Világ jelenlegi állása 2014-12-25

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Ahogy a v3-on is, itt is eljött az idő, hogy jelezzem, a szerver berekedt, mint a v1, és nem szeretném, ha ezt a szervert is egy kényszerzárás döntené el.
A világ 2010-03-10-én nyitott; mivel lassan 5 éve nincs győztes, ha nem változik a beállt játék, elképzelhető, hogy a szervert határidővel zárni fogják. Amennyiben lehetséges, javasolnám a mozgolódást, és a sorok rendbetételét. Nincs annyi aktív játékos, mint amennyi a klánlimit, így attól tartok, januárban ugyanúgy, ahogy a v3, a központ ki fog dolgozni egy megoldási rendszert. Ezért arra kérlek titeket, hogy gondoljátok végig, hogy lehet ezt a helyzetet megoldani, és jelezzétek számomra ebben a topicban, hogy továbbíthassam az információt a központ munkatársai felé.

A jelenlegi állás:

126 játékos

Győzelmi feltétel: 80%
A legnagyobb klán 52%-ot birtokol
A 2. klán 47%-ot birtokol


Klánlimit: 120
A nagyobb klán tagságának száma: 44
A második klán tagságának száma: 54

Szövetségi rendszer gyakorlatilag nem számottevő; az egyik klán szövetségesének 2, a másik klán szövetségesének 76 faluja van mai állás szerint.

 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Üdv!

Lényegében,ahogy itt kivettem az írásodból töröljük fiókjainkat mivel 3 hónap alatt ezt az eredményt nem könnyű megfordítani.
Ez egy ajándék részetekről a szeretet ünnepén?
Tegyünk rá még 6 hónapot a háromra minimum és ha akkor sem változik a helyzet elő lehet ezzel hozakodni.

Vaalmint a másik.
Ha jól emlékszem a V1 6 évesen lett zárva,miért lett ez most csak 5?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser17779

Vendég
Békés, Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Én sem örülnék a zárásnak, van még itt mit tenni.
 

DeletedUser12803

Vendég
Üdv!

Lényegében,ahogy itt kivettem az írásodból töröljük fiókjainkat mivel 3 hónap alatt ezt az eredményt nem könnyű megfordítani.
Ez egy ajándék részetekről a szeretet ünnepén?
Tegyünk rá még 6 hónapot a háromra minimum és ha akkor sem változik a helyzet elő lehet ezzel hozakodni.

Vaalmint a másik.
Ha jól emlékszem a V1 6 évesen lett zárva,miért lett ez most csak 5?

Ezzel akkor bármikor elő rukkolhat az ellenfél ha vesztésre áll,hogy akkor várjunk még amíg megfordul az állás.
 

DeletedUser18078

Vendég
Szép estét!

Ha jól megfigyeli mindenki a szerver tevékenységeit, szerintem simán észre lehet venni, hogy nagyon is megy az adok-kapok mindkét oldalon. Most az más téma, hogy egyes "incidensek" következtében, külső szemlélőként az látszik mintha beragadt volna a szerver. Nos ez nem egészen igy van. A lényeg, hogy a harcok nagyban folynak, nem azért kezdtem el a V8-as szervert hogy igy érjen véget, és szerintem még sokan ugyanigy gondolkodnak, függetlenül melyik táborba tartoznak.
 

DeletedUser8560

Vendég
sziasztok,

A kérdésekre és megjegyzésekre az a rövid válasz, hogy 126 játékos van összesen, ami kevesebb, mint a többi (v1, v3) időhatárral zárt szerveren. Mivel január elején átnézik az összes futó világot, így úgy gondoltam, jobb, ha értesítelek titeket.
 

DeletedUser18078

Vendég
ebben az esetben, kb azt tanácsolod, hogy a 2. helyezett klán adja fel a harcot. Akkor már most is lehet akár törölni mindenkinek, nem gondolod? Már elnézést a hangnemért.
 

DeletedUser16510

Vendég
Sziasztok.

Szerintem az egy jó kompromisszum lenne, ha a szerver még menne legalább fél évet. Addig sok minden történhet.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.

Szerintem az egy jó kompromisszum lenne, ha a szerver még menne legalább fél évet. Addig sok minden történhet.


Miért fáj ez valakinek, ha megy a szerver, harcoljanak amíg akarnak, aztán ugyis elkezdődnek a törlések, és ténylegesen zárható világ lesz.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok. részemről néha egy hónap is soknak tűnik.engem nem érdekel hogy nyerek vagy vesztek.de unom hogy az ellenfélnél is csak mindig ugyanazzal a 4-5 emberrel csatázom,függetlenül hogy támadásról vagy védekezésről van szó. persze ez nálunk is igaz ,ebből kifolyólag nem fogok idegbajt kapni ha pár hónapon belül vége lesz a szervernek.
 

DeletedUser17975

Vendég
Miért fáj ez valakinek, ha megy a szerver, harcoljanak amíg akarnak, aztán ugyis elkezdődnek a törlések, és ténylegesen zárható világ lesz.
Szia,

A Klánháború nem a végtelenségig tartó világokért jött létre. Minden világ pár éven belül véget kell érjen. :)
 

DeletedUser16510

Vendég
Miért fáj ez valakinek, ha megy a szerver, harcoljanak amíg akarnak, aztán ugyis elkezdődnek a törlések, és ténylegesen zárható világ lesz.

Hidd el, hogy én nagyon is örülnék, ha nem zárnák a világot, hanem harc útján lenne vége, hiszen a szerver kezdete óta napi szinten játszok itt.
Viszont az Innogames szempontjából érthető lenne a döntés, hiszen a játéknak nem az örökkévalóságig tartó szerverek a célja.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15762

Vendég
Üdv!

Lényegében,ahogy itt kivettem az írásodból töröljük fiókjainkat mivel 3 hónap alatt ezt az eredményt nem könnyű megfordítani.
Ez egy ajándék részetekről a szeretet ünnepén?
Tegyünk rá még 6 hónapot a háromra minimum és ha akkor sem változik a helyzet elő lehet ezzel hozakodni.

Vaalmint a másik.
Ha jól emlékszem a V1 6 évesen lett zárva,miért lett ez most csak 5?

El akarod húzni 6 évig, miközben már 54 helyett kb 75 tag játszik nálatok mert több fiókban 2-3-man vannak és most is a duált keresgélitek, akkor hogy is van ez?
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
El akarod húzni 6 évig, miközben már 54 helyett kb 75 tag játszik nálatok mert több fiókban 2-3-man vannak és most is a duált keresgélitek, akkor hogy is van ez?

Valóban?Mi legalább legális keretek között játszunk.Mi duálokat csinálunk,nem multikat.
De ha vitatkozni akarsz azt NE ITT TEDD!
Ahhoz van pm,valamint másik fórum rész.
 

DeletedUser15762

Vendég
Valóban?Mi legalább legális keretek között játszunk.Mi duálokat csinálunk,nem multikat.
De ha vitatkozni akarsz azt NE ITT TEDD!
Ahhoz van pm,valamint másik fórum rész.

Én valós tényt írtam le azt hiszem, te pedig egyből vádaskodni kezdesz a multizással.
Kettőnk között itt a különbség.
 

DeletedUser

Vendég
Az én elgondolásom szerint az lehet a baj, hogy kevés pénz folyik be erről a világról és ráfizetéssel működik. Ha csak 10-en lennétek, de mindenki befizetne 1-2 millió egységet szerintem ez a kényszerzárási döntés senkinek a fejébe meg se fordult volna. Persze lehet, hogy tévedek és valóban csak a ti érdekeiteket nézik, hogy feleslegesen töltötök el ennyi időt itt mikor nem bírtok egymással.
 

DeletedUser

Vendég
Szép napot
Én azért jöttem ide hogy játszak és azt teszem. Nem értem - hogy miért kjell a szervert bezárni - Vagy talán igen mert nem gazdaságos, de ha jól emlékszem ez ingyenes játék és itt nem lehet tényező a gazdaságosság mivel ingyenes.
Hab a történ hogy a játékszabély sem ir olyat - vagy én nem találtam - hogy mikor kell bezárni a világot iletve egy meghatározás van a 80 százalék.
Ha mi elfogadtuk a játékszabályokat akkor a szerver üzemeltetői is kötelesek ezt betartani.
Én személy szerint negatív diszkriminációnak érzem ha hamarább fejezeik be a világot mint az utólsó bezárt viléágot és enek minden esszközel hangot fogok adni ha ez igy fog történi.
Bízom benne hogy a játék szervező tiszteségesek és tartják magukat az általuk lefegtete szabályokhoz, ha nem igy van akkor ez a játék elveszti a bizalmat amit meg is érdelemnek mert önkényesen szegnek szabályt
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Szép napot
Én azért jöttem ide hogy játszak és azt teszem. Nem értem - hogy miért kjell a szervert bezárni - Vagy talán igen mert nem gazdaságos, de ha jól emlékszem ez ingyenes játék és itt nem lehet tényező a gazdaságosság mivel ingyenes.
Hab a történ hogy a játékszabély sem ir olyat - vagy én nem találtam - hogy mikor kell bezárni a világot iletve egy meghatározás van a 80 százalék.
Ha mi elfogadtuk a játékszabályokat akkor a szerver üzemeltetői is kötelesek ezt betartani.
Én személy szerint negatív diszkriminációnak érzem ha hamarább fejezeik be a világot mint az utólsó bezárt viléágot és enek minden esszközel hangot fogok adni ha ez igy fog történi.
Bízom benne hogy a játék szervező tiszteségesek és tartják magukat az általuk lefegtete szabályokhoz, ha nem igy van akkor ez a játék elveszti a bizalmat amit meg is érdelemnek mert önkényesen szegnek szabályt

untitled_www.kepfeltoltes.hu_.png
 

DeletedUser

Vendég
Szép napot
Megoldással is szolgálnék a problémára ha egyáltalán a szerver üzemeltetői olvassák ezt a topikot, mert ideáig reakciót nem nagyon láttam. A megoldás szerintem:
A képzési időt arányában csökkenteni kellene 1/4-1/3 vagy 1/2 részére és vele párhuzamosan a nyersi felhasználást is. Ez által felgyorsulna a játék több támadás nagyobb esély arra hogy valaki veszítsen. .
hónap múlva ki lehetne értékelni és ha beválik akkor használhatnátok a többi világban akár olyan megkötéssel ha 120 játékos alá megy akkor ennyivel ha 100 játékos alá megy a létszám akkor annyival gyorsítanátok a játékot.
Tisztelt vezetőség !!!
Várom megtisztelő válaszotokat az előbb általam írtakra és ezen felvetésemre

Tisztelettel Botkoc
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Az InnoGames alkalmazottai nem olvassák jelen fórumot, csupán a játékos közösség (számottevően magyarok) és a support csapat tagjai.
Véleményt nem nyilvánítva mondom, hogy amikor csatlakoztál elfogadtad az ÁSzF-et is, melynek az alábbi pontjára hívnám fel a figyelmedet:[/COLOR]


7.3 Az InnoGames fenntartja a jogot arra, hogy a játékok vagy a játékok egyes részeinek üzemeltetését indoklás nélkül beszüntesse.

[COLOR="#6363300"]A support csapat csupán annyit tud tenni, hogy a játékosai neheztelését jelen döntés iránt a központ munkatársainak továbbítja.[/COLOR]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent