Világ 57

DeletedUser20086

Vendég
Legujabb 1 éve, aztán egy ideig nem is hallottak rollam, ellenben te 12 órát nem bírsz ki hogy ne járásd a kicsi szádat.
 

DeletedUser20086

Vendég
Nem ira külsőről írtam, hanem a játékról. Bejössz, kiváglak írsz valamit, pont. Jelentgetsz mert egy 0 vagy ahol össze futunk véletlen.:) ott te nem játszol ám komolyan de egyszer rá csesztél mikor egy amúgy klán társammal beszéltél és nagyon szépen sírtad neki hogy mindenki engem fog támadni persze ez eljutott hozzám. Ha én jártatom full feleslegesen a számat akkor fordítsuk meg. Hany embert próbáltál meg rám küldeni és ebből mennyi érte meg a szerver zárást veled együtt? A harcos csendben harcol maximum kijön ide és vissza szól és te nálam nagyon toplistás vagy mindenk tekintetbe kivéve tudásba mert abba inkább kivetésesen egyet értek DJ -vel. Majd ha egyszer végre mutatsz valamit ott és akkor kifogások és 1v8 -ban való szanaszét alázáson kívül amit remélem nem felejtettél el na akkor komolyan veszem tőled a kritikát, addig is jó nyáladzást.
 

DeletedUser20086

Vendég
Persze, miután küldté 500 kémet és válaszként kaptad a vonatot nyilván elmész aludni;) mint mindig független napszaktól nálad ez az alvási periódus, pont mikor én is ott vagyok. :( basszus
 
Fent