Szavazás Világ 76 - Beállítási Javaslatok

Melyik beállítást preferálnád a 76-os világra?


  • Összes szavazó
    140
  • A szavazás lezárult .
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Sziasztok!

Hoztam nektek egy szavazást, hogy eldönthessétek milyenek legyenek Világ 76 leendő beállításai. A szavazás két hétig fog tartani.

Amennyiben bármi kérdésetek van a topikban feltehetitek. Megkérek mindenkit, hogy ne offolja ezt a topikot, ugyanis annak itt nincs helye.

Köszönjük előre is a visszajelzéseiteket!



LeírásRise of NoobsAverageExtreme
Sebesség:1.61.62
Egység sebesség:0.6250.6250.625
Klántag limit:603015
Külső erősítés:IgenNemNem
Fakelimit:1%1%Nincs
Támadási arány:1:20, 60 nap1:20, 60 nap1:20, 60 nap
Végjáték:DominanciaFelvilágosodás KoraRúnák Harca
Fejlesztési rendszer:EgyszerűEgyszerűEgyszerű
Lovag:Aktív, készségekkelAktív, 1 készségek nélkülAktív, készségekkel
Templom:InaktívInaktívInaktív
Őrtorony:AktívAktívInaktív
Íjász:AktívInaktívAktív
Morál:Aktív, pont alapúAktív, pont alapúAktív, pont alapú
Nemes hatótávolság:90 mező100 mező100 mező
Küldetésrendszer:ÚjÚjÚj
Miliszekundum:1000 ms150 ms50 ms
Gyüjtögetés:AktívAktívInaktív
Milícia:InaktívInaktívInaktív
Klán Záródás:InaktívAktív, 30 nap utánAktív, 60 nap után
Erőd:InaktívAktívAktív
Klántárs támadható:Aktív
Aktív​
Inaktív​
 

Kubii

Active Member
A reakció pontszáma
120
úúúúúú ez az extreme, a rakétáknak való beállítás :'D 15-en csak megleszünk
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
Tudom, hogy ez csak tervezet, tanács, meg értelemszerűen a többség ha így dönt ( már ha tudnak a szavazásról, mert én is teljesen véletlenül jutottam ide fel ) , akkor nincs mit tenni, de az Extreme beállítás szerintem csak azoknak jó, akik egész nap fent lesznek, több játékos egy fiókban és ilyesmi tényezők, amik ma már nem annyira jellemzők. Látom, hogy jelenleg vezet ( nem gond alapvetően ), de a nagy száj/szavazás mögött indulni is fognak? Mert ez egy olyan beállítás, ahol nem elég, hogy sok PP-d van, hanem akkor tényleg egész nap itt b*szod fent a rezet ( igen bevallom és ehhez bőven kevés lennék, duál és ilyesmit, pedig nem nagyon szoktam/ szeretem ). Ez szerintem simán mehetne egy Classic vagy valami köztes szervernek, mert messze nem lenne sok játékos, aki ezt érdemben tudná vállalni ( lásd Speed szerveren is az a 5-10 játékos játszik, bár az azért másabb, de itt se lenne sokkal-sokkal több szerintem ). Viszont az amatőr vagy kevésbé profi,PP-s, duál fiók nélküli játékosok másik kettővel szerintem sokkal jobban járnának. Persze, saját érdekeim miatt is írom, de szerintem sokkal vállalhatóbb, munka, iskola, alkoholizmus stb mellett a másik kettő. Nem nagyon lassú, de nem gyors, nem 200 klán limit és sorolhatnám, engem a másik két beállítás sokkal jobban megfogott. Persze nem rám tartozik, meg tervezet, csak azt a nagyon gyors, nagyon kis klán létszámot nagyon nem értem a mai KH-ban, mert az tényleg egy szűk brahi kör engedheti majd meg magának és nem tudom mennyire fogják élvezni majd, hiszen lassabb szerverekre is tök nehéz játékosokat találni, akik többször lépnek fel, mint napi 1x és akkor se akadémiéra mennek 2300 ponttal. Na mindegy ez az én véleményem, maga a kutatás ötlete nem rossz amúgy, csak számomra a harmadik opció kicsit érthetetlen :D Köszi, hogy ha elolvastad és elb*sztad rá az időd :D
 

Barcsa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
697
Tudom, hogy ez csak tervezet, tanács, meg értelemszerűen a többség ha így dönt ( már ha tudnak a szavazásról, mert én is teljesen véletlenül jutottam ide fel ) , akkor nincs mit tenni, de az Extreme beállítás szerintem csak azoknak jó, akik egész nap fent lesznek, több játékos egy fiókban és ilyesmi tényezők, amik ma már nem annyira jellemzők. Látom, hogy jelenleg vezet ( nem gond alapvetően ), de a nagy száj/szavazás mögött indulni is fognak? Mert ez egy olyan beállítás, ahol nem elég, hogy sok PP-d van, hanem akkor tényleg egész nap itt b*szod fent a rezet ( igen bevallom és ehhez bőven kevés lennék, duál és ilyesmit, pedig nem nagyon szoktam/ szeretem ). Ez szerintem simán mehetne egy Classic vagy valami köztes szervernek, mert messze nem lenne sok játékos, aki ezt érdemben tudná vállalni ( lásd Speed szerveren is az a 5-10 játékos játszik, bár az azért másabb, de itt se lenne sokkal-sokkal több szerintem ). Viszont az amatőr vagy kevésbé profi,PP-s, duál fiók nélküli játékosok másik kettővel szerintem sokkal jobban járnának. Persze, saját érdekeim miatt is írom, de szerintem sokkal vállalhatóbb, munka, iskola, alkoholizmus stb mellett a másik kettő. Nem nagyon lassú, de nem gyors, nem 200 klán limit és sorolhatnám, engem a másik két beállítás sokkal jobban megfogott. Persze nem rám tartozik, meg tervezet, csak azt a nagyon gyors, nagyon kis klán létszámot nagyon nem értem a mai KH-ban, mert az tényleg egy szűk brahi kör engedheti majd meg magának és nem tudom mennyire fogják élvezni majd, hiszen lassabb szerverekre is tök nehéz játékosokat találni, akik többször lépnek fel, mint napi 1x és akkor se akadémiéra mennek 2300 ponttal. Na mindegy ez az én véleményem, maga a kutatás ötlete nem rossz amúgy, csak számomra a harmadik opció kicsit érthetetlen :D Köszi, hogy ha elolvastad és elb*sztad rá az időd :D

én nem olvastam el csak az elejét meg a végét, de brutál jó setup szerintem azoknak akik nem csak kicsiben akarják tolni. Természetesen ez nem egy átlagos felhasználó barát szerver, de aki felakarja mérni a játéktudását, szerintem itt most kihozhatja magából a maximumot. Persze függ attól, hány komoly játékos/klán regisztrál be.
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
én nem olvastam el csak az elejét meg a végét, de brutál jó setup szerintem azoknak akik nem csak kicsiben akarják tolni. Természetesen ez nem egy átlagos felhasználó barát szerver, de aki felakarja mérni a játéktudását, szerintem itt most kihozhatja magából a maximumot. Persze függ attól, hány komoly játékos/klán regisztrál be.
Ezért írtam, hogy ez simán mint a Classic mehetne közben vagy nem tudom, mi a rendszere ennek. De most 2-3 hónapot várni 77-re hátha nem ez lesz XD :D Persze igazából ráérek most, hogy mondod.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Szerintem az összes szeró mostanában egy kaptafa, jót tenne, ha legalább lenne egy ilyen. Akinek tetszik, örül, akinek nem, skippeli.
 

Kubii

Active Member
A reakció pontszáma
120
Extreme beállításon a KUBI ÉS A RAKÉTÁK, mindenképp elindulnak.... ha az lesz, várjuk a kihívókat! :p
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent