WikinG - A Hősök Sosem halnak :)

DeletedUser12405

Vendég
Értem. Ha azt a részt módosítottad volna megkíméltél volna attól hogy újra végig gondoljam amit írtam és újra begépeljem.
Remélem így megfelelő lesz.


Szerintem meg nagyon is helyén vannak a dolgok amik hallhatóak.

Én még mindig azt nem értem hogy ez a su..ort csapat hogy tudja elvárni hogy minden egyes játékostól hogy szabályosan játszanak a világokon hogyha a szabályokat amiket alkalmaznak tudnak "szigorúan" illetve kevésbé szigorúan alkalmazni. Ez kedvfüggő néha.
Hogyan tudják elvárni azt hogy mindenki vegyen prémiumpontokat. Kb megveszel 5000 forintos csomagot, aztán játszol pár hónapot és ha kicsit kiborulsz olyat írsz levélbe vagy a saját klánod fórumára akkor már jön a végleges bann?
Ezt Ti egyáltalán fel tudjátok fogni?? Nem hiszem.
Ha itt döglesz hónapok óta vagy talán már 1-éve is vagy több. Naponta órákat ölsz bele a játékba és szórod bele az ezreseket akkor mégis Ti milyen alapon alkalmaztok Végleges kizárásokat? Akkor se érzem reálisnak a végleges kizárásos büntetéseket még ha a szabály szerint azt érdemelné. Ha valaki tudja értékelni a játékba ölt pénzt illetve időt akkor egy supporter aki a játékosokért van hogyan teheti tönkre hónapok, évek munkáját kizárással?
Megjegyzem csak nálunk alkalmaznak véglegs kizárásos büntetést. Gondolom ezeket a dolgokat más országokban tudják értékelni ezért is alkalmaznak ezek helyett falu büntetéseket azaz (megadott %-a a falvaidnak elbarbárosodik).
De tudom fölösleges ezeket is leírnom hiszen már beszéltünk erről és akkor megkaptam rá a választ általatok. Supoort levelet nem teszek hiszen az kizárást okozna.
"Minket nem érdekel hogy a külföldi szervereken hogyan dolgoznak. Ha magyar szervereken játszol akkor a magyar szabályokat kell betartanod."
Ha ilyen felgosok vannak akkor mégis merről fúj a szél??

Nos ezek a support ellenes "legendák" kizárások. Nem hiszem hogy mind magától a semmiből, semmi valós alapból jöttek létre.
Nem mondom hogy mindenk valós alapja van, de azt se hiszem hogy mindegyik tiszta ügy.
És ha így áll akkor az ilyen supp.-terek miért nem kapnak végleges kizárást mind ahogy a játékosok kaphatnak oly könnyedén? :)
Akkor a büntetés hozatal egyoldalú lenne csak? Csakis játékosokat lehet büntetni? A supportereket nem lehet kérdőre vonni?
Ügyeknék a Fő Supporter miért nem tud felülvizsgálni és olykor miért mossa kezeit az ügyeknél?

Egyvalami biztos amíg Ti mint supporterek alkalmazzátok a Végleges Kizárás lehetőségét Én egy forintot nem fogok vásárolni már erre a játékra. Ami van azt elhasználom és annyi.
Miel nem tartom reálisnak a büntetés kiszabását azzal szemben hogy a napi 24-órából ezzel a játékkal foglalkozom illetve még hogy pénzt is öljek bele és akkor ott a lehetőség arra hogy ha egy kicsit csípős levelet vagy hozzászólást engedek el a fórumon akkor máris ott a kisördög hogy ajajj mikor ellenőrizitek a fórumotokat és mikor jön a kizárás talán nem most, talán nem 1-hónap de minél később annál nagyobb a jelentősége és annál nagyobb a bukás.
Így csak azt éritek el akinek vannak "ellenségei/rosszakarói" Ti ott hagyjátok eme kiskaput hogy tudjanak élni vele, azaz akik vinnének egy kis szint a játékba azokat "elcsendesítitek" kevesebbet fognak írni mind ide mind a fórumokra, kevesebb lesz az aktivitásuk és a játék kedvük is és szép lassan kevesebbet fognak költezni a játékra aztán megunják és itt hagyják.

A véleményem annyi rólatok, hogy a rendszer rossz amit alkalmaztok, mint kiderült csak rajtatok múlik hogy változtattok e rajta vagy sem, hiszen más országokban lévő szabályok titeket nem érdekel itt ezeket kell betartani amit Ti hoztok avagy módosítotok.

Az ilyen kavaró játékosokraól a véleményem megtartom. Lehet ígyis meg úgyis játszani a játékot, ki miben leli az örömét, sz..kavarás, mások jelentgetése szabályok átértelmezése illetve kijátszása. Ti ennek a rendszernek a rabjai lettetek és nagyon nem is látom hogy akarnátok e változtatni.

Ja és mégvalami, lehet itt szidni Dark Lordot hogy mit művel a videókban vagy a fórumon viszont ha a játékba ölsz egy napból legyen majdnem 2-3-óra az egy hét alatt 7*3=21-óra azaz 1-hétből teljesen 1-napot itt vgy. egy év alatt majdnem 2-hónapot!!! És még lököd bele az ezreseket a játékba, aztán cserébe kizárnak véglegesen (ok véleményem szerint mindegy mi. Legyen az egy kicsit elengedett szókincs használat vagy illegális script használata) Nem tartom megfelelőnek hogy ezért Ti mások idejét és a befizetett pénzt semmibe véve végleg kizárjátok. Más országokban nincsennek végleges bannok ilyenekért. Ha a németeknél vagy angoloknál hogy csak a "nagyobbakat" említsem sem alkalmaznak ilyet akkor nálunk vajon miért alkalmazzák évek óta előszeretettel?? Mi lennénk az okosabbak?? Nemhiszem...

Tapsvihar és Gratuláció azért hogy így csúszik egyre lentebb ennek a játéknak a színvonala évről évre illetve a tisztasága is lassan már.

Azokan a kezdőknek jó akik újjak a játékban illetve nem járnak külsőre vagy nem mernek hozzászólni ezekhez a dolgokhoz.
Viszont ezek a dolgok létező problémák, amit Ti nem nyomhattok el hanem ideje lenne ha ezeketn gondolkodnátok és ezeket a szabályokat módosítanátok hogy ne lehessen az olyan sze.encsétlen játékosoknak akik mással nem tudnak eredményt elérni csak kizáratással azokat megfognátok. Mondjak neveket? Nem kell, vannak jópáran a játékban akik előszeretettel erre játszanak de itt a külsőn is akadnak belőlük úgyhiszem.

Addig is ajánlom a kezdő játékosoknak ha egy módjuk van rá jól gondolják meg mit csinálnak hiszen nagyon sok a buktató a játékban ami miatt ki lehet zárni játékosokat és nem éri meg hogy ....... is bukjatok az időtökkel együtt.

Köszönet a figyelemért.
Sztem érdemes egyben beidézni az egészet, a zömével nagyon egyetértek.

Nemrég valami hasonlót írtam én is máshova.
Csak 1 ember reagált rá, aki mellesleg azóta már végleges kizárással távozott. Egész biztos okkal lett kizárva, de attól még találhatom viccesnek :)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Látom vonzod a látogatókat "főnök" :D
Bár írni nem írt még rá senki,én is előbb mentem olvasni :)
 

DeletedUser16036

Vendég
Szia,

Nyugodtan tedd ki a hozzászólásod, de a ne vegyél prémium pontot, stb részeket hagyd ki. Akkor a hozzászólás szabályos, és kinn maradhat.

Látod Sajtmacska erről is írtam amit az előbb töröltél.
Ha van kedvetek a hozzászólás kint marad ha nincs akkor nem.
Fáj hogy bírálom a munkátok avagy a munkátokhoz való hozzállást ?
Melyik paragrafus tiltja azt hogy nem nyílváníthatom ki a véleményem egy adott külső fórumrészen a munkátokról vagy a játéknézetemről ami miatt törölnöd kellett újfent a hozzászólásomat? Mert ....ira fárasztó hogy még ezután is jártatnom kell a "szám" hogy ugyan mégis miért lett eltűntetve?

u.i.:
Erre van időd ezt az életbevágó fájó hozzászólásom ami nem tetszett elolvasd és töröld. :)
Holott ezt az időd arra is fordíthattad volna hogy nem sértődőset játszol hanem megválaszolod az igazán fontosabb dolgot amit kérdeztek és arra válaszolsz ha már feljöttél olvasgatni.

Azt szeretném kérdezni,hogy lehet bármilyen scriptet használni akkor a világon,mert hogy a fórumon nincs fent egy sem?
Ezek szerint jelenleg minden script illegális?
Vagy csak valami technikai probléma adódott?(Ha igen meddig tart a szervíz?)
Ha nem akkor miért tünt el minden?
Az ID-s script várhatóan mikor kerül forgalomba?


(Remélem a válasz nem halálos fenyegetés lesz,mint legutóbb a scriptekkel kapcsolatos válasz :D)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent