Kibeszélő Világ 67 Beállításai

DeletedUser20912

Vendég
Szerintem a 3. nagyon jó lehet. Mondjuk én szeretem is a lassabb világokat, de ha valakinek ez szemet szúrna, a többi dolog bőven kárpótol érte. Én minden esetre erre szavaztam, és szeretnék is indulni valahol, természetesen. (Hogy hol, azt még nem tudom :D)

Tömörítve:
- lassú szeró, de gyors a sereg
- 5000 pontos barbik
- 22-7 ig szunya
- templom, azaz több stratégia
- 50ms-es vonat Végre!
- 90-es létszám 1 klán elég
- külső támogatás nincs (nem is kell)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20912

Vendég
Hát mert azt jelenti a szó! :D

Gondos terv; alaposan megtervezett hosszabb, átfogó cselekvéssorozat egy cél elérésére, bármilyen akadály ellenére. Egy általános terv kidolgozása és végrehajtása a siker érdekében.

Tehát a stratégiai skála/lehetőség minden plusz elemmel növekszik. Magyarul, nőnek a lehetőségek.

Ezért.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Szerintem a 3. nagyon jó lehet. Mondjuk én szeretem is a lassabb világokat, de ha valakinek ez szemet szúrna, a többi dolog bőven kárpótol érte. Én minden esetre erre szavaztam, és szeretnék is indulni valahol, természetesen. (Hogy hol, azt még nem tudom :D)

Tömörítve:
- lassú szeró, de gyors a sereg
- 5000 pontos barbik (bonthatóak)
- 22-7 ig szunya
- templom, azaz több stratégia
- 50ms-es vonat Végre!
- 90-es létszám 1 klán elég
- külső támogatás nincs (nem is kell)

A sereg pont nem lesz gyors, ugyanolyan gyors lesz a mozgása szinte mindegyiken :) 2-es és 3-as ugyanoylan gyors lesz, az 1-es egy minimálisan lassabb.

22-7-es éjjeli bónusz a botrány nagy, nyugdíjas szerver kb.

90-es létszám az nevetségesen nagy, a 60-nak is soknak kéne lennie ezeken a semekkora szervereken.

Templomtól miért lesz több stratégia?

Nem lehet agyatlanul ide-oda foglalászgatni, vagyis lehet, csak van jobban megérős strat is :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Hát mert azt jelenti a szó! :D

Gondos terv; alaposan megtervezett hosszabb, átfogó cselekvéssorozat egy cél elérésére, bármilyen akadály ellenére. Egy általános terv kidolgozása és végrehajtása a siker érdekében.

Tehát a stratégiai skála/lehetőség minden plusz elemmel növekszik. Magyarul, nőnek a lehetőségek.

Ezért.
Szia eki
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Azért szerintem pozitívum,hogy végre olyan opciók vannak amelyek ténylegesen vállalhatóak mindenféle zárulóklános 3szintesfejlesztési rendszerek nélkül...:D Talán ezzel a formátummal ténylegesen érdekesebb világok is meg lesznek szavazva, és azért lássuk be simán elképzelhető a jövőben hogy a játékosok egy gyorsabb szerverért megszavaznak egy erődöt vagy akár valamilyen más végjátéktípust stb. Így többnyire mindenki jól jár, nem lehet megszavazni játszhatatlan beállításokat másoknak kiszúrásból, és mégis változatosabb szerverek lesznek. Ezért a rendszerért jár a suppnak a pirospont :)
 

DeletedUser20912

Vendég
A sereg pont nem lesz gyors, ugyanolyan gyors lesz a mozgása szinte mindegyiken :) 2-es és 3-as ugyanoylan gyors lesz, az 1-es egy minimálisan lassabb.

22-7-es éjjeli bónusz a botrány nagy, nyugdíjas szerver kb.

90-es létszám az nevetségesen nagy, a 60-nak is soknak kéne lennie ezeken a semekkora szervereken.



Nem lehet agyatlanul ide-oda foglalászgatni, vagyis lehet, csak van jobban megérős strat is :D
Bevallom régen nem egyeztettem a szerókon mennyi a menetidő eltérés. De ezt nem igazán értem, hol van 2-es meg 3-as menetidő? 1 alatt van leggyakrabban 1 pedig 1-es szeróseben van. 2 és 3 menetidő durván kicsi szerósebességhez lenne nem? A 3 meg lehetetlen.

De biztos tapasztalatból írtad ezt, nem kötekszem, szimplán érdekelne, hogy mennyire oltottam be magam.

Vagy félre értettük egymást.
 

DeletedUser20912

Vendég
Azért szerintem pozitívum,hogy végre olyan opciók vannak amelyek ténylegesen vállalhatóak mindenféle zárulóklános 3szintesfejlesztési rendszerek nélkül...:D Talán ezzel a formátummal ténylegesen érdekesebb világok is meg lesznek szavazva, és azért lássuk be simán elképzelhető a jövőben hogy a játékosok egy gyorsabb szerverért megszavaznak egy erődöt vagy akár valamilyen más végjátéktípust stb. Így többnyire mindenki jól jár, nem lehet megszavazni játszhatatlan beállításokat másoknak kiszúrásból, és mégis változatosabb szerverek lesznek. Ezért a rendszerért jár a suppnak a pirospont :)
Ja, a sebességfanok minden mást elhanyagolva rányomtag az 1,6-ra. De ehez megkapták a legrosszabb beállításokat is.

Taps!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Bevallom régen nem egyeztettem a szerókon mennyi a menetidő eltérés. De ezt nem igazán értem, hol van 2-es meg 3-as menetidő? 1 alatt van leggyakrabban 1 pedig 1-es szeróseben van. 2 és 3 menetidő durván kicsi szerósebességhez lenne nem? A 3 meg lehetetlen.

De biztos tapasztalatból írtad ezt, nem kötekszem, szimplán érdekelne, hogy mennyire oltottam be magam.

Vagy félre értettük egymást.

Építéssebesség = képzéssebesség = szerversebesség
Seregmozgás sebesség = szerversebesség * egységsebesség

Mivel mindig 1 körül van a kettő szorzata, így a seregmozgás mindig a default 10 perc KL, 35 perc nemes, stb szokott lenni.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Ez már jó, hogy vitáztok. Igyekeztünk úgy kitalálni, hogy mindegyik játszható legyen és változatos. És lehetőleg mindegyikben legyen jó és kevésbé jó. Amennyiben úgy érzitek, hogy ez a fajta beállítási javaslat rendszer jobb, mint az ezt megelőző, megköszönöm, ha vissza jeleztek.

A nagyobb klán limit mellett van létjogosultsága a külső erősítés kivételének.
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Annyira jó fót, hogy azt se tudtam mire szavazok..
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Ez már jó, hogy vitáztok. Igyekeztünk úgy kitalálni, hogy mindegyik játszható legyen és változatos. És lehetőleg mindegyikben legyen jó és kevésbé jó. Amennyiben úgy érzitek, hogy ez a fajta beállítási javaslat rendszer jobb, mint az ezt megelőző, megköszönöm, ha vissza jeleztek.

A nagyobb klán limit mellett van létjogosultsága a külső erősítés kivételének.

Én csak kérdeznék, válasz akár privibe is jöhet. Nem nagyon offolnám itt alapesetben, mert nem fogok játszani, de a magas klánlimit opciókat mi indokolja?
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
És miért vannak tömegklánok a 6 ezer falus magyar KH-n, amikor nemzetközin a 45k falus szerókat lehozzák 20-30 limittel, 40-50 játékossal?
az a 40-50 játékos a 20-30 fiókban van 120-150 is már nem azért:D totál fölösleges összehasonlítani egy nemzetközit ahol mindenki 100k pp-vel indul aki komolyan gondolja és első hónapban eljut 20-50 faluig...egy magyar szerveren ilyen nincs...és egyébként miért jobb ha van alklán? ja mert nemzetközin nincs? dehogynincs... ott nem olvadnak klánok? dehogynem :D az egyedüli különbség,hogy így több egyéni játékos kaphat plecsnit,az meg nem tudom miért fáj bárkinek...másrészről meg ha több nagyobb klán van pont a jelentéktelen tömegklánok száma csökken, mert van több esélyük bekerülni egy komolyabb helyre...vagy azt várod a kezdőktől hogy 20-30 10éve játszó helyére pályázzanak? a nagy klánlimit pont a kezdőbb játékosoknak kedvező,sőt kényszeríti a klánvezetőket,hogy valamilyen minőséget is alkossanak. Szerintem semmivel nem jobb ha 100klán van egy szerveren 50 helyett. A jobbak úgyis megtelnek nagy limitnél is és azáltal hogy nagyobb embertömegek vannak egymás ellen izgalmasabb szerverek is lesznek. Azzal dobálózni mi van egy nemzetközin már kapásból ott értelmetlen,hogy 10 emberek ülnek fiókokban éjjel-nappal és úgy szórják a pp-t. 45k falus szerver ? És annak hány százaléka játszik komolyan? 20 kb.,a többi pp-zik és befoglalják. A különbség csak a fiókok méretében van,nem az arányokban. Az,hogy nemzetközin a játszó játékosok minősége jobb lesz az a nagy számok törvényéből adódik, semmi másból. A tendencia viszont ott is ugyanúgy megvan, nagy többség pp-zik, a többi meg játszik miután pp-zett pár szerveren át.
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.082
Fdf6Cz3.png

tf7JY0g.png

s3VhBLp.png


Egy kérdés: miért?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Ez már jó, hogy vitáztok. Igyekeztünk úgy kitalálni, hogy mindegyik játszható legyen és változatos. És lehetőleg mindegyikben legyen jó és kevésbé jó. Amennyiben úgy érzitek, hogy ez a fajta beállítási javaslat rendszer jobb, mint az ezt megelőző, megköszönöm, ha vissza jeleztek.

A nagyobb klán limit mellett van létjogosultsága a külső erősítés kivételének.

Ha v75-re lesz olyan opció hogy klán záródik 30 nap után, sebesség 1-1.4, klán limit 20, külső támogatás off, akkor támogatom ezt a fajta megközelítést :oops:
 
Fent