Kibeszélő Világ 64 beállítási javaslatok

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.096
Lehetne egy olyan világ ahol fix klánok vannak, és mindenkit random besorol valahova. Szerintem élvezetes lehetne. A kezdő játékosoknak is több esélye lenne fejlődni. Vélemény?
A kezdők kikapnak valami dongabi félét maguk mellé s egyből abba is hagyják a játékot, ebből kifolyólag ugyanúgy nincs sok értelme.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.380
A játék ott lett eltemetve mikor pay&win lett.Mostanra szinte csak a fanatikusok meg a kezdök játszanak.A kezdeti 28-30k-rol, 2,6k-ra csökkent a játékosállomány.4 azaz négy konti 1 világ!:)
De nem arrol beszélünk még mindig,hogy legyen-e külsö erösités.Hanem,hogy volt 1 szavazás.Azon vélhetöen sokan részt vettek,szavaztak.
Van-e értelme a játékon belüli szavazásnak?Ha itt döl el akkor nincs.Én sem nagyon olvasom a külsö forumot,részben idöhiány,részben mint dead irta,a hozzászolások minösége miatt!:)
Hozzászolni pedig nem is szoktam.(épp elég bajom van a valo életben is!;))

Minden amatőr ezt mondaná, hogy a kezdők játszanak :/
 

Kappl

Kappl.pont.macsó
A reakció pontszáma
494
A visszajelzéseknek megfelelően a következő beállítások módosulnak:

  • Külső támogatás: Van Nincs

Rip összefogás, rip Winter :p
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
A visszajelzéseknek megfelelően a következő beállítások módosulnak:

  • Külső támogatás: Van Nincs

Rip összefogás, rip Winter :p

Úgy látom továbbra sem érted miért írtam. Minden beállításra van megoldás, ettől függetlenül is megyünk játszunk egy jót. Engem a menete zavar a dolognak, ami természetesen nem változott hiszen már szavazás nélkül kisebbségi vélemény dönt, de el kell fogadni ez van. Viszont a Winter iránti szereteted kimagasló és rendkívül magas intelligenciát vereget az ilyen hozzászólással köszönjük.
 

A jövőlátó

New Member
A reakció pontszáma
4
Halottmedence, ne keseredj el, én már akkor megjósoltam a győzelmeteket, amikor még nem is mondtátok, hogy indultok. Hajrá Jön a Tél klán!


V64 egyik nagy esélyese, az Ismeretlen Ismerősök nem várt belviszály miatt elveszti a szervert. Ezúton is gratulálok a WINTER-nek, akik szövetségesükkel egyesülve újabb szervergyőzelmet zsebelnek majd be!
 

DeletedUser19597

Vendég
Szia,
Kiírtuk a véglegesen továbbított beállításokat, nem lesz több szavazás.
Várható indulás jövőhéten :)

Üdv!
Lehet, hogy nem igazán követtem végig a menetét a szavazásnak, vagy lehet, hogy jól tudtam mégis csak követni az esemény lezajlását, de nem feltétlen értettem meg a szavazás/felmérés menetét avagy értelmét.
Miért van külön szavazás fül és külön itt szavazhatóság?
Miért lehetett leszavazni a külső támogatást, ha a játékon belül 2-vel több ember kérte azt, mintsem ellenezte?

Most ez miatt úgy érdeklődök, hogy én nem veszek részt komolyan majd a szerveren és inkább PP-zni mennék be, csak értetlenül nézek a végkifejlettre.
Tehát az a kérdésem, hogy miért van szükség felmérésre (amit több ember megszavaz) és miért lehet megváltoztatni azt (amit már sokkalta kevesebb ember szavaz meg, mert itt volt róla szó)?
Ez végül is olyan, mintha kétszer mennék el szavazni. Mindkétszer megjelölök valakit, azonban akik nemmel szavaznának (akik esetleg nem mennek el arra a bizonyos helyre, ahova én elmentem [ez esetben a külső fórum]), azokkal mintha most nem törődtünk volna. Számomra eléggé értelmét veszti így a dolog. Mintha egy szavazás nem lenne eléggé egyértelmű, hogy a többség mit kér, vagy itt már csak azok számítanak, akik külső fórumoznak is talán?

Ha jól emlékszem az igenre nyomtam, hogy legyen külső erősítés. Mondjuk én csak PP-zni megyek, de pl a külső erősítés nekem pont jó volna. Ez az én nézőpontom! Most akkor én hiába is érvelek azzal ezek szerint, hogy 2 emberrel többen szavaztak az igenre?
Nem akarlak kérdőre vonni, csak értetlenkedek! :/

Várom válaszod,
Üdv BS
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Úgy látom továbbra sem érted miért írtam. Minden beállításra van megoldás, ettől függetlenül is megyünk játszunk egy jót. Engem a menete zavar a dolognak, ami természetesen nem változott hiszen már szavazás nélkül kisebbségi vélemény dönt, de el kell fogadni ez van. Viszont a Winter iránti szereteted kimagasló és rendkívül magas intelligenciát vereget az ilyen hozzászólással köszönjük.

Azért én ha egyszer még játszani fogok, megpróbálkozom egy tagfelvétellel hozzátok! Szimpatikus a hozzáállásotok a játékhoz és az ellenfelekhez.

Sok sikert kívánok nektek a szerverhez meg persze minden résztvevőnek!
 

Deleted User - 1534977

Vendég
Hogy nektek sose jó semmi. Eddig az volt a baj, hogy egyáltalán nem dönthettünk. Végre ez pozitív irányba változott.
Elég egyértelmű miért lehet modositani a dolgokon ha sok ember kérelmezi: mivel minden kérdés különálló; egy olyan komplex beállítás kerül megszavazásra ami összetetten igazításokra szorul.
Fejezzétek be a téma piszkálását, jó így ahogy van. Akire vonatkozik és nem tetszik neki a setup, jöjjön ki és érveljen ellene, de ne siránkozzon ha a kevés támogató miatt nem jön össze.
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Üdv!
Lehet, hogy nem igazán követtem végig a menetét a szavazásnak, vagy lehet, hogy jól tudtam mégis csak követni az esemény lezajlását, de nem feltétlen értettem meg a szavazás/felmérés menetét avagy értelmét.
Miért van külön szavazás fül és külön itt szavazhatóság?
Miért lehetett leszavazni a külső támogatást, ha a játékon belül 2-vel több ember kérte azt, mintsem ellenezte?

Most ez miatt úgy érdeklődök, hogy én nem veszek részt komolyan majd a szerveren és inkább PP-zni mennék be, csak értetlenül nézek a végkifejlettre.
Tehát az a kérdésem, hogy miért van szükség felmérésre (amit több ember megszavaz) és miért lehet megváltoztatni azt (amit már sokkalta kevesebb ember szavaz meg, mert itt volt róla szó)?
Ez végül is olyan, mintha kétszer mennék el szavazni. Mindkétszer megjelölök valakit, azonban akik nemmel szavaznának (akik esetleg nem mennek el arra a bizonyos helyre, ahova én elmentem [ez esetben a külső fórum]), azokkal mintha most nem törődtünk volna. Számomra eléggé értelmét veszti így a dolog. Mintha egy szavazás nem lenne eléggé egyértelmű, hogy a többség mit kér, vagy itt már csak azok számítanak, akik külső fórumoznak is talán?

Ha jól emlékszem az igenre nyomtam, hogy legyen külső erősítés. Mondjuk én csak PP-zni megyek, de pl a külső erősítés nekem pont jó volna. Ez az én nézőpontom! Most akkor én hiába is érvelek azzal ezek szerint, hogy 2 emberrel többen szavaztak az igenre?
Nem akarlak kérdőre vonni, csak értetlenkedek! :/

Várom válaszod,
Üdv BS
A válasz nagyon egyszerű: a szavazásnál minden beállításra külön lehet szavazni, és így ezek összessége képes lehet olyan világbeállításokat eredményezni, amelyek "összeférhetetlenek", avagy kiegyensúlyozatlan játékmenetet eredményezhetnek (pl. 2-es sebességgel 10 nap kezdővédelem; torony és fake limit inaktív stb). Emiatt lehet a fórumon kibeszélni ezeket. Véleményem szerint a nagy klánlimit és a külső erősítés egyszeri meglétei is egy ilyen páros, amely nagyon kiegyenlítettelenné teszi a világot. Ugyanígy igaz pl akkor is, ha egymás után kétszer is megszavazásra kerülne ugyanaz a sebesség. A szavazások folyamán fennáll a lehetőség, hogy az azonos beállítási lehetőségek közül mindig ugyanazok nyerjenek (pl. aktív a lovag), viszont ez nem jelenti azt, hogy erre mindig valóban szükség lenne, mivel a játékélmény monotonná tud válni, és szeretnénk mindenki számára érdekessé tenni szervereinket.

Ugyanakkor mindenkinek megvan a lehetőség kifejteni a fórumon a véleményét. Ha valakinek fontosok a beállítások, akkor vegyen annyi erőt hogy leírja ezt a fórumon is, és kiáll a véleményérért, indokolja és ellenérvvel. Ez az egész szavazásos rendszer egy lehetőség arra, hogy kedvezőbb beállításokat tudjunk biztosítani, de nem garantálja a teljes megvalósítást és azt, hogy mindenkinek az igényeit figyelembe tudja venni, mivel ez lehetetlen.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Ha jól tudom amit megszavazunk az csak egy irány, de nem pont olyan beállitások lesznek amikre a legtöbb voks megy. A végeredményt bedobják az innonak és próbálnak alkalmazkodni a kérésekhez. Lehet hülyeséget írtam, de valami ilyesmi rémlik nekem.

Amúgy sosem lesz olyan beállítás ami mindenkinek megfelelő.

Szerintem sokkal jobb, ha nincs külső erősítés, mert így nem kerül szerintem hátrányba egy olyan klán aki mondjuk 1 klánnal tervez indulni és nem akar tömeg szövetséget, de mondjuk össze fog ellene 3 klán abból 2-nek van akadémiája is és szarrá védenek mindent, lehet bármilyen ügyes a klán, az ellen erőből megtudja oldani a védést és a támadást is, kivéve nem tudnak gondolkoni.. eléggé kedv romboló, ha 300 vs 80 játszik egymás ellen nem egyenlő feltételekkel. Nyilván a másik fél is megtehetné, hogy összeborul mindenkivel, de nem lesz élvezhető a játek, ez a beállítás véleményem szerint a tömeg kláncsaládosdi ellen van, szóval én mindenképpem ezt támogatom. Nagyon kicsi szerverek vannak, nagyon kevesen játszanak egy adott szerveren. Szerintem a v58-as szerver egy jó irány mutatás volt, kiélezett harcokkal 1v1-es végjátékkal.
Legyenek szövetségesek, hisz egy jó diplomácia aranyat ér..
Az elműlt szerverekről:
V63 szerver többi klánjához képest Acélos kerettel rendelkező OS okos diplomáciával valószínűleg megnyerik a szervert. De csak azért, mert elárultuk Asgardiat,amúgy sima win lett volna hiszen 3.napneldőlt.
V62 mindenki összefogott az Exos ellen
V61 mindenki osszefogott a HCS ellen
V60 a szerver többi klánjához képest acélos FS 2kontira regelt 2,5 klánnal, összefogott ellenük mindenki, de nem volt megfelelő együttműködés, ha közösen támadták volna az egyik Fs klánt akkor erőből szépeket tudtak volna armázni.
V59. Sok mindent itt nem tudok mondani, csak amit nekem is momdtak. Asg majdnem megnyerte a szervert, de az Exos tagok elárulták őket és kikapott az Asg. UNS győzelem
V58. Cotl Hnk szerver eleji szövetség majd 1v1, kiemelkedő szerver,hasonló kaliberű klánok.
V57. Sokat nem tudok a szerverről, de HCS győzelem.
V56 Mindenki összefogott az SBT ellen, de megnyerték a szervert, viszont Maskon jól összekapta a túl oldalt.
V55 Nagyon erős OS, de összefogott ellenük mindenki. A nagy falu hátrányt pedig nem tudták megfordítani, ha a szövetségesük nem vált oldalt megnyerik a szervert. NN győzelem
V54. Ezen a szerveren átvettem egy fiókot, de sokat nem tudok mondani, amit én tapasztaltam volt egy szervezetlen ellenfél. Sok kavarás volt.winter győzelem.
V53. Asg legjobb szervere, Gábort kitiltották, Itt is az árulók okozták az Asg vesztét. Ha nem esik szét a klán, akkor szerintem nagy esélyük lett volna a győzelemre. ALH győzelem.
Itt is egy fúzió diadalmaskodott..
V52 Da győzelem.
4 hasonló erejű klán, a Lakatban sok belső vita, gyenge vezetés, széthúzások. Miléna szervezésére átmenrünk Spártába kb 10-en a lakatból, a többiel a Daba, újabb vita Nikita vs Miléna a klán két részre szakad. Ugyancsak klánt váltottunk és mentünk Milénáék után, sok kavarás ezúttal Lw-be mentünk. Legrosszabb szerverem, megvoltam vezetve.
Da Legyőzte a Spártát.
V51. Kiegyensúlyozott és hosszú szerver. Fs győzelem, de minden elismerésem a Harcosok klánnak.
V50. Itt is 3v1 volt a végjátékban, ha a HNK-t is hozzá vesszük. SBT nagyot ment, de a szövetség erőből lehozta.a szerver legnagyobb tanulsága, hogy nem mindig az lesz a top1 aki a legügyesebben játszott vagy legjobba megérdemelte volna.
Győztes klán: The Other Side-Legends Never Die



Nem vitatom egyik nyertes klán érdemét sem, hiszen a győzelmet nem kell megmagyarázni, hiszen mindannyian nyertesek. Ezzel a kis irománnyal csupán arra szerettem volna kilyukadni, hogy külsőerősítés nélkül nagyobb az esélye annak a klánnak aki ellen összefognak többen, hiszen a szövetségesek nem tudják egymást védeni.


Lehet sok sok hülyeséget írtam, de ne öljetek meg, helyette inkább a fiamat NooblíderMárkót piszkáljatok! :)
 
Fent