Szavazás Világ 75 beállításának szavazása

Melyik beállítás legyen a v75-őn?


  • Összes szavazó
    138
  • A szavazás lezárult .

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Én amiről eddig tudtam-tudok:

BarNNNi féle AIH
=GMF=
Tibax féle ~LA~ (bár ez egyre valószínűtlenebb mert Baxinak nincs ideje)
Valamint én is ismét saját csapattal.
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.088
Részemről pontosan ezért a kettes opció a leginkább játszható..
ott a fake limit ami kicsit bajos, anélkül cool szeró lehetne, a nemestáv lassan nem is számit ilyen kis világokon úgyse.
márkó a 2esben ird át a taglétszámot 20ra oszt máris érdekesebb lesz.
@Fives akkor még az 5+Afa is újra indulhatna!
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
ott a fake limit ami kicsit bajos, anélkül cool szeró lehetne, a nemestáv lassan nem is számit ilyen kis világokon úgyse.
márkó a 2esben ird át a taglétszámot 20ra oszt máris érdekesebb lesz.
@Fives akkor még az 5+Afa is újra indulhatna!
Szólok akkor koko nak de a 20 as klan limitet sokallom, elég lesz 10 ember is 5 carry 5 belső
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Nekem is a 2 tetszik,de csak az íjász meg az 50 msec miatt,végjáték mindegy,meg ott is lehetne kevesebb a taglétszám,klán zárodhat 45 nap után.
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Kettes opció kisebb létszám, íjász off fakelimit off torony nélküli szerokent 50msel érdekes szerver lehetne
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Részemről ez a klánlimit ami kettes vagy egyes opcióban van tökéletes,akkor ha nincs külső erősítés,s mondjuk 30 nap után záródnának a klánok.
Hisz így ténylegesen 1 klánnal lehetne mindenkinek játszani,s lenne kapacitás a kiesők pótlására.

Igazából ami miatt 2-es opcióra szavaztam az az íjász s az 50ms-es vonat,valamint a dominanciás végjáték.
Hozzá tenném a rúnás világnak nem sok értelme van,mert mire minden kontin megvan a megfelelő % addigra rég vége a világnak dominancia alapján.

Valóban jobb lenne mondjuk őrtorony nélkül...De ez részemről nem annyira jelentős,mint pl az íjász hiánya.
(1-es opciónál)
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Eltérő azért a véleményünk mert nem nézitek a teljes képet csak azt, hogy 50-60 klánlétszám okés. Igen ez így volt v2x-en is ahol sokkal több játékos volt és nem 4 kontisak voltak a szerverek.

Hozhatjuk a 2000 játékost de a valóság az, hogy van talán 100 játékos aki tesz ppt a szerverbe, max 300 játszik és a többiek az az 1600 játékos pedig ppzik vagy csak 26 pontosan bejött a szerverre.

Ha a dual-trial fiókokból felszabadulna az a kb 200 játékos aki tud is játszani (mivel a dual szabály szerint tilos) akkor igen, lenne értelme a 60 fős klánoknak mert lenne 600 játékos akik elférnek 10 klánban. Megduplázódna az aktív játékosok létszáma és nem lennének ennyire ratyik a szerverek
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Elfelejted hogy régebben 100+ volt a klán létszám,s ez csökken folyamatosan.
Viszont ahogy eddigi világokon is tapasztalható volt,a klánok nagy részének ez se elég.
Ezért eröltetném hogy mielőbb záródó klánok legyenek,s klánon kívüli erősítés nélkül..

Így már is több értelme van mert a 100+ fős kláncsaládok helyett 50-60 fő lenne,szóval az én felvetésem reálisabb,mint hogy 20 fő legyen azt végig nézzük amit v74-en hogy 3-4 alklános klánok egyed uralma megy...
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Persze én ezt értem csak azért nem mindegy, hogy a 200 fős ranglistából 120 fő szövetséges vagy 40-40

Alklánnak semmi értelme hisz egy klán nyerhet. Alklán tagok azok nem klántagok hanem belsőzésre váró tagok
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.137
Felteszek egy kerdest, nem lehetne ugyanakkora barbi bonusz arány mint classikon ? Vagy ott miert van ennyi barbar es bonusz ez valami extran boostolt szero ? :D igy talan tarthato lehetne a relative nagy szerver, mert csokkentett barbar bonusz eseten jo ha megvan a kozep fele mint 74en. Nem tudom hogy ez mennyire megoldhato.
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
259
Felteszek egy kerdest, nem lehetne ugyanakkora barbi bonusz arány mint classikon ? Vagy ott miert van ennyi barbar es bonusz ez valami extran boostolt szero ? :D igy talan tarthato lehetne a relative nagy szerver, mert csokkentett barbar bonusz eseten jo ha megvan a kozep fele mint 74en. Nem tudom hogy ez mennyire megoldhato.
Uhhh, annak én is örülnék volna értelme farmolni
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.137
Jo lenne ha megvalosithato lenne, mert ahogy neztem eleve nagyobb tavolsaggal dobalta le a playereket is a mappon. Bar az is jo lenne ha x ideig nem lehetne barbart foglalni. Elso 10-15 napban. Bar ez szerintem kivitelezhetetlen.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Jo lenne ha megvalosithato lenne, mert ahogy neztem eleve nagyobb tavolsaggal dobalta le a playereket is a mappon. Bar az is jo lenne ha x ideig nem lehetne barbart foglalni. Elso 10-15 napban. Bar ez szerintem kivitelezhetetlen.

Normál világoknál mások a szabályok, így sok egyeztetést igényelnek.
De pl ez a barbi foglalás tiltása x napra nem megoldható más fajta világokon sem.
De a több barbár/nagyobb világ valóban jobb lenne, viszont előbbiek fényében nem tudom megígérni, hogy meg is lesz, függ a feljebbvalóktól. :D
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.137
Normál világoknál mások a szabályok, így sok egyeztetést igényelnek.
De pl ez a barbi foglalás tiltása x napra nem megoldható más fajta világokon sem.
De a több barbár/nagyobb világ valóban jobb lenne, viszont előbbiek fényében nem tudom megígérni, hogy meg is lesz, függ a feljebbvalóktól. :D
Akkor imaba kell fglalni az inno nevet ?
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Sok farm, kevés pp :)
2 classic között egy normál szervert szerintem nehezebben engednek majd meg ilyenre mert aki olyat akar menjen classicra. persze v75 kerek szám még bármi lehet belőle. 3 falus kezdés farm-gyűjti nélküli szerver is
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Normál világoknál mások a szabályok, így sok egyeztetést igényelnek.
De pl ez a barbi foglalás tiltása x napra nem megoldható más fajta világokon sem.
De a több barbár/nagyobb világ valóban jobb lenne, viszont előbbiek fényében nem tudom megígérni, hogy meg is lesz, függ a feljebbvalóktól. :D


Az mennyire lehetne megoldható mint ami barbik V17-en voltak?
Mikor a barbik kb az ember fejére nőttek olyan gyorsan fejlődtek,s kb a 7x7-ben volt vagy 10..
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Az mennyire lehetne megoldható mint ami barbik V17-en voltak?
Mikor a barbik kb az ember fejére nőttek olyan gyorsan fejlődtek,s kb a 7x7-ben volt vagy 10..
V18 volt ebből a brutál,nem 17.Ott az elején nem lehetett farmolni mert olyan gyorsan fejlődtek a barbik.Gyorsan növekvő barbik->ppt kell költeni,hogy legyen kos minél előbb->PP költés ->inno jól jár :D
Na jó persze hülyének nem lehet őket nézni,az extra pp ami el lenne költve az elején a gyorsabb Barbi fejlődés és ezáltal több nyersi bevétel miatt hamar megcsappanna,de a profit minden áron,minél gyorsabban felfogás az egyik oka hogy most játszanak 3-400an a khval :D na meg egy esetleges modernizáció is ráférne a játékra,mert nagyon kevés olyan agyament van aki képes ezért felkelni hajnali 3kor hogy indítson.
 
Fent