W111 Magyar klán indítás

  • Témaindító DeletedUser20137
  • Kezdés ideje

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Egy rendes világban ilyen üzentre sorállás lenne nálad!
Te vagy a legnagyobb!;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1528109

Vendég
Széj háj!
Egy ilyen núb bukott szupportert mint én, feltucc venni? Nagyon örülnék neki!!
Nincs semmi időm a játékra, így arra gondoltam hogy készítek egy fiókot és ti viszitek helyettem :p
 

Deleted User - 1528109

Vendég
Cserébe csinálok egy számotokra fontos emberrel egy interjút
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.195
Széj háj!
Egy ilyen núb bukott szupportert mint én, feltucc venni? Nagyon örülnék neki!!
Nincs semmi időm a játékra, így arra gondoltam hogy készítek egy fiókot és ti viszitek helyettem :p

A szabályzat nemtomhányas pontja tiltja, hogy a supporterekkel megismerkedjek. Szóval légyszi menj, és ne itt suppkodjál.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1528109

Vendég
A szabályzat nemtomhányas pontja tiltja, hogy a supporterekkel tilos megismerkedni. Szóval légyszi menj, és ne itt suppkodjál.

Nemzetkozire is igaz? :O
Amúgy én úgy gondoltam, hogy elmondom, hogy milyen fiók nevet regisztrálj és azzal jatszatok helyettem :p
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.195
A faluhúzó kiskisklánba van még hely. Én eskü úgy indultam el, hogy 43 aktív volt, meg 7 faluhúzó :D De hála égnek nagy lett az érdeklődés!! A magyarok támogatják a projektet akár cska egy kósza falu felhúzásával!!!
 

DeletedUser19651

Vendég
Kezdő vedelem lejárta után hogy áll a magyar brigád?
 

DeletedUser19651

Vendég
Utána néztem, jól álltok gratula. Viszont ami aggodalomra ad okot hogy 100 játékos ment nemzetközire ebből arra következtetek hanyatlik a magyar KH. A játékosok szívesebben mennek külföldi serverre.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
Utána néztem, jól álltok gratula. Viszont ami aggodalomra ad okot hogy 100 játékos ment nemzetközire ebből arra következtetek hanyatlik a magyar KH. A játékosok szívesebben mennek külföldi serverre.
Van kb. 50 rendes tag, a többi 50 falut húz, úgy tudom. Meg ez nem így működik szerintem. Ha mondjuk v56-on vagyunk 100-an és abból 80-an indulnak v58-on is, attól még nem hanyatlik a v56, csak más szerverre is mennek játszani. :)
 
Fent