Világ 64 Világ 64 - "Ismeretlen Ismerősök" - TGF

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Szia! Mindig öröm látni itt régi-új játékosokat, keretünkben még 5 szabad hely van, hogy tied lessze az egyik csak rajtad és a bemutatkozo leveleden múlik amiben le írod múltbeli khs pálya futasod, A bemutatkozo uzit elküldheted itt privátban, vagy v63on.

Sok sikert, és jó játékot kíván az Ismeretlen Ismerősök Vezetősége!
 
Utoljára szerkesztve:

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.088
Szia! Mindig öröm látni itt régi-új játékosokat, kertünkben még 5 szabad hely van, hogy tied lessze az egyik csak rajtad és a bemutatkozo leveleden múlik amiben le írod múltbeli khs pálya futasod, A bemutatkozo uzit elküldheted itt privátban, vagy v63on.

Sok sikert, és jó játékot kíván az Ismeretlen Ismerősök Vezetősége!
//A cipőméret is kell a bemutatkozó levélben
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.369
Szia! Mindig öröm látni itt régi-új játékosokat, kertünkben még 5 szabad hely van, hogy tied lessze az egyik csak rajtad és a bemutatkozo leveleden múlik amiben le írod múltbeli khs pálya futasod, A bemutatkozo uzit elküldheted itt privátban, vagy v63on.

Sok sikert, és jó játékot kíván az Ismeretlen Ismerősök Vezetősége!

Bocs de az 5 hely az enyém meg az egómé
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Szia! Mindig öröm látni itt régi-új játékosokat, kertünkben még 5 szabad hely van, hogy tied lessze az egyik csak rajtad és a bemutatkozo leveleden múlik amiben le írod múltbeli khs pálya futasod, A bemutatkozo uzit elküldheted itt privátban, vagy v63on.

Sok sikert, és jó játékot kíván az Ismeretlen Ismerősök Vezetősége!
És a házban mennyi van??
A kertben sátoros elhelyezés van, vagy hálózsák a szabad ég alatt??
Bár jobban szeretek kényelmes ágyban aludni, így lehet én passzolnám a kerti partit :D
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
*Jacke.

Senki se volt akit csak ugy "fel írtam", se tagnak se dual/trialnak.
 
Utoljára szerkesztve:

zon35

MIVAN KALACSKEPUUUU
A reakció pontszáma
77
en mennek ha talaltok nekem dualt viszek vagy 10k ppt most ugy is tuloraztam 1 napot a 10bol he
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
en mennek ha talaltok nekem dualt viszek vagy 10k ppt most ugy is tuloraztam 1 napot a 10bol he
lol tesóm én is csak 10 napot jacok,még egy triál hozzánk és lefedjük az egy hónapot,a maradék 1 nap meg üres lesz,de ha benvagyok a fiókba úgyse támadnának
 
Fent