Vinelo kláncsaládi rendszer

  • Témaindító DeletedUser4544
  • Kezdés ideje

DeletedUser4544

Vendég
Sziasztok, úgy gondolom illik topicot nyitni a jővő nemzedékének.
Ez nem csak a Vinelo topicja, a címe is mutatja hogy Vinelo kláncsaládi rendszer.
Előljáróban annyi, 5 tagból állunk. Vinelo,[Fs],Vr,Gloria,Ananke.
Jómagam vagyok a hadügyes vezér. -Scooby doo- néven futok ezen a szerón.
Csak hogy kicsit dicsekedjek, 1 hónappal később kezdtem mint a többi Top20as nagyágyú.
Eléggé összefogott diplomáciánk és haderőnk van. Nemhiába nulláztunk le 1-2 nap alatt
pl:
500.000 Interculler= 300~sh tagja volt, V4en Dow klánvezér.
600.000 Hollohaz N*hun*, V4 Dow hadvezér
500.000 Geridos N*hun*
600.000 Herrrmann Namacs
300.000 Kispampa Pe
Lista folyamatosan bövül;)
Itt lehet minket dicsérni;)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A kláncsalád alapja egy kb 45 fős V5-ös társaság, akik közösen alapítottak először klánt, majd kláncsaládot.
A VINELO - GLORIA - ANANKE klánok névadója: Medusa
A játék során lettek tagjaink először az ismerősök ismerősei, más szerverek vezetői, diplomatái, alvezérei.
Talán ez az első igazi kláncsalád a magyar serverek történetében.
Központi közös vezetés és egyeztetett diplomácia.
Többen próbálkozntak/próbálkoznak megkerülni bennünket, de az egység működik!
Kémek?
Igen, vannak nálunk.
A magam részéről örülök is ennek, hiszen életszerűbbé teszik a játékot, nem is beszélve róla, hogy sokszor nekünk nagyobb hasznot "termelnek", mint amiért valójában közöttünk vannak! :D
Mint scooby írta, összetartsásunkban tényleg benne van az erő!
Bár ezt tapasztalták mások is, nem csak támadásaink, de védekezéseink során!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok, úgy gondolom illik topicot nyitni a jővő nemzedékének.
Ez nem csak a Vinelo topicja, a címe is mutatja hogy Vinelo kláncsaládi rendszer.
Előljáróban annyi, 5 tagból állunk. Vinelo,[Fs],Vr,Gloria,Ananke.
Jómagam vagyok a hadügyes vezér. -Scooby doo- néven futok ezen a szerón.
Csak hogy kicsit dicsekedjek, 1 hónappal később kezdtem mint a többi Top20as nagyágyú.
Eléggé összefogott diplomáciánk és haderőnk van. Nemhiába nulláztunk le 1-2 nap alatt
pl:
500.000 Interculler= 300~sh tagja volt, V4en Dow klánvezér.
600.000 Hollohaz N*hun*, V4 Dow hadvezér
500.000 Geridos N*hun*
600.000 Herrrmann Namacs
300.000 Kispampa Pe
Lista folyamatosan bövül;)
Itt lehet minket dicsérni;)


Jól haladtok vigyo :)

Gratulálok a kláncsaládnak :) Csak így tovább.
 

DeletedUser

Vendég
Talán ez az első igazi kláncsalád a magyar serverek történetében.


Elég nagy talán! :)
Szerintem V4 solaris nagyobb és erősebb kláncsalád volt, de ez csak az én véleményem. Sokan vagytok, össze kell még forrjon annak a kláncsaládnak. Mondjuk úgy, hogy a 4 klánból kb 1et lehetne csinálni, a noobokat pedig kiszórni. Konkrétan akkor maradna 1 klán... Viszont a maradék tagokat is irányítani kell, így is erősebb a támadás és a védelem mozgatása.

Szép eredményeket értetek el szó se róla. Így tovább. Meglátjuk, mi lesz a végére. Messze van még a szerver vége.
 

DeletedUser4544

Vendég
Köszi, Para-ba játszol még?
Láttam Th beolvadt, úgytünik Oragh abbahagyta.
Én előre tervezek, ezért vagyunk sokan, csúnyán hangzik de attól még igaz, az oroszlánokat potyán hizlaljuk a farkasokkal. Ha majd jön az igazi csata, akkor kezdődik majd a szerver, ez még számomra csak bemelegítés, falugyüjtögetés;)
Csakhogy többen értsék. Vannak a farkasok, ők vívják a csatáinkat, és amiket gyöztesként megvivnak, falvakat szereznek, de aztán beleunnak, pl túl sok időt igényel,családi okok....Abbahagyja, átadja a falvát a jővőnek, akiket nevelek ki a jővőbeni "háborúra". Ti még csak csatáztok velünk. Ezért mondom ez még csak bemelegítés.
Nem célom, sőt sose volt hogy 4-5 klán vigyek. Viszont itt a szélén nincs annyi pro mint közepén. Ne izgulj kifogok 1-2 klán-t formálni aki ultrabrutál lesz;)
 

DeletedUser4544

Vendég
Akkor kicsit hogy tisztába legyél a dolgokkal.
Kb 1 hónapja de sztem van az már többis. Felkerestem az Inso vezetőségét, konkrétan Theodorik-kal és Grimanyo-val beszéltem. Felajánlottam egy közös jővőt, szövetséget, uraljuk együtt a világot.
Erre kaptam egy olyan választ, hogy max egy mnt és leakarnak korlátozni, persze kicsit másabb köntösbe. De aki olvasta a levelet, a vak is látta lenéztetek.....
Én nem az a tipus vagyok, akit irányítani lehet. Inkább büszkén elbukok mintsemhogy behódoljak, ezért kezdtem el építeni egy új jővőt, Inso menteset. Ha sikerül büszkén elmondhatom hogy a kiemelkedően szerverelső klánt, pro játékosokat, egy feltörekvő fiatal vitézekből állócsoportal legyözünk. Egy biztos, helytállni biztos hogy fogunk. Nagy csatákat harcokat igérhetek. Gyözzön a jobb. Ha elbukunk büszkén teszem, jobbtól sose szégyen kikapni. De rajta leszek hogy ne kikapjunk;) Meg legalább kicsit felrázzuk az állóport a V8on.
 

DeletedUser

Vendég
Én azt írtam:"Talán ez az első igazi kláncsalád a magyar serverek történetében."
Ezzel a nagyságot nem területileg, nem pontszámilag, hanem az összetartás és egységesség tekintetében mondom.
Sokan vagyunk?
Ez nézőpont kérdése, több stratégiával lehet nekifutni ennek a játéknak, de mindíg a rendelkezésre álló anyagból kell/lehet dolgozni.
Az minden pro KH-s előtt világos, hogy a fanatikusok és kitartóak köre eléggé behatárolt, szinte mindenki ismer már mindenkit a servereken.
Mi a játék mellett igyekszünk "ifjú titánokat" is kinevelni ehhez a játékhoz, bővítve a KH-t nem csak szerető, de játszani is tudók táborát.
Élvezetesen játszani, csak egyenrangú, vagy jobb játékosokkal lehet!
 

DeletedUser6772

Vendég
Sok mindenben igazad van,de az aláírásod a csapatmunkát jobban jellemzi,mint a demokráciát:)
 

DeletedUser10079

Vendég
Akkor kicsit hogy tisztába legyél a dolgokkal.
Kb 1 hónapja de sztem van az már többis. Felkerestem az Inso vezetőségét, konkrétan Theodorik-kal és Grimanyo-val beszéltem. Felajánlottam egy közös jővőt, szövetséget, uraljuk együtt a világot.
Erre kaptam egy olyan választ, hogy max egy mnt és leakarnak korlátozni, persze kicsit másabb köntösbe. De aki olvasta a levelet, a vak is látta lenéztetek.....
Én nem az a tipus vagyok, akit irányítani lehet. Inkább büszkén elbukok mintsemhogy behódoljak, ezért kezdtem el építeni egy új jővőt, Inso menteset. Ha sikerül büszkén elmondhatom hogy a kiemelkedően szerverelső klánt, pro játékosokat, egy feltörekvő fiatal vitézekből állócsoportal legyözünk. Egy biztos, helytállni biztos hogy fogunk. Nagy csatákat harcokat igérhetek. Gyözzön a jobb. Ha elbukunk büszkén teszem, jobbtól sose szégyen kikapni. De rajta leszek hogy ne kikapjunk;) Meg legalább kicsit felrázzuk az állóport a V8on.

Olvastam a levelet természetesen én is.
És azt szűrtem le belőle -mint azt te is írtad- ,hogy téged nem lehet irányítani,viszont te mindenkit irányítani akarsz.Ezt pedig természetesen mi nem néznénk jó szemmel.Ezért is kaptál olyan választ amilyet.
Reméljük,hogy jókat fogunk csatázni (kár hogy velem nem nagyon fogtok,mivel én sajnos nem vagyok arra).És azt is remélem,hogy a csata nem az egymás köpködéséről fog szólni,hanem a játékról,a játék izgalmáról.
 

DeletedUser6772

Vendég
sztem ha hagyjátok megerősödni őket,akkor az egyetlen izgalom az lesz mennyi idő alatt csapnak szét titeket:)
Féltek tőlük ez látszik abból ahogy tárgyaltatok,az MNt csak egy elodázott háború,semmi más!!!
 

DeletedUser

Vendég
Sok sikert!

Aztán üssétek is Őket ne csak a duma menjen.:)
 

DeletedUser4544

Vendég
Szervusz barátom, láttam szépen haladsz itt v8on is. Viszont kicsit huzz bele, mertha macskákat szeretnél írtani, akkor kicsit gyorsabb fejlődés kell, mert nem marad neked;)
Fogunk csatázni azért ne izgulj, de egy háború nem csak a seregek összecsapásáról szól. Azért van az eszünk hogy használjuk.....
Azon jót nevettem amikor az Unit vezérei azzal rágalmaztak support tag vagyok és állandóan lebontom a haditáborukat. Pedig csak annyit történt támadókat küldtek bele, mimeg gyorsan kiütöttük az üres haditábort.....
Ja ez a minap történt, csakhogy mondjam ellenünk is van a játék. Haditáborunkra ráépült egy új játékos faluja, így a haditáborból kifele tudtuk mozgatni a csapatokat de bele vissza nem, csak az új játékos falvába tudtunk sereget küldeni. Ez történt szombaton, és sajnos a support még mindig nem tudott vele mit kezdeni. Ez van túltesszük rajta magunkat, mindig történnek ilyen érdekességek velünk. Pl V5 Petri Mate 5 millás fiok tünt úgy el barbárfalukká, hogy pedig csak 1 napos bant kapott(10 napig huzták a tárgyalást amikor visszakapta azt írták neki reklámozás büntetésed 1 nap, beakart lépni barbárfalvakat látott csak...), igaz azóta kirúgták azt a supist aki ezt a bakit csinálta, dehát azért 5 milla az 5 milla, 1,5 éves munkája attól még benne volt.
 

DeletedUser10079

Vendég
Jó hallani hogy ütnek titeket.:)
Vagy legalábbis próbálkoznak.

A support klánja szövegben meg sosem hittem igazán(habár volt néhány kétesnek tűnő ügy),főleg hogy már minket is ért ez a rágalom,mint minden,egy adott világ első helyen lévő klánját.
 

DeletedUser

Vendég
Én más stílust képviselek, mint vigyori, mégis jól kiegészítjük egymást!
Vigyoritól függetlenül én is leveleztem az INSO vezetésével, de ugyanazt a lekezelő választ kaptam.
Akkor ezt minek is véljem?
esetleg Theodorik (alisa -OutSider- emlékezett még arra, hogy a v5-n ellene szervezett akciómnál idegileg megroskadt és kilépett!: ;)
Én nem szeretem a csúnya beszédet, részemről tiszta harcra készülök!
Én látom az embert is a kódok mögött, tudom is becsülni, amennyiben megérdemli!
A regelés szerencséje esetenként döntéskényszerbe juttat embereket, nem hibáztatok senkit azért, mert nem bennünket választott!
(Majd fog, ha odaérünk! ) ;)
 

DeletedUser

Vendég
Mennyi duzzadó mellkas :D

három gondolat...
1.) A legyőzöttek felsorolásánál gondoljatok arra, hogy trabanttal is le lehet hagyni egy BMW-t a piros lámpánál, ha az épp nem akar versenyezni. (vagy épp nem tud: család/iskola/munka/stb.) Szerintem nem etikus a felsorolgatás emiatt...
2.) Az ifjú titánok jók és kellenek is! Kérdés, hogy szeretitek-e annyira a játékot, hogy a nevelés tényleg nevelés és a játék megszerettetése legyen és nem utasítgatásokkal a saját privát céljaitok elérése (ami titánként egy szintig érdekes, utána unalmas lesz)
3.) Tűnt el nagy játékos tőletek is... részleteket az 1. pont miatt nem mondom.
 

DeletedUser4544

Vendég
Side 1:
Tribes: 300~SH, E300, NaMacs, Unit
Side 2:
Tribes: VINELO, GLORIA, VR, ANANKE, [FS]

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás:

Oldal 1: 1,395
Oldal 2: 2,865
Különbség: 1,470

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 127
Oldal 2: 532
Különbség: 405

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 7,728,329
Oldal 2: 19,768,885
Különbség: 12,040,556

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,091,014
Oldal 2: 4,322,346
Különbség: 3,231,332

chart
 
Fent