Szavazás Világ 77 - Beállítási javaslatok

Melyik legyen Világ 77 végső beállítása?


  • Összes szavazó
    132
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.369
@-NooBLeadeR- és szabad kérni ide is olyan barbár falu mennyiséget, mint 76-ra? Csak a szeró méret miatt.

Sajnos erre jelenleg nem tudok válaszolni. Folynak az erről való egyeztetések, viszont nem ígérném meg, hogy hasonló arányú lesz, mivel a v76 barbi aránya sem volt a megszokott mennyiség, külön engedélyezési folyamatokon ment végig, míg ezt engedélyezték. Normál világokon általában a 0.5-1/játékos közötti barbi arányt szokták engedni, átlagos a 0.5, emeltről beszélünk 0.75-s arány felett. Természetesen mivel én magam is jobban preferáltam játékosként a nagyobb világokat, így azokért próbálok minél többet ügyködni, de nem vagyok abban biztos, hogy ezt minden világnál engedélyezni fogják, de az engedélyezett maximumát fogjuk a világon megadni.



Mikó indul mán ?
A kiírás első részében szerepel, hogy 01.10. a várható indulás.
 

DeletedUser21347

Vendég
Sajnos erre jelenleg nem tudok válaszolni. Folynak az erről való egyeztetések, viszont nem ígérném meg, hogy hasonló arányú lesz, mivel a v76 barbi aránya sem volt a megszokott mennyiség, külön engedélyezési folyamatokon ment végig, míg ezt engedélyezték. Normál világokon általában a 0.5-1/játékos közötti barbi arányt szokták engedni, átlagos a 0.5, emeltről beszélünk 0.75-s arány felett. Természetesen mivel én magam is jobban preferáltam játékosként a nagyobb világokat, így azokért próbálok minél többet ügyködni, de nem vagyok abban biztos, hogy ezt minden világnál engedélyezni fogják, de az engedélyezett maximumát fogjuk a világon megadni.




A kiírás első részében szerepel, hogy 01.10. a várható indulás.
Nagyon szépen köszönjük! :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.369
Sziasztok.

Már nem látok nagy esélyt a szavazás megváltozására, szóval mondhatjuk, hogy a második opció eltipró többséggel nyerte a versenyt.
Az éjszakai bónuszról javaslatok többsége 22-08 intervallumban kérte(kb. a 90%), így az várhatóan így is lesz, amennyiben engedélyt is megkapjuk hozzá. Illetve azt már tudni, hogy várhatóan 6 nap kezdővédelem lesz a világon.
A végleges beállítások hirdetése, és az előregisztráció megnyitása szerintem az ünnepek után várhatóak. A beállítások a megszavazott opció beállításai lesznek, minden nem említett beállítás a megbeszélt formában, illetve a központ által meghatározott "default" módon lesznek.

Beállításokkal kapcsolatban minden kérdéssel kereshettek engem, itt külső fórumon.

Köszönöm mindenki részvételét a szavazásban!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent