Kibeszélő Világ 66 beállítási javaslatok

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
A főoldalon megint nem sikerült túlzottan magyarul a friss bejegyzés. Csináljatok ezzel valamit légyszives, de förtelem, hogy minden egyes KH körlevélben, vagy hivatalos bejegyzésben több a hiba, mint ahány szóból áll az egész...
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
n8Xw9aj.png


GoIGjFp.png


Ez nem tudom, szándékos-e.

B3eQAku.png


160 nap? Melyik magyar szerónak tartott az érdemi ideje tovább, mint 3-4 hónap? Ennek az opciónak semmi értelme.

Illetve fentebb már jelezték, a gyűjti 2x van.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
Köszönöm a jelzéseket!
Nem értem mi a hiba az aláhúzott részben. Esetleg írd meg hogy lenne “magyarosabb” és ahol lehet javítom.
A sebességről még alkudozunk, és a lehető legmagasabbat fogjuk betenni, mivel az elmúlt kettő szerver egyaránt 1,2x volt.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
n8Xw9aj.png


GoIGjFp.png


Ez nem tudom, szándékos-e.

B3eQAku.png


160 nap? Melyik magyar szerónak tartott az érdemi ideje tovább, mint 3-4 hónap? Ennek az opciónak semmi értelme.

Illetve fentebb már jelezték, a gyűjti 2x van.
Legútóbb a szintén élhetetlen 90 nap lett megszavazva melynek szintén semmi értelme. Én úgy látom a klán záródásnak cca fél év után van értelme záródnia, de győzz meg hogy van hamarabb is értelme (főleg hogy egyenlőre úgy fest lassú szerver lesz megint ;( ) Továbbá sok embert össze zavart a sok igen alternatíva.
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
igen, mostanra le esett, azt máris javítom!
Update: javítva
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Legútóbb a szintén élhetetlen 90 nap lett megszavazva melynek szintén semmi értelme. Én úgy látom a klán záródásnak cca fél év után van értelme záródnia, de győzz meg hogy van hamarabb is értelme (főleg hogy egyenlőre úgy fest lassú szerver lesz megint ;( ) Továbbá sok embert össze zavart a sok igen alternatíva.

Hát meggyőzésnek annyit tudok mondani, hogy nézzétek vissza V40-től, melyik szervereknek voltak a 120. napon még érdemi eldöntendő kérdései. Ga technikailag nem is nyertek mindenhol, de már ilyen 65-35, 75-25 meg ilyen állások voltak már. Tehát a 120. nappal semmi értelme nincsen, mert egy alapból összeolvasztgatott, lebelsőzgetett keretet akarnátok zárolni. Szerintem így tök fölösleges, akkor legyen kikapcsolva. Kb olyan ez a setup, mintha lenne aktiválva egy olyan feature, hogy ha egy játékos eléri a 2000 falut magyar szerón, akkor kap 100k ppt.

Ennek a klánzáródásnak akkor lenne értelme, ha megakadályozná, hogy ilyen 3 klános, 120+ fős tömegklánokat berakjanak egy startkor 700-900 falus égtájra, és lesimázzák a kontit. Egy erősebb klánnak ilyenkor annyi a dolga, hogy nagy elánnal belsőzget, meg létrehoz "duálokat". Meg kéne honosítani azt a felfogást itthon, hogy legyen egy közepes klánméret, max 2 hónapos záródással. Mondjuk 60 fő. Aki azt mondja, hogy 60-nál több igazán aktív játékosa van, az hazudik. 60 emberből még későbbi kikopással is lehet annyi, amennyi egy szervert be fog fejezni. Akárki akármit kamuzik arról, "nekem 100+ aktív játékosom van", az magát, meg mindenki mást át akar baszni. A 100 főből 10, max 15 aki nagyon aktív, a többi csak van, meg haver, meg falut húz, meg a tököm tudja. De ennek így semmi értelme, szerintem vegyétek ki akkor, ha csak ez a két opció van.

Bocsi a sok offért.
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Ja, csak sajna akármekkora a klánlimit, tömegklánéknak mindig több klánja van, és arra hivatkoznak, hogy "hát nekünk ennyi aktív playerünk van tesa"
 

DeletedUser20007

Vendég
Tesó a magyar káhán mindenki az én játékosom....csak hogy élvezzük amíg kimegyünk nemzetközire, beregeltetek 3-400 playert világonként, hogy üssék egymás picit. Ne unatkozzanak addig a srácok....

Aki játszik a magyar káhán és azt mondja nem az én playerem az hazudik.
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Tesó a magyar káhán mindenki az én játékosom....csak hogy élvezzük amíg kimegyünk nemzetközire, beregeltetek 3-400 playert világonként, hogy üssék egymás picit. Ne unatkozzanak addig a srácok....

Aki játszik a magyar káhán és azt mondja nem az én playerem az hazudik.
Azért remélem nem csak a playered vagyok :oops:;)
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
748
A szavazások eredménye mostmár nyilvánosak, illetve a felmérés alapján összeállított előzetes beállítás is elérhető ebben a topicban. Várjuk a visszajelzéseiteket!
 

Oben Panerey

New Member
A reakció pontszáma
1
Olyan, de olyan rohadt uncsik vagytok hogy az nem igaz! Midig csak dominancia, semmi templom, semmi összetett fejlesztési rendszer...
Komolyan mondom a 60-as óta nincs egy érdekes pálya. ☹️
 
Fent