Kibeszélő Világ 64 beállítási javaslatok

Jacke.

Inaktív ❤
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
1.173
V63 é is igy dőlt el ;) és az előtte lévőké, elég egyértelműen le írta Syntex a dolgok menetét szerintem.
Igazán nagy dolog bejelentkezni ide es le írni a gondolataid, nem csupán 2 perc az egész, szolni a tagoknak meg gondolom még több idő.. ja tényleg..
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
V63 é is igy dőlt el ;) és az előtte lévőké, elég egyértelműen le írta Syntex a dolgok menetét szerintem.
Igazán nagy dolog bejelentkezni ide es le írni a gondolataid, nem csupán 2 perc az egész, szolni a tagoknak meg gondolom még több idő.. ja tényleg..

Úgy látom továbbra sem érted vagy figyelmen kívül hagyod. 63-nál is elítéltem ( én személy szerint ) és nem, akinek mondjuk nincs klánja vagy nem nagy külső fórumos ( igen van ilyen mivel általában hányadék a külső ) nem fog értesülést kapni róla és nem fog szavazni. A menettel kapcsolatban leírtam hogy értem és tudja mindenki hogyan kell a miértjét nem értem miután a többség valamit eldöntött a kisebbség miatt miért legyen változás ? Ugyanúgy neked is 2 perc lett volna embereket hívni a hivatalos szavazásra, így ezt a részét sem értem az írásodnak. Ismétlem nem ezzel a szerverrel kapcsolatban van kifogásom ezen módszer miatt hanem általánosságban , de ezt is leírtam.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
V63 é is igy dőlt el ;) és az előtte lévőké, elég egyértelműen le írta Syntex a dolgok menetét szerintem.
Igazán nagy dolog bejelentkezni ide es le írni a gondolataid, nem csupán 2 perc az egész, szolni a tagoknak meg gondolom még több idő.. ja tényleg..
Jól van már ne erőlködj ennyire.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Nem értem miért erőltetitek a külsőerősítést?

Technikai hányadékot, esetleg tömegklánt akartok játszani? Szövetkezni külső erősítés nélkül is lehet, az összehangolt támadások lehetősége ott is adott.. Másrészt meg 1 tornyos világon ne is legyen már külsőerősítés... Felfoglaltok bentebb valahova 1 falut kimaxoljátok a tornyot megtömitek védővel, és 30-40 óráról a 2 klán közösen 0-ba mindig egymást segítve letudja védeni az armákat. Természetesen az ellenséges klánnak is adott eme lehetőség, és az is, hogy ne engedjen meg ilyesmit.

Amondó vagyok hogy akik a külsőerősítésért sírnak hogy maradjon még nem játszottak olyan szerveren ahol konkrétan a külsőerősítés adta faluszámbeli túlerő miatt lehetetlen fordítani a szerver állásán, ha kialakul egy ilyen v50 féle technikai hányadék, vagy csak a plecsni számít, és akkor teljesen mindegy az egész, ez a játék már rég nem arról szól sokszor, hogy ki tud harcban nyerni hanem ki tud így-úgy érvényesülni, ha már a tudása 0 a játékhoz.

Lehet vannak olyan noobok akiknek az érvényesülés a technikai hányadékok, és a tömegklánokban látja, hát azoknak, csak Őszinte részvétem tudom mondani.
Ti magatok temetitek a játékot.

Akármilyen opció is legyen a szerveren,főként azt a 2 REMÉLHETŐLEG 2 klánt fogja érinteni aki 1vs1-ben fog játszani, és nem 3vs1-ben bízzunk benne!
 

Dash2000

New Member
A reakció pontszáma
18
A játék ott lett eltemetve mikor pay&win lett.Mostanra szinte csak a fanatikusok meg a kezdök játszanak.A kezdeti 28-30k-rol, 2,6k-ra csökkent a játékosállomány.4 azaz négy konti 1 világ!:)
De nem arrol beszélünk még mindig,hogy legyen-e külsö erösités.Hanem,hogy volt 1 szavazás.Azon vélhetöen sokan részt vettek,szavaztak.
Van-e értelme a játékon belüli szavazásnak?Ha itt döl el akkor nincs.Én sem nagyon olvasom a külsö forumot,részben idöhiány,részben mint dead irta,a hozzászolások minösége miatt!:)
Hozzászolni pedig nem is szoktam.(épp elég bajom van a valo életben is!;))
 

Chucky

Active Member
A reakció pontszáma
61
A játék ott lett eltemetve mikor pay&win lett.Mostanra szinte csak a fanatikusok meg a kezdök játszanak.A kezdeti 28-30k-rol, 2,6k-ra csökkent a játékosállomány.4 azaz négy konti 1 világ!:)
De nem arrol beszélünk még mindig,hogy legyen-e külsö erösités.Hanem,hogy volt 1 szavazás.Azon vélhetöen sokan részt vettek,szavaztak.
Van-e értelme a játékon belüli szavazásnak?Ha itt döl el akkor nincs.Én sem nagyon olvasom a külsö forumot,részben idöhiány,részben mint dead irta,a hozzászolások minösége miatt!:)
Hozzászolni pedig nem is szoktam.(épp elég bajom van a valo életben is!;))
Teljes mértékben egyet értek veled.
 

TIPO TOSTO

Well-Known Member
A reakció pontszáma
400
Lehetne egy olyan világ ahol fix klánok vannak, és mindenkit random besorol valahova. Szerintem élvezetes lehetne. A kezdő játékosoknak is több esélye lenne fejlődni. Vélemény?
 
Fent