W121 indulás

Wmwinters

Member
A reakció pontszáma
83
Jó volt, jókat szenvedtünk északon Jurajjal, Rebivel és Barni fiókkal. Egyik legélvezetesebb világ volt, az meg külön vicces, hogy május óta, kb be se léptünk és még így is első oldalas lett a fiók pontban/LETben :)
Grat a klánnak és neked is Roli, jó csapatot és taktikát hoztál össze, mégha néha nem is igen értettem egyet veled, az idő téged igazolt! :)

Edit:
Bele se merek gondolni, h w105n kerültem képbe az NFel a remekül sikerült v47 (?) után :D szóval ha eszedbe jutni valahol újra indulni, elsők között basz.kle egy isteneset, ahogy DC is kérted :D
 
Utoljára szerkesztve:

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.095
Az, hogy az Arny fiókot nem editeld be mint kabala, önmagában egy diszlájk!

(nice job btw)
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
Jó volt, jókat szenvedtünk északon Jurajjal, Rebivel és Barni fiókkal. Egyik legélvezetesebb világ volt, az meg külön vicces, hogy május óta, kb be se léptünk és még így is első oldalas lett a fiók pontban/LETben :)
Grat a klánnak és neked is Roli, jó csapatot és taktikát hoztál össze, mégha néha nem is igen értettem egyet veled, az idő téged igazolt! :)

Edit:
Bele se merek gondolni, h w105n kerültem képbe az NFel a remekül sikerült v47 (?) után :D szóval ha eszedbe jutni valahol újra indulni, elsők között basz.kle egy isteneset, ahogy DC is kérted :D
lesz itt még -NF- reunion
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Szeretném megköszönni, hogy 3.jára is kaptunk lehetőséget, hogy ezen acélos csapat részese lehettünk, a szerver első hónapja az egyik legjobb gameplay volt amit itt délen átélhettünk a CV-s időszakban. Egy borzasztóan fordulatokkal teli szerver volt, rengeteg érdekességgel, sokszor naponta változott 1-1 adott dolog. Jó volt egy ilyen önzetlen egymásig az utolsókig elmenő csapat részese lenni újra megannyi év után. Sajnálom, hogy a .hu onlyt elkellett engedjük a BoT féle dolgok miatt. És kedves DJ, amennyiben még1x eszedbe jut 1 ilyen tudod milyen reakciót várhatsz az ötletedre(Elküldünk a valahova.. XD) :D:rolleyes:

Azért valld be, hogy hiányzik neked mókus és a rage féle idők @Close Your Eyes :D
 

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
266
Jó volt, jókat szenvedtünk északon Jurajjal, Rebivel és Barni fiókkal. Egyik legélvezetesebb világ volt, az meg külön vicces, hogy május óta, kb be se léptünk és még így is első oldalas lett a fiók pontban/LETben :)
Grat a klánnak és neked is Roli, jó csapatot és taktikát hoztál össze, mégha néha nem is igen értettem egyet veled, az idő téged igazolt! :)

Edit:
Bele se merek gondolni, h w105n kerültem képbe az NFel a remekül sikerült v47 (?) után :D szóval ha eszedbe jutni valahol újra indulni, elsők között basz.kle egy isteneset, ahogy DC is kérted :D
Szivesen hogy a fioktarsad voltam es kielvezhetted a full nukeas jatekot :D
 
Fent