Szavazás Világ 75 beállításának szavazása

Melyik beállítás legyen a v75-őn?


  • Összes szavazó
    138
  • A szavazás lezárult .

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Kedves Játékosok,


Eljött az idő, hogy meg szavazzátok melyik beállítás legyen majd a világ 75-re beüzemeltetve!


LeírásOpció #1Opció #2Opció #3
Egység/világ sebesség1 / 10.625 / 1.60.8 / 1.25
Klán limit506025
Klántárs támadhatóigenigennem
Külső erősítésnemnemigen
Fake limit1%2%2%
Fejlesztési rendszeregyszerűegyszerű3-as szint
Lovagigenigennem
Templomnemnemigen
Őrtoronyigennemigen
Íjásznemigennem
Morálidő alapűpont alapúpont alapű
Nemes maximális távolsága ..160 mező80 mező100 mező
Milicianemigenigen
Gyűjtőgetőigenigennem
Millisec.100mms50mms100mms
Támadó/védő arány1:20 / 60 nap1:20 / 60 nap1:20 / 60 nap
Küldetési rendszerigenigenigen
VégjátékRúnák harcaDominanciaRúnák harca
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Arról lehet tudni valamit,ha már szavazni nem lehet róla,hogy a következő beállírásokból mi lesz?

-Alvó mód
-Tőzsde
-Klán záródás
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
A 25-ös klánlimit miatt a 3.ra szavaztam, mondjuk úgy is mindegy mert akkor csinálnak 6 klánt azt megoldva. Külső erősítés nélkül még na. De úgy sem lesz ilyen "kevés" taglétszámlimites klán.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Elég érdekesnek tartom hogy tegnap este-ma csatlakozott fiókok hírtelen feljöttek hogy 1-es opcióra szavazzanak,nemde?
S pont mikor a 2-es opció átvette a vezetést...

Nem kéne valami korlát,hogy ne lehessen így befolyásolni a beállításokat,hogy új fiókokat hoznak létre,s azokkal szavazzanak?
Mert így a szavazás maga is elveszti a lényegét..
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Elég érdekesnek tartom hogy tegnap este-ma csatlakozott fiókok hírtelen feljöttek hogy 1-es opcióra szavazzanak,nemde?
S pont mikor a 2-es opció átvette a vezetést...

Nem kéne valami korlát,hogy ne lehessen így befolyásolni a beállításokat,hogy új fiókokat hoznak létre,s azokkal szavazzanak?
Mert így a szavazás maga is elveszti a lényegét..
Maga az AIH nevében beszélek.
Vagyunk X ember a klánba, van akinek nincs/nem volt fiókja a külső fórumon.
Így most meg kértem jöjjenek fel és szavazzanak! :)

Hogy most 2-3 jött fel, nem tudom. De a lényeg, hogy az "új fiókok" végül régi játékosok. Biztos vagyok benne, hogy nem az egész, de egy része ebből igen is emiatt "új fiók" a fórumon.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Ezzel nincs is gond,csak nem értem az AIH klán tagjai úgy rélmik mostani világokon játszottak.

Hogy lehet hogy van akinél a fiók is új,vagy ilyenek:

@Aizeen TWstaton nincs adat,azaz még 1 világon se volt,csak feljött nektek szavazni gondolom,mikor 1x se játszott a játékkal..
@Why not szintén.
@Kobian v54-en játszott utoljára,legnagyobb erednénye ez volt :
https://hu.twstats.com/hu54/index.php?page=player&id=1307688

S sorolhatnám...
Bár hozzá teszem a felvetésem senki ellen nem irányult,így az AIH klán ellen se.
Az se épp korrekt hogy azok akik nem indulnak döntik el mely beállítás legyen másoknak.

Viszont azért ki lehetne találni valamit erre,mert mind írtam akár én is regisztrálok x fiókot,s szavazok velük arra amelyikre kell,de akkor miért a szavazás?
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Így van, v71en játszódtuk.
De mi köze lenne ha játszódtak v71 és fórum fiók most lett csak? Nem értem az össze függést.

A három felsorolt közül egyik sem AIH tag jelen esetben :)
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Ezért emeltem ki,hogy nem irányul a felvetésem senki ellen,így nem feltételeztem senkiről hogy pl AIH klánból lenne.
Tényeket közöltem,amire akkor jelen esetben te is látod hogy szavazásra hozott buff fiók.

Minden esetre gondolom van elég dolgotok suppként,ezzel úgy se lesz foglalkozva,így felesleges is több szót pazarolni rá.

Sok sikert kívánok nektek!
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Megoldáson lehet gondolkodni, avval nincs gond. Ha van ötlet meg kell írni.
Mert amit írsz akár AIH ellen, akár nem, jogos, mert én is látom még akkor is ha épp "látszólag nekünk kedvez" jelen esetben.

Köszönjük, Nektek is sok sikert! :)
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Akik szavaztak amúgy mindenki ott van valamilyen világon. Csak lehet eddig nem volt érdekelt a külső forum használatára ilyen formában, hogy regisztráljon.

Az is lehet, hogy valaki új profillal akar indulni valamilyen ok miatt az új világon.

Másabb lenne a helyzet akkor ha lenne 100 szavazat s abból 50 új ismeretlen fiók, akkor még talán "jogos" lenne a setuphiszti.
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
ez csak azért lehet mert egy 60(120) fős klán behúzza a szervert mire végjátékba kapcsolna a játék :D
 
Fent