Kibeszélő Világ 64 beállítási javaslatok

Deleted User - 1534977

Vendég
V59. Sok mindent itt nem tudok mondani, csak amit nekem is momdtak. Asg majdnem megnyerte a szervert, de az Exos tagok elárulták őket és kikapott az Asg. UNS győzelem


V53. Asg legjobb szervere, Gábort kitiltották, Itt is az árulók okozták az Asg vesztét. Ha nem esik szét a klán, akkor szerintem nagy esélyük lett volna a győzelemre. ALH győzelem.
Itt is egy fúzió diadalmaskodott..

Neked az ASG elvette az eszedet :(
59-en kozuk se volt a szerverhez, 3x armaztak rank, elso armajuknal 2 falvunkra jottek, 2. es 3. megmozdulasuk ugyanarra az 1 falura jott. Nem, hogy szerogyozelem, de meg 3. se lettek volna :DDDDDDDD
Nem arultak el senkit az EXoS tagok, Gabor fogyatekos volt mint mindig es meguntak a banant.

53 pedig..., az arulok okoztak? milyen arulok? Azok akik nem fogadtak szot Gabornak es parancsara nem toroltek be? Azok akik folytatni szerettek volna a jatekot mintsem eldobni 1 eves munkajukat? Gabor azt se tudta mi fan terem a tamadas es vedekezes. En szerveztem ott a tamadast altalaban, a vedekezes nagy reszet is, bezzeg amikor o behisztizett, mert poenbol valamelyik visszapofazott neki inkabb ott hagyta a csapatot, hogy oldjak meg egyedul. Egyetlen arulo az Dongabor.
 

DeletedUser19597

Vendég
A válasz nagyon egyszerű: a szavazásnál minden beállításra külön lehet szavazni, és így ezek összessége képes lehet olyan világbeállításokat eredményezni, amelyek "összeférhetetlenek", avagy kiegyensúlyozatlan játékmenetet eredményezhetnek (pl. 2-es sebességgel 10 nap kezdővédelem; torony és fake limit inaktív stb). Emiatt lehet a fórumon kibeszélni ezeket. Véleményem szerint a nagy klánlimit és a külső erősítés egyszeri meglétei is egy ilyen páros, amely nagyon kiegyenlítettelenné teszi a világot. Ugyanígy igaz pl akkor is, ha egymás után kétszer is megszavazásra kerülne ugyanaz a sebesség. A szavazások folyamán fennáll a lehetőség, hogy az azonos beállítási lehetőségek közül mindig ugyanazok nyerjenek (pl. aktív a lovag), viszont ez nem jelenti azt, hogy erre mindig valóban szükség lenne, mivel a játékélmény monotonná tud válni, és szeretnénk mindenki számára érdekessé tenni szervereinket.

Ugyanakkor mindenkinek megvan a lehetőség kifejteni a fórumon a véleményét. Ha valakinek fontosok a beállítások, akkor vegyen annyi erőt hogy leírja ezt a fórumon is, és kiáll a véleményérért, indokolja és ellenérvvel. Ez az egész szavazásos rendszer egy lehetőség arra, hogy kedvezőbb beállításokat tudjunk biztosítani, de nem garantálja a teljes megvalósítást és azt, hogy mindenkinek az igényeit figyelembe tudja venni, mivel ez lehetetlen.

Köszönöm!
Viszont ebben az esetben nem lehet még egy felmérést készíteni, ahol mindenki képes szavazni?
Vagy ez ilyen eldöntetett, ahogyan leírtad, hogy ha pl 2-es a sebesség, nem lehet túl hosszú idő a kezdővédelem? Egyébként miért nem? Mindenki felkészül, mindenki barbizik az elején, aztán végül mindenki nagy sebességgel nekimegy a szomszédnak. Viszont ebben az esetben azt javasolnám, hogy a milícia nagyobb szerepet kapjon. Lehetne erősebb védelmi ereje a milíciának. Valami újdonság...
 

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
Köszönjük a beállításokat, lehetnénk kicsit gyorsabbak de majd alkalmazkodunk! :D
Remélem sokan kedvet kapnak es indulnak tök jó beállítások ezek, már majdnem tökéletesek:D

Jó szórakozást minden indulonak!

ui:
Van még 2 szabad hely nálunk ha esetleg valakit érdekel!

Hajrá!
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Köszönjük a beállításokat, lehetnénk kicsit gyorsabbak de majd alkalmazkodunk! :D
Remélem sokan kedvet kapnak es indulnak tök jó beállítások ezek, már majdnem tökéletesek:D

Jó szórakozást minden indulonak!

ui:
Van még 2 szabad hely nálunk ha esetleg valakit érdekel!


Hajrá!

fejezd már be a színes írást, mi ez bölcsi? :oops::oops:
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Ha jól tudom amit megszavazunk az csak egy irány, de nem pont olyan beállitások lesznek amikre a legtöbb voks megy. A végeredményt bedobják az innonak és próbálnak alkalmazkodni a kérésekhez. Lehet hülyeséget írtam, de valami ilyesmi rémlik nekem.

Amúgy sosem lesz olyan beállítás ami mindenkinek megfelelő.

Szerintem sokkal jobb, ha nincs külső erősítés, mert így nem kerül szerintem hátrányba egy olyan klán aki mondjuk 1 klánnal tervez indulni és nem akar tömeg szövetséget, de mondjuk össze fog ellene 3 klán abból 2-nek van akadémiája is és szarrá védenek mindent, lehet bármilyen ügyes a klán, az ellen erőből megtudja oldani a védést és a támadást is, kivéve nem tudnak gondolkoni.. eléggé kedv romboló, ha 300 vs 80 játszik egymás ellen nem egyenlő feltételekkel. Nyilván a másik fél is megtehetné, hogy összeborul mindenkivel, de nem lesz élvezhető a játek, ez a beállítás véleményem szerint a tömeg kláncsaládosdi ellen van, szóval én mindenképpem ezt támogatom. Nagyon kicsi szerverek vannak, nagyon kevesen játszanak egy adott szerveren. Szerintem a v58-as szerver egy jó irány mutatás volt, kiélezett harcokkal 1v1-es végjátékkal.
Legyenek szövetségesek, hisz egy jó diplomácia aranyat ér..
Az elműlt szerverekről:
V63 szerver többi klánjához képest Acélos kerettel rendelkező OS okos diplomáciával valószínűleg megnyerik a szervert. De csak azért, mert elárultuk Asgardiat,amúgy sima win lett volna hiszen 3.napneldőlt.
V62 mindenki összefogott az Exos ellen
V61 mindenki osszefogott a HCS ellen
V60 a szerver többi klánjához képest acélos FS 2kontira regelt 2,5 klánnal, összefogott ellenük mindenki, de nem volt megfelelő együttműködés, ha közösen támadták volna az egyik Fs klánt akkor erőből szépeket tudtak volna armázni.
V59. Sok mindent itt nem tudok mondani, csak amit nekem is momdtak. Asg majdnem megnyerte a szervert, de az Exos tagok elárulták őket és kikapott az Asg. UNS győzelem
V58. Cotl Hnk szerver eleji szövetség majd 1v1, kiemelkedő szerver,hasonló kaliberű klánok.
V57. Sokat nem tudok a szerverről, de HCS győzelem.
V56 Mindenki összefogott az SBT ellen, de megnyerték a szervert, viszont Maskon jól összekapta a túl oldalt.
V55 Nagyon erős OS, de összefogott ellenük mindenki. A nagy falu hátrányt pedig nem tudták megfordítani, ha a szövetségesük nem vált oldalt megnyerik a szervert. NN győzelem
V54. Ezen a szerveren átvettem egy fiókot, de sokat nem tudok mondani, amit én tapasztaltam volt egy szervezetlen ellenfél. Sok kavarás volt.winter győzelem.
V53. Asg legjobb szervere, Gábort kitiltották, Itt is az árulók okozták az Asg vesztét. Ha nem esik szét a klán, akkor szerintem nagy esélyük lett volna a győzelemre. ALH győzelem.
Itt is egy fúzió diadalmaskodott..
V52 Da győzelem.
4 hasonló erejű klán, a Lakatban sok belső vita, gyenge vezetés, széthúzások. Miléna szervezésére átmenrünk Spártába kb 10-en a lakatból, a többiel a Daba, újabb vita Nikita vs Miléna a klán két részre szakad. Ugyancsak klánt váltottunk és mentünk Milénáék után, sok kavarás ezúttal Lw-be mentünk. Legrosszabb szerverem, megvoltam vezetve.
Da Legyőzte a Spártát.
V51. Kiegyensúlyozott és hosszú szerver. Fs győzelem, de minden elismerésem a Harcosok klánnak.
V50. Itt is 3v1 volt a végjátékban, ha a HNK-t is hozzá vesszük. SBT nagyot ment, de a szövetség erőből lehozta.a szerver legnagyobb tanulsága, hogy nem mindig az lesz a top1 aki a legügyesebben játszott vagy legjobba megérdemelte volna.
Győztes klán: The Other Side-Legends Never Die



Nem vitatom egyik nyertes klán érdemét sem, hiszen a győzelmet nem kell megmagyarázni, hiszen mindannyian nyertesek. Ezzel a kis irománnyal csupán arra szerettem volna kilyukadni, hogy külsőerősítés nélkül nagyobb az esélye annak a klánnak aki ellen összefognak többen, hiszen a szövetségesek nem tudják egymást védeni.


Lehet sok sok hülyeséget írtam, de ne öljetek meg, helyette inkább a fiamat NooblíderMárkót piszkáljatok! :)

Noobmátéati27
 
Fent