Vinelo kláncsaládi rendszer

  • Témaindító DeletedUser4544
  • Kezdés ideje

DeletedUser10079

Vendég
Miért,szerinted rátok mentünk?

Nézd meg a mai nap védekezője cím mennyinél tart.:eek:
Nem véletlenül.;)
 

DeletedUser14475

Vendég
Nyugodtan, legalább gyűlnek a védőpontok úgy, hogy közben a falunkat sem karcoljátok meg;D

Nos, az akciót az -RH- kapta. Lehet megtekinteni a statisztikákat. Két játékos volt a célpont, az egyiket foglaltuk is, a másiknál csak rombolás volt a cél.

Lacafiloka kb 30 falut és 400000 pontot vesztett. http://hu.twstats.com/hu8/index.php?page=player&id=989862&mode=history

toti86ról mintegy 120000 pontot katáztunk le. http://hu.twstats.com/hu8/index.php?page=player&id=1010068&mode=history

A vezérünk eközben önerőből védte magát az ellentámadástól (ezt a kémeitek tudják ellenőrizni a fórumunkon, sehol nem kért védőket:p). 10 millió levet szerzett + a nap támadója címet, és a támadások közepette egymagában 10 falut foglalt lacafilokától. Az ő statján aztán nem látszik meg, hogy armageddont kapott, legfeljebb a védőpontjaiból lehet rá következtetni http://hu.twstats.com/hu8/index.php?page=player&id=981763&mode=history.

Ezek a tények, kedves szájkaratésok, nincs ebben semmi belső információ, ott van minden a twstaton, meg lehet csodálni. A nagy Inso Ellenes Liga a visszájára sült el, az összehangolt támadások igazi közösséget kovácsoltak végre a csapatból. Soha ekkora harci kedv nem volt a csapatban, egy ilyen sikeres akció óriási lökést tud adni a további harcokhoz.

Az akció sikerét mi sem bizonyítja fényesebben, minthogy szőrwiliwali kétségbeesett hangú leveleket irkál a Liga többi tagjának, hogy segítsenek bevédeni a klánját. Igaz, hogy a levelében említett 4000 nuke lacafilokára nemes egyszerűséggel hazugság, igazából nem volt az több mondjuk 800-nál (és kb ugyanannyit kapott toti is), de hát ettől is megfeküdt szegényke, és miért ne mondjunk jó nagyot, elbírja a levélpapír. Úgyhogy kérlek én is benneteket, sürgősen segítsetek nekik, ha nem akarjátok, hogy az Inso Ellenes Liga zászlóshajója, az -RH- idő előtt megfeküdjön. Így is 1 millió pontot szedtünk le róluk, mióta meghirdették ezt a "szent háborút"

A Rebelsnek egyelőre várnia kell hasonló akcióra, amíg közelebb nem érünk hozzájuk (könnyű ám a partvonalról bekiabálni), de a többi Liga-tag számíthat tőlünk hasonló látogatásra.

Elég sok nuke megmaradt, nem kell 3 hetet várni rá:p
 

DeletedUser14518

Vendég
Nos, az akciót az -RH- kapta. Lehet megtekinteni a statisztikákat. Két játékos volt a célpont, az egyiket foglaltuk is, a másiknál csak rombolás volt a cél.

Lacafiloka kb 30 falut és 400000 pontot vesztett. http://hu.twstats.com/hu8/index.php?page=player&id=989862&mode=history

toti86ról mintegy 120000 pontot katáztunk le. http://hu.twstats.com/hu8/index.php?page=player&id=1010068&mode=history

A vezérünk eközben önerőből védte magát az ellentámadástól (ezt a kémeitek tudják ellenőrizni a fórumunkon, sehol nem kért védőket:p). 10 millió levet szerzett + a nap támadója címet, és a támadások közepette egymagában 10 falut foglalt lacafilokától. Az ő statján aztán nem látszik meg, hogy armageddont kapott, legfeljebb a védőpontjaiból lehet rá következtetni http://hu.twstats.com/hu8/index.php?page=player&id=981763&mode=history.

Ezek a tények, kedves szájkaratésok, nincs ebben semmi belső információ, ott van minden a twstaton, meg lehet csodálni. A nagy Inso Ellenes Liga a visszájára sült el, az összehangolt támadások igazi közösséget kovácsoltak végre a csapatból. Soha ekkora harci kedv nem volt a csapatban, egy ilyen sikeres akció óriási lökést tud adni a további harcokhoz.

Az akció sikerét mi sem bizonyítja fényesebben, minthogy szőrwiliwali kétségbeesett hangú leveleket irkál a Liga többi tagjának, hogy segítsenek bevédeni a klánját. Igaz, hogy a levelében említett 4000 nuke lacafilokára nemes egyszerűséggel hazugság, igazából nem volt az több mondjuk 800-nál (és kb ugyanannyit kapott toti is), de hát ettől is megfeküdt szegényke, és miért ne mondjunk jó nagyot, elbírja a levélpapír. Úgyhogy kérlek én is benneteket, sürgősen segítsetek nekik, ha nem akarjátok, hogy az Inso Ellenes Liga zászlóshajója, az -RH- idő előtt megfeküdjön. Így is 1 millió pontot szedtünk le róluk, mióta meghirdették ezt a "szent háborút"

A Rebelsnek egyelőre várnia kell hasonló akcióra, amíg közelebb nem érünk hozzájuk (könnyű ám a partvonalról bekiabálni), de a többi Liga-tag számíthat tőlünk hasonló látogatásra.

Elég sok nuke megmaradt, nem kell 3 hetet várni rá:p


Tisztelt Kh játékosok, Kedves mozgalomban részt vevő Harcostársaim, Ellenfeleim!

Napok óta olvasom az írásokat, és nem volt szándékomban reflektálni. De nem mehetek el szó nélkül egy-két dolgon. A múlt egy dolog volt szerencsém insos játékos lenni, megismerni a közösséget. Nem lehet vita téma, hogy az inso játékosok többsége jó harcos. Viszont ha elmondanám vezetőikről a véleményem, minimum 40 évre kizárnának a játékból.

szőrwiliwali az insot ellenfélnek kezeli és nem ellenségnek, tiszteli játékosait, de vezetőit nem sokra értékeli. Hogy mi a gond veletek, miért van ekkora ellenszenv az inso ellen (és itt sajnos több nagyszerű játékost is egy kalap alá vesszünk a vezetőik miatt), az a fenti tiszteletlenség és annak folyamatosságai miatt van. Ti finoman szólva mindenkit lenéztek, és mindig nektek van igazatok. Igen vannak dolgok, amiket nem lehet tőlettek elvitatni, és igen a stats nem hazudik, ettől függetlenül van élet az inson túl is!
Téged tisztelt kőrisfagyal nem ismerlek, nem tudom milyen nickkel játszol, ezért válaszolok. Ha kiderül, hogy a fontaa, anyo, theo, dorika, tg nickekhez van valami közöd, akkor hibás döntés részemről, hogy válaszolok beírásodra.

És lássuk ezt a statisztikát a ,,vesztes” oldalról nézve.

Komoly támadást kaptunk az insotól, összesen mindent beleszámolva minimum 4400 támadás tartott toti86-ra és lacafilokára. Ennek a nagy része nuke volt. Tottira 930 nuke és 80 nemes ment, ezen kívül a belső falukra 900 csípős (sok katás) fake.
Mivel a belső falvakat nem tudtuk védeni, 125.000 pontnyi bontás történt. Ez nem kevés, de a harcokkal járt. A 80 nemes megfogása a ,,nem akartuk” foglalni dumának erős!
falut nem buktunk tottinál és a 36 millió védő pont önmagáért beszél.

Lacafilokánál nagyobb gondok voltak, el kell ismerjem jó támadás volt, és sajnos nem én szerveztem a védekezését. Az insoval ellentétben én tisztelem az ellenfelem (a tiszteletem az inso vezéreknek nem szól!) és elismerem a harcmezőn elért teljesítményét.
Lacafilókára még mindig mennek a támadások, több mind 1500 nuke ment rá (inkább 2000 de nem akarok túlozni). 36 falut bukott (ebből 3-at visszafoglalt), 451.000 pont értékben, ebben van kb 100.000 pontnyi bontás, plusz az inso szövik helyzetkihasználását (pár renewal játékostól).

Személy szerint verességnek fogom fel a történetet, de biztosíthatok mindenkit tanulok belőle, és legközelebb többet segítek v8 legjobb harcosának. Itt bizony a statisztikák (amik ugye theo, nem hazudnak) egyértelműen kimutatják, hogy mind védő, mind támadó, mind összesített mutatóbban jelenleg lacafiloka a legjobb harcos a v8-on aki töretlen, makacs szellemisségében, egyenes jellemmel harcol a jelenlegi top-1 klán ellen.

Összefoglalva min 2400-2500 nuke 34 falut eredményezet egy nálunk háromszor nagyobb klánnak.
Összes harci pontunk egy hét alatt majd 90 millióval növekedett. A mozgalom legkisebb klánjától alapszinten lehet nem is annyira rossz.
Az inso sikerét sem lehet elvitatni, de azon érdemes elgondolkodni ennyi nukeból nem lehetet volna többet is kihozni?
Klánunk is most kovácsolódik össze, az insoval ellentétben nálunk sokkal kevesebb a ,,profi” játékos, de az ilyen akciók jót tesznek a tapasztalatszerzés, és a csapatszellem növelésében.
És még egy dolog. A top-1 klán alapítója, az általam egyáltalán nem tisztelt theo, kizárólag tőlem kapott ,,armageddont. Ez 140 nuke volt, és egy tiszteletlen levélre válaszoltam ilyen formában, remélem megértette a választ! Ez 1 az 1-ben csata volt. Mind a ketten győztünk, theo nagyszerűen védekezett, nálunk maradt 3 faluja. De mind a ketten tudjuk ez nem erről szólt.

A statisztikáról még annyit, hogy jelenleg klánunk 136-246 áll. Ez azt mutatja, hogy az inso vezet 110 faluval. Gratulálok nekik. Akit érdekel (és ezt nem a top-1 klán játékosainak írom) az egyik játékosunk befejezte a játékot és eddig 105 falut bukott. Ő hozzánk tartozott és eszünk ágában sem volt kitenni. Viszont az egyik insos játékosra mért akciónk 71 falut hozott klánunknak, de ez a statisztikában nem látható (könnyebb valakitől megválni, mind bevédeni). Egy másik insos játékossal is így jártunk, igaz ott csak 9 falut vettünk el eddig. A statisztikánkon finoman szólva van mit javítanunk, de mind a fenti helyzet mutatja, lehet nem a statisztika minden. Még egyszer ezt nem az inso vezéreinek írtam (a huszonöt kifogást, magyarázat engem nem igazán érdekel), hanem azoknak a játékosoknak, akiket érdekelnek a tények (a többit a játékban, pm-ben).
A jelenlegi top-1 klán figyelmét felhívóm, hogy a mozgalom nem egy klán, hanem egy összefogás. Egy összefogás, ami azért jöhetett létre, mert sokan meguntuk az inso vezetők (és itt csak a vezetőkre értem, a többi nagyszerű insos játékost nem beleértve) az ellenségeiket lenéző és lekezelő stílusát. Egyszer majd megértitek mi a különbség az ellenfél és az ellenség között, ha már egy játékról beszélünk. Higgyétek el ennyi klán és ennyi játékos nem téved egyszerre, valamit csak rosszul csináltok, ha ekkora irányotokban az ellenszenv.

Nem célom a külső fórumon írogatni, a beírásomat is a tényszerűség tisztázása okán tettem meg. A válaszokra nem fogok reflektálni, de ha valaki a komolyabban érdekelnek a tények, bizonyítékok, a játékon belül keressen meg.

Minden játékosnak további jó harcokat és sok falut kívánok!

A supportot megkérem, hogy beírásomért ne zárjon ki. Két ,,sértő” dolgot írtam a jelenlegi top-1 klán vezetőire, az egyik a lenéző, a másik a lekezelő. Mind a kettőt tudom bizonyítani levelekkel, szóval mielőtt kizárnának, olvassák el a leveleket. A leveleket át tudom küldeni a support részére, ha a kizárásomon gondolkodik. Köszönöm!

A mozgalom tagjainak kitartást, tovább ezen az úton, és idővel győzni fogunk. Nem kell sokat várni, hogy a v8 szerver ne az inso nevével kezdődjön. Addig viszont el kell tűrnünk a statisztikai adatokkal felvértezett vezetőik lekezelő stílusát.

Az ellenfeleimnek jó harcokat, vezetőinek több tiszteletmutatását a szerver játékosai felé. Többször elmondtam az első hely egyben felelősség! Ha a mozgalom annyit elér, hogy elindultok egy pozitív magatartás felé, már megérte.
 

DeletedUser10079

Vendég
Tudod WW,mióta létrejött az Inso Ellenes Mozgalom,te midig csak az érme egyik oldalát mutatod/írod le.Az ok-okozat valahogy kimarad.
Mindig a vezetőségünket szapulod,holott te is pontosan tudod,hogy a helyzetért főként te vagy a hibás és nem mi.

Lehet néha lekezelően viselkedünk,vagy lenézően,de ezt csupán az ellenfeleink ilyesfajta megnyilvánulásai miatt tesszük.

Elfelejted elmondani a nagyvilágnak,hogy a Ti/Te árulásod miatt alakult ki a mostani helyzet.
Elősször amikor kiléptél az INSO-ból,pár embert magaddal hívva,és megalapítva az UUU-t.Az indok pedig pont az volt,amit te most a képünkbe vágsz.Azt akartad,hogy redukáljuk le a tagságot 30-40 főre,ahol csupán a profi játékosok vannak.Mindenki mást dobjunk ki/foglaljunk be.
Ezzel mi úgy ahogy volt,ellent mondtunk(ekkor kezdted meg az ellenünk való áskálódást).

Ezután volt egy olyan tárgyalás,amely egy fúziót vetett fel.
Minden a legnagyobb rendben is ment,átléptek a tagok téged kivéve(az indok az volt,hogy támadnak a szövetségeseink,amit meglehetett volna beszélni).Innentől kezdve tudtuk,hogy a fúzió becsődölt.Az átlépett tagok hamarosan ki is léptek,és ti az SZMK-val karöltve létrehoztátok az -RH-t.
Ez volt a 2. árulásod.

És mindezek után,még körlevelet is írtál az INSO-nak,amiben szapulod a vezetőket.
Megint minket állítottál be rossznak,gonosznak,miközben te követted el az ocsmányságokat és nem mi.

De tudod mit,ezekután is legyünk mi a rosszak,és maradj te a "jó".

Soha nem voltak ellenségeim a KH-n bellül,mert mindig is csupán játékként kezeltem,kezelem és fogom kezelni,viszont te elérted ezt.
Tisztellek mint játékost,és a csapatod nagy részét is,viszont mint ember,leszerepeltél a szememben.


Aki ezen fellül kíváncsi a részletekre,a WW által elkövetett gerincesnek nem mondható dolgokra,illetve az áskálódására,vagy a kibővített sztorira,az nyugodtan keressen fel a játékon bellül,legyen az ellenfél,szövetséges,vagy semleges.

Ui:Kőrisfagyal pedig fonta.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem értem miért veszed a fáradságot arra hogy hazugságaidat ilyen hosszan taglald.Neved ki sem akarom mondani.Viselkedéseddel megcsúfolod egy igen nagy harcos nevét,aki szerintem ha ezt látja forog a sírjában.Nem értem miért kell ennyit hazudozni miért nézel te mindenkit hülyének?A Vin-nek még 4000nuke-t írtál ami csak laca-ra ment.Itt már szépítesz,de még mindig messze vagy a valóságtól.Próbáld meg újra számolni.......Végül is mindegy.Ha a szövetségeseid hisznek a hazudozásaidnak akkor elérted a célod.

Persze rögtön ott az újabb hazugság.Theo-val egy az egyben harc mi?Ja akkor vajon hogy lehet te egyet sem foglaltál míg proakos igen?Lehet multizol és már azt sem tudod mikor honnan indítasz?Theora ment támadás Bingótól, proakostól meg mit tudom még kitől.Nem kell letagadni őket mert szépen harcoltak.Csak azért hogy te még nagyobbnak tűnj?És miért volt mindez?Egy fake levél miatt amit ketten találtunk ki Theoval és még csak nem is tiszteletlenségből.Csupán azért mert ismerlek.Tudtam hogy az egód fontosabb mint a klánérdek.Mérhetetlen nagyképűségedben és tesztoszteron túltengésedben azonnal neki ugrasztottad Theonak a bandád és már nem is volt fontos laca.Nyugodtan foglalhattuk.Ennyi se több se kevesebb.Ha pedig Te ezt komolyan vetted akkor az a Te szegénységi bizonyítványod.

Na és egy harmadik hazugság.Theotól 3 falut vettünk el.Ühmmm.Csak kár hogy ő közben vagy 23 tőletek (megközelítő szám a statot böngéssze akit érdekel)
 

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Kh játékosok, Kedves mozgalomban részt vevő Harcostársaim, Ellenfeleim!

Napok óta olvasom az írásokat, és nem volt szándékomban reflektálni. De nem mehetek el szó nélkül egy-két dolgon. A múlt egy dolog volt szerencsém insos játékos lenni, megismerni a közösséget. Nem lehet vita téma, hogy az inso játékosok többsége jó harcos. Viszont ha elmondanám vezetőikről a véleményem, minimum 40 évre kizárnának a játékból.

szőrwiliwali az insot ellenfélnek kezeli és nem ellenségnek, tiszteli játékosait, de vezetőit nem sokra értékeli. Hogy mi a gond veletek, miért van ekkora ellenszenv az inso ellen (és itt sajnos több nagyszerű játékost is egy kalap alá vesszünk a vezetőik miatt), az a fenti tiszteletlenség és annak folyamatosságai miatt van. Ti finoman szólva mindenkit lenéztek, és mindig nektek van igazatok. Igen vannak dolgok, amiket nem lehet tőlettek elvitatni, és igen a stats nem hazudik, ettől függetlenül van élet az inson túl is!
Téged tisztelt kőrisfagyal nem ismerlek, nem tudom milyen nickkel játszol, ezért válaszolok. Ha kiderül, hogy a fontaa, anyo, theo, dorika, tg nickekhez van valami közöd, akkor hibás döntés részemről, hogy válaszolok beírásodra.

És lássuk ezt a statisztikát a ,,vesztes” oldalról nézve.

Komoly támadást kaptunk az insotól, összesen mindent beleszámolva minimum 4400 támadás tartott toti86-ra és lacafilokára. Ennek a nagy része nuke volt. Tottira 930 nuke és 80 nemes ment, ezen kívül a belső falukra 900 csípős (sok katás) fake.
Mivel a belső falvakat nem tudtuk védeni, 125.000 pontnyi bontás történt. Ez nem kevés, de a harcokkal járt. A 80 nemes megfogása a ,,nem akartuk” foglalni dumának erős!
falut nem buktunk tottinál és a 36 millió védő pont önmagáért beszél.

Lacafilokánál nagyobb gondok voltak, el kell ismerjem jó támadás volt, és sajnos nem én szerveztem a védekezését. Az insoval ellentétben én tisztelem az ellenfelem (a tiszteletem az inso vezéreknek nem szól!) és elismerem a harcmezőn elért teljesítményét.
Lacafilókára még mindig mennek a támadások, több mind 1500 nuke ment rá (inkább 2000 de nem akarok túlozni). 36 falut bukott (ebből 3-at visszafoglalt), 451.000 pont értékben, ebben van kb 100.000 pontnyi bontás, plusz az inso szövik helyzetkihasználását (pár renewal játékostól).

Személy szerint verességnek fogom fel a történetet, de biztosíthatok mindenkit tanulok belőle, és legközelebb többet segítek v8 legjobb harcosának. Itt bizony a statisztikák (amik ugye theo, nem hazudnak) egyértelműen kimutatják, hogy mind védő, mind támadó, mind összesített mutatóbban jelenleg lacafiloka a legjobb harcos a v8-on aki töretlen, makacs szellemisségében, egyenes jellemmel harcol a jelenlegi top-1 klán ellen.

Összefoglalva min 2400-2500 nuke 34 falut eredményezet egy nálunk háromszor nagyobb klánnak.
Összes harci pontunk egy hét alatt majd 90 millióval növekedett. A mozgalom legkisebb klánjától alapszinten lehet nem is annyira rossz.
Az inso sikerét sem lehet elvitatni, de azon érdemes elgondolkodni ennyi nukeból nem lehetet volna többet is kihozni?
Klánunk is most kovácsolódik össze, az insoval ellentétben nálunk sokkal kevesebb a ,,profi” játékos, de az ilyen akciók jót tesznek a tapasztalatszerzés, és a csapatszellem növelésében.
És még egy dolog. A top-1 klán alapítója, az általam egyáltalán nem tisztelt theo, kizárólag tőlem kapott ,,armageddont. Ez 140 nuke volt, és egy tiszteletlen levélre válaszoltam ilyen formában, remélem megértette a választ! Ez 1 az 1-ben csata volt. Mind a ketten győztünk, theo nagyszerűen védekezett, nálunk maradt 3 faluja. De mind a ketten tudjuk ez nem erről szólt.

A statisztikáról még annyit, hogy jelenleg klánunk 136-246 áll. Ez azt mutatja, hogy az inso vezet 110 faluval. Gratulálok nekik. Akit érdekel (és ezt nem a top-1 klán játékosainak írom) az egyik játékosunk befejezte a játékot és eddig 105 falut bukott. Ő hozzánk tartozott és eszünk ágában sem volt kitenni. Viszont az egyik insos játékosra mért akciónk 71 falut hozott klánunknak, de ez a statisztikában nem látható (könnyebb valakitől megválni, mind bevédeni). Egy másik insos játékossal is így jártunk, igaz ott csak 9 falut vettünk el eddig. A statisztikánkon finoman szólva van mit javítanunk, de mind a fenti helyzet mutatja, lehet nem a statisztika minden. Még egyszer ezt nem az inso vezéreinek írtam (a huszonöt kifogást, magyarázat engem nem igazán érdekel), hanem azoknak a játékosoknak, akiket érdekelnek a tények (a többit a játékban, pm-ben).
A jelenlegi top-1 klán figyelmét felhívóm, hogy a mozgalom nem egy klán, hanem egy összefogás. Egy összefogás, ami azért jöhetett létre, mert sokan meguntuk az inso vezetők (és itt csak a vezetőkre értem, a többi nagyszerű insos játékost nem beleértve) az ellenségeiket lenéző és lekezelő stílusát. Egyszer majd megértitek mi a különbség az ellenfél és az ellenség között, ha már egy játékról beszélünk. Higgyétek el ennyi klán és ennyi játékos nem téved egyszerre, valamit csak rosszul csináltok, ha ekkora irányotokban az ellenszenv.

Nem célom a külső fórumon írogatni, a beírásomat is a tényszerűség tisztázása okán tettem meg. A válaszokra nem fogok reflektálni, de ha valaki a komolyabban érdekelnek a tények, bizonyítékok, a játékon belül keressen meg.

Minden játékosnak további jó harcokat és sok falut kívánok!

A supportot megkérem, hogy beírásomért ne zárjon ki. Két ,,sértő” dolgot írtam a jelenlegi top-1 klán vezetőire, az egyik a lenéző, a másik a lekezelő. Mind a kettőt tudom bizonyítani levelekkel, szóval mielőtt kizárnának, olvassák el a leveleket. A leveleket át tudom küldeni a support részére, ha a kizárásomon gondolkodik. Köszönöm!

A mozgalom tagjainak kitartást, tovább ezen az úton, és idővel győzni fogunk. Nem kell sokat várni, hogy a v8 szerver ne az inso nevével kezdődjön. Addig viszont el kell tűrnünk a statisztikai adatokkal felvértezett vezetőik lekezelő stílusát.

Az ellenfeleimnek jó harcokat, vezetőinek több tiszteletmutatását a szerver játékosai felé. Többször elmondtam az első hely egyben felelősség! Ha a mozgalom annyit elér, hogy elindultok egy pozitív magatartás felé, már megérte.

Mélyen tisztelt mindenki! =)

Úgy érzem mivel főképpen én lettem megszólítva (megsértve) és részben meghazudtolva ezen iromány által így kötelességem válaszolni rá már csak azért is mert ezen írás közel sem fedi a valóságot. (de hát ezt WW-től mi már megszoktuk)


Félreteszem azt, hogy mi az INSO vezetősége mekkora ***** (ide lehet mindenféle rosszat elképzelni)... (hisz mindenki utál minket) És nyilván nem azért akkora irántunk az ellenszenv mert nem állunk a fél világgal szövetségben hanem harcolunk... és a INSO vezetők közt van ezen világ legjobb játékosai....

Nem szeretnék felsorolásba kezdeni, de legmélyebb tiszteletem nekik és büszke vagyok arra, hogy egy oldalon harcolhatok velük (tgszisz,Elmevetült,dadigabi,tomi1001,fonta,krisz0422) , de ugyanekkora büszkeséggel tölt el vezetőségin kívüli jobbnál jobb játékosok hűek hozzám(Nice2,Bagira70,Athes,Boden) annak ellenére is, hogy klánunk egységét tisztességtelen eszközökkel próbálja a hírhedt Liga megbontani. De hiszen ha a harcmezőn nem megy...

Szóval lássuk a hazugságokat... való igaz, hogy kb. 4000-4500 támadás mehetett lacafilokára és Toti86-ra. De ebből éles 50% sem volt.
A Totira írt adataid igaza, de lacafilokára közel sem... 2000 nuke? elárulom neked a hivatalos felajánlás lacafilokára klánszinten 1370 nuke volt. Nem történt még pontos felmérés , de sajnos valójában becsléseink szerint kb 1000 indult el mindössze , de egész biztos nem lett 2000 az 1370-ből ahogy te állítod WW! (Én magam is a felajánlott 147 nukeom helyett csak 110-et küldtem rá bevallom)

De térjünk rá a másik hazugságra... A Vinelonak kiküldött segélykérő leveletekben 4000 nukeot írtál csak lacafilokára... szép dolog kérdem én hazudni a saját szövetségeseiteknek, csak azért hogy minél több védőfalut kaphassatok?

lacafiloka töretlen jelleméhez csak annyit fűznék hozzá , hogy a profilján sértegette az INSO klánt amiért 1 nap kitiltást is kapott... (a jelleméről ennyit) harciassága (nem harctudása) viszont tiszteletre méltó... de kb. ebben ki is merül amiért tisztelni lehet. Nálam pl. miközben a falvait foglaltam faluneveivel sértegetett, más kérdés, hogy azon faluk mind hozzám kerültek így a gyalázkodó feliratok eltüntek. Kérdem én : ez a töretlen jellem?


És most jöjjön a mi 1:1-ben párbajunk ? Újabb hazugság? Igen! Te valóban hozzávetőlegesen 140 nukeot küldtél rám. És bár külön téged nem számoltalak, de jó pár nemest is. Mind felkenődtek... De az 1:1-ben ről annyit , hogy mikor elindíottad felém a támadásaid nekem már 1100 bejövőm volt a világ minden tájáról mondhatom (LH-KAL,Rebels,-RH-Vinelo) és bár ezek töredéke ért csak be aznap... de nekem azokra is figyelnem kellett , hogy nehogy a kelletél nagyobb kárt okozzanak ezek a 99%-ban valóban fake támadások. Na szóval 1:1-ben... ha valóban így volt miért proakos foglalta el tőlem azt a 3 falut?
És erről jut eszembe tőle is kaptam kb 20-25 nukeot Ezt nevezed egy az egybennek? (jah igen... jelentésekkel tudom igazolni hogy Bingo85 is támadt nemessel)

Összességében 2 nap alatt 156 nukeotok maradt nálam és 59 nemest fogtam. 3 falut vesztettem tény. De eközben nem riadóztattam nemhogy a szövetségeseimet , de még a saját klánom védelmét sem kértem (meg is kaptam érte a magamét makacsságom 3 falumba került) Nálatok maradt 3 falum tény! De én aznap és másnap reggel 15 falut foglaltam, a múlthétre kivetítve 22 falut vettem el proakostol és lacafilokától.

Tehát had legyek (ismét jól megszokottan) nagyképű és had hirdessem magamat győztesnek ebben a kis csatában. (Egyébként elismerésed a védekezésemet illetően köszönöm, nem vártam)



Tehát ha bármely fórumozó legyen az V8-on akár ellenfél akár semleges akár szövetséges a teljes igazságra kiváncsi javaslom semmiképpen ne Sir WW-t keresse meg mert amit te írsz William minden csak nem igazság...

További jó játékot mindenkinek!

És ne feledjétek: Nem alszunk és nem alkuszunk!
 

DeletedUser

Vendég
A REBELS fúzióról meg annyit...: attól, hogy a szart egy kupacba fújja a szél az attól még szar marad! =)"
Ez egy nagyon emelt színtű, szellemes megnyílvánulás, főleg egy al-honvéd helyettestől:D mit is várhatnánk?
Oké. Elismerem így vélekedsz rólunk. DE!!!! Akkor ezek után a jobb kezetekről képzelem mi lehet a véleményed!?:D gondolok itt a renenyálra:D akik nélkűl wc-re sem tudtok elmenni (mint már említettem):D Elvégre 14 nap alatt az a csekély 160 falu különbség a javunkra semmiség:D igazad van már megint, és ismét saját jobb kezedet nézed le:D azért remélem Magaddal még szóba állsz!?:D
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom felvenni ezt a páratlan színvonalt amit hozzászólásodban képviselsz apuci... így meg sem próbálom.

Remélem ezzel a sorral nem késztettelek válaszirományra.
 

DeletedUser14475

Vendég
Nos, egyvalami napnál világosabban kiderült a hétvégén ebből az "1:1"-ben harcból: Theo ezerszer jobb játékos, mint WW. És mint lacafiloka és mint proakos. Mert akárhogy is vesszük, Theot 4 klán játékosai támadták egyszerre (arról eddig nem szólt senki, hogy amíg az -RH-fronton egy többitől távoleső kis falucsoportban proakosék támadták 1:1-ben:)P), addig a KAL-fronton is keményen nyomták), miközben a pontjai a 3 elvesztett falu ellenére folyamatosan nőttek. Én ilyet eddig csak a legnagyobbaktól láttam a KH-n, és mostantól Theot is közéjük sorolom. Lacafilokát és totit ezzel szemben fél-fél klán támadta, és mindketten százezres nagyságrendben vesztettek pontot.

És a csata után nem mi írtunk hazugságtól hemzsegő kétségbeesett hangú levelet a szövetségeseknek, hogy küldjenek védőt.
 

DeletedUser

Vendég
kőris! Látom blackdevils a kollégád lett! 1eztes vele, ki is vagyok... Kérdezd meg honnan indultam?! Szerintem elmeséli:) nem tűröm hogy bárki lenézze zolit, a rebelst, vagy engem, ezzel egyűtt azt amit több mint 1év alatt felépített a klánunk. Igaz vagyunk ahol vagyunk. De lesz ez még jobb is;)
 

DeletedUser14475

Vendég
Blackdevils még ma lett klántársam, úgyhogy az ő ellenetek nyújtott teljesítménye nem mérvadó. Majd meglátjuk, INSOsként mire mentek ellene. Amit én eddig tőletek látok, az siralmas, belefér az alázás kategóriába. Remélem hamarosan közelebb kerülünk hozzátok, mert van egy pár beállt frontszakaszunk, és szükségünk lenne még olyan területekre, ahol jól tudunk haladni.
 

DeletedUser10079

Vendég
Fonta,mint írtam skypeon is,nem érdemes leereszkedni arra a szintre amit sokszor nimród és jancsekz képvisel.Kérlek te se tedd.
Had hidjék,hogy ők a jobbak,had szájkaratézzanak.Egyszer úgyis eljön az idő a konfrontálódásra,akkor meglehet majd mutatni,hogy ki a legény a gáton.Addig max speeden.:)
Mi pedig csináljuk úgy,ahogy eddig.Harcoljunk.:)
 

DeletedUser12133

Vendég
Tomi te ezért vagy ember, szerintem ezt a szintet kell megütnie egy "profi" játékosnak! Sajnos ezt jópár klántársadról nem lehet elmondani!
 

DeletedUser

Vendég
Fonta,mint írtam skypeon is,nem érdemes leereszkedni arra a szintre amit sokszor nimród és jancsekz képvisel.Kérlek te se tedd.
Had hidjék,hogy ők a jobbak,had szájkaratézzanak.Egyszer úgyis eljön az idő a konfrontálódásra,akkor meglehet majd mutatni,hogy ki a legény a gáton.Addig max speeden.:)
Mi pedig csináljuk úgy,ahogy eddig.Harcoljunk.:)

én nem szájkaratézok :)
nem célom.
én ereszkedtem le eddig, de nem fogok mostmár, talán sikerült normális szintre emelni a társalgást és remélem így is marad.
Amikor egymás mellé érünk majd, meglátod nem leszek rest és kegyetlenül lecsapok amikor csak lehet :)
már nagyon várom, kíváncsi vagyok mit tudtok majd csinálni :)
a v4-en nem sokat, máraki ott volt.
 

DeletedUser

Vendég
az hát, játék, csak vannak akik véresen komolyan veszik és áskálódnak akár a supp felé is :D
 

DeletedUser

Vendég
Nem mi tiltatjuk a másikat állandóan Krisz:p ezt hogy is mondják a sitten???? vamzerek.... jaaa megvan:D
 
Fent