Világ 57

Hunnyadi

New Member
A reakció pontszáma
16
1. Én 53 után jelentettem ki hogy 58-ra megyek,nem célom hydra feltétlen leverése,annyit írtam,hogy szeretném ha jönnének.
2.Nem tudom akkor miért is te képviseled őket,bár mind a ketten tudjuk,hogy ugye a párod hydrás,így nagyon nagy harcok nem lesznek..;)
3.ASG-vel harcoltunk,ha lehet azt harcnak nevezni.
(Nem nekünk kellett még 3-4 klán hogy összefogjunk ASG ellen..;)
Szóval a mondandód sajna itt bedőlt,mert mi kiálltunk...
Továbbiakban a dumád tartsd meg másnak,mert tudtommal én sosem álltam beléd,tisztelem a tudásod,de maradjunk is ennyiben.

Te már a V 39 otta pobálkozól hogy szervert nyerj de nem jön össze az 42 el buktátok.Tudom mert én is szedtem belőled,a 49 is el buktad mert állitólag nem tudtál rendes csapatal indulni.Aztán jőtt a 51 ott is buki lassan a Deram volt front.A 53 meg ott is buktál pedig egy klánt be is ólvasztotál tudom mert ott voltam egy darabig.Neked az a bajód mindig találsz valami ki fogást.Tudom hogy útálsz :)))
 

DeletedUser

Vendég
Akkor itt majd nem indulnak nagy klánok?! Akkor itt se lesz több pp mint 56-on :(
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.380
Akkor itt majd nem indulnak nagy klánok?! Akkor itt se lesz több pp mint 56-on :(

Nekem elég jól jött a pp 56-ról, pedig nem voltak nagy klánok. :p Bár az esbété annak számít, csak heccsát lusta :confused:
De amúgy elvileg Hidrályék indulnak. :p De tibax előre jelezte, hogy szeretne a farmom lenni majd, és sok-sok nyersit venni, hogy legyen sok pp-m nagyon rendes ez a tibax:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:
 

DeletedUser

Vendég
Mikor indul? Csak hogy felkészüljek mindenre elszánt kiscsapatommal. Végsõ gyõzelemre tõrve :). Kiváncsi vagyok. Az elöbbi csak poén.
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Sziasztok!

V57-en induló csapatunkba keressük új társainkat :)

Téged keresünk ha:
-Aktívan tudsz játszani
- Nem baj ha nem vagy profi, légy vevő a tudásra
- Tisztelettel tudsz lenni a társaid felé

Amennyiben szeretnél egy mókás csapat tagja lenni keres fel nyugodtan privát üzenetben :)
 
Fent