Világ 57

DeletedUser20086

Vendég
Nem sok néznivaló lesz. :( egyikünk gyorsan kihullik a elején ám na öreg jó ötlet. Majd nézem közbe XD csak valaki csináljon olyan bigyót mert nem értek hozzá
 

DeletedUser16135

Vendég
see-no-evil-monkey_1f648.png
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Vegyük fizetősre, akkor talán kiveszik a morált a extra miatt :p

#gettómadár
#plzdontmakemebeingbanned
:(


Tééényleg, csinálnak spectator helyeket, első sorba 2k pp (mindent látsz, mintha bent lennél) az utolsóba 100 pp-ért (mint most a vendég megtekintés). Mekkora piaci rés már :D
 
Utoljára szerkesztve:

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Sziasztok!

Olyan kérdés merült fel bennem a tőzsdét frissítgetve, hogy a support tölthet fel oda nyersit? (extra profit szerzés érdekében itt az elején?)

Meglepetés lenne számomra, ha valahogy máshogy két frissítésem között egy vagy több ember pont fel tudna rakni egyszerre 2782 nyersit mindenből a játék ilyen korai szakaszában.
 

DeletedUser19087

Vendég
Aki esetleg pp befektetèssel tőzsdèzik, mèg többet is fel tudna rakni, már most.
Az egèsz csak aktivitás kèrdèse ès tudni kell okosan èpítkezni. Semmi extra.
 

.Darkside.

"Semmilyen szél nem kedvező annak, aki nem tudja m
A reakció pontszáma
264
Kedves Öreg!
Köszi, hogy megint minden mást leírtál, csak azt nem, hogy a szupp belenyúlhat e?
Hát azért szerintem elég erős kifejezés a semmi extra. Ha valaki 24 órája a gép előtt ül akkor is meglepő lenne számomra 9 es piac és megfelelő nyersanyag mennyiség megtermelése. Más kérdés, hogy ez kb a harmadik ilyen eset volt a kezdés óta, amit elcsíptem.
Meg ha játékos tölti fel a nyersit én meg belefrissítek, akkor látom külön-külön megjelni a fát, agyagot, vasat nem?
Itt ellenben egyszerre érkezett a három tétel.
 
Fent