W121 indulás

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Top1 és top3 már megitn ki van baszva, eddig minden nem-NF-es top accot kiraktak :D
Tozsde script miatt?Vagy mi miatt nem tudod,Ilyen kvalitásokkal gondolom sokan nem farmolnak,hanem inkább tőzsdéznek,igy farm botot ki lehet zárni?Használják,vagy csak a Tozsde script miatt vannak bannolva?Vagy multi miatt,vagy buff fiók?Valamit lehet tudni ezekrol a bannokrol?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.375
Tozsde script miatt?Vagy mi miatt nem tudod,Ilyen kvalitásokkal gondolom sokan nem farmolnak,hanem inkább tőzsdéznek,igy farm botot ki lehet zárni?Használják,vagy csak a Tozsde script miatt vannak bannolva?Vagy multi miatt,vagy buff fiók?Valamit lehet tudni ezekrol a bannokrol?

Dj a kulfoldi supp fonok és aki ellen lenne kirakja
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Tozsde script miatt?Vagy mi miatt nem tudod,Ilyen kvalitásokkal gondolom sokan nem farmolnak,hanem inkább tőzsdéznek,igy farm botot ki lehet zárni?Használják,vagy csak a Tozsde script miatt vannak bannolva?Vagy multi miatt,vagy buff fiók?Valamit lehet tudni ezekrol a bannokrol?

Csaligula szerintem buff fiók, mert 10 LET-je van, de foglalt egy 2800-as barna falut 10 óra nemestávval :D
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Caligula lehet multi ha emilio jatszik 2 fiókot, mert Chris most nincs tudtommal. Syn hasonló, neki sem kellene nagyon lennie (valami coplayer talán akad)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
08. 23. (Kisklánokkal)
Kivételesen kb. minden "értelmes" klánt belevettem a statba (talán még többet is :D).

121 Stat 08 23.png

Farmolás/gyújtögetés:
121 Stat 08 23 Farm.png

Térkép:
121 MAP BALLS 1640.png

121 map 08 23.png

121 MAP BALLS felirat.png
 
Utoljára szerkesztve:

Caesar1

Member
A reakció pontszáma
56
Sziasztok
Magyar vilag nemvmi jo mar, megjott a kedv nemzetkozihez van vmi szerver ami nemolyan rég indult és vannak elég sokan?
Nemjátszottam magyaron kivul mashol eddig
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Sziasztok
Magyar vilag nemvmi jo mar, megjott a kedv nemzetkozihez van vmi szerver ami nemolyan rég indult és vannak elég sokan?
Nemjátszottam magyaron kivul mashol eddig
szia lengyelen sokan vannak,sok falus ak a szerverek,de nemzetkozire djéket kerdezd meg,hátha kell friss vér
 
Fent