Wwnes :)

DeletedUser

Vendég
:D ez várható volt:D most a támadók és védők beszélnek helyettünk:D
 

DeletedUser

Vendég
errefelé mi ujság?
még mindig csattognak a kardok, azért ez a nagy csend?;)
 

DeletedUser

Vendég
Mindenki ennyire játszik?
Senki sem néz már fel. Azt hittem azért ez a topic életképesebb lesz, legalábbáis annak tűnt az elején, olyan sokan kezdtek el itt írni.
 

DeletedUser

Vendég
dobjunk hát fel egy témát, amire mindenki ugrani fog:)

e heti (kétnapi) kérdésünk: natsec vajon 6, 7-8, esetleg 10 órát fog-e aludni..?
 

DeletedUser13318

Vendég
dobjunk hát fel egy témát, amire mindenki ugrani fog:)

e heti (kétnapi) kérdésünk: natsec vajon 6, 7-8, esetleg 10 órát fog-e aludni..?

kérem tegyék meg tétjeiket:)

Örülök, h ilyenre is lehet fogadni(tippelni), viszont legközelebb az oddsokat rakd ki :D

Nem mellesleg én is tudnék hasonló kérdéseket feltenni, kíváncsi lennék mit mondasz (nem az alvásoddal kapcsolatban) ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Azokat a falukat, amiket nem tudott tőled elhozni:D:D 100 nuke és 25-30 nemes elvesztése árán sem:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Balázskát kerestem, de Ő amilyen bátor, bealszik, mintsem megküzdjön velem :)
Nem a falvakra megyek, ezt már tudják páran, nekem csak az számít, hogy üthessek ;)
Csak vannak gyáva tagok, nem akarok személyeskedni, igaz balázska??!! ;) Akik félnek, ha pár kardocskát kapnak, és inkább bealszanak :D Ennyit erről :)
 

DeletedUser7952

Vendég
Állandóan az alvással jön mindenki. Az alvás egy taktikai része ennek a világnak, az, hogy valaki alszik, mikor támadják a taktika része, és nem gyávaság.
Ugyan mitől félne az ember? Attól, hogy elveszít pár virtuális falut?
A tehetetlen emberek jönnek sírni, hogy bealudtak előle. Old meg, cselezd ki. Már a térképen is láthatod mikor alszik valaki, számolj cselezz, ne sírj!
Szerintem teljesen normális, hogy használja mindenki azt amit tud, azt ami a játékadta lehetősége.
Mikor olvasok már végre olyat, hogy bealudt, de jól kicseleztem, mert mikor ébredt több kardot látott, stb.
Miért várja mindenki, hogy a szájábas repül a sültgalamb?
 

DeletedUser

Vendég
Nem ezzel van itt a gond Wlasov, én nem sírtam, csak megjegyeztem hogy balázskának is csak akkor nagy a szája, amikor be tud aludni a támadás elől.
Anno V5-ön nem volt ilyen gond, ott nem lehetett elmenekülni, azaz hogy a te szavaiddal éljek "taktikai cselt" alkalmazni, nem is voltak ilyen nagyra magukkal egyesek, hogy "ki tudtak térni" a támadás elől.
A másik, hogy ha ott lennének a falvaim közel, nem lenne ebből gond, de én több, mint 60, meg 70 órákról megyek és azt ne mondd nekem, hogy így lehet cselezni.
 
Fent