23 foglalt, 31 vesztett falu. Szerintem mutattam fel valamit.. :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Név aldaron
Klán =WWU=
Foglalt: 155
Vesztett: 7
LET: 4.979.523
LEV: 3.011.391

Tudod Imzs. az ingyen falvaim ;) :D

Én eskü próbélkoztam :( de annyi falutok üres volt h LET-ben nem tudtam jobb eredményt produkálni :(
LEV-ben meg nektek kellett volna, az a ti dolgotok ejnye bejnye :D
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Igazából egész végig ez volt a célunk hogy nekünk látványosabb LET és LEV statisztikáink legyenek. Az egész háború csak ürügy volt arra hogy nálad jobb pontokat szerezzünk! :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Tudtam h rafkósak vagytok :D :D
ezért megkorbácsoltatlak titeket xDDD

jó nem kaptok :D
de amugy sajnáltam nagyon h egy 10 millás LET nem jött össze :D
 

DeletedUser17560

Vendég
Üdvözletem

Eltévedtem erre, de ha már itt vagyok akkor köszönöm mindenkinek az eddigi játékot.

És nem hagyhatom szó nélkül, de mivel sokat tanított és segített az illető ezért muszáj minimum ennyit megtennem...
Nem tudom, hogy kiderül-e, nem olvastam végig a fórumot, majd ha lesz időm akkor talán megteszem (bár időpazarlásnak tűnik elsőre), de az aldaron fiókban már rég nem az eredeti tulaj van, akinek én sokat köszönhetek, legalább is aki ide írogat az nem ő :)

Sok minden ferdítés van itt már mindkét oldalról ami nem egészen úgy volt mint itt a szidalmazásokban megy, de kár erről már fecsegni feleslegesen véleményem szerint.

Régebbi sérelmekre meg ott vannak az új világok
 

DeletedUser18288

Vendég
Jó kis játék volt!

Bár én azt hittem a végén kicsit nagyobb lesz a felhajtás.
Nekem kissé rosszul esett,hogy a semmilyen gratuláció nem érkezett sem az egyéni sem pedig a klán elsőségért és itt nem feltétlenül az ellenfelekre gondolok inkább a játékszervezőkre.
Letudták egy gyors körüzenettel és kész.
Igaz nem tudom más világokon ez hogyan zajlik,de ez nekem kissé snasszra sikeredett :/

Sebaj ettől függetlenül jól éreztem magam és 1-2 ember kivételével csupa normális embert ismertem meg mind a csapatomban mind az ellenfélnél.

Aki úgy gondolja V34-en találkozunk... :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Ha lesz időm megyek, de nem hinném h újra belevágok :)
Max külföldin, ott még nagy a térkép és több lehetőséget is rejt :)

Jó volt ez, azt hittem amúgy én is kicsit nagyobb felhajtás lesz, mint amikor a magyar válogatott megverte a norvégokat xD (enyhe túlzás)
De had gratuláljak itt is az ASG-nek...
 
Fent