Wwnes :)

DeletedUser13263

Vendég
Ramon, ez mind szép és jó, hogy statisztikákkal mutatod meg a különbségeinket klánjaink között. De egyet ne feledj, hogy nektek ott van a Burek, mint védőpajzs, ha egyszer ők elfogynak, már nem lesz akkora védelmetek és lehetséges, hogy a foglalási arány is meg fog változni. Minél közelebb leszünk hozzátok, annyival nehezebb lesz ellenünk játszanotok. De be kell vallanom elég ügyesen csináltátok eddig, annó a legelején jól választottatok égtájat a Burek klánnal. Jelenleg valóban nem valami fényes részünkről a statisztika, de ez nem mérvadó. Biztos, hogy lesz ez nagyobb szám is a közeljövőben, hisz jelenleg vannak távolabb eső játékosaink.. de a nyugatra való terjeszkedést megkezdtük végre( eddig az ellenséghez csatlakozókkal kellett foglalkoznunk) , mostmár jöhetnek sorjában az igazi ellenfelek. Hosszú ez a játék és így van, sok szép csaták várhatóak még klánjaink között.


Jól választott a burek és a szk égtájat. :) És tudod mi az, ami még jobb? Hogy ők ott vannak ma is, ahol azt az égtájat választották, ellenben a kme prominens tagjaival, akiket egyfalus korukban a térkép szélére taszítottak. Szerencsére azonban a kme-ben volt eddig mindig annyi távozó, hogy ez ne jelentsen problémát, és ezek a remek tudással bíró játékosok felhízlalva, feltunningolva a top 20-ban díszelegjenek :)
 

DeletedUser

Vendég
Igen, ez valóban jobb nekik, viszont nekünk még az is hátráltató tényező volt, hogy nagyon sokan átmentek az ellenfélhez, vagy a Burek-be, vagy az SZK-hoz..több száz falus játékosok. Azért ez sem mindegy ám. De ennek ellenére is úgy érzem talpra álltunk és egységesen folytatjuk tovább a harcot a végsőkig kitartva!
 

DeletedUser5422

Vendég
bandi111 majd kreál egyet :)
Ő jobban tud mindenkiről mindent úgyis :D
Példáúl ebben a pillanatban tudtam meg magamról ,hogy én vagyok a rossz hírű és üldözött Főgonosz :D
Kérdezd meg mit tud Rólad,Tőle bizton megtudod,hogy mi voltál előző életedben :D:D

ezt szerintem nem most tudtad meg :D
te vagy a support üldözöttje :p
senkiről nem tudok, akit ennyiszer zártak már ki a fórumról és a játékból
akár intő példa is lehetnél,h nem jó ismertnek lenni :D:D:D
 

DeletedUser13263

Vendég
És azon elgondolkodtatok már, hogy ezt miért tették?
Biztos volt, aki gyávaságból, hintapolitikát folytatva ment át, de a statot nézve, azért nem mindenki emiatt döntött így.
 

DeletedUser

Vendég
És azon elgondolkodtatok már, hogy ezt miért tették?
Biztos volt, aki gyávaságból, hintapolitikát folytatva ment át, de a statot nézve, azért nem mindenki emiatt döntött így.

Akik így döntöttek azok nagy részét már meglátogattuk több ezer kardocskával és lám be is fejezték :). Én nem akarok kombinálni, hogy miért is mentek át. Csapatostul jöttek, csapatostul mentek..de legalább izgibb lett mégjobban így a játék :)
 

DeletedUser13263

Vendég
Pedig néha nem árt, ha az ember önvizsgálatot folytat. Én is meg szoktam tenni, és utólag sokszor látom, hogy lehet másképpen kellett volna...

De látom izgalmas szerver ez a v12. Lehet majd egyszer benézek. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Pedig néha nem árt, ha az ember önvizsgálatot folytat. Én is meg szoktam tenni, és utólag sokszor látom, hogy lehet másképpen kellett volna...

Nagyok voltak házon belül az ellentétek, hidd el, azért van rálátásom a dolgokra, néha én is tudom mi hogyan történik. Ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy alakultak, meglehet a szerver elsőjével beszélgetnél, de így csak a jelenlegi bronzérmessel...:) De lesz ez még így se:rolleyes:

Jöhetsz nyugodtan, várlak a csapatomban :)
 

DeletedUser13263

Vendég
A Bronzéremtől függetlenül, jót beszélgettünk. :)
Majd benézek máskor is. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Sas, mi a helyzet az EEM-nél? Tudsz vmit?
nagyon csendben vannak a kezdeti lendület után
 

DeletedUser14728

Vendég
Visszatérve Darkhoz...

Szerintem is igazad van tehát: amit én írok az mind hazugság amit TE írsz az mind igazság.:D

V7-en nem tudod, hogy mi volt, nem tudod, hogy kik vittek, kik helyettesítettek...ezért érezhetted azt, hogy valami nem stimmel...persze te szokásodhoz híven mindig többet látsz a dolgokba, tehát elneveztél skizonak...

Már akkor lecartam a vélményed...és most sem teszem másképp...

Sosem fogod kihúzni belőlem mi volt v7-en...pedig erre vágysz...mert Te csak akkor lennél boldog ha engem is végre kizárhatnának...
De ezt TE nem fogod elérni...ezek után már nem...

Kül. Azon emberek akik úgy alkotnak véleményt, hogy engem nem ismernek, csak az alapján amit te összehordasz ... az Ő bajuk...
HA inkább a Te írásodnak hisznek, aki a KH élete során rengeteg hazugságot összehordot, kizárták, meg büntették...ez van...kicsit sem izgat...

Látod velem még ilyen nem történt...

Játszom itt V12-n és szerencsére nélküled...
Sok mindent átéltem a Wikingbe, tehát ismerlek, tudom milyen vagy...

és egy fontos dolgot megtanultam...neked soha semmit nem lehet 100%-ban elhinni, mindig úgy állítasz be mindent, hogy te legyél a sztár...

Most is ezt tetted...de amint írtam nem érdekel...azt írsz rólam amit akarsz...ha ez téged boldoggá tesz csináld...

Én ezen csak jókat szórakozom...

Tiszteletem Kedves Dark, aki mindig igazat ír...:):):)
Részemről PONT került a végére...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
:):)

Tilk
Az üdvözlést elfogadom :)
Amit a WikinG statsján utolsó hsz-ként írtál arra már nem reagáltam,úgyis felesleges lenne.
Egyet viszont bizton állíthatok.
Nem miattad lettem kizárva, ehhez vajmi kevés közöd volt ;)
Ennyi volt itt a lényeg :
- Eleinte jó voltál,jól is játszottál,és a többiek is hiányolták a régi "énedet".
- Utóbbi időben teljesen beszámíthatatlan lettél, sértődtél minden dolog miatt. Megjott a menszeszed talán vagy mi ? Hogy sokan nem kedveltek,az azért volt,mert rengeteg hölgy játékosnak szívfájdalmat okoztál,és nem a szerelmeddel ,hanem mert kikészítetted Őket idegileg.
- Aztán kitaláltad hogy csak és ezután az én külön kérésemre segítesz csak másokon,és csak így támadod az ellent. Egy klánban így kéne működni szerinted ? :) A klán azért klán ,hogy egyűtt és egymásért álljanak sorba az emberek.
- Végűl jöttél ezzel a klánalapítósdi hülyeségeddel.
Mégis mit gondoltál ? Ha az én kezemben lévő 70.milliós WikinG-gel nem egyezkedik az ellen,akkor majd a bajnok Tilk-el (aki elárulja a klánját ahol eddig volt,és kiáll, és új klánt alapítana a régi társaiból ) majd pont veled fog egyezkedni az az ellenség,amely csak a foglalásra hajt ? Ezt komolyan át kéne gondolnod :) Mert ha tényleg ebben reménykedtél,akkor nem vagy tisztában a logikus következményeivel ennek a játéknak.

További jó játékot
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ezt szerintem nem most tudtad meg :D
te vagy a support üldözöttje :p
senkiről nem tudok, akit ennyiszer zártak már ki a fórumról és a játékból
akár intő példa is lehetnél,h nem jó ismertnek lenni :D:D:D

MIért ne lenne jó ? :)
Hányszor zártak már ki és újra itt vagyok ^^
Téged egyszer sem zártak ki, nahiszen .
Én azok miatt kaptam sokszor,mert a sok barát abbahagyta és tiltottan vállaltam át az accot.
neked hányan adtak és mit ?
szerintem semmit sem :p
ennyit értél el
 

DeletedUser

Vendég
Na Tilk... Te előttem leszerepeltél!

Kilépsz Atlaszból..írsz, hogy megcsináltad a saját klánod és majd jössz át, mert a klánod az Atlasz egy nagy hulladék. Rendben. Kértél védőket atlasz ellen, megkaptad, 140 körüli védő falut. Be lett védve a feneked, úgy ahogy kell.. még azt is kijártam, hogy ne támadjon senki tőlünk, MNT-t kaptál. Mert ugye siránkoztál, hogy szóljak mindenkinek, ne támadjanak, mert ledarálunk téged mint a tököt. :D
Elárultad minden gyengéjét az atlasznak, infókat adtál..nem is keveset és ráadásul jókat! Most meg amikor látszólag fordult a szél..visszamész, visszakullogsz az atlaszban mint egy bolhás kutyuska... és azokba a kezekbe harapsz, akik nemrég segítettek neked, azokra támadsz akik 7-8 napja megvédték a faluidat???? Hát milyen emberke vagy Te?
 
Fent