Kibeszélő Világ 67 Beállításai

Deleted User - 1552411

Vendég
Fdf6Cz3.png

tf7JY0g.png

s3VhBLp.png


Egy kérdés: miért?
Nincs róla adat, de valszeg közé van a koltekezeshez.
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
v51 30
v52 40
v53 60
v54 40
v55 70
v56 40
v57 60
v58 40
v59 40
v60 40

v51és v60 között 46fős átlag,vagyis tök ugyanolyan mint sok hasonló faluszámú más nemzeti szerveren
utóbbi időben kaptunk pár nagyobb létszámű szervert, de továbbra sem értem miért fáj ez bárkinek, főleg olyannak aki magyar szerveren nem is játszik...sőt még kifejezetten büszke is rá,hogy nem játszik itt.
Másrészt pedig 67 az eddig látottak alapján 40fős lesz szintúgy,szóval végképp nem értem miért okoz ez valakinek akkora felháborodást, hogy statisztikákkal kezdjen bőszen dobálózni,főleg ha nem is érintett...:D Ha véletlenül nagyobb klánlétszámú szerverek lesznek magyar kh-n akkor nem lehet ugyanolyan színvonalon fórumbetyárkodni és belekötni mindenbe ? :D Vagy ez akadályozza meg a nagy visszatérést? Miért fáj ez ennyire, áruld el nekem légyszíves, komolyan érdekelne. :) Magamból kiindulva roppant furcsa lenne számomra, ha egy olyan játék jövőbeni szerverbeállításai miatt háborognék, amivel közel két éve nem is játszok és nem is tervezek, de lehet én vagyok csodabogár.
 
Utoljára szerkesztve:

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
60 fős klánok bőven elférnének,vagy akár 70 fősek is,a tobb főt számláló viszont témyleg baromság lenne.Elején kevés a 40 fős klán limit,majd mid,es end gamenel meg már elég lenne 25 fős is. Úgyis a legtöbb klán 2-3as családban indul.”illegalis,nem legalis” dualosodók,illagalis,legalis falu huzok,nem ujdonság már az utobbi idoben. El
Kell fogadni,hogy a 60,70 fős limitek nem az ördögtől valók.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
v51 30
v52 40
v53 60
v54 40
v55 70
v56 40
v57 60
v58 40
v59 40
v60 40

v51és v60 között 46fős átlag,vagyis tök ugyanolyan mint sok hasonló faluszámú más nemzeti szerveren
utóbbi időben kaptunk pár nagyobb létszámű szervert, de továbbra sem értem miért fáj ez bárkinek, főleg olyannak aki magyar szerveren nem is játszik...sőt még kifejezetten büszke is rá,hogy nem játszik itt.
Másrészt pedig 67 az eddig látottak alapján 40fős lesz szintúgy,szóval végképp nem értem miért okoz ez valakinek akkora felháborodást, hogy statisztikákkal kezdjen bőszen dobálózni,főleg ha nem is érintett...:D Ha véletlenül nagyobb klánlétszámú szerverek lesznek magyar kh-n akkor nem lehet ugyanolyan színvonalon fórumbetyárkodni és belekötni mindenbe ? :D Vagy ez akadályozza meg a nagy visszatérést? Miért fáj ez ennyire, áruld el nekem légyszíves, komolyan érdekelne. :) Magamból kiindulva roppant furcsa lenne számomra, ha egy olyan játék jövőbeni szerverbeállításai miatt háborognék, amivel közel két éve nem is játszok és nem is tervezek, de lehet én vagyok csodabogár.

Neked ez hasonlóan becsípődés lehet, mint nekem. Mindenhol az utolsó 4 szervert néztem, mert annyi világ van magyaron. Nézhetsz visszamenőleg statot, keresd vissza hozzá a vele együtt induló világokat, és vedd hozzá. A 46-os átlag is rohadt sok, de látom neked hiába mond bármit az ember, ha szerinted nincs azzal gond, hogy negyed akkora világok a 4x akkora szerókra rádupláznak a 46-al is... Startkor egy szeró itthon 3-4k falus, amiből 1 kontira jut 700, kétkontis reggel is regelnek veletek együtt a 150 emberekkel 1400 falura, míg sok domainen 2x20-al 10 ezerre... Szerinted ez rendben van, igaz? Elhiszem, hogy létjogosultságot akarsz szerezni annak, miért vagytok 120-150-en, és valóban, az a legkifizetődőbb stratégia, de akkor ne is várd a plecsnik meg a napidíjak sorolásával, hogy ki is léptek ebből a szerepkörből.

Igen, kedves Light, nem játszok itthon, de attól még figyelemmel követem a hazai közösséget, és ugyanúgy van jogom belepofázni mindenbe, és statot csinálni bármiről, mint neked sírni minden FS szeró beállításain, vagy megszámolni a napidíjaidat és nagy büszkén posztolni egy random topikba. És noha ma már nem vagyok több egy fórumbetyárnál, sokat adott nekem a magyar KH, és fáj látni a tendenciát, ami itt történik. Elhiszem, hogy azokat, akik halomra nyerik a mai magyar szerókat nem zavarja ez, egészen addig, míg annak a bizonyosnak a másik végén vannak.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Ja és megelőlegezem, igen, irigy vagyok, mint dév, 2 éve nem tudok aludni, mert nincs annyi plecsni a profilomon, mint lehetne :(
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Mind1 a szerver végére úgyis max 10 ember marad :D Ami emlitésre méltó szerver nem valami 200 fős tömeg klán be reggel azt agyon veri a kis klánokat főleg ha van még külső erősités is :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Mind1 a szerver végére úgyis max 10 ember marad :D Ami emlitésre méltó szerver nem valami 200 fős tömeg klán be reggel azt agyon veri a kis klánokat főleg ha van még külső erősités is :D

Az elején meg tolják 30-an, a többi ballaszt :) A 120-150 fős értelmesebb klánok ugyanott lennének 50 startoló accal is, ebben biztos vagyok, csak így egyszerűbb
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Az elején meg tolják 30-an, a többi ballaszt :) A 120-150 fős értelmesebb klánok ugyanott lennének 50 startoló accal is, ebben biztos vagyok, csak így egyszerűbb
Hát jah azt nem kétlem hogy egyszerübb de nekem már a tököm kivan ha 3-4 játékost belsőzni kell nem hogy 40 játékost mert mindenki a könnyű szervert szereti harcolni senki se akar :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Viccelsz, egész stratégiák épülnek erre, hogy a fenébe ne kellene magas limit, azzal is 2 klán :D
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Kedves Dj attól még, hogy szeretsz mindenbe belekötni nem lesz kevésbé kínos, hogy mindezt úgy teszed,hogy pont a tényleges és aktív játékrészből nem veszed ki a részed. Olyanoktól nagyon szívesen veszem az építő kritikát, akik játszanak is az adott szervereken, de aki nem játszik itt és mégis lépten nyomon csak így rossz a magyar kh úgy rossz a magyar kh jön le az írásaiból, miközben próbál lépten nyomon belekötni mindenkibe az sokkal kevésbé szimpatikus.Ha ez nemzetközi fórumán csinálnád tökéletesen rendben is volna, de sajnos oda piszkítasz ahol mások esznek, nem pedig te. Saját szemszögből nézve az utóbbi 3 szerver végén nem fértünk be az adott limitbe és voltak akik bent akartak volna lenni a végső csapatban, végigjátszottak velünk egy-másfél évet és mégis kimaradtak. Ezeket a kellemetlen döntéseket a vezetőknek kellett meghozni és nagyon szívesen eltekintenénk ettől,szóval preferáljuk a nagyobb klánlimitű szervereket. Így attól a fáradtságtól is megszabadulnánk,hogy alklánt,sőt alklánokat kelljen létrehoznunk, ahhoz,hogy a nálunk évek óta játszók beférjenek. Hátránya senkinek nem származna belőle. Ezzel szemben a te indokod az, hogy máshol nincs ekkora klánlimit akkor ne legyen itt se -úgy,hogy neked amúgy MINDEGY,mert TE ÚGYSEM JÁTSZOL ITT. Továbbra sem kaptam választ a kérdésemre: EZ NEKED MIÉRT FÁJ?
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Kedves Dj attól még, hogy szeretsz mindenbe belekötni nem lesz kevésbé kínos, hogy mindezt úgy teszed,hogy pont a tényleges és aktív játékrészből nem veszed ki a részed. Olyanoktól nagyon szívesen veszem az építő kritikát, akik játszanak is az adott szervereken, de aki nem játszik itt és mégis lépten nyomon csak így rossz a magyar kh úgy rossz a magyar kh jön le az írásaiból, miközben próbál lépten nyomon belekötni mindenkibe az sokkal kevésbé szimpatikus.Ha ez nemzetközi fórumán csinálnád tökéletesen rendben is volna, de sajnos oda piszkítasz ahol mások esznek, nem pedig te. Saját szemszögből nézve az utóbbi 3 szerver végén nem fértünk be az adott limitbe és voltak akik bent akartak volna lenni a végső csapatban, végigjátszottak velünk egy-másfél évet és mégis kimaradtak. Ezeket a kellemetlen döntéseket a vezetőknek kellett meghozni és nagyon szívesen eltekintenénk ettől,szóval preferáljuk a nagyobb klánlimitű szervereket. Így attól a fáradtságtól is megszabadulnánk,hogy alklánt,sőt alklánokat kelljen létrehoznunk, ahhoz,hogy a nálunk évek óta játszók beférjenek. Hátránya senkinek nem származna belőle. Ezzel szemben a te indokod az, hogy máshol nincs ekkora klánlimit akkor ne legyen itt se -úgy,hogy neked amúgy MINDEGY,mert TE ÚGYSEM JÁTSZOL ITT. Továbbra sem kaptam választ a kérdésemre: EZ NEKED MIÉRT FÁJ?

Attól még hogy nem itt játszik lehet véleménye én is magyaron játszók de rendesen megutálttam már ez a 4 kontis világók valljuk be őszintén szarok főleg olyanoknak akik régiek és több kontihoz vannak szokva de szerintem tök elég 40-60fős klán limitek és azt az alapján mondom ami pl nálunk van v64-en 15 játékos van kb aki akar is játszani a többi csak el van nyilván nektek van egy 150 fős keretetek de ezt hol érzed pl fairnak hogy be mentek egy szervere ennyien egy pl 40fős kisebbek klánok ellen akik pl ujjak és ledaráljátok őket ezért mennek el a játékosok az ilyen klánoktól vagy ha nem mennek óda mert nincs máshogy esélyük és ezért vagytok ennyien ez mind szép is jó de csak ingyen plecsnikre jó mert ha nem indul értelme klán sok harc nem lesz és akkor utána elváród hogy elismerjék a teljesitményed nyilván van benne időd szervezés stb de még se ugyan olyan mint rendes harccal szerzett győzelem.
És ezt nem azért irom mert utállak vagy ilyesmi mert nem ismerlek de szerintem ha logikusan bele gondolsz van némi igazság alapja :D
 
Fent