Világ 64 Világ 64 - "Ismeretlen Ismerősök" - TGF

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
PRÓBA5 (1).jpg

Ismeretlen Ismerősök - TGF is ON

Sziasztok! :D
Akkor hát vágjunk egyből a közepébe :)

Az "Ismeretlen Ismerősök" tagokat keress a 64es világ ~Novemberi indulásához.

Szabad helyek.:
15 (maximális létszám 70)


Első sorban olyan játékostársak jelentkezését várjuk, akiknek céljuk akár csak nekünk a Győzelem.
Lehetsz ismert vagy ismeretlen, híres vagy hírhedt, amatőr vagy profi. Ha egy jó hangulatú csapathoz akarsz tartozni, ahol semmi sem csak fekete-fehér, Jelentkezz!


Jelentkezni jelenleg itt külső fórumon tudsz privát üzenetben, illetve v61, v60-on, és majd v63 indulásával ott is.

Jelentkezésed egy rövid, de inkább hosszabb bemutatkozást, tartalmazzon első sorban eddigi KHs tapasztalataid, múltad érdekel.

Sok sikert és jó játékot mindenkinek!
Jacke.
 
Utoljára szerkesztve:

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
4279 bővítmény megtekintése

Ismeretlen Ismerősök - TGF is ON

Sziasztok! :D
Akkor hát vágjunk egyből a közepébe :)

Az "Ismeretlen Ismerősök" tagokat keress a 64es világ ~Novemberi indulásához.

Szabad helyek.:
15 (maximális létszám 70)


Első sorban olyan játékostársak jelentkezését várjuk, akiknek céljuk akár csak nekünk a Győzelem.
Lehetsz ismert vagy ismeretlen, híres vagy hírhedt, amatőr vagy profi. Ha egy jó hangulatú csapathoz akarsz tartozni, ahol semmi sem csak fekete-fehér, Jelentkezz!


Jelentkezni jelenleg itt külső fórumon tudsz privát üzenetben, illetve v61, v60-on, és majd v63 indulásával ott is.

Jelentkezésed egy rövid, de inkább hosszabb bemutatkozást, tartalmazzon első sorban eddigi KHs tapasztalataid, múltad érdekel.

Sok sikert és jó játékot mindenkinek!
Jacke.

Mennék én is a tesóimmal, 3 bátyám pusszihántör1,2,3 és addig csinálok pár kistesót is. vagyis a fater pár öcsivel megáld addig, így azt a 15 helyet be is töltjük. :D
 

HangAround

New Member
A reakció pontszáma
0
hosszú kihagyás után újra nekiállnék játszani, most ismerkedni felmentem a 63-ra. Ha van lehetőség rá én is csatlakoznék hozzátok...
 
Fent