Szavazás Világ 75 beállításának szavazása

Melyik beállítás legyen a v75-őn?


  • Összes szavazó
    138
  • A szavazás lezárult .

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Még annyi,az alvó mód miért nem elérhető már normál szerveren?
Emlékszem régebben a klán záródásra is ez a válasz volt,mára mégis szinte elvárás lett.
V12-n nagyon jól bevállt,s hasznosan lehet stratégiázni vele.
 
Utoljára szerkesztve:

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Mindképp minden intézkedést megteszünk az ügyben, hogy szó szerint mindenre is legyen lehetőségünk ami a beaállításokat illeti.
Egyeztetni fogunk a központtal s kiderül minden kérésre/kérdésre a válasz.
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
egyszerűbb lenne lezárni a szervereket este 10kor és megnyitni reggel 8kor.
legalább egy lépéssel beljebb lenne a legális multizás megszüntetése

na meg visszalépni a 2012-es játékverzióra azaz a 8.0-ra ami még élvezhető játékélményt is biztosított.
nem a szerverbeállításokkal van a baj hanem magával a teljes játékosállomány és fejlesztők hozzáállásával ahogy mindenki rontja le a játékot már csak fanatikusok játszanak és nincs valós utánpótlása a kilépő generációknak. ez a játék ki fog halni ha még nem tette meg
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Gondolom ez az alvó módra irányul.
Kar hogy nem vagytok tisztába ezen beállítás fogalmával,S butaságot írtok,S feltételezték róla..
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Ja olyan,se támadás nem érhet,a bányák se termelnek és még a térkép is jelzi ha aktiváltad:D
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Örömmel értesítem a kedves játszani vágyó társakat,a szavazás utolsó nap sikeresen el lett csalva.
Bárki megnézheti az utolsó 1-es opcióra szavazott játékosok csatlakozási idejét.

S érdekes hogy utolsó kb 3-4 órában + 14-15 fiók hírtelen együtt felregélt,s szavazott az 1-es opcióra.
Sok sikert mindenkinek,remélem a világ is ennyire élvezetes,s korrekt lesz! :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Örömmel értesítem a kedves játszani vágyó társakat,a szavazás utolsó nap sikeresen el lett csalva.
Bárki megnézheti az utolsó 1-es opcióra szavazott játékosok csatlakozási idejét.

S érdekes hogy utolsó kb 3-4 órában + 14-15 fiók hírtelen együtt felregélt,s szavazott az 1-es opcióra.
Sok sikert mindenkinek,remélem a világ is ennyire élvezetes,s korrekt lesz! :)

Én csak 5 ilyet látok, de ha többet látsz, akkor írd le nekem a neveiket privátban légyszíves.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Tegnap délután 54 szavazat volt 1-es opcióra,szóval nem kell utána nézni hogy mennyit nőtt a szavazók száma azóta. :)
Viszont utolsó neveket végig nézve+ Twstats-on csekkolva elég volt 3 embert végig nézni...
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Örömmel értesítem a kedves játszani vágyó társakat,a szavazás utolsó nap sikeresen el lett csalva.
Bárki megnézheti az utolsó 1-es opcióra szavazott játékosok csatlakozási idejét.

S érdekes hogy utolsó kb 3-4 órában + 14-15 fiók hírtelen együtt felregélt,s szavazott az 1-es opcióra.
Sok sikert mindenkinek,remélem a világ is ennyire élvezetes,s korrekt lesz! :)
Muszáj leszavazni az elején? A meglepetés errje abban rejlik ha a végén dől el. Olyan ez mint 1 jó licit.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Tegnap délután 54 szavazat volt 1-es opcióra,szóval nem kell utána nézni hogy mennyit nőtt a szavazók száma azóta. :)
Viszont utolsó neveket végig nézve+ Twstats-on csekkolva elég volt 3 embert végig nézni...

Átnéztem minden nevet, és KH-s fiókok, külön emberektől. Ha x-y később regisztrál be, valaki kérésre, megteheti. A 2-es opciót is átnéztem ugyanúgy vannak ott is szavazásra regisztrált tagok. Hasonló számban, bár kevesebb az tény.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Csak nézd meg hogy 2-es opciónál 1 embert nem tudsz mondani aki pl összes eddigi világán PP-zett,vagyis kezdőként feljött s egyből pp-zést nyomta.
Majd most hírtelen feljött szavazni biztos valaki kérésére,s biztos elkezd játszani is.
Véletlen se multi fiók. :)

De nincs gond ezzel se,legalább még több kihívás lesz.

Sok sikert mindenkinek.
 

Mickey

Member
A reakció pontszáma
27
Tegnap délután 54 szavazat volt 1-es opcióra,szóval nem kell utána nézni hogy mennyit nőtt a szavazók száma azóta. :)
Viszont utolsó neveket végig nézve+ Twstats-on csekkolva elég volt 3 embert végig nézni...
Ha nem jók a beállítások,akkor mérlegelj és ne indulj. Ez máskor is megesett már. Ez már csak ilyen. Valami nem változik. Legfeljebb negatív csökkenő tendenciát mutat.
 
Fent