W111 Magyar klán indítás

  • Témaindító DeletedUser20137
  • Kezdés ideje

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
vXMgvdo.png
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
ixempwG.png

lQXuKCj.png

yMdddxC.png

awCfSSj.png

qvfmWdT.png


Az ígért utolsó stat, ma magyar 21:12-kor zárult W111. Az IKEA-FUN-NF szövetség végül megnyerte a 111-es szervert. Nem mi voltunk a legügyesebbek. Nem mi voltunk a legokosabbak. Nem mi voltunk a legjobb stratégák. Elvesztettük már legalább 5x a szervert. Sokszor elbukhattuk ezt a szervert, de mégis megnyertük, legalább annyira az ellenfélnek köszönhetően, mint magunknak. Egy valamiben voltunk a legjobbak, az a maroknyi ember, aki zárta a szervert: kitartásban. Nagyon köszönöm mindenkinek, aki részt vett a szerveren, aki bármilyen formában segítette az NF klánt, bármikor a szerver ideje alatt. Küzdöttünk, elbuktunk, felálltunk, hibáztunk, nyertünk, bizonyítottunk. Köszönöm a szerver folyamán minden szövetségesünknek, noha nagy részük végül ellenfél lett, mégis mind kellettek ehhez az eredményhez. Nem az NF nyert, mégis a győztesek között voltunk. Már csak egy lépésre (a legnagyobbra) vagyunk attól, hogy elmondhassuk, magyar klán nyert egy nemzetközi szervert. De a győztesek között már ott vagyunk, és ezt a tagságtól senki nem veszi el, és ugyanúgy magáénak érezheti mindenki, aki bármikor a klánunk tagja volt, akár csak egészen rövid időre. 2 társunk választotta, hogy a végén a győztes klánban szeretne lenni. Nagyon jól estek nekem a játszótársaink szavai, még akkor is, ha nem feltétlen fedik a teljes valóságot, hisz tudom, hogy túlzás amit állítanak, de mégis... 1 hónapot kivéve végig élveztem a játékot. Ami megtörténhet, az itt mind megtörtént, mind jó, mind rossz oldalról, s rengeteg tanulság van, amit igyekszünk, igyekszek beépíteni a jövőbeni szerverekbe. KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!

vd0Ikr6.png


T a l á l k o z u n k - n y á r o n !
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
A szerver statjai:

J8m1WR5.png
tBn4pm8.png
X4rB3gx.png
iafVDlV.png
Y3TSvIC.png
jhhK4UE.png
vm9mCk8.png
s0rc27W.png
TKOQ8xY.png
66YoTW3.png
YzeKSx6.png
6unqY2j.png
QnplqkE.png
y8mJqv5.png
2Dn9EWh.png
FhPhLsZ.png
il75Aly.png
XDiP7f6.png
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Gratulálunk a résztvevőknek és köszönjük a hétre kész tájékoztatást. Izgalmas volt követni az eseményeket. :)

Barni, hogy hogy nem NF színekben játszott?

Illetve arra vonatkozóan tudnál még információval szolgálni, hogy hány játékos indult neki, és mennyi maradt a szerver végére?
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Én úgy emlékszem hogy az IKEA felajánlotta, hogy akik szeretnének a szerver végén plecsnit azok átléphetnek hozzájuk.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Gratulálunk a résztvevőknek és köszönjük a hétre kész tájékoztatást. Izgalmas volt követni az eseményeket. :)

Barni, hogy hogy nem NF színekben játszott?

Illetve arra vonatkozóan tudnál még információval szolgálni, hogy hány játékos indult neki, és mennyi maradt a szerver végére?

Elég sok ember munkája volt, nagyságrendileg 40-45 aktív fiók kezdett, aki játszott is X ideig, meg volt ugyanennyi FALUKA tag, aki csak falut épített. Meg olyan 4-5 magyar emberke, aki útközbe, "csak úgy" szembejött a szerón.

Barni és néhány kezdő tag közt volt pár régebbi (?) ellentét, emiatt többen inkább nem akartak vele játszani. Nekem nincs vele gondom.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Gratulálunk a résztvevőknek és köszönjük a hétre kész tájékoztatást. Izgalmas volt követni az eseményeket. :)

Barni, hogy hogy nem NF színekben játszott?

Illetve arra vonatkozóan tudnál még információval szolgálni, hogy hány játékos indult neki, és mennyi maradt a szerver végére?

Bár most végiggondolva szerintem félreértettük egymást. Én NiRy Barnirról írtam, Te meg gondolom Barna Barniról :D Kicsit fogyatékos vagyok, na :D
 

barnaborsosz

New Member
A reakció pontszáma
20
Jaaa, Roli, nem mondasz új dolgott
'' Kicsit fogyatékos vagyok, na ''

Barniék még anno az IKEA szövi létrejöttekor mentek át az IKEA-ba, amikor az NF full front lett, s előttünk a tervezet egy tömb helyett 2 tömbnyi frontunk lett. A védő amúgy is kevés volt, a szövi se működőtt gördülékenyen s akkor több taggal együtt mentünk át, hogy legyen még keresnivalónk a világon, mert minden ''nagy'' IKEAS-t peremen daráltak le, illetve lent bedobta pár NF-es és Tia vérizzadva tartotta meg a falukat (s ottmaradtunk a plecsniért, hogy több legyen mint Rolandnak )

Nekem azon felül hogy most kaptam plecsnit kapott a fiók nem jelent se többet se kevesebbet, én a w111-t úgy könyvelem el, hogy nagyban hozzájárultunk az IKEA győzelemhez, s elértünk egy 2. helyet s végre Rolandkám is sokat tanult, hogy mit kell másképp csinálni a kövi indulásra

Vigyààààzatok mindenkèèèp magatokra
Kellemes ünnepeket !!
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Jaaa, Roli, nem mondasz új dolgott
'' Kicsit fogyatékos vagyok, na ''

Barniék még anno az IKEA szövi létrejöttekor mentek át az IKEA-ba, amikor az NF full front lett, s előttünk a tervezet egy tömb helyett 2 tömbnyi frontunk lett. A védő amúgy is kevés volt, a szövi se működőtt gördülékenyen s akkor több taggal együtt mentünk át, hogy legyen még keresnivalónk a világon, mert minden ''nagy'' IKEAS-t peremen daráltak le, illetve lent bedobta pár NF-es és Tia vérizzadva tartotta meg a falukat (s ottmaradtunk a plecsniért, hogy több legyen mint Rolandnak )

Nekem azon felül hogy most kaptam plecsnit kapott a fiók nem jelent se többet se kevesebbet, én a w111-t úgy könyvelem el, hogy nagyban hozzájárultunk az IKEA győzelemhez, s elértünk egy 2. helyet s végre Rolandkám is sokat tanult, hogy mit kell másképp csinálni a kövi indulásra

Vigyààààzatok mindenkèèèp magatokra
Kellemes ünnepeket !!
Rád gondoltam igen :D Nekem te vagy a Barni. :p
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.671
@Close Your Eyes
azt még összeszámolhattad volna hogy kinek hány napidíja lett, és abból is feldobhattál volna egy top25ös listát!

grat amúgy! legközelebb vigyétek zsömlét, és akkor simán nyeritek!
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Adnan áll az egész mögött és a fele brigád még mindig azt hiszi, hogy ez komoly. :D
1615845057002.png
 
Fent